Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpiszcie

Co jedzą modelki?

Polecane posty

Gość SYyŚKA
hejj. mam na imię Sylwia i wazę 56 kg przy wzroscie 162cm i czuję się z tym zle, chciałabym schudnac 6 kg, ale nie meczyc sie przy tym za bardzo. Poradzcie mi co moge jesc? proszę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZIULECZKA
NAPEWNO JAKAS DIETE MAJA JA CHCE BYC MODELKA JEM DUZO I NIC NIE TYJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYyŚKA
no napiszcie coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madrid
do dziewczyn ktore chca zosatc modelkami... Nie glodujcie sie teraz , wyslijcie swoje zdjecia i czekajcie na wiadomosc. jesli agencja was zaprosi na pewno wam powie co powinnyscie zmienic w swoim wizerunku , moze akurat wszystko jest i takiej figury jak wasza wymagaja ;) oczywiscie wymiary sa wazne ale najwazniejszy jest wzrost nad wymiarami mozna pozniej popracowac ;) W Mediolanie i w Madrycie nie wszystkie dzieczyny sa idealne , czym bylam tez oczywiscie zaskoczona . Ale jak widac nie tylko takie wymiary jak 85-60-85 moga odniesc jakis sukces w modelingu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbbb
Dziewczyny, glodzeniem nic nie zdziałacie... Słyszałyście kiedyś o diecie plaż południa-Sb? Mozna ją wspomóc dietą niełączenia, o której już ktoś pisał. Nie je się białej mąki, do każdego posiłku warzywa, jemy pestki, orzechy, ciemny chleb, razową mąkę, chude mięso (indyk),ryby, BARDZO DUŻO WARZYW, brązowy ryż, nie używac cukru, pić najlepiej wode, zieloną herbatę. Je się normalnie!! Nie ogranicza porcji. Warzyw na full można, serki typu grani, ciemny makaron itd.Poczytajcie, możecie się najeść a chudniecie. Jak sie do tego poruszacie, to normalnie pełnia zdrowia:) i szczupła sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudihelp
Przeżywałam te same problemy. Bardzo chciałam zrzucić 15 kg bo moim marzeniem było wiązać swoją przyszłą pracę z modelingiem. Musiałam zadbać o siebie ale nie było łatwo... to wszystko zajęło mi rok na zmianę chudłam na okropnych dietach i później miałam efekt jojo a kgtylko przybywało pomimo strasznych męczarni. stan skóry się pogorszyłskóra robiła się brzydka. Przechodziłam przez okresy bulimii ianoreksji na zmianę z wilczym głodem i ukrywaniem się na zmianę zjedzeniem, a nie jedzeniem. Zmądrzałam po półtora roku na szczęście izaczęłam się interesować dietami i prawidłowymi sposobami odżywiania próbującto jakoś połączyć. Okazało się że dążenie do ideału nie musi być w caletakie trudne a wręcz mnie to zafascynowało ! Dzięki pozbieraniuwszystkich cennych informacji i przetestowaniu miliona na sobie udałomi się w końcu! w miesiąc schudłam 10 kg a w następny 5 i aktualniejestem posiadaczką idealnych wymiarów(jak dla mnie)85-60-87 dobrej cery (wcześniej miałam problemy z trądzikiem i suchością) ipięknego ciała. Ten sukces podsunął mi pewną myśl. Dalczego niemiałabym się tym podzielić z innymi cierpiącymi w ten sam sposób co jawcześniej? Chcę pomagać i mam gotowe zapiski i plany jadłospisów nacałe dni oraz łatwe triki i sposoby na idealne ciało i skórę. Każdejzainteresowanej podpowiem co kiedy robić, zapewnię odpowiedź na każdegomaila z pytaniem co robić i jak radzić sobie w sytuacji np. wyjścia zeznajomymi do knajpy. Jestem studentką i w ten sposób dorabiam na spełnianie marzeń(zbieram na mieszkanie). 2 dni sprawdzające gwarantuję gratis a reszta zależy tylko i wyłacznie od was samych to wy proponujecie ceny w zależności od zadowolenia i możliwości Chcecie pomocy piszcie na klaudihelp@interia.eu podając nr gg do łatwiejszego kontaktu. na 100% odpiszę każdemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudihelp
Przeżywałam te same problemy. Bardzo chciałam zrzucić 15 kg bo moim marzeniem było wiązać swoją przyszłą pracę z modelingiem. Musiałam zadbać o siebie ale nie było łatwo... to wszystko zajęło mi rok na zmianę chudłam na okropnych dietach i później miałam efekt jojo a kgtylko przybywało pomimo strasznych męczarni. stan skóry się pogorszyłskóra robiła się brzydka. Przechodziłam przez okresy bulimii ianoreksji na zmianę z wilczym głodem i ukrywaniem się na zmianę zjedzeniem, a nie jedzeniem. Zmądrzałam po półtora roku na szczęście izaczęłam się interesować dietami i prawidłowymi sposobami odżywiania próbującto jakoś połączyć. Okazało się że dążenie do ideału nie musi być w caletakie trudne a wręcz mnie to zafascynowało ! Dzięki pozbieraniuwszystkich cennych informacji i przetestowaniu miliona na sobie udałomi się w końcu! w miesiąc schudłam 10 kg a w następny 5 i aktualniejestem posiadaczką idealnych wymiarów(jak dla mnie)85-60-87 dobrej cery (wcześniej miałam problemy z trądzikiem i suchością) ipięknego ciała. Ten sukces podsunął mi pewną myśl. Dalczego niemiałabym się tym podzielić z innymi cierpiącymi w ten sam sposób co jawcześniej? Chcę pomagać i mam gotowe zapiski i plany jadłospisów nacałe dni oraz łatwe triki i sposoby na idealne ciało i skórę. Każdejzainteresowanej podpowiem co kiedy robić, zapewnię odpowiedź na każdegomaila z pytaniem co robić i jak radzić sobie w sytuacji np. wyjścia zeznajomymi do knajpy. Jestem studentką i w ten sposób dorabiam na spełnianie marzeń(zbieram na mieszkanie). 2 dni sprawdzające gwarantuję gratis a reszta zależy tylko i wyłacznie od was samych to wy proponujecie ceny w zależności od zadowolenia i możliwości Chcecie pomocy piszcie na klaudihelp@interia.eu podając nr gg do łatwiejszego kontaktu. na 100% odpiszę każdemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopalopa
Ja tym sposobem pozbyłam się 8 kg. Musiałam ukrywać to pzed rodziną ale chciałam to zrobić dla samej siebie. śniadanie: jajko,szklanka soku, 2 jabłka obiad: zupa warzywna na wywarze nie tłuszczu, sałatka i sok owocowy kolacja: kanapka z serem i szklanka wody. jeśli chciało mi sie jeść jadłam jabłko i piłam dużo wody. I bardzo dobrze sie czułam. Kluczem jest jednak przestrzeganie diety, bo co z tego ze przez tydzien jesz dobrze a w jeden dzien się nawpierdalasz za cały tydzień. Na co to wszystko. Jak modelki mają problem z włosami i skórą stosują zastrzyki witaminowe. Są super. Ma sie po nich piękną cere, gęste i lśniące włosy oraz świetny wygląd. Można je chyba kupić w aptece.. To po prostu bomba witaminowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dead lust
Czy ze wzrostem 168cm mam jakiekolwiek szanse na bycie modelką? (oczywiście biorę pod uwagę też fakt, że trzeba się spodobać, ładna twarz, zadbane ciało i włosy). Znajoma ciągle mówi, że jestem za niska i nie mam co próbować. Waga 45kg... Jest w porządku, czy za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelka musi być wysoka powyżej 171 i miec charakterystyczną, specyficzna urode a nie po prostu ładna buzię.... a modelki jedza normalnie tylko w mniejszych ilosciach, po prostu maja swoje spososby na utrzymanie lini no i pija duzo wody, a jesli zdarza sie im nic nie jesc dzien czy dwa to tylko dlatego ze czesto biegaja z castngu na casting i nie maja na to czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczek4343
z tą urodą to różnie bywa... niektóre są po prostu brzydkie z twarzy, trzeba to przyznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one nie sa brzydkie, tzn. sa brzydkie dla przecietnych ludzi, ale dla koneserw takich jak (projektant, fotograf, krytyk mody itp. ) one sa piekne bo w prawdziwej modzie o to chodzi ze cos co jest ładne, co podoba sie wiekszosci jest nijakie, dlatego wybiera sie modelki z niestandardowymi rysami twarzy, bo tylko te najbardziej charakterystyczne maja szanse się przebic i wyrobic swoim nazwiskiem markę... wiem cos o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczek4343
raczej nie do końca, bo te, które są naprawdę sławne i mają na koncie większe sukcesy - po większości są ładne. Jednak te mało znane, biorące udział w mniej ważnych pokazach nie zawsze. Więc moim zdaniem nie trzeba być nieprzeciętnej urody by zostać modelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnica
Nie wiem co jedą ale chcę podkreślić że bulimia to nie to samo co anoreksja. Bulimia to wilczy głód, napady (pochłania sie nawet 30tys kcal za jednym atakiem na jedzenie). Anoreksja ma różne typu min istnieje anoreksja bulimiczna (je się mało a pomimo tego się wymiotuje). Tak więc jesli ktoś wymiotuje to nie znaczy ze ma bulimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inol
Ehhh.... Mam 168 cm wzrostu , ważę 47 kg.Moje wymiary:83\59/84 . Od dziecka chciałam być modelką lecz mój wzrost mi na to nie pozwala(jedynie sesje zdjęciowe mam tylko dla przyjemnosci ) . Szkoda ,że nie ma żadnych sposobów na urośnięcie xD Postanowiłam się głodować (wiem , nie mądry pomysł , ale uwielbiam jedzenie i musialam cos z tym zrobic bo wpierdzelalam ile sie dalo) .Postanowiłam ze dziennie będe spożywać 300 do 400 kcal . Wiem to bardzo mało , ale tak jakoś głód odczuwam tylko wieczorem , więc wezme w tedy tabletne specjanlną dietetyczną dzięki której nie czuje się głodu bo pęccznieje :) Na śniadanie piję kawę i zjem jabłko albo brzoskwinie , nektarykę bo mają tyle samo kcal , a jabłka mi ostatnio brzydna . Mam straszne kompleksy co do twarzy (ze jest zbyt pulchna) i co do nóg (ze uda są za grube ) . Wyczytałam ,ze od plywania i biegania mozna urosnac , wiec plywam i biegam hahahah wiem to żałosne , ale musze coś zrobic zeby spelnic swoje marzenie . Mam nadzieje ,że się uda haahahha choć nie wierzę w cuda ;p Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy22
JEM I CHUDNE : duzo ryb,zielona herbata ablbo czerwona w tabletkach (ze wspomagaczy polecam tez Cidrex albo Aplefit),-nie jem wszystkich naraz! raz np cidrex jak sie skonczy to np.czerwona herbata veroni mineral fit do picia (wody nie lubie a to ma jakis smak) dużo sypanej kawy (czasem z lyczeczka cukru dla smaku) brookuły (kocham,kocham!),czasem z jakims sosem kalafiory pomidory duuuuzo jablek gotowe robione surowki(takie na wage do kupienia w sklepach) nektarynki,brzoskwinie popcorn (to np na wieczor,zapycha:P ) sucharki pelnoziarniste z blonnikiem mleko,kefiry,jogurty(i to niekoniecznie te 0%,bo akurat wielkiej roznicy nie ma w porownaniu z tymi normalnymi) sama nie gotuje,brak czasu jak jem? rano:kawa,kawa,dwie,trzy,cztery (z mlekiem,bez,sypana,rozpuszczalna) ok13:00- sniadanie(zazwyczaj cos rybo-warzywnego,salatka z sucharkiem,jesli to jest surowka to jem az poczuje sie syta) ok 17-18-19(roznie)-jakis owoc,popcorn, jogurt,kalafior tzn,JEDNO z wymienionych rzeczy,a nie wszytskie(niektorzy tak niestety odbieraja diety,jedza wszytsko co wypisane a nie wybieraja) tryb dnia:wstaje ok 8-9(czasem wczesniej,klade sie ok 23. tak,im wiecej snu tym lepiej. jak czlowiek jest niewyspany to je wiecej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lips.
większość modelek to anorektyczki, a anorektyczki nic nie jedzą. czasami nawet w agencjach szef zabiera modelkom jedzenie z lodówek żeby nic nie jadły ani tyły. a jeśli mają to jedzą sałatę i wodę. ciężko ćwiczą a wręcz harują na siłowni. to dieta modelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka012
modelki niestety głodują i cała filozofia na ten temat. Sama pracuje w modelingu i mogę to potwierdzić. Jesli chcemy chodzic po wybiegach niestety musimy byc nie tylko szczuple..to nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennaemoox
Ćmiki to w gwarze poznańskiej papierosy, a ja polecam dietę która wam pomoze schudnąć, po prostu kiedy jesteście głodni mozecie zjeść ,ale np zamiast 2 kanapek zjedzcie jedna i nie mieszajcie mięsa z ziemniakami,bo to źle na zoladek robi. a jedzenie tylko warzyw nie zapewni smukłej sylwetki. mówie z doswiadczenia i z podkladem od dietetykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
jestem modelką i jem wszystko, nawet czekoladę, chipsy itp to że jestem chuda zawdzięczam szybkiej przemianie materii i dobrym genom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady charli
A co zrobić jesli ma się blizny oparzeniowe na rękach i trochę na plecach a ,chce się być modelką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imma
Mam 17lat,179 cm wzrostu i waże 59kg.Zaczynam w modelingu,jezdzic na castingi itp.Jestem bardzo ladna,duzo osob mówi mi,że bardzo chuda.Jem 2-3 posilki dziennie z niczyms ie nie ogrniczam,ale sa dni kiedy nie jestem glodna i nic nie zjem.A sa takie kiedy jem tylko,dlatego,bo sie denerwuje,jak to w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cere
Jej,co jedzą nic nie jedzą ,robicie z tego jedzenia jakiś statek kosmiczny,dla mnie to nawet 600 kcal dziennie to za dużo,a do tego ćwiczę ,biegam aż mi się w głowie pieprzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 znajome, które pracują jako modelki w stanie dyskutowalnej przytomności przyznały się, że: Pierwsza: Je i leci wyrzygać do kibla. Druga i trzecia: pokochały białą damę:] Trzecia zaczęła palić. Więcej modelek nie znam. Wszystkie trzy pracują poza Polską i zarabiają całkiem dobrze, mogłabym zaryzykować stwierdzenie, że to ich zawód, a nie hobby czy sposób na dorobienie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
a ja waze 89 kg w biodrach mam ok 120cm udo 70cm. jestem wielka i gruba. jakies 3 lata temu zazylam 58kg 175cm wztostu. talia 58cm biust 80 a w biodrach najwiecej bo wahalo sie miedzy 88/92cm.ciagle sie pilnowalam a tak kochalam slodycze i potam wpadlam w trans dobilam to tej wagi idopiero teraz zauwazylam jaka bylam chuda!!! mialam wiecej kompleksow niz teraz.teraz mam mega przystojnego faceta i swiata poza mna nie widzi.jestem gruba ale kocham swoje cialo a akceptuje je w pelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka
tak ja tez przed sesja zjadam wacik nasaczany herbata lub sokiem -uczucie sytosci na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka :)
modelki jedzą mokre waciki i piją dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobisce rano jem miseczke musli , z odtłuszczonym mlekiem bądz jogurtem :) Czasami zdarzy sie poł kromki pompernikla lub wafla ryzowego z warzywkiem :) do tego czarna kawa lub swiezo wycisniety sok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×