Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpiszcie

Co jedzą modelki?

Polecane posty

Gość kawaler podstarzały
modelka19 gdzie zgubiłaś biust? z przodu plecy z tyłu plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoDeLkA-19
kawaler podstarzały nie kompromituj sie wiekszosc modelek ma maly biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naok
Żeby twale schudnąć należy trwale zmienić nawyki żywieniowe. To normalne, że po 2 tygodniach rygorystycznej diety, po powrocie do normalnych, regularnych posiłków z powrotem nabierzemy ciała - a w nagrodę, że wytrzymałyśmy i zrzuciłyśmy kilka kilo - odbijamy sobie z nawiązką. Bzdurne jest myślenie, że ograniczenie zupełnie tłuszczy pozwoli nam schudnąć . Efekt będzie taki, że na pupie, udach, nogach pojawi się znienawidzony celluit (dlatego nawet niektóre szczupłe dziewczyny go mają). Powinno sie używać tłuszczy roślinnych, oliwy - szczególnie do sałatek ze świeżych warzyw. Produkty o obniżonej zawartości tłuszczu to "pic na wodę, fotomontarz". Jak już kupujemy to tylko pełnotłuste. Kluczem jest zrezygnowanie z węglowodanów (chleb - wielkie pożegnanie z kanapeczkami, ziemniaki, słodycze, gazowane napoje). Należy spożywać dużo owoców i warzyw, mięsa (ale nie tylko faszerowanych sterydami kurczaków), pić wodę niegazowaną w ciagu dnia, jeśli nie możemy obejść się bez słodzenia np. herbaty, to najlepiej używać w tym celu miodu. W jednym posiłku nie powinno się łączyć białek z węglowodanami (czyli nie ugniatamy ziemniaczków-kaszy-ryżu z mięsem :P). Powinno sie jeść więcej ryb (najlepiej jest je dusić - większość gwiazd hollywood takie właśnie jada). No i oczywiście dużo ruchu - nic nie jada wciskanie w siebie kolejnego liścia sałaty siedząc na kanapie przed telewizorem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna..._
naok - a czym zastąpić ziemniaki/ryż/kaszę ? myślałam, że ryż nie jest tuczący i nic się nie stanie jak zjem go z mięsem... hm... mam jeść samo mięso? moja mama mówi mi, że \"mam za dobrze\", jak jem np. pomidora z jakąś chudą wędliną BEZ CHLEBA, a co dopiero jakbym na obiad jadła samo mięso z jakąś sałatką bez ziemniaków... ona ma staromodne myślenie, uważa , że do schabowego trzeba koniecznie jeść te ohydne ziemniaki, polane oczywiście sosikiem (blee), a na śniadanie i kolację koniecznie powinno się jeść kanapki z białego chleba...i rzecz jasna w ogromnych ilościach. a później mi wytyka, że przytyłam. i nie mogę jej przetłumaczyć, że jak będę tak się żywiła, nie schudnę i nie spełnię swojego marzenia (czyli nie zostanę modelką :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka20
Jeśli chodzi o mnie, to nie wiem ile kalorii dziennie spożywam, ale wiem, że bardzo dużo spalam! Ćwiczę (m.in.500 brzuszków dziennie), biegam i tańczę zawodowo. Ale jak Ty chcesz schudnąć, to poprostu ogranicz słodycze. Na początku nie całkiem, ale po troszku:-) Wiem, że ciężko Ci schudnąć, bo ja też tak miałam. Musisz też ćwiczyć. Nie tyle co ja, ale chociaż 30 min dziennie. Mieszkam w pięknej okolicy, więc codziennie też spaceruję. Jak chcesz się dowiedzieć cz3egoś więcej to pisz (dużo wiem o odchudzaniu i chętnie Ci pomogę:-)) aniuladance@interia.pl Tak wogóle to ważę 51kg przy 170cm. To dużo? Czasem myślę, że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna..._
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelkaa
no my jemy. nie jesteśmy anorektyczkami. ja stosuje dietę . są rożne diety dla modelek. nie jemy słodyczy itp. 3 posiłki dziennie. czasami coś smażonego. jak jesteśmy głodne żujemy gumę albo sięgamy po owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka012
jestem modelką i moge smialo strwierdzic po swoim doswiadczeniu, ze bywaja dziewczyny chude na tury to fakt, ale jest wiele dziewczat ktore niestety musi sie glodzic, ja jestem tego przykladem. mam 178cm i waze 50kg tylko i wylacznie dzieki glodzeniu sie, moja waga przed odchudzaniem 58kg. oczywiscie ie to ,ze nic w ogole nie jem, jem ale bardzo mało. jakies pytania?, smialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robisz
jak chce Ci się jeśc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta modelka
A ja jem co chce i wygladam jak wielorybek,ale jestem modelka XXL-więc zostań taką modelką i bedziesz żarła co chcesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyytankoooooooo
Do modelki------> Ile da sie schudnac w 14 dni jedzac same surowe pomidory, pijac conajmniej 2 l wode dziennie biegajac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre pytanie ....
ja zastosuje tą ''dietę'' ja bede po sesji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza019
Modelka012 - ile kcal dziennie jesz? ile mozna schudnac jedzac 500kcal przez 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza019
odśweżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka ....
ja jak miałam kontrkt we Włoszech to połykałam nasączony herbatą wacik :) szłam na kastingi,więc nie mogłam miec odstającego brzucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto Pyta Nie Bladzi123456
Pytanie do MODELKA.....---->a po co polknelas ten wacik?Co on Ci dalk?Nie bylas glodna potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiona
hahahahaha niemoge ale ktos wymyslil z tym wacikiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka012
przepraszam, że tak długo nie odpisywałam ale miała cięzki okres.. sesja egzaminacyjna ;( Jak chce mi się jeśc to po prostu jem. Przecież nie może być tak, że głoduję całymi dniami... jakies tam posiłki jem ale bardzo skromne. W innym razie nie mogłabym pozwolić sobię na studia, prace etc.. po prostu padłabym z głodu. Owszem jeśli jestem głodna i wiem, że nie moge w tym momencie zjeśc ponieważ swój limit już wyczerpałam staram sie pić herbaty, soki warzywne itp. Mi pomaga. Dodam jeszcze, że poczatki nie były łatwe.. to właśnie wtedy największe pokusy.. ale musiałam wybierać albo sylwetka albo smakołyki, wiadomo co wybrałam. Po jakimś czasie żołądek się zmiejszył i już mnie tak nie ciągnęło do jedzenia. Jadłam tylko tyle ile sobie wyznaczyłam, nic nad limit. Czuję się dobrze, bo wiem co oznacza czuć ten okropny głód.. na szczęście ja już go tak nie odczuwam.. bo to katorga była ehh.. Jakieś jeszcze pytanie.. smiało, chętnie odpowiem. A wymiary: 80-59-85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjftft
chyba zartujecie z tymi wacikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam tak robie
jem wate nasaczona woda a i nie jestem modelka tylko chuda dziewczyna, ktora nie jest do konca normalna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjajaeje4
wspolczuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina m.
jestem modelka. dziennie musze pic conajmniej 5 l wody. stosujemy tak zwana diete ''18 punktow'' polega na tym ,ze dziennie mozemy zjesc nie wiecej niz 18pkt (mamy rospiske co ile ma pkt ) np. kawałeczek ciasta 9 pkt ! pozdrowienia ! mam 176cm i waze 51 kg i czuje sie wspaniale ! uwiezcie ! caluje goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym RazEm Sie Uda
mam 174cm wzrostu i okolo 70kg :(( od wczoraj bardzo malo jem... zjadlam wczoraj kolo poludnia jablko obrane i pilam tylko wode a dzis rano nektarynke zjadlam i tez na wodzie.. zastanawiam sie czy mi to pomoze? wytrzymac to wytrzymam napewno ile bede musiala...ale czy po prostu mam wogole nie jesc czy ten owoc jednak powinien byc? potrzebuje bardzo szybko zrzucic kg.. wiem ze potem jojo czy cus ale postaram sie praktycznie dokonca ograniczyc po tej dietce jedzenie ... jak myslicie... szybko przy takim jedzeniu zgubie kg? 1 owoc dziennie i woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to za dużo
Tym RazEm Sie Uda -> nie jedz nic, bo nie schudniesz 1 owoc to za duzo i ta woda też tuczy, nawet od oddychania się tyje, więc nie oddychaj-Boże co za idiotka-kup sobie koło i jebnij sie w czoło!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym RazEm Sie Uda
skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia tosie nie wwypowiadaj na takich forach.żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem_modelka
ALE PRZYTYLAM KILKA KG I SIE ZNOW ODCHUDZAM :P ale teraz do powiedzmy normalnej wagi - wczesniej przy 174 wazylam 51 kg i trzeba przyznac bylam chuda, a tego nie widzialam :( dobrze ze nie wpadlam w ane bo naprawde przez odchudzaniee mialam swira na punkcie kalorii i jedzenia. Panicznie balam sie przytyc wiec jak przychodzil dzien objadania sie to srodki przeczyszczajace robily swoje ...ehh Obecnie mam 58kg i chce schudnac zdrowo juz nie dla modelingu ale dla siebie. I nie 8 kg a 4. pzdr p.s - dodam ze wtedy kiedy tak malo wazylam ciagle myslalam o jedzeniu bylam caly czas glodna i nie moglam jesc wiecej jak 900-1000kcal bo tylam. a teraz odchudzam sie na 1000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczqa
dieta Claudi Schiffer Jej dieta opiera się na diecie Andersena, dlatego też spożywa ona posiłki o określonych porach. śniadanie (godz. 7.00): szklanka soku pomarańczowego i szklanka wody mineralnej. 1/2 szkl. gorzkiej herbaty, 3 plasterki cytryny, jabłko, brzoskwinia, dwa owoce kiwi, garść czerwonych porzeczek lub sałatka owocowa obiad (14.00): kawałek pieczonego kurczaka bez skórki, jajko na twardo, szkl. wody kolacja (17.00): 2 szkl. soków warzywnych, gotowane warzywa, szkl. wody mineralnej. Efekt: do 4 kg w 7 dni osobiście polecam, przy czym jem jeszcze drugie śniadanie, lub podiweczorek jesli pozniej mi sie wstanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka17
ja tam jem ok 3 tys kcal dziennie i mam wymiary 87-60-87.Poprostu na maksa duzo cwicze.Nie jestem modelka ale chcialabym byc.Tylko nie wiem od czego wlasciwie zacząc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall_anonim
chleb ze smalcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×