Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpiszcie

Co jedzą modelki?

Polecane posty

Gość anetula
no wlsasnie byla tu jedna modelka ale nam chyba uciekla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie
halo!!! ludzie piszcie :) nie ma tu żadnej modelki? a może ktoś zna jakieś diety modelek, jadłospisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie
modelki odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelki gdzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka 888
a jakie macie pytanka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie
modelko888 co jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Smutniak
pamietacie ja ?? ona kiedys w wywiadzie w telewizji mówiła że jadła 1 jabłko dziennie bo była za gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetula
ale przeciez jak sie za malo je to sie poswalnia metabolizm i sie wogole nie chudnie leeee mi to sie wydaje ze one cpaja chyba co nie?jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetula
ale przeciez jak sie za malo je to sie poswalnia metabolizm i sie wogole nie chudnie leeee mi to sie wydaje ze one cpaja chyba co nie?jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a=m=e=l=k=a
nie jestem modelką, jestem szczupła 170cm, 50kg i chę przytyć bo mam beznadziejne wymiary, jestem płaska ;( 82-63-89 i nie mówcie że chcecie tak wyglądać jak ja,ja mam straszne kompleksy z powodu swojej chudości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie
Do poprzedniczki --> Ja mam 175 cm i jeszcze "szczuplejsze" wymiary niż ty, ale nie chciałabym przytyć!!! Ostatnio troszeczkę schudłam, bo ograniczyłam jedzenie i chciałabym ten efekt utrzymać. Fajnie by było zostać modelką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie
Chociaż w biuście mogłabym mieć kilka cm więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odpiszcie
a mozes poweidziec jak z tak niskiej wagi jeszcze schudlas?tzn wiem ze im mniej sie wazy to tym trudniej jest schudnac,jaka dietke stosowalas?i czy to prawda ze chcac miec tak szczupla figurke trzeba az cpac?pomijam tu osoby z wrodzona szybko przemiana materiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie
Jak schudłam? Po prostu ograniczyłam jedzenie. A wcześniej i tak jadłam mało. Właściwie to ja cały czas mam jakieś obsesje jedzeniowe :( Najpierw jadłam 1200 kcal dziennie, później 1100, 1000, czasami nawet do 1000 nie dobijałam (a dodam, że jak nie byłam pewna co ile ma to zaokrąglałam w górę). Cały czas tak jem, jakiś 1000-1100, bo boję się, że przytyję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odpiszcie
a mozesz wpoedzie ile wazysz i przy jakim wzroscie?i czy bralas jkaies wspomagazcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie
Nie wiem dokladnie ile waze ale chyba ok. 50 kg, wzrost 175 cm. Nie brałam żadnych wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARAHH
Według mnie masz dziewczyno obsesję! 1000 kalorii dziennie to zdecydowanie za mało. Orzy takeij ilości sie chudnie a nie utrzymuje prawidłowa wage. nawet modelki jedzą normalnie tj. około 2000 kalorii dziennie, a wygład zawdzięczają temu iż nie jedzą tłuszczy i produktów wysokokalorycznych (np. fastfoodow) Sa tez takie które jedzą "to co lubią" a w zamian uprawiaja regularnie sport- Tak jak ja :) Jako modelka jem po prostu to co cała rodzina, dzien koncze około 18 skromną kolacją a w czasie dnia pije duzo wody mineralnej. Dzieki temu nie rezugynuje z normalnego życia, robie to co lubie, jem to co lubie a sport daję mi zdrowie i sylwetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M23mmmmmmmmm
Sranie w banie fajnie ciuchy i kazda dobrze wyglada, facet na kości nie poleci a ze dama z idioty dostojewskiego byla chuda to ja nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem to
styropian jedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAZDROSCICIE MODELKOM
I DZIEWCZYNOM KTORE O SIEBIE DBAJA!!!!!!!! a sami siedzicie przed kompem i krytykujecie caly świat!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzimy przed komnpem z
maseczka na twaryz i odpoczywamy bo właśnie wróciłyśmy z wieczornego joggingu;)Chyba mamy prawo siedziec przed kompem:-P Chwila relasku przed komputerem teżjest niezbędna dla zachowania urody.Odrobina relaksu KAZDEMU się należy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1
ja tez chce byc modelka ale musze schudnac tak minimum 5-6 kg. Jak to zrobić poradźcie mi. Please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1
no i co nikt nie wie co jedza modelki. Chociaz wydaje mi sie ze to zalezy od organizmu. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupę po jagodach
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka
Hej! Raaaaany co to za temat! Każda modelka je co innego! Tak jak kazdy człowiek je co innego... Modelka to tez człowiek. Ale jeśli chcecie to powiem Wam co ja dziś zajdłam: 1 jabłko, 1 marchew, miskę płatków i kubek barszczu. I wszystko. Od 18 nie jem nic. :) I tyle na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoDeLkA-19
ja wprawdzie zaczynam jako modelka ---moje wymiary: 82/60/90 (idealne:P) jesli chce schudnac te jem dziennie ok 600kcal . Niestety ja jestem albo na diecie albo przesadzam z zarciem://// od jutra jem same warzywa i chude mieso bo za tydzien mam 1-sza sesje!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×