Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haaaaaaaaaaaa

oto cala prawda- wiec 2 razy pomyslcie young girls!!!1

Polecane posty

Gość haaaaaaaaaaaa

Nowoczesne środki antykoncepcyjne są bezpieczne dla zdrowia kobiety. NIE JEST TO PRAWDĄ Wszystkie środki antykoncepcyjne są szkodliwe dla zdrowia kobiety. Pamiętaj - nie ma bezpiecznej dla zdrowia antykoncepcji! Pigułki antykoncepcyjne nowej generacji nie mają działania wczesnoporonnego. NIE JEST TO PRAWDĄ Mechanizm działania każdej pigułki antykoncepcyjnej jest następujący: a) zahamowanie wydzielania hormonów przez przysadkę mózgową, b) zahamowanie owulacji (jajeczkowania), c) zmiana właściwości śluzu szyjkowego, d) zmiany cech środowiska wewnątrzmacicznego, e) czynnik jajowodowy (upośledzenie ruchów perystaltycznych jajowodu, powodujące zbyt późne osiągnięcie jamy macicy przez zarodek, a przez to jego śmierć) - działanie wczesnoporonne (abortywne)! f) hamowanie zagnieżdżenia (implantacji zarodka) - działanie wczesnoporonne (abortywne)! Pamiętaj - pigułka ma również działanie wczesnoporonne! Pigułki antykoncepcyjne nowej generacji mogą zażywać młode kobiety. NIE JEST TO PRAWDĄ Pigułka zażywana przez młode dziewczyny może zakłócić ich cały biologiczny rozwój, dlatego pigułek nie może zażywać kobieta do ukończenia 21 roku życia (nie wcześniej jednak niż 7 lat po pierwszej miesiączce), ze względu na dojrzewanie układu hormonalnego! Pamiętaj - pigułki nie może zażywać kobieta przed ukończeniem 21 roku życia! Wkładki wewnątrzmaciczne (IUD, spirala) nowej generacji są środkami wyłącznie antykoncepcyjnymi. NIE JEST TO PRAWDĄ Mechanizm działania wkładek wewnątrzmacicznych polega głównie na utrudnieniu zagnieżdżenia dziecka, w fazie rozwojowej zarodka, czyli jest to efekt wczesnoporonny! Wszystkie współcześnie produkowane i stosowane wkładki wewnątrzmaciczne, również z dodatkiem miedzi i/lub hormonów, mają działanie wczesnoporonne, czyli powodują zniszczenie życia poczętego dziecka! Pamiętaj - wkładka wewnątrzmaciczna jest środkiem wczesnoporonnym! Pamiętaj - pigułki antykoncepcyjne są umieszczone w wykazie środków rakotwórczych dla człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old girl
ktora od wczesnej mlodosci zazywala pigulki anty, ma zdrowe, dorosle juz dziecko, nie ma raka ani zadnych innych dolegliwosci, BRAWO - nastepny nawiedzony badz nawiedzona. Ty znasz jedynie sluszna prawde. Ty wiesz najlepiej. I fajnie. Nie zazywaj, ale daj innym miec odmienne zdanie na ten temat. Skad ty wygrzebales takie sensacje? Ksiadz przekazal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaa
lekarz ginekolog sie klania- a i owszem przepisuje te swinstwa- ale dalszych tajemnic nie ujawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old girl
mialam racje - nawiedzony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old girl
mialam racje - nawiedzony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do haaaaaaaa! Bardzo proszę o podanie literatury źródłowej, skąd pochodzą te dane. Bardzo proszę o podanie wykazu środków rakotwórczych, zarejestrowanych i podanych do publicznej wiadomości! Jeżeli autor\\ka tego topiku ustosunkuje się do mojej prośby, ja ustosunkuje się do jej wypowiedzi. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do haaaaaaaa! Bardzo proszę o podanie literatury źródłowej, skąd pochodzą te dane. Bardzo proszę o podanie wykazu środków rakotwórczych, zarejestrowanych i podanych do publicznej wiadomości! Jeżeli autor\\ka tego topiku ustosunkuje się do mojej prośby, ja ustosunkuje się do jej wypowiedzi. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmasutra
a ja sie zgadzam z autorem topiku bo znam przypadek ze wlasnie w trakcie brania takich tabletek urodzilo sie dziecko z niedowladem konczyn !!!lekarze stwierdzili ze to wlansie wina tabletek anty.-a wiecie co powiedzili na to?slowo:przepraszam:(gwono warte teraz,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do haaaaaaaa! Bardzo proszę o podanie literatury źródłowej, skąd pochodzą te dane. Bardzo proszę o podanie wykazu środków rakotwórczych, zarejestrowanych i podanych do publicznej wiadomości! Jeżeli autor\\ka tego topiku ustosunkuje się do mojej prośby, ja ustosunkuje się do jej wypowiedzi. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasik
Co za bujdy!!! Kolejna nawiedzona osoba...A jesli lekarz to w takim razie prosze o skuteczny srodek.I co to bedzie?Szkalnka zimnej wody na główkę czy może metoda naturalna... HAHAHAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasik
Co za bujdy!!! Kolejna nawiedzona osoba...A jesli lekarz to w takim razie prosze o skuteczny srodek.I co to bedzie?Szkalnka zimnej wody na główkę czy może metoda naturalna... HAHAHAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaarycha
a ja sie zgadzam z autorem topiku bo znam przypadek ze wlasnie w trakcie brania takich tabletek urodzilo sie dziecko z niedowladem konczyn !!!lekarze stwierdzili ze to wlansie wina tabletek anty.-a wiecie co powiedzili na to?slowo:przepraszam:(gwono warte teraz,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaarycha
a ja sie zgadzam z autorem topiku bo znam przypadek ze wlasnie w trakcie brania takich tabletek urodzilo sie dziecko z niedowladem konczyn !!!lekarze stwierdzili ze to wlansie wina tabletek anty.-a wiecie co powiedzili na to?slowo:przepraszam:(gwono warte teraz,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaa
moje drogie dziewczyny- oczywiscie ze to cudowne polknac tabletke i miec wszystko z glowy- to bardzo wygodne i zamykacie oczy na ciemne strony brania tabletek - czasem cos sie slysze ze sa potem powarzne konsekwencje- ale lepiej udac ze to jednostkowy przypadek i tak wam przepisze kolejny listek- bo tego chcecie na wlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo klucz
słowem kluczem jest WCZESNOPORONNE, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo klucz
słowem kluczem jest WCZESNOPORONNE, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaa
trudno nie musicie sie tak bulewrsowac bo to co wygodne raptem pisze ze wcale nie jest takie rozowe- ale warto przeczytac na ulotce od tabletek antykoncepcyjnych skutki uboczne.......wystarczy sie skupic bardziej na skutkach ubocznych moze wtedy cos wam zaswita w glowie........ a najlepsza metoda.......hmmmmmmmmm nie wymyslono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaa
trudno nie musicie sie tak bulewrsowac bo to co wygodne raptem pisze ze wcale nie jest takie rozowe- ale warto przeczytac na ulotce od tabletek antykoncepcyjnych skutki uboczne.......wystarczy sie skupic bardziej na skutkach ubocznych moze wtedy cos wam zaswita w glowie........ a najlepsza metoda.......hmmmmmmmmm nie wymyslono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaa
trudno nie musicie sie tak bulewrsowac bo to co wygodne raptem pisze ze wcale nie jest takie rozowe- ale warto przeczytac na ulotce od tabletek antykoncepcyjnych skutki uboczne.......wystarczy sie skupic bardziej na skutkach ubocznych moze wtedy cos wam zaswita w glowie........ a najlepsza metoda.......hmmmmmmmmm nie wymyslono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old girl
albo to sciema, a jesli nie to haaaaaa proponuje wybrac sie do psychiatry. Bo jesli robiisz to z pelna premedytacja, to prokurator tu potrzebny. Dajesz bowiem dziewczynom srodek wczesnoporonny ktory w Polsce jest prawnie zabroniony. I coz ty na to ginekologu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaa
srodek wczesnoporonny to cos innego niz tabletki antykoncepcyjne- widac za niski poziom do dyskusji z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajesz się za lekarza. To człowiek wykształcony, tyle lat nauki, noce spędzone przy książkach, tysiące zapisanych kartek, notatek. Najcięższy kierunek studiów to właśnie medycyna, nie trafiają tam \"matoły\".Ale Ty nie jesteś lekarzem- BŁĘDY ORTOGRAFICZNE i LOGICZNE w twojej wypowiedzi zdemaskowały Cię! Widzisz, tak to jest- można rozszyfrować człowieka po prostym poście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajesz się za lekarza. To człowiek wykształcony, tyle lat nauki, noce spędzone przy książkach, tysiące zapisanych kartek, notatek. Najcięższy kierunek studiów to właśnie medycyna, nie trafiają tam \"matoły\".Ale Ty nie jesteś lekarzem- BŁĘDY ORTOGRAFICZNE i LOGICZNE w twojej wypowiedzi zdemaskowały Cię! Widzisz, tak to jest- można rozszyfrować człowieka po prostym poście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old girl
to przeczytaj co napisalas o 22.08 Tam jest wyraznie napisane przez ciebie, ze tabletki anty i wkladka = srodek wczesnoporonny. Przeciez to twoje slowa haaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajesz się za lekarza. To człowiek wykształcony, tyle lat nauki, noce spędzone przy książkach, tysiące zapisanych kartek, notatek. Najcięższy kierunek studiów to właśnie medycyna, nie trafiają tam \"matoły\".Ale Ty nie jesteś lekarzem- BŁĘDY ORTOGRAFICZNE i LOGICZNE w twojej wypowiedzi zdemaskowały Cię! Widzisz, tak to jest- można rozszyfrować człowieka po prostym poście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaituuuszek
RAJU W MAJU PAPDACIE W OBŁĘD!!! JESTEM CIEKAWA JAKI WPŁYW MIAŁBY STRES NA MÓJ OGRANIZM KIEDY ZA KAZDYM RAZEM WYCZEKIWAŁABYM NA OKRES ZASTANAWIAJĄC SIĘ CZY WPDAŁAM CZY NIE! ZRESZTA CAŁY CZAS STRESOWAŁABYM SIĘ I ZASTANAWIAŁAM SIĘ CZY OSTATNIM RAZEM WSZYSTKO BYŁO OK... TEN STRES MNIE WYKAŃCZAŁ DLATEGO ZDECYDOWAŁAM SIE NA TABLETKI. WIADOMO ZE TEABLETKI NIE SĄ W 100 REWELACYJNE. MAJĄ SKUTKI UBOCZNE, ALE NIE WE WSZYSTKICH PRZYAPDAKCH- SPORADYCZNIE. DLATEGO NIEKTÓRE DZIEWCZYNY ODCZUWAJĄC JE PRZERYWAJA ICH BRANIE. POZAD TYM MEDYCYNA UNOWOCZEŚNIA JE. BIORE NOVYNETTE, KTÓRE MAJA MAŁO HOROMONÓW. CHCIAŁAM TEZ DODAĆ, ZE TERAZ NAWET ODCHODZI SIE JUZ OD PRZERW W BRANIU DLA "ODPOCZYNKU" GDYBY DO WSZYSTKIEGO MIEC TAKIE NASTAWIENIE JAK ZAŁOŻYCIELKA TOPIKU TO 3/4 PRODUKTÓW SPOZYWCZYCH NALEŻAŁOBY WYKLUCZYĆ ZE SWOJEGO JADŁOSPISU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buttercup
Nawet aspiryna ma dzialania uboczne wypisane na ulotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle mloda
nawiedzona,głupia czy jedno i drugie? pewnie jednak bardziej głupia niż nawiedzona.Swoja droga szkoda ,że jej matka nie uzyła we właściwym czasie srodków antykoncepcyjnych.Pozdrawiam wszystkie myślące ;-) te i tylko te!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za kolejny sensacyjny topik o ubocznych skutkach tabletek antykoncepcyjnych... haaaa jeśli jesteś ginekologiem, to może jednak bądź konsekwentny i skoro potępiasz pigułki, to nie przepisuj ich pacjentkom?? a tak poza tym, to coś mi sie nie wydaje, żebyś był ginekologiem, bo twój pierwszy post ma wyraźne znamiona tendencyjności i ewidentnie sugeruje, że środki hormonalne są złe i koniec. Bzdurą jest, że hormonów nie powinny przyjmować dziewczyny przed 21 rokiem życia. ZAWSZE hormony ingerują w układ hormonalny, więc nie ma znaczenia czy mam 20 lat czy 21. Jeśli chodzi o skutki uboczne, to po pierwsze, myśląca kobieta zrozumie co ma napisane w ulotce i przemyśli sprawę a po drugie nawet gumki mają skutki uboczne, więc wybacz proszę i nie pisz więcej swoich fantasmagorycznych wieści. Nie wiem, czy jesteś kobietą czy mężczyzną ale może jednak zamiast siać sensację wysil się na odrobinę obiektywizmu. Zarzucasz dziewczynom klapki na oczach, które sam(a) masz. Aha i skoro taki z ciebie świetny ginekolog, to może rozpropaguj wśród swoich kolegów po fachu żeby wysyłai młode dziewczyny na badania poziomu hormonów do endokrynologa PRZED zapisaniem pigułek, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za kolejny sensacyjny topik o ubocznych skutkach tabletek antykoncepcyjnych... haaaa jeśli jesteś ginekologiem, to może jednak bądź konsekwentny i skoro potępiasz pigułki, to nie przepisuj ich pacjentkom?? a tak poza tym, to coś mi sie nie wydaje, żebyś był ginekologiem, bo twój pierwszy post ma wyraźne znamiona tendencyjności i ewidentnie sugeruje, że środki hormonalne są złe i koniec. Bzdurą jest, że hormonów nie powinny przyjmować dziewczyny przed 21 rokiem życia. ZAWSZE hormony ingerują w układ hormonalny, więc nie ma znaczenia czy mam 20 lat czy 21. Jeśli chodzi o skutki uboczne, to po pierwsze, myśląca kobieta zrozumie co ma napisane w ulotce i przemyśli sprawę a po drugie nawet gumki mają skutki uboczne, więc wybacz proszę i nie pisz więcej swoich fantasmagorycznych wieści. Nie wiem, czy jesteś kobietą czy mężczyzną ale może jednak zamiast siać sensację wysil się na odrobinę obiektywizmu. Zarzucasz dziewczynom klapki na oczach, które sam(a) masz. Aha i skoro taki z ciebie świetny ginekolog, to może rozpropaguj wśród swoich kolegów po fachu żeby wysyłai młode dziewczyny na badania poziomu hormonów do endokrynologa PRZED zapisaniem pigułek, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×