Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość in vitro

Chce dziecka nie mam mężczyzny -sztuczne zapłodnienie

Polecane posty

Gość Ankaania
mam 16 lat i jestem w ciąży szukam dla mojego dziecka dobrego domu ponieważ nie mogę go zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagog ogolny
Przede wszystkim, jak zwykle na polskim forum----poziom jest żenujaco niski z wyzwiskami itp..... wyglada na to ze Polacy to kupa agresywnych ludzi , obrazajaca innych i w iebołosy wykrzykujacych swoje zdanie ehh. a teraz do rzeczy-- chęć posiadania dziecka to jedno, ale widac tu rowniez egoizm ktory powinien zostac zagłuszony przez rozsadek. Posłuchaj nieznana kobieto-- nie wiem jak Ty , ale ja mam kolezanki ktore wychowywały sie bez ojców, zawsze je to bolało, brakowało poczucia pełnego bezpieczenstwa. w dodatku bały sie zaufac mezczyznom i efekt jest tego taki, ze maja po 30 lat i jeszcze nigdy nie były w jakimkolwiek zwiazku ze strachu przez opuszczeniem. bys moze przez to pozostana samotne, nieszczesliwe z rowniez niespełnionym uczuciem checi posiadania dziecka--taki los byc moze przygotuje im mamusia ktora za wszelka cene widzac tylko swoje pragnienia chce dziecko bez ojca. Pozatym dziecko do roku czasu uwaza mame i siebie za jenosc- za jeden organizm- zostawiajac 4 miesięcznego maluszka zrobisz mu krzywde. I trche mnie to zastanawia- tak bardzo chcesz miec dziecko a potem tak szybko chcesz je odac pod opieke niani? Moze wcale go tak bardzo niepragniesz tylko-- wypada miec dziecko, wszystkie kolezanki juz maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam mame i tate i jestem po 30 a zwiazku jak nie bylo tak nie ma. jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach bez większego problemu powinniście znaleźć wiele fachowych informacji na temat metody zapładniani In vitro i kosztów związanych z wykonaniem zabiegu. Ostatnio czytałam wyczerpujące artykuły o tej tematyce na serwisie E-Madame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_PAULA
Jest wiele ciekawych artykułów to fakt, ale warto wybrać sie do kliniki niepłodności, gdzie na wstępnej konsultacji lekarz wszystko ci powie o możliwych metodach w tym o in vitro. Jest rownież wiele dawczyń komórek jajowych, które anonimowo oddają jajeczka. Warto sie tym zainteresować, byle tylko przed wejściem w życie ustawy, bo potem to tylko pod górkę będzie i niestety ze szkodą dla par, kobiet i lekarzy.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edbolka
Pragnę dziecka mam 40 lat nie mam męża mam warunki na wychowanie ,wykształcenie brakuje mi jedynie odpowiedniego partnera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat pragnę dziecka posiadam wszystko do wychowania gdzie się zgłosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do banku spermy my Cię nie zapłodnimy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce prawo zabrania in vitro i inseminacji singielkom. Pozostaje Ci skorzystać z ogłoszeń w necie są i wspólnego wychowywania i do samego zapłodnienia. Ewentualnie jedz za granice. Invitro 15 tys inseminacja 5 tys tyle kosztuje już wszystko wizyty leki i badania które każą robić w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska juz dawno.ma dxiecko czy z invitro xzy nie A usrawa wchodzi za miesiac.. Zagranice jechac i juz.. Albo sex z nieznajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrozumiała ale dla wszytskich
czytam i nie wierzę odnoszę wrażenie, że większość komentarzy piszą kobiety które ułożyły sobie życie, cieszą się macierzyńswem i małżeństwem. Jesteście wielkimi egositkami, lubiącymi oceniać, opiniować, komentować. Dajcie żyć każdemu... Każda kobieta zasługuje na miłość... Na miłość rodziny, rodziców...., miłość męża, miłość dziecka. Ale rodzice odchodzą, mąż okazał się niegodny (pod różnymi względami). co to wogóle za pomysły: 1. pojdź z kimkolwiek a potem rzuć- to nie jest egoizm. Nie dość, że egoizm to strach ze nie wiadomo czy się czymś nie zarazisz. A potem komplikacje .... zdowotne, prawne. Przecież ojciec ma prawo żądać kasy od dziecka później.... i co ? Co poda w akcie urodzenia - tez ojciec nieznany. No super pomysł.... Tak, wiem że dziecko to nie zabawka. Ale kto dał nam prawo oceniać kobietę, co ona czuje, jak bedzie traktowała dziecko. Czy ważne w jaki sposób dana osoba zaszła w ciąże. Wadą tych kobiet jest to ze chciały zapytać o opinię, może potrzebowały wsparcia i trafiły na ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Moim zdaniem to mlodziez w Polsce jest wysoce zacofana,bo jak40stka chce dziecka to jest wg porabana debilka itp,od razu z zespilem downa urodzi itp,super,ze mozna do banku spermy ,sa rez inne zrodla,inne kraje,gdzie można za pomoca inseminacji,zajsc w ciąże,hej 40 trzymam kciuki na pochybel malolatom,he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×