Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nibytaknibynie...

OTRĘBY i ODCHUDZANIE ?!

Polecane posty

Gość Christine94
Wiadomość dla NakedTruth: Tak. Naga prawda jest taka, że jem śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Między posiłkami zamiast coś jeść, popijam wodę niegazowaną (żeby zapełnić żołądek czymś, co nie ma kalorii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otrębowa panienka
dziewczyny otręby są bardzo potzrebne w diecie poniewaz pod wpływem wody robi sie z nich z żel i mają taka wpsaniałą wśaćiwośc ze sie do końca nie rozkładają i w jelitach przechwytuja część pożywienia które jest razem z nimi wydalane wiec wchłania sie mniej kalori ale uwaga napezy spożywac max 3 łyzki dziennie poniewaz wiecej ma juz swoja odpowiednią wartośc kaloryczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk
Zaleca się przyjmowanie 20-40 g błonnika na dzień a otręby są tego doskonałym źródłem . Polecam 2 łyżki otrębów + 2 l wody dziennie ( bez dużej ilości wody nic nie zadziała ) i efekt częstrzego wypróżniania gwarantowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 0834
Otreby sa bardzo dobre w zmianie nawyków zywieniowych bo chyba głownie o to chodzi w odchudzaniu sie;) Dobrze jest je łączyć z owocami takimi jak gruszki,sliwki,pomarańcze i oczywiście grejfruty w każdej diecie powinny być b są bardzo zdrowe i skuteczne w walce z nadwagą do tego 1,5 l wody 2 tygodnie i rozmiar leci w dół :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskom202
otreby na śniadanie 30 - 60 gram 250 ml mleka 0% PYSZNE POZYWNE SNIADANIE DAJĄCE NA DŁUGO UCZUCIE SYTOSCI POLECAM PRZY DIECIE REDUKCUJNEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskom202
otreby na śniadanie 30 - 60 gram 250 ml mleka 0% PYSZNE POZYWNE SNIADANIE DAJĄCE NA DŁUGO UCZUCIE SYTOSCI POLECAM PRZY DIECIE REDUKCUJNEJ :) sam jestem na takiej i takie mam śniadanie :) www.sexfotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM xd
Ja od pewnego czasu jem otręby owsiane na śniadanie (3 łyżki z mlekiem) i w ciągu dnia nie jestem głodna. Ale trzeba dużo pić ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoasiaI
Hej, Mam dwa pytania odnosnie otrebow. 1. Czy polecacie jakies szczegolnie czy to wszystko to jedno i to samo 2. Jak sie maja otreby do antykoncpecji - podobno nie mozna o tej samej porze dnia brac tabletek i jesc otrebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniksa
hmmm sa jakies roznice, slyszalam np. ze otreby sante nie zawieraja resztek młócenia. generalnie sante sa chyba najpopularniejsze co do antykoncepcji, to gdzie wczytalas takie rzeczy? jedynce co mi przychodzi na mysl, to fakt ze otreby po polaczeniu z woda tworza papke, ktora dlugo zalega w zoladku. Ulatwia to odchudzanie (nie czujesz glodu) i moze z tego powodu nie powinno sie brac razem z tabsami, ale nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoasiaI
Wiesz gdzieś na jakimś forum przeczytałam, że otręby wyrzucają wszystko z organizmu i mogą nie współgrać tabletkami. Chyba trzeba zapytać specjalisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka12
O, ja też jem otręby Sante ;) Zaczęłam je jeść jak byłam na diecie i do teraz tak mi zostałoJ Zazwyczaj jem je z jogurtem na śniadanie albo na kolację. Zastępuję nimi też panierkę, a jak mam ochotę na coś słodkiego to mieszam je z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaha_86
przepraszam, ze pytanie troche odbiegajace od tematu, ale ile kosztuje paczka otrebow i na ile starcza (orientacyjnie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka12
Ostatnio kupowałam otręby sante niebieskie 200 g po 3,55 zł. Myślę, że cena różni się w zależności od producenta i od sklepu. No a chyba większość jest pakowana po 150 g. Ja osobiście wolę te większe. Jedna paczka wystarcza mi na około 6-7 dni. Licząc że jem je praktycznie codziennie na śniadanie i czasami dodaje do innych posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasial
Skorzystałam z Twojej rady, Weroniko. Napisałam do dietetyka ze strony, którą poleciłaś. Specjalista napisał mi, że otręby konsumowane w zalecanych ilościach nie wpływają na metabolizm leków antykoncepcyjnych. Czyli wynika z tego, że pora przyjmowania tabletek i jedzenia otrębów nie musi być inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuehueifhej
ja czytalam ze musi byc przerwa przynajmniej 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka25
Też zaczęłam kupować te większe. Płacę mniej więcej tyle samo. Jem otręby trochę rzadziej, bo raz na dwa, trzy dni. I wystarczają mi na około dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaahaa
O widzę, że spamik sante i tu dotarł? Już na 3 odwiedzanych przeze mnie forach wycięli spamerki, kolej na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olefcia
mi otręby pomogły - zwykle gdy jestem na diecie to mam problem z zaparciami a od kiedy jem otręby latram prawie codziennie do kibelka więc bardzo polecam. A jem na jeden z posiłków po prostu 50 otrębów +0,5 l maślanki. Syci super, ale trzeba pamiętać o wypijaniu dużej ilości wody, w przeciwnym wypadku otręby zadziałają zatwardzająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka25
Jem otręby dopiero od niedawna, ale już widzę, że są super. Poprawę widać już po kilku dniach regularnego stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutka<3
Co znaczy, że jesz 50 otrębów? Liczysz na sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynka5
Ostatnio jakaś moda na otręby, więc chyba i ja spróbuję. Sama na sobie sprawdzę czy działają ;) Tylko jak je jeść? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajajakk
polecam do jog. naturalnego lub zwykłych owocowych. łyzka otręb do tego i posiłek jak tralala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampeczka5
Chyba najlepszy sposób wybrałaś. Nie przekonasz się czy działają jak sama nie spróbujesz. A możesz je jeść z mlekiem albo z jogurtem albo trochę ambitniej i bardziej wymyślnie możesz poszukać przepisów Internecie. Dużo przepisów jest na facebooku sante albo na różnych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulka33
Już niedługo śledzik w jogurcie naturalnym z cebulką ;) 3 dni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
A co ma śledź do otrąb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulka33
Ja na przykład posypuję śledzia otrębami ;) Czytając temat tak mi się przypomniało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenia M
witam ,ja jem codziennie na sniadanie otręby owsiane i schudłam w ciągu 8miesięcy 15kg podaje przepis na sniadanie ;-) jogurt naturalny 2łyżeczki otręb owsianych 2łyżeczki płatków owsianych łyżeczkie pestek słonecznika łyżeczkie siemia lnianego troszkie żurawiny wszystko wymieszac pychotka smacznego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×