Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nibytaknibynie...

OTRĘBY i ODCHUDZANIE ?!

Polecane posty

Gość ot_co_33
Otręby mi bardzo pomogły w odchudzaniu. Nie miałam zaparć, pierwszy raz na diecie. Są syte, a poza tym przepisy, które znalazłam na fb sante pomogły mi wyeliminować całkowicie słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna19
z otrębami mozna schudnać wystarczy nie jesc ziemniaków zamias tego to jakaś sałatke rano najlepiej jesc deser z otrebami to pomaga na chudniecie mnie sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta95
z otrębami chodzi o to że jak się je zagotuje to pęcznieją ... maja duzo witamin i są nisko kaloryczne więc mamy je jeść np. na kolację zamiast innego jedzenia bo to będzie mniej kaloryczne, dużo witami a przedewszystkim PĘĆZNIEJĄ i wypełniaja nam żołądek który p0otem nie woła o więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pein
Witam. Chciałbym zacząć spozywać otręby, ale nie jestem pewny co do kilku kwestii: 1. Jakie otręby są najlepsze? 2. Ile ich można zjeść? 2 łyżki na dzień? Jakie ilości dla "początkującego"? 3. czy jeżeli zjem na śniadanie jogurt naturalny z dwoma łyżkami otrąb, popiję szklanką wody, to mogę mieć z otrębami spokój do końca dnia, czy trzeba to jakoś równomiernie rozdzielić na posiłki? Pytanie jeszcze pewnie dojdą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsiane
otręby i płatki jem codziennie na śniadanie, po dwie łyżki, pół łyżki nie zmielonego siemienia lnianego, mały kubek gęstego jogurtu naturalnego + czasem kilka malin lub pół nektaryny wkrajam. Do miski z płatkami, otrębami i siemieniem dosypuję pół łyżki cynamonu, zalewam gorąca wodą na 5 minut, dodaję jogurt i owoce ( jeśli mam ochotę). Pycha! Od czasu, kiedy jem takie śniadanie, skończyły się problemy z wypróżnianiem, bóle jelit, wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otreby supeeerrr
Ja na śniadanie jem 200 g. jogurtu 0% to 76 kcal. + 3 łyzki otrebów 21 kcal. pol lyżki cukru 10 kcal i troszke jablka w kostke ok 15 kcal. = 122 kcal. a Pojem sobie niesamowicie !! :D po drugie otreby przyspieszaja przemiane materii, jak zaczelam jest otreby wyprożniam sie 2 razy na dzien schudłam 6 kg. w msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baybyy
Ja teraz kupiłam sobie płatki owsiane Sante i codziennie rano w połączeniu z owocami i mlekiem wcinam takie zdrowe śniadanko. Polubiłam ten smak, i w sumie tak jak zawsze jadłam drożdżówkę na śniadanie, tak teraz mogę śmiało powiedzieć ze jem zdrowe i pożywne śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toznowu jja
Uwielbiam drożdżówki!;) Zresztą nie tylko je uwielbiam... -Uwielbiam ciasta ciasteczka a moja dieta jest białomączna i brzuch mam jak balon;(( Ostatnio postanowiłam tą białą mąkę zastąpić otrębami Mielę otręby na mąkę i używam zamiast białej tortowej mąki Zatem drożdżówka nie jest już biała i wszystko inne też ma ciemny kolor.. Możńa okazuje sie zrobić z takiej otrębowej mąki wszystko Placek z owocami na kruchym spodzie i bezą na wierzchu Nie próbowałam robić biszkoptu,wątpię aby wyszedł ale może? Hmm Brzuch mi wklęśniał czuję spadek ciężaru)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toznowu jja
A testuję to wszystko dopiero od dwóch dni Upiekłam już tyle w tym czasie+ciasteczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toznowu jja
Jak się jest łakomczuchem to jest to jakieś rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo zasmakowałam w otrębach, dodaję ostatnio systematycznie do jogurtu bakomy premium frutica. jogurt generalnie jest dobry bo ma niski indeks glikemiczny, słodzony jest tylko owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jem otreby owsiane, zoastao mi to po dukanie, albo jako owsianka,albo w jogurcie pychaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja otręby jem prawie codziennie, dodaję do gofrów, musli, czy nawet robię z nich panierkę do kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qroobcia
a które są najlepsze? pszenne, żytnie czy owsiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anietka
zytnie sa najlepsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego akurat żytnie? właśnie takie mam, jem czesto z jogurtami albo kefirem. zawsze wsypuje wczesniej zeby zdążyły napęcznieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zakupów w sprawdzonym sklepie internetowym. Naprawde warto www.upieczchleb.pl Chlebki OTREBY mąki itp.. wszystko w dobrej jakosci i co najlepsze dobrej cenie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna1982
bardzo mnie zastanawia różnica między otrębami owsianymi a płatkami owsianymi, czy ktoś wie które z nich lepiej wprowadzić do diety ( znam różnicę ich składu ) zastanawiam się które są zdrowsze i czy płatkach owsianych tez trzeba pić dużo płynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje tutaj upieczchleb.pl 1kg otąb owsianych 6zł pakowane po 3kg-17,40zł Otreby pszenne 1kg-3zł polecam szybka wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×