Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Cześć cioteczki! Dzięki za słowa otuchy. Na Was zawsze można liczyć! Graffiku - z moją córą to długa historia. Mnóstwo błędów wychowawczych z mojej strony, problemy finansowe, problemy z nauką, straszny trądzik - to wszystko zaowocowało gigantycznymi kompleksami i odrzuceniem ze strony rówiesników. Moja córka jest bardzo samotna. Nie chciałam jej na tak długi czas zostawiać samej. Zuzanna - miałam podobne objawy i też serce i hormony w normie. Moja pani doktor powiedziała, że mimo wszystko może to już być klimakterium. Wyniki jeszcze prawidłowe a organizm już zaczyna \"szaleć\". Może dobrym wyjściem byłoby HTZ, ja niestety nie mogę stosować:( Dużo zdrówka dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 41
dzieki kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochanienkie :) spotkałam mikołajka i prosił,abym podesłała prezenciki dla WAS :) pozdrawiam i moc prezentów pod poduchę WAM życzę :)😘😍 . http://kartki.onet.pl/1601,,,,,mikolajki-prezenty_w_drodze,kartki.html . jeszcze liknę do WAS ,tak wiec do usłyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️, gdzie Wy ach gdzie? Skończyłam własnie trzeci artykulik, wrąbałam razowe spagetti z jajkiem i ogórkiem i postanowiłam dać znać, że żyję.... Chyba w przyszłym trygodniu wyjade do brata na jakies 2 tygodnie... Jestem coraz grubsza, a Wy? Odezwać się 😡 Ale i tak 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj monisiu :)😘 ja zostaje na swieta w domku,ale tylko z jedna córką ,bo starsza u siebie robi wigilie sama , jak wiesz, ma fajna tesciową ,ale nie zaprasza jej Oczywiscie ,że nie !!! przyjada do mnie we swięta z Julka :) Julka juz duża pannica . u mnie nawet jakos leci , tylko smutno tak bez WAS :( agdzie mieszka brat ? bo juz chyba nie pamietam :( sorka ale ostatnio nic sie nie komunikujemy:) myslę,że przed swietami jeszcze sie spotkamy wirtualnie :) całuje Ci e mocno , acha ! pytasz jak u mnie z tuszą ? ja trzymam się w normir Raczej :P ale wiesz jak to jest jak sie podjada i slodkie i jeszcze tam jedzonko .. bez opamietania :) to brzusio rośnie :).. nie mam motywacji ani do trzymania zdrowego żywienia ,ani do cwiczen :) ale czemu piszesz ,że tyjesz? cos masz kłopoty / napisz troszkę buziaczki posyłam 😘 dla reszty także .. odezwijcie sie choc ciut😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Graff! Nooo, wygladam prawie tak: http://www.radio.com.pl/_repository/_folders/f_25_139/9583.jpg A wszystko przez ten blok, który wyrosnie mi pod oknem - z nerwów po prostu żrę na okrągło!!!!.. Nawet oglądałam mieszkanie na zamianę (sześć pięter wyżej), ale odrzucił mnie korytarz z kłębowiskiem rur pod sufitem - no, zupełnie jak w filmie o slamsach :( Samo mieszkanie nawet nawet, szafy komandor moge przenieść bez problemu, półki na nowo przyśrubować do ścian, nawet wannę zostawic (ja mam brodzik), zniosłabym też nieustanny szum samochodów za oknem , ale ten korytarz.... Jak tylko wyjde z windy - moja depresja tyje jak ja sama! Już wyobrażam sobie siebie jako tłusta staruche z laseczką, na która czajA sie w mroku i zaułkach korytarza naćpane małolaty, żeby obrabować ją z nędznej emeryturki.... A brat mieszka w Rzeszowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia :) cos ty z ta tusza / nie może być zle skoro stac Cię na żart :))a swoja drogą to ta z TV wcale nie jest straszna , całkiem sympatyczna kobitka :).. a jak zdecydujesz z mieszkaniem ,to daj znać, moze jakos sie urządzisz? masz dobrego adwokata do negocjacji/ czy ten blok juz stoi/ten przez który masz kłopot?/ czy miałaś jakąś inną propozycję ... bądz dobrej mysli ,może jakos poukłada się :)😘 trzymaj się ciepło😍 dla Reszty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu, dzięki za kartkę! Dziewczyny, Zdrowych, Wesołych Pogodnych Świąt od Migi. Całe Święta pracuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Juna
Dziewczyny - trzymam kciuki za ten Nowy Rok - mam nadzieje ze przyniesie Wam wszystko co najlpesze to rok pod wladaniem Jowisza wiec wszystko moze stac sie MOCĄ;-) zycze wiec byscie spelnialy zamierzenia pragnienia, mialy sile, wytrzymalosc i szczescie, ciepla otwartych serc i wiele wiele jeszcze tego o czym same marzycie i przede wszystkim zdroweczka ;-) Monisia ja juz puchne, jem za 10-ciu i chyba zaczynam miec okragle calkiem ksztalty ale moda na rubensa wraca nie martwcie sie jeszcze bedziemy poszukiwane hahah nie bywal tu komp sta;le w naprawi a iczas jakos mi przez place przechodzi trzymajcie sie buziaczki Graff - wybaczysko! jestem odludkowa jakowas i mam nadziej ze rok Jowisza da mi powera bo cos oklaplam ze wszystkim;( ale bedzie lepiej i juz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Juna
Miga ! miło mi Cie tu widziec postaram sie tu wpadac moze bede miala za jakis miesaic nowego kompa to ten bedzie moj i jak da rade (startuje c CD niesttey) nie dziala mi wszystko ciagle pada jak mucha ) to jakies nowe elementy moze go podratuja tymczasem pa trzymajcie sie i usmiechajcie jak najwiecej mimo zwariwoanego swaiat dooko;la;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym ROKU :) u mnie nic złego i nic nowego :) jesteśmy zdrowi ,tylko smutno mi,że tak sie skończyła imprezka Nasza w kafeterii:(( no cóż ! nie mozna mieć wszystkiego :( zaglądam Tu często , ale nic sie nie dzieje,pewnie wszyscy są juz bogaci i zbieda nie gadają :P wpisujcie sie jak tylko macie doła :) bedę pocieszać 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, mam klawiturę ekranową i to mordęga pisać. U mnie też nic nowego i nadal nie jestem bogata. Graffiku, Junka się pokazała! Idzie ku lepszemu. Dziewczyny, przybywajcie wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ MIGA :)) właśnie dzisiaj bylam u JULKI na .. \"dniu babci \" dostalam laurke ,powiedziała śliczny wierszyk dla babci i dziadzia :).. i oczywiście zaliczylam kilka ciastek i kawe ;:P hihi!! od poniedziałku dietka !! :P ale od ktorego ??? koszmara ! Jak ja lubie słodkie :(( buuu a w tylek wchodzi ,ze ho ho! a w bioderka ? fiu fiu ? a w boczki nie SŁDKOŚCIOm ZDECYDOWANIE nie !! POZDRAWIAM 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graffiku z tego co pamiętam to jesteś niezła laseczka i nie musisz się odchudzać! Natomiast ja nieźle się upasłam, nie mogę wykonywać żadnych ćwiczeń. Nie mam silnej woli aby chodzić na głodzie i odrzuca mnie od własnego odbicia w lustrze. Tak na marginesie, jesteś jedną z najładniejszych babć jakie \"znam\". Pozdrówka, 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graffiku z tego co pamiętam to jesteś niezła laseczka i nie musisz się odchudzać! Natomiast ja nieźle się upasłam, nie mogę wykonywać żadnych ćwiczeń. Nie mam silnej woli aby chodzić na głodzie i odrzuca mnie od własnego odbicia w lustrze. Tak na marginesie, jesteś jedną z najładniejszych babć jakie \"znam\". Pozdrówka, 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOGA 😘 Ty mi tu nie cukruj tylko weż sie w garść i zrób coś z tym apetytem :P.. ja mam ostatnio straszny apetyt i co wieczor mowię sobie,że od jutra zero słodkiego i ! NIC dalej sobie ide kupić batonika i szamam go :((😠 a co u ciebie ? jak córa? a wogole Witaj chciałam powiedzieć 😘 ;) w sobotę ide na imprezkę karnawałową , mmm znów zbaluje do rana :) hih pisz Miga pisz :)🖐️ buziaki dla podglądaczy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Was tutaj tak nie ma i nie ma? Dziewczyny! Polecam pokrowce prózniowe. Kupiłam sobie takie (pakowane po 2) w Biedronce i strrrasznie duże (pojedyncze) w Realu. Nareszcie rozwiązałam problem ciasnoty w szafie! Np. letnie ciuchy. które zajmowały mi 3 półki, zmieściłam na jednej! Chętnie bym dokupiła sobie jeszcze, ale nigdzie ich nie moge znaleźć. Chyba że - w internecie. Ale nie mam pojęcia, jak kupować np. w (na?) Allegro czy temu podobnych. Wie może któraś z Was? 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Na Walentynki❤️❤️❤️❤️❤️ Monisiu - to fajny pomysł, też muszę się rozejrzeć bo w moim mikroskopijnym mieszkaniu nie ma na nic miejsca. U mnie na okrągło praca, we wszystkie weekendy! Zapisałam się na kurs za ciężkie pieniądze, zapożyczyłam i teraz muszę na to zarobić. Padam na pysk ze zmęczenia. Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50letnia ciotka
pozdrowienia walentynkowe dla wszystkich pan ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dopadło mnie grypsko - juz trzeci dzień sie kuruję i jest lepiej. Nie najlepszy sposób spędzania urodzin. Od dziś mam 56 lat! Buuuuu Ale trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu - wszystkiego, co najlepsze. Duuużo szczęścia i wracaj szybko do zdrówka🌻😘 Znam dużo Wodników obu płci i powiem Ci w sekrecie, że to fajni ludzie i świetnie dogadują się z Lwami. Co do wieku uważam, że każdy jest dobry bo nie metryka się liczy a osobowość.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 😘😍 MONISIU \") wszystkiego najlepszego :) witam dzierlatki :P Monisiu TY sie nie wymądrzaj ,i nie mow co My tak malo Tu jesteśmy!!! a TY ostatni wpis miałaś w grudniu:P:P u mnie powolutku ,garnie się do przodu:) mieszkam sama dalej.. w kamienicy:)) ale nowi własciciele ,probuja rozmawiać z moim adwokatem o pieniążkach za to abym zniknęła :) hihhi po moim trupie! no chyba,że kaska bedzie należyta:) poczekamy ,zobaczymy:) w zeszłym roku pisalam o tesciowej mojej córki ,jak mi urządziła samochod? wygralam sprawe ,ma wyrownac straty:) dobrze jej tak ! i tak nie nauczylo ja to nic ... Monisiu :) a czy to Ty masz problem z tym nowym budynkiem przed oknem? czy maja? bo juzsie pogubilam :)) napisz co słychac ? i jak WAM leci ?? Ja z Junka nie mam kontaktu ostatnio,bo ??? ona nie ma czasu!!!.. szkoda:( całuski posyłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Ty Graff!!!! A kto to niby pisał 12 lutego, jak nie ja! No i to ja - niestety - mam te problemy z blokiem za oknem :( Ale budowa zacznie się około wakacji i potrwa jakieś 19 miesięcy, fujjjjjj Gratuluję spłaszczenia teściowej. A co z tym Twoim mieszkaniem? Może coś na priva skrobniesz.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI HI Monisiu :P jak postraszyć to zaraz sie odzywacie :P z moim mieszkankiem jest tak: sasiedzi sie wyniesli we wrzesniu 2006 .. ja tylko zostalam i drobny pijaczek,ktoremu szukaja socjalnego mieszkania :) .. mnie chcieli wysiudac , bo niby bez umowy :PP a ja mam umowe juz od 50 lat i moga mi wiesz co:) cos im sie pokickalo!! mam adwokata dobrego od tych sraw i powiedziala, abym mieszkala sobie spokojnie bo to jest takie dzialanie typowe,chca mnie przetrzymac :P tylko zapomnieli,że ja juz nie mam malych dzieci i nigdzie mi sie nie spieszy... ostatnio jakis goguś z ich strony// bo sprzedali kamienice ze mna :P hihih/ startował z jkąś propozycją finansową do mojejnadwokatki ... ale ONA dala im propozycje do rozmow przystapienia i teraz czekamy na ich ruch :P zobaczymy :) Monisiu moge do Ciebie na priva napisac ale ja jestem zona szewca i komputer jest zepsuty tzn.poczta rozwalona i nie ma mi kto tego naprawić :(... jak mi sie uda to napisze z poczty w pracy i podam Ci moj nowy adres , i moze juz mi ktos naprawi poczte :((9 tymczasem zmykam i bardzo tęsknię za wieczornymi posiadami :) moze ktos sie odezwie :)) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam ? czy ja jeszcze mieszkam w polsce ? :Phm ... bo jakos sobie nie przypominam ,abym rozmawiała z Wami w innym języku:P .. jak wyjade to uruchomie drugi język !!! narazie dobrze mi TU w ojczyznie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×