Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Lasska przez 2 ss :) >> to nie chodzi o diete tylko o przeczyszczenie jelita grubego ! nie stosuje głodówek sama jestem natomiast fanem diety tzw plażowej SB >> zgubiłam przy niej oponki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasska przez 2 ss :) >> to nie chodzi o diete tylko o przeczyszczenie jelita grubego ! nie stosuje głodówek sama jestem natomiast fanem diety tzw plażowej SB >> zgubiłam przy niej oponki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
Od kilku dni mam zamiar sie katowac,ale jakos mi to nie wychodzi.Ato wszystko przez to ze ograniczylam papierosy i to bardzo!!!!!!Za to jaki apetycik !!!!pomalu nie mieszcze sie w ciuchy ,staremu oczki sie coraz bardziej otwierajaimruczy pod nosem no no mamaunia dobrze ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
Od kilku dni mam zamiar wprowadzic glodowke ale jakos nie moge sie zebrac.Im mam wiecej lat tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
Meno a plukanie jelita grubego ponoc jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Meno, sól gorzka to inaczej Siarczan Magnezu, Magnesium Sulfuricum, sól Epsom. Chyba kupuje się ją w aptece. Zioła przeczxyszczające - chyba mozna gotowe albo zestawić samej (chyba u Tombaka cos widziałam). Najbardzaiej polecam "Drogę do zdrowia", potem - druga pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witajcie ksiezniczki !!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D Jestem w trakcie plukania jelita wzielam metode ze sliwkami suszonymi zostalo mi jeszcze kilka dni, juz nie moge na nie patrzec. Musze wytrzymac !!!!!!!!!!!!! :O:O:O:O:O:O: Dobrej nocki 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
🖐️:D witam was dziewczynki od rana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Wanilio, potem Tombak zaleca odtwarzanie flory bakteryjnej w jelitach: przez 2 tyg zjadać ząbek czosnku (można przekroic na pół i połknąć jak tabletkę) dwie godziny po kolacji. Aby nie cuchnąc po gryzieniu czosnku, umyć zeby i zjeśc przed snem jabłko lub wypic herbatę z cytryna i miodem. Zapach znika tez po żucie skórki cytryny, pomarańczy lub drobno siekanej natki pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Wtajcie mile 🌼🌼 Monisia51 - to brzmi jak......., ale co sie nie robi dla zdrowia :D:D:D dziekuje skorzystam z rady 🌼🌼 A co z innymi paniami - :):):):) nie wpadacie na kawke (_)/(_)/(_)/(_)/ Pa !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisz
Witam kochane panie ! Dotarłam przez śniegi na kawkę czy ona pachnie migdałami ?Tak mi się wydaje .Kobietki czy my musimy się wiecznie odchudzac !Może któraś z pań oglądała poniedziałkowy program Pytania na śniadanie ?Nie to szkoda nareszcie był to program o kobietach dojrzałych nie o ich problemach ale o modzie o tym jak się ubierać ,i o tym ze wcale nie trzeba się wiecznie odchudzać by poczuć się DOBRZE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasska
nie ogladalam tego programu.Ale mysle ze kobietki ktore sa lekko puszyste sa bardzo pogodne ,malo w nich jest jadu :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Nie ogladalam ale dobrze - zaczynaja myslec, ze spoleczenstwo jest w roznym przedziale wieku.:D:D:D: . U nas naprawde wiosna, slonce, spiewaja ptaszki chce sie zyc.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisz
wanilia 1 pokieruj te ptaszki w gory u mnie sypie bez przerwy . jak te zajaczki swiateczne tu przykicaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisz
wanilia 1 pokieruj te ptaszki w gory u mnie sypie bez przerwy . jak te zajaczki swiateczne tu przykicaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisz
wanilia 1 pokieruj te ptaszki w gory u mnie sypie bez przerwy . jak te zajaczki swiateczne tu przykicaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisz
wanilia 1 pokieruj te ptaszki w gory u mnie sypie bez przerwy . jak te zajaczki swiateczne tu przykicaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisz
wanilia 1 pokieruj te ptaszki w gory u mnie sypie bez przerwy . jak te zajaczki swiateczne tu przykicaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witajcie Dzieweczki!Zaraz ide z Mamą do przymiarki aparatu słuchowego.Ku mojemu zdziwieniu,dostała bardzo szybko dofinansowanie z kasy chorych.Ludzie czekają do dwóch lat i też sa w ponadczasowym wieku.Muszę pochwalić Łódzka Kasę.Nareszcie bedę mogła normalnie z nią porozmawiać.Zawsze tak się drę,że ktoś mogłby pomyślec,że sie kłócimy.Bylismy wczoraj cała rodziną w teatrze na Testosternonie.Polecam,mozna się odstresować i świetnie uśmiać do łez.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Jowisz ales sie rozrzerzyla ;);););); - nie martw sie i do was przyjdzie -ja tu troche jakby przy cieplejszym klimacie mysle ze zime mozemy na dobre pozegnac :P:P:P:P:P: a co do ptaszkow do wielkanocy beda!!!!!!!!!!!:):):):) Jestem przy necie i patrze przez moje panoramiczne okna na MOSEL szkoda ze tego nie widzicie wspanialy widok a latem jest tu bajecznie :D:D:D:D:D. Tessi - ja w teatrze juz nie pamietam kiedy bylam moze jeszcze w szkole podstawowej i to bylo "Anna z zielonego zgorza" nawet jeszcze pamietam !!!!!!!!!!!! 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘 Bardzo Was serdecznie witam i już zmykam ;( sorka,ale ostatnio tak mam mało czasu i możliwości poklikać :) Pamiętam o Was i szybko czytam Wasze wypowiedzi ,ale juz odpisać nie mogę // bo już sępy nademną stoją ;( i już pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Dziewczyny tak siedze i mysle co by tu robic aby sie nie nudzic!!!! Do starej pracy juz nie wroce, a siedziec bezczynnie jakosc nie w moim stylu. Moglabym otworzy internetowy - Shop co wy na to!!! tylko pytanie co sprzedawac(male wielkoscia) moze cos polskiego ???? a moze to glopi pomysl!!!!!!!!!!;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasska
tessi czytam twoja wypowiedz i oczom nie wierze :) tez mieszkasz w Lodzi????? gratuluje wypadu do teatru ja tez bylam chyba na "Ani............Ostatnio mialam duza ochote wybrac sie na balet z Leningradu tanczyli tam sami meszczyzni ponoc rewelacja.No ale niestety nie bylo chętnychby isc ze mna😭🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasska
chyba wszyskie kobietki cierpia na ta sama chorobe-O -o -O Co robic jak sie nic nie robi::(:(:(:(:( ja wymyslalam rozne zajecia od skladania dlugopisow po prace na kompie "przez "pilnowanie dziecka az do otwarcia sklepu z artykulami ślubnymi.Nie zrobilam nic.Tak sie zalamalam po stracie pracy ze do dzis nie moge sie pozbierac.🌼Mysle ze bys musiala miec jakis super towar w tym swoim sklepiku ,wazny jest zbyt!!!!Cos polskiego???? ale co ziola? albo suszone grzyby???grzyby zawsze mialy wziecie za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Was kochane serdecznie ,po raz drugi :) przepraszam,że tak sybko uciekłam,ale mój juz stał nade mna i potrzebował wejść do kompa ,no a reszte to juz wiecie :( NUdzi Wam się ????? tak juz mamy czas roboty za soba :) ja myślę o robocie przy dzieciach i reszcie :) jak moje dziewczyny dorośły ,to juz się niczym nie przejmuję ,robie ? albo nie! jak mi się chce? posprzątam sobie ,pójdę do pracy i wrócę,i zjem koryto :) jak se! ugotuję :) oczywiście mój mąż bez jedzenia i spania ,nie funkcjonuje i jest zły! a jak dobrze zje to jest szczęśliwy;) Naszcęście nikt nie grymasi z jedzeniem,więc mam kłopot z głowy ;) Dzisiaj zakupiłam Tombaka i zobaczę co się da zrobić ze mną jeszcze:) Sliwki od niedzieli wcinam i także mam dość;( ale wytrzymam bo lubię. Na dietkę się wybieram :) ale co mam z tym słodkim zrobić?:) MENO>> codzi mi o tę plażową :) czy mam szukać w necie? czy masz jakąś gotową ,którą mi z wielką przyjemnością prześlesz :D z góry dziękuję i całuję Cię mocno 😘 POzdrawiam wszystkie Laseczki :) do zobaczenia na kawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Was kochane serdecznie ,po raz drugi :) przepraszam,że tak sybko uciekłam,ale mój juz stał nade mna i potrzebował wejść do kompa ,no a reszte to juz wiecie :( NUdzi Wam się ????? tak juz mamy czas roboty za soba :) ja myślę o robocie przy dzieciach i reszcie :) jak moje dziewczyny dorośły ,to juz się niczym nie przejmuję ,robie ? albo nie! jak mi się chce? posprzątam sobie ,pójdę do pracy i wrócę,i zjem koryto :) jak se! ugotuję :) oczywiście mój mąż bez jedzenia i spania ,nie funkcjonuje i jest zły! a jak dobrze zje to jest szczęśliwy;) Naszcęście nikt nie grymasi z jedzeniem,więc mam kłopot z głowy ;) Dzisiaj zakupiłam Tombaka i zobaczę co się da zrobić ze mną jeszcze:) Sliwki od niedzieli wcinam i także mam dość;( ale wytrzymam bo lubię. Na dietkę się wybieram :) ale co mam z tym słodkim zrobić?:) MENO>> codzi mi o tę plażową :) czy mam szukać w necie? czy masz jakąś gotową ,którą mi z wielką przyjemnością prześlesz :D z góry dziękuję i całuję Cię mocno 😘 POzdrawiam wszystkie Laseczki :) do zobaczenia na kawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P R Z E P R A S Z M 🌻 A L E N A P I S A Ł A M B R Z Y D K O :) i znowu kliknęłam 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na krótko tym razem bo nie wiem za co się wziąść :( za psa, robotę czy czytanie Tombaka ..... Graff >> już go mam ale nawet jeszcze nie zajrzałam , to do mnie niepodobne :P która narzeka na nadmiar czasu ?? szczęściara :) zapraszam do mnie ciekawe jak w tym kołowrotku u mnie by długo wytrzymała :P A i jeszcze jedno >> Jowisz bodajże napisała , cytuję Kobietki czy my musimy się wiecznie odchudzac ! \"\"\"\"\"\" Nie, nie musimy. Wcale. Wszystko zależy co komu pasuje. Ale w naszym wieku , tym której zależy jeszcze na wyglądzie, są jeszcze czynne zawodowo , to wręcz służbowy :P obowiązek dobrze wyglądać. i po przeczytaniu dość licznej literatury , nie ma innego sposobu na to jak zmienić po prostu nawyki żywieniowe . A ja należę do tzw kobiet zbuntowanych :P:P i nie poddających się ! No i nowoczesnych.Czyli dbających o siebie. Nadmiernie:P ale skutecznie Z marchewką mi do twarzy :D:D:D no i wszystko sterczy .... jakby piorun trzasnął ..będzie jednak za niedługo koniakowo ... jak włosy jeszcze się ostaną i tym optymistycznym akcentem Graff>>> odnośniki jutro co do SB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" PIĘKNOŚĆ NIE WSZYSTKIM JEST DANA Z ŁASKI NIEBIOS Z BOGÓW RĘKI WIELE KOBIET MUSI SZTUCZNIE POTĘGOWAĆ SWOJE WDZIĘKI NAJPIĘKNIEJSZA Z KOBIET GAŚNIE JESLI ZABIEGÓW NIE CZYNI DOOKOŁA SWEJ TOALETY CHOĆBY MIAŁA CZAR BOGINI..... \" (Owidiusz) piękne i prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MENUSIU :) bardzo Ci dziękuję Jeśli chodzi o wieczne odchudzanie ? to u mnie tak jest,że ja zawsze mówie ,że się odchudzam,a tak naprawde to wcinam co popadnie 😠 Ale co tam :D MEno>> nie napisałaś mi kiedy ta wystawa i gdzie? oj nie dokładnie czytasz \"lekturkę\" :D Gratuluję Ci fryzurki :) jest super :) A-- CO--TAM--U--NASZYCH--KOBIETEK--??? MAŁO-- SIĘ--TU--UDZIELAJA-?? mowa o tych z wcześniejszego rzutu? no to narazie dziewczynki :) idę sobie pomalować pazurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×