Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Gość Monisia 51
Wanilio, polecam Ci stanowczo Kretę - może później cos napiszę, bo teraz popijam sobie leki (grrrypa!) i chwieję się na krześle. Źle znosze gorączkę, łeb mnie boli i w ogóle do.... bani 😭. Tak, tak, jestem baardzo biedna dziś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam w sloneczne przedpoludnie!!!!:D:D:D:D🌼:D:D:D:D Monisia - szybkiego wyzdrowienia !!!!!!!!! :classic_cool: :classic_cool::classic_cool: Dziekuje kiedys zalicze i Krete. RHODOS polecam jest fantastyczny i wypad na wyspe SEMI tam znajduje sie stary klasztor i wiele historycznych obiektow mozna kupic naturalny "szwam"jest to wyspa gdzie nie ma zadnych wiatrow i temperatura sega do +40°i wyzej w cieniu . Niewielu stalych mieszkancow . Ja to lagodnie znioslam, ale moj maz byl zalamany, poniewaz dzien przed wycieczka spalil sie na plazy. Ale co sie nie robi dla przyjemnosci !!:P :P :P :P. Pa zajrze pozniej 🖐️🖐️🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Dziekuje Monisia!Buziaki.Czytam o waszych wyprawach i mysle,ze tez mam jeszcze duzo do odkrycia.Fajnie macie.Ja latam dwa do trzech razy w roku do Londynu,gdzie mieszka moja 27 letnia coreczka.Tam raczej nie mozna sie opalic ,ale duzo zwiedzic.Polecam.Bardzo lubie Londyn w przeciwienstwie do moich znajomych,ktorzy zwiedzali go z wycieczkami.Niestety to nie to.Najlepiej miec wlasnego przewodnika i zwiedzac Londyn z tzw.buta jak mawia moja coreczka.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Cześć, laseczki! Co się z Wami dzieje ? Zasypało? Zawiało? Zaspałyście? Wylazłam z łoża boleści i wychynęłam na świat boży, bo mi sie skończył prowiant 😭. Chyba będę żyć! Nabyłam brokułki, zrobię na parze - pyszności. Zapraszam na kawkę z mandarynką ;-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furka
cześć kobiety, jestem nowa, mam 48 - prawie, cholerka, nie czuje sie ciotką, mam ostrego klimaxa z oplasterkami a nie jestem ciotką!!!!! ;););) zycze miego dnia i do zobaczenie!! bede tu wpadac,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witaj Monisia!U nas strasznie zawialo.Musze wyjsc do sądu bo mam dzisiej 2 sprawy i niezabardzo mi sie chce.Tym bardziej ,ze sypie niemilosiernie.Jestem ławnikiem.Nie wiem czy juz o tym wspomnialam.Najpierw kawka.A co to za kawa z mandarynka?Furka!Witam ciotką się po prostu jest.To jest bardzo wdzięczne nazewnictwo.To jest miłe w odbiorze.Nie wiem co miałaś na myśli,,ciotka,,Czy to jest w/g Ciebie coś nie tak?Wytłumacz sie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Tessi😘! Kawka to kawka (słodzona miodem gryczanym), a mandarynka to mandarynka (owoc, nie napój). Kocham mandarynki i mogę je pochłaniać furami :D! Bardziej kocham tylko malutkie, bezpestkowe kreteńskie winogrona. Chce ktoś mandarynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Nie to nie - sama zjem! :p Furka - u Tombaka znalazłam przepis na złagodzenie "nieprzyjemnych niespodzianek" klimakterium. Obrać skórke z`10 pomarańcz i wrzucic do 2 l wrzątku, gotować pod przykryciem na małym ogniu az zostanie 0,70l. Przecedzić wywar dwukrotnie, dodać do smaku trrrroszeczkę cukru lub miodu. Trzymać w butelce w lodówce. Pić po łyzce stołowej 3-4 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! I zasypało i zawiało i zamroziło ........... wróciłam z psem , duje na dworze jak cholera.......a ja czuję się pod psem !!!!!!!! Monisia chyba nie tylko kawkę i mandarynkę do mnie podrzuciłaś :( :( Buuuuuuuuuuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam!!! 🌼🌼********!!!!!!!!! Witaj !! furka mam ndzieje ze bedzie Ci dobrze z nami....:D:D:D Jestem tez od niedawna !!!!!!!!:):):):):). Jest tu wesolo, a humorow tez nie brakuje.:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Oj!!! siedze przy komputerze i spalilam olej na patelni, to jest tak robi sie sto rzeczy naraz !!!! ;);););); Mysle ze Was rzeczywiscie zamrozilo czy zasypalo. U nas na szczescie powoli zaglada wiosna. Monisia - jak ze zdrowkiem !!!!!!!;);););); Tessi ! jako lawnik w sadzie to wielka odpowiedzialnosc?????? w ocenie prawidlowego wyroku !!!!! ;););) Dziewczynki - wpadne na popoludniowa kawke - 🌼 🖐️🖐️ PA -PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
witam was milo mi się czytalo wasze wypowiedzi.podpisalam sie lasska bo prawie sie tak nazywam.Klima dokucza mi dzis niemilosierne dwa razy bralam juz prysznic ale zawsze odkladam na niejsce he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Laska!Bierz Menofem.Mnie bardzo pomogł.Nie mogę thz.i lekarz zalecił mi ten preparat.Tylko jak to z ziołami bywa,trzeba na wynik trochę poczekac.Po 3 tygodniach jest dobrze.Ja biorę 2 razy dziennie po 1 tabletce.Uderzenia zmniejszyły sie o 70%.Teraz moge normalnie żyć.Nawet ustapiły nocne poty i mogę spać.Powodzenia.Wanilia...!Masz rację .Być ławnikiem to nie jest takie proste,ale mam nadzieję,że podejmuję dobre decyzje.Dla mnie liczą się tylko stwierdzone fakty.Nie uznaje procesów poszlakowych.Muszę mieć niezbite dowody.Pa dziewczyny.Meno buziaki. Peny!Gdzie jesteś?Odezwij się!Co z Twoim synem?Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witaj !!!!!!! Lasska 🌼🌼🌼 Skad klikasz ???????? chyba nie z polski ............. Kawka czeka na mile Panieeeee (_)/ (_)/ (_)/ (_)/ (_)/ jest dobry czas na picie bo pozniej podaje tylko herbate !!!!!!! 🌼 co sie z Wami dzieje - Szykujecie sie na jutro na SWIETO KOBIET w calej galli swietujemy nawet mam przygotowana dobra muzyke rozne gatunki nowe i stare. Dostalam dzisiaj informacje ze przyznano mi sanatorium i bede sie kurowacccccc. :D:D:D:D Termin przyjdzie pozniej ;) ;) ;) Kto jedzie ze mna !!!!!!!!!!! chetnie zabiore.......:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Do wieczorka 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
witam Tessi witam Wanilia1 klikam z Polski .Bralam rozne ziolowe leki ale malo pomagaly.teraz tez bioreeeeeeeeee i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasska
Witam Tessi witam Wanilia 1 .Klikam do was z Polski mieszkam w łODZI.codo mojej klimy to zjadlam chyba wszystko co dostepne w aptekach i nicccccccccc.taka cholera dobrze sie trzyma.rok temu tez bylam w senatorium.bogowie co tam sie dzialo .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasska
witam klikam do was z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasska
mialam problemy z wejściem na strone no i troche popisalam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
Vanilia a na co chorujesz, ze Ci przyznali sanatorium? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam !!! 🌼🌼 kwiatek ........... Mam od lat problemy z kregoslupem i zgodnie z obowiazujacymi przepisami nalezy mi sie co 4-5 lat sanatorium ostatnio bylam 2000 roku. :):):) Jakos jest dzisiaj cienko w tym kregu czy wszyscy poszli juz spac. 💤 💤 Pa!!! do ranka 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furka
Tessi, moja ciotka jest koszmarna, mam fatakne skojarzenia, ale OK, moge byc w tak miłym towarzystwie ciotką :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furka
Monisia 51 dzięki, zyje ... narazie postanowiłam z swoim życiu wszystko zmienic łacznie z zawodem..... idzie jak narazie, sluchaj, dobrze jest :-))))))))))))) dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furka
Wanilia 1, witaj, ja zawsze pale wszystko, kiedy zasiąde do netu, anwet zupe spaliłam raz, a to juz jest wyczyn :-D będę do was wpadac, może nie aż tak często, ale postaram się zerknąc tutaj tez, caluje dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
Wanilia, nie wiem czy Ciebie to zainteresuje, ale z tych powodow jezdze na cwiczenia, podobno sa b. dobre. Jesli chcesz cos wiecej wiedziec, to napisze Ci pod jakim haslem mozesz szukac w internecie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
kobietki dzisiaj ja jestem rannym ptaszkiem i klikam do was przy rannej kawie. Moj kregoslup nadaje sie tylko do operacji.odwalam w domu mase cwiczen.moj maz mial taka operacje,jest teraz super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam wszystkich z osobna i razem!!!!!! :D:D:D:D Witam furka - jestes talent z ta zupa bo ja pale najczesciej olej na patelni a potem na to wszystko na talerzu od mojej polowicy - blaaaa...blaaaaa.. :):):):) kwiatek - u nas sa tez tego typu cwiczenia ale to nie to samo bo w sanatorium jest caly program z tym zwiazany lacznie z basenem masarze, i terapia na rozluznienie miesni. Poza tym nie chce im tego darowac niby dlaczego !!!! :P:P:P Poza tym poby mnie nic nie kosztuje . Mozesz mi podac adres internetowy zobacze co za cwiczenia !!!!!!!!!!!! :classic_cool: lasska dziekuje wypilam kawe byla wysmienita. Co do operacji kregoslupa sadze ze to dobra sprawa, i ratuje w ostatecznosc. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wszystkim Milym i sympatycznym Paniom zycze w DNIU KOBIET samych slotkosci w zyciu i szczescia 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Pa !!!!! wpadne jeszcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Ponownie jestem !!!!! 😭 😭 tu pusto, ale to nic poradzie sobie. Slucham polskiego radia i slysze, ze i do was dodarl taki termin jak "MOBIG" myslalam, ze polacy sa madrzejsci od niemcow,i was ominie ten "Scheiss" to znaczy - "gowno". To jest nieludzkie i niezgodne w cywilizowanym swiecie. To chyba kapitalisci wymyslili bo do nich nalezy swiat w obecnej rzeczywistosci. Mysle, ze to jest specjalnie wymyslone aby sklocic ludzi, a pracodawca cieszy sie z tego bo nie jednosci?????? :O:O:O:O: Jaka jest Wasza opinia !!!!!!!!!!!!!!! :):):):): Zajrze Pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
pytasz o ocene MOBINGU .Mysle ze jest to bardzo dobre.Malo brokowalo a sama bym udala sie do psychjatry i poporosila o badanie Moi pracodawcy ktorym prowadzilam zaklad tak mi dopiekli ze sama sie zwolnilam z pracy.prowadzilam caly zaklad bez jednej skargi .Cokolwiek zrobilam wszystko bylo zle.Nawet to co dokladnie kazali.psychika mi siadla.Przed wyjsciem do pracy byl bol brzucha placz ,kolatanie serca i.t.p.dodam ze znalismy sie dwadziescia lat.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
dodam ze takim nedznym pracodawca nalezy dac kopniaka w tylek.W Posce MOBINGjest sprawa do wygraiIa,Prywaciarze tak zle traktuja pracownkow jakby mieli swoje stada niewolnicze.Duza praca mala placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaW.
Cześć wszystkim. Trafiłam tu pierwszy raz. Trochę poczytałam i gdy trafiłam na temat mobingu nie mogłam się powstrzymac, żeby nie napisać: mobing nie dotyczy tylko sektora prywatnego! I wcale nie jest wyjściem zwolnić sie z pracy-z czego żyć, szczególnie w naszym wieku i stanie zdrowia. Ja żyję z tym problemem już ponad 2 lata, jestem od czasu do czasu pod opieką psychiatry, leczę sie tez ogólnie - wszystkie dolegliwości zaostrzają się w stresie. Mam nadzieję, że te rozmowy w Kafeterii pomoga mi odprężyć sie i pomysleć o czyms innym niż problemy psychiczne. A tak wogóle to sie nie przedstawiłam: mam 55lat, jestem młoda duchem , puszysta(niestety - nerwy) mam 20 letnią córkę i związane z tym atrakcje, lubię smiech,żarty, niestety nie mam ogródka(kiedys miałam i były to szczęśliwe dla mnie lata). Pozdrawiam wszystkie bardzo miłe panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 51
Wanilio, polecam Ci artykuł z "Polityki" http://polityka.onet.pl/162,1217836,1,RA,artykul.html Uważam, że bardzo dobrze przedstawione jest tu nakładanie sie "kapiotalistycznych" metod pracy na polskie warunki. Jedną z opisywanych instytucji poznałam na własnej skórze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×