Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Gość wanilia1
czesc!! i Witam ciotkaW - lasska -Minika51 :D:D:D:D:D Monika z pewnoscia zajrze do tego artykulu z polityki ...co na pewno jest tylko malym przykladem tego co dzie dzieje.....😠 ciotkaW. czesze sie ze znalazlas nasz kacik tu mozemy o wszystkim porozmawiac. :D:D:D:D Mozna sobie wyobrazic pana i wladce na wysokim stolku, ktory ma troche kapitalu i chce pokazac jak to teraz bedzie ludzi traktowac. Obojetnie czy to prywatny czy panstwowy wszystko jedzie na tym samym wozie. Ci mali musza tanczyc jak zagraja!!!! :O:O:O Tu u nas jest nie lepiej moglabym chyba ksiazke opisac na ten temat. Nic na to nie poradzimy, wtedy rzadzili socjalisci a teraz kapitalisci i jest gorsze gowno. Nie ma zadnej wartosci oprocz " pieniadza. " i zaciagania kredytow bez ktorych juz nie mozna zyc. Tu 40-50% niemcow zyje na kredytach srednia wynosi ok. 30-40 tys.Euro. Z pewnoscia kazde z nas mniej czy wiecej cos takiego przezylo. Cagle slysze TV o bylym KOMUNIZMIE wedlug mnie to nie byl zaden komunizm tylko socjalizm, bo prawdziwy komuniz byl w CHINACH.... A jak inne opinie !!!!!!!!!!:):):): Pa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Mam pytynie ??? od pewnego czasu odczuwam lodowate nogi i rece, jest mi zimno mimo ze w mieszkaniu jest 21 °C. Za mlodu zawsze mialam zimne, ale nie lodowate nogi i rece jak teraz. :O:O:O Macie jakas recepte !!!!!! ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim kobietkom 🌼 Po pysznej herbatce, kawałku :( kawale dobrego hiszpańskiego tortu i ..... nowa fryzurka a la E Bem irokez , można nazwac jeżykiem sterczącym i marchewkowe odblaski :P :P Rany , jak latarnia wyróżniam się z tłumu a miał być koniak :( Ale na razie może być poprawię za 2 tygodnie . Odnowiona buzia zyskała jasności:P Monisiu >>czytałam ten artykuł i zgadzam sie z wnioskami tam zawartymi w 100 % !!!!!! poniższy cytat dotyczy nie tylko pracownic zatrudnionych w Avonie ale z mojego oglądu wszystkich szczególnie dużych korporacji ( ja miałam Holendrów a potem Belgów) „OKS czują, że traktuje się je jak przedmiot i są zupełnie niedoceniane (...) w firmie krzewione są współzawodnictwo, niezdrowa i szkodliwa atmosfera. Panuje komunikacyjny chaos i całkowity brak szczerości w kontaktach z ludźmi. Niektóre niezależne źródła porównują atmosferą panującą w firmie do tej opisanej w książkach Orwella, Kafki i Hellera, gdzie fałsz, hipokryzja i strach stają się nadrzędnymi cechami kultury współpracy jak w prawdziwym systemie totalitarnym”. PRAWDA !!!!!WSZĘDZIE TAK JEST......... a na koniec jakże trafne podsumowanie – Teraz, po latach, zaczynamy dostrzegać cenę, jaką zapłaciliśmy – popieprzone albo nieistniejące życie rodzinne, rezygnacja z wolnego czasu, z pozazawodowych zainteresowań, czasem zrujnowane zdrowie, .............i dodałabym wypalenie zawodowe !! NIC DODAĆ I NIC UJĄĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska, Graff co słychac w pięknym grodzie ??? Peny 😘 Piatka >>> dałaś radę z tym kwadransem ? czy odpusciłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
Witaj CiotkaW ja tez trafilam na te strony przez przypadek,Szukalam wiadomosci o klimakterim.Bardzo sie ciesze ze trafilam do tak wspanialego grona.Bardzo duzo ciekawych wiadomisci wyczytalam dla siebie.Kobitki sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan sie zakonczyl, z okazji swieta druga lampeczka. Dla was tez :D Marchewkowa Meno 👄 moze polubisz swoje marchewki? Napewno, nie mozna przejsc obok ciebie obojetnie :) i o to chodzi. Moje 16 minut? na gruntowne sprzatanie pokoju z jednym lub dwoma lozkami, nierzadko w lozku po dwie koldry i poduszki, lazienka .Sprobujcie w domu co sie da zrobic w tym czasie i jak. Dzis mialam pokoj, na sprzatniecie ktorego mialam az dwie minuty:P naprawde nie wiedzialam co zrobic z czasem:P I w ogole nie placi sie za przygotowanie wozka, czyli pobranie poscieli, recznikow, i innych srodkow, za przejazd z jednego budynku do drugiego, i kobiety sa wsciekle, ze przychodzi ktos nowy, bo same maja pracy na 3, 4 godziny, choc placi sie im za polowe. Ale jak tam szlam to najpierw mowiono, jak dobrze tam placa. Zapomniano powiedziec, ze trzeba podzielic to na pol i pracy mialam dzis na 58 minut, Ha, ha, a do pracy mam 15 km Szukam innej pracy Zycie jest piekne, zwlaszca w dniu kobiet. Wanilio, a co z tarczyca, a moze krazeniem? Jeszcze lampeczke?, pyta malzonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
czytam i oczom nie wierze nareszcie spotykamy sie w wiekszym gronie Przedstawie sie Wam, mam49 lat troj dzieci 28lat corka mezatka, 22lata corka i chlopiec11lat.Jest jeszcze kotka.Zycie jakos plynie problemy gonia problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaW.
Wanilio1- zimne ręce i stopy to kłopoty z krązeniem. Przy dłuższym siedzeniu(lub staniu) poruszaj palcami stóp, rób gimnastyke dłoni(jak kiedys maszynistki-naciskaj palcami na palce drugiej dłoni)co jakiś czas kilka energicznych ruchów, nogi opieraj wyzej i kieliszek koniaku lub wina od czasu do czasu nie zaszkodzi. I lekarz też moze pomóc-badania mogą wykluczyc poważniejsze choroby. Dziekuję wszystkim za miłe przyjecie. Postaram sie zaglądać w miare regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
wanilia, jesli bys chciala cos na ten temat poszukac to popatrz pod Haslem CANTIENICA. Znalazlam te strony przez przypadek w internecie i jestem zachwycona. Oczywiscie sanatorium nie musisz im odpuscic. Jedz i korzystaj ! Cwiczenia te na ktore jezdze sa trudne ale jak sie je opanuje to naprawde pomagaja. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 :) Witam Was kochane kobietki :) bardzo serdecznie :) 😘 >>> MENO... mam wrażenie jakbyśmy się dziś umówiły i wreszcie przyszły do \"cafe\" :) Bardzo przepraszam,że nie dawałam znaku życia, ale tak się przejęłam > PENY> :( ,że moje wspomnienia bolesne tak do mnie wróciły ze zdwojoną siłą,że nie miałam odwagi się Tu pokazywać, bo bałam się,że temat będzie poruszony i nie chciałam uczestniczyć w tych rozmowach , wybaczcie mi ,że tak odreagowałam :) Już powróciłam ,odreagowałam to migreną,od niedzieli pęka mi łeb :( i podskoczyło mi ciśnienie. A poza tym, bardzo się stęskniłam za Wami , podzielę się z Wami kwiatuszkami :) 🌻 🌻 🌻................. w dniu naszego święta :) 🌻 PENY< :) ściskam Cię mocno :) i proszę , jeśli możesz .... zaglądnij do nas :) ......... krzesło jest zarezerwowane Pozdrawiam proszę, napiszcie,którą książkę Tombaka mam sobie kupić ? w której są dobre porady ? bo on ma ich kilka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff>>> przecież za niedługo wystawa , skubię cały czas psa :D :D Ty masz pojęcie ile ona tego futra ma !!?? Kurde, zeby mnie tak obrosło:D tylko nie tak marchewkowo i popatrzcie co człowiek może zrobić na trzeźwo:P to jak ja bym wyszła od fryzjera po kielichu ? a częstowali tam dzisiaj nawet szampanem ! Monisia przypomnij tytuł bo kartke mi gdzies wcięło coś było ze zdrowiem???? A poza tym moje miłe wszystkie nowe nylonki :D Dużo przepisów, porad związanych z klimą czy też z menopauzą są podane na początku naszego topiku :) Przenicowałyśmy ten temat gruntownie lącznie z literaturą i z wielu rzeczy można skorzystać, łącznie z pietruszkowym tonikiem :D Wanilja >> to może być tarczyca ( niedoczynność) tak m/in objawiała się u mnie i czasami jeszcze to zimno dopada albo po prostu krążenie ! Wizyta u lekarza jednak murowana . Nie lekceważ bo może się to nie cofnąć a wręcz odwrotnie :( Piątka >>> marchewki zawsze libię ale to co mam teraz to ...NEON nawet pies trzymał się odemnie z daleka dzisiaj ..... ale za niedługo będę koniakowa :D zmywa się ...... A z pracą to widzę że wszędzie jest tak samo .. ale zasady rzeczywiście idiotyczne . Wydawałoby się że tylko w Polsce to możliwe a tu okazuje się że wędruje to ...z Uni :P Szukaj rzeczywiście czegoś innego . na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MENO :) już środa! może byś poszła spać ? spytam tylko, kiedy jest wystawa i gdzie? napewno nie u mnie ,bo o tej porze to pewnie Warszawka ? czy zgadłam ? tam to mi się nie chce jechać :( Narazie ide lulu Pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witam Wszystkie Dziewczyny!Jak tak czytam Wasze wypowiedzi na temat pracy, to sie cieszę,że nie pracuję.Do tej pory ,a przepracowałam 27 lat nie wydarzyło się nic takiego co miałoby wpływ na moje życie.Jestem Szczęściarą.Praca kojarzy mi sie z czymś przyjemnym,dlatego jak tylko będe mogła to jeszcze troche chciałabym popracowac.Tylko ten wiek mi przeszkadza, no cóż trzeba się pogodzić.Na moje szczęście mam z czego żyć, więc nie staram się na siłę pracować.Moja praca w Sądzie w pełni mnie zadowala.Trafiłam na miły skład ludzi,bardzo kulturalnych i na miejscu.Poza tym; oby do WIOSNY>Jak patrzę na moje podwórko zasypane śniegiem,bałwana,którego ulepił mój Stary(24)Syn,który uwielbia snieg to robi mi się ciepło na duszy.Ale wolę Wiosenke,wtedy kwitną tulipany ,przebiśniegi, moje modrzewia puszczają igiełki i już się ciesze.Ale mnie wzięło!Całusy dla Wszystkich ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam dzisiaj wszystkie ranna PTASZKI!!!!!!!!:D:D:D:D i tych co dopiero przyjda....🌼🌼🌼 Kochane !!! dziekuje za rady odnosnie mojej osoby bede tego nie lekcewazyc bo wiem ze to nie zarty.Skorzystam z domowych raz jak i wizyta u lekarza gwarantowana.Od 4 dni pije sok NONI to za malo cos powiedziec po 2-3 tygodniach beda efekty i sadze, ze odczuje poprawe i samopoczucia, energii i bol wlokien miesniowych tzn. fibromyalgii na ktora choruje od 3 lat i moze byc rowniez, ze zimno ktore teraz przechodze z tego powodu albo ....Jak czytalam innych pacientow pijacych ten sok NONI sa na nowo zdrowymi ludzki i dziekuja Bogu o ten zdrowy, leczacy sok a doslownie napisano "Chwala Bogu " . Takze i ja mam wielka wiare ze wyprowadzi mnie ze choroby. Oczywiscie - kwiatek - zajrze pod podanym haslem!!!!!!!!!:D:D:D 🌼🌼🌼 zmiana tematu...... U nas +5°C sniegu ani sladu troche pochmurno. Jak nie bedzie padac zrobie godzinny spacer ale niestety samotnie (mam male radio w uchu to mnie pociesza). Meno zrozumialam ze przygotowujesz swojego pupilka na wystawe masz troche roboty ale to przyjemnosc. Jestem teraz na bezrobotnym zasilku na szczescie mam placone ponad 2 lata potem dostane zasilek (maly nie wiecej chyba jak 250-300 €) ale dokladnie nie wiem. I ciesze sie ze z tymi " Aschlochami" mam spokoj. Czekam wiosny ona pobudza do zycia :D:D:D:D zajrze 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisz
I ja postanowiłam zebrać się na odwagę i dołączyc do was. Mam 47 lat ,syna 22[niedługo synową jakos wcześnie]córkę 22 i 13 lat.Oczywiście męża i psa .Mam pytanko do Wanili 1 czy rzeczywiscie sanatoria są bezpłatne ?Co do mobingu do rowniez tego doswiadczyłam i teraz jestem sprzątaczką po 10 latach dowiedziałam się od szefa [mojego szwagra ] że jestem za stara do obsługi gości [recepcja , barek itp] To narazie tyle za moim oknem nic juz nie widać prócz sniegu sypie isypie .Gdzie ta wiosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisz
I ja postanowiłam zebrać się na odwagę i dołączyc do was. Mam 47 lat ,syna 22[niedługo synową jakos wcześnie]córkę 22 i 13 lat.Oczywiście męża i psa .Mam pytanko do Wanili 1 czy rzeczywiscie sanatoria są bezpłatne ?Co do mobingu do rowniez tego doswiadczyłam i teraz jestem sprzątaczką po 10 latach dowiedziałam się od szefa [mojego szwagra ] że jestem za stara do obsługi gości [recepcja , barek itp] To narazie tyle za moim oknem nic juz nie widać prócz sniegu sypie isypie .Gdzie ta wiosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Cioteczki! Z Tombaka polecam zwłaszcza 2 pozycje "Droga do zdrowia" i "jak żyć długo i zdrowo". Warto nabyć, albo przeczytac i wynotować co trzeba z: A.Vogel "Mały Doktor: Zbiór uzytecznych rad...z ludowej medycyny szwajcarskiej" oraz Andrew Weil "Mądrze i smacZnie: o istocie zywienia i bezpiecznych dietach". Interesujący jest też G.P. Małachow "Moce uzdrawiające. Wzmacnianie zdrowia w późniejszym wieku". [ABA 1996]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Jowisz - jestes pod dobrym adresem witam !! 🌼🌼. Co do Twojego pytynia sanatarium (nie wiem jak to wyglada w polsce) Tu za Odra musisz duzo zarobic aby placic za pobyt, w moim przy- padku nie place!!!!!!!!!:D:D:D nawet mi placa dojazd. Wiesz moze dodac w tym kapitalizmnie to najlepiej wszystkich po 45 lat wytluc, bo i tak roboty nie znajda....:O bo liczy sie mlody wyglad, 30 lat praktyki. Takie metody sa rowniez w tych idealnych niemcach. Tak naprawde chce mi sie "zygac na to wszystko", ludzie nie sa ludzmi a wymyslone tryki przez kapitalistow napiecia - pchyterror itp zobi ludzi jakby byli bez dusz!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P: (co oznaczaja te wszystkie mordy, napady, terror?) to mowi samo za siebie. Monika51 ::::::::: zajrzalam do tych artykow sa takie jak myslalam, sama rozpacz !!!!!!!!!!!!!! :(:(:( Jak dlugo jestem w niemczech nigdy nie jadlam w " Magdonaldzie" i nie bede!!!!!!! Slyszalam wiele rzeczy i to mi wystarczy !!!! NIE NIGDY !!!!!!!!! Kochane - zobaczycie jak i wam Unia zmieni recepture dobrej wedliny na "mydlo czy siano" jak juz wspomnialam, bo wszystko co dobre sie nizczy. Tak jak ludzka psychike,rodzine i to jest celowy tryk(tak sadze) . Zapraszam na popodludniowa kawke (_)/ (_)/(_)/ albo wsiadac w samolot i jestescie - byloby fajnie co????? :):):):):): Pa kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Przepraszam wkradl sie blad: ma byc - psychoterror- :):):):.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Heja, heja ja znowu . chyba nie nudze ?????????? Zrobilam gofry - sa pyszne i chyba zjem duzo...... smakuja nawet bez dodatku.--:D:D:D .- moge dac recepte!!!!!!!!!!! :):):)na zyczenie. wanilia1@o2.pl - jak dotad nikt mi nic nie napisal ( bo nie znam nikogo z polski) - moze ktos ma cos ciekawego pokazac, rozwinac temat itd. 🌼🌼. Zapraszam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
witam kobietki nowe i starsze na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsetse
Witam wszystkich serdecznie,tworzycie przemiłe forum! Mam prośbę : czy mozecie polecic sprawdzonych,pewnych sprzedawców na allegro, u których nie trafiają sie podróby? Chodzi mi o kosmetyki pielęgnacyjne,kremy zwłaszcza? Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka D D
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=14917322 wejdz na gazeta pl w wyszukiwarce daj Allegro i wszystkie tematy ci się wyświetlą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pomarańczowo :D -- dziewczyny wydaje mi się że swoje odbicie w kompie widzę :D :D:D Minisia >>>>>>> pilne !! co to jest ta sól gorzka ?? nasza stołowa? jestem na stronie Tombaka przy kuracji oczyszczającej . Płyn z pomarańczy i grejpfruta mi sie podoba ale co z tą solą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia>>> jakby tego było mało pisze \"Przed snem każdego dnia kuracji koniecznie trzeba wypić napar z ziół przeczyszczających\" jakich ziół ?? Kupnych czy też trzeba coś mięszać :P:P:P Jutro kupię książkę ! Basta. Ale dalej przypomina to diętę plażową ?!! Czy ten przepis na kurację odtruwającą zawiera \"\" Droga do zdrowia\" ? czy inna jego pozycja ? I jestem ciekawa co z tego ty juz zastosowałaś i stosujesz? Czy będą to tylko znowu cegły na moich półkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasska
Witam, najleprz osobiscie dieta oczyszczajaca izarazem odchudzajaca jest tygodniowa glodowka.Stosuje ja od lat ale przyznam sie ze im wiecej ich mam tym gorzej jest mi sie zdopingowac.ale efekty sa rewelaacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×