Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Kwestia przyzwyczajenia ale 12 lat i człowiek się wypala niestety. Z wykształcenia jestem dietetykiem z pasji stylista wizażysta i nad tym się zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To weź Ty kochana mi diete jakąs fajną ułóż;-) Sutki - a może powaznie coś się wykluwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dorcia - czytam i czytam i te Twoje objawy: zmiana nastroju, płączliwość no i te sutki... to może oznaczać, że udało się Wam "zaskoczyć" :) Tego Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana - Twoje podejście do tematu: uda się to super, nie to trudno i staram sie dalej - to najlepsze podejście z możliwych! Ja niestety jeszcze musze czekać... A to czekanie człowieka zwala z nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sutki to może być moja paranoja a dietkę nie ma problemu tylko parę pytań muszę zadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-de wiesz doskonale że to objawy subiektywne i może być różnie:( A Ty długo musisz czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Madziu kochanie jak pisze motylek jak cie boli to sie oszczedzaj kochana lez i pachnij a na skanie dzidzia bedzie cała i zdrowa jak rybka 👄 Wom@n ta straszna @ jest przygnebiajaca zwłaszcza wtedy kiedy sie jej niechce ❤️ o7cia herbatka/kawka/kakao zrobione a jak sie czujesz dwupaczku dorcia asmanka wieze w was bedzie dobrze kochana a jak musisz popłakac sobie to placz to pomaga a moze to dobry znak hmmm? aska wstawaj spioszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - czekamy na wieści od Ciebie po dzisiejszej wizycie! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - czekamy na wieści od Ciebie po dzisiejszej wizycie! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi konto szwankuje. Sorrki za podwójne posty. Ja miałam zabieg łyżeczkowania w tym miesiącu - tak więc 3-4 miesiące niewyjęte ze staraniami :( Wydaje mi się, że to cała wieczność! W połowie czerwca po odebraniu hist-pat mamy iść z mężem do lekarza i pewnie czekają nas badania. Boję się jak cholera! Ale to chyba normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to pytaj w miarę możliwości odpowiem;-) Beatko a Ty co spoczęłas na laurach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-de ja miałam zabieg 7 kwietnia a już teraz się staram, niby lekarz powiedział, ze proponuje odczekac jeden cykl, ale co tam ja czuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu, przytulam Cię mocno kochana! Wiem jak silne jest pragnienie zostania Mamą, życzę Ci by obiawy które teraz odczuwasz były znakiem że Maluszek się zagnieżdża. Madziia91 ja nigdy w nocy nie wstawałam do toalety, a teraz w nocy się budzę i tylko w nocy przez chwilkę mnie boli jak siusiam(czasem) więc myślę, że skoro masz tak samo to to normalne :) U mnie sytuacja była troszeczkę inna. Ze względu na infekcję i pracę, musiałam pójść kilka tygodni temu na L4. Więc wiedzą tylko bliscy znajomi i najbliższa rodzina. A cała reszta zapewne dowie się później. Asmanko, mam nadzieję że od przytulasków z Mężem efekt będzie tylko jeden :) Olcia, dziękuję Ci, ale nie mam ochoty na spacer. Całą noc śniły mi się dzisiejsze badania. Bardzo się cieszę, że mam dzisiaj usg, a przede wszystkim że pójdzie ze mną Mąż, bo wiem jak pragnie po raz pierwszy zobaczyć nasze Dzieciątko, jednak bardzo boję się tych badań :( Zrobiłabym wszystko by nasze Dzieciątko było zdrowe :( Beatko, ede i Aniołku co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Boże znowu miałam to klucie w okolicach lewego jajnika, chyba zaraz zwariuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku kochany tak mi mów dalej:) Asmanko wiek znam waga wzrost budowa ciała(grube czy drobne kości) grupa krwi, czy masz na coś alergię, cukrzyca lub inne choroby, preferencje żywieniowe co lubisz najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie kochana niespoczelam na laurach ciesze sie ze macie usmieszek kiedy pisze ah uskrzydliło mnie to taka kobieca proznosc hihihi a co tam ❤️ madziu a niemozesz isc wczescniej do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-de ja tak samo w marcu miałam wywołany poród i łyżeczkowanie i po pierwszej @ już próbowaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga-70 wzrost 170 kości - chyba normalne;-) Grupa krwi ARh+ Zadnych chorób Lubię warzywa, słodycze;-), mięso, kiełbacy, więdlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko podstawowa dietka nadwagę masz niewielką(tak jak ja) regularność posiłków to ważne minimum 5 dziennie w równych odstępach czasu maksymalnie do 18. Ważną zasadą jest nie łączyć tłuszczów z węglowodanami. owoce godzinę przed lub po posiłku. Słodycze do 13 zastąp nimi jeden z posiłków. Najlepiej wyeliminować pieczywo ewentualnie żytnie na naturalnym zakwasie. min 1.5 litra wody dziennie. Rano na czczo 5 śliwek kalifornijskich i po pół godzinie obfite śniadanko to podstawowy posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
U lekarza byłam w tamtym tygodniu w czwartek, mało było jeszcze widać powiedział tylko ze jest wszystko dobrze umiejscowione i wszystko nastąpiło od prawego jajnika. Kazał mi przyjść 4 czerwca bo juz powinno być wiecej widać ( wtedy będzie to prawie 6 tydzień) czytam w internecie ze takie klucie to normalne ze sie wiezadla rozciagaja ale jednak mnie to martwi, w pierwszej ciazy tego nie miałam. Postaram sie moze narazie nie wychodzić na spacery ( bo wtedy własnie jest to klucie) będę odpoczywala w domu, mam nadzieje ze do poniedziałku nic sie niepokojącego nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001092668/sandały%20damskie%20.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_heel=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-koturny kupilam sobie takie buciki wczoraj oczywiscie za namowa meza bo ja jestem ciezka w kupowniu sobie czego kolwiek chodze tak długo az sie niezepsuje dorcia a ty dietetykiem jestes hmmm pisz mi tu szybciutko holipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorciu a powiedz czy to prawda że jeśli zjesz obfite śniadanie na wieczór nie dopada Cię wilczy głód? a jak go nie zjesz to na wieczór jesz co popadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Ja dziewczyny idę spać ;) juz sie w domu ze mnie śmieją bo tylko jem cIagle siusiam i spie ;) dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×