Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Madzia - to w poniedziałek czekamy na newsy od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Madziu - masz piękny przyrost bety. Więc to same dobre sygnały! Uwierz, ze będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
W poniedziałek idę o 15 do lekarza i jak będzie wszystko dobrze to chyba zacznę wierzyć ze marzenia sie spełniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
E-de moze ja tu panikuje a tu pach blizniaki ;p hehe ;) lekarz tez mi mówił ze beta ładnie przysłała, bo co 48h powinna sie pozwalać a u mnie jest o wiele wyższa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Podwajac miało być ;) pisze ciagle z telefonu i narzuca mi tu słowa sam niektóre dlatego wychodzą dziwactwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz madziia91 tylko ze ja w ciazy niejestem i mam takei dziwne ciagniecia raz mam raz nie dzisiaj np jeszcze tego niemiałam a u cibie napewno jest tak ze macica sie rozciaga kochana i ma prawo ci etam ciagnacbuziaczki oj niemam miru na te okno buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu myje je juz drugi dzien hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Beata a moze sie udało co ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale jak narazie to jest wielki znak ???????????????????????????????? staram sie o tym niemyslec i niedoszukiwac zmian oraz jakich kolwiek dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
A robiłas bete? Moze warto zrobić? Ja poszłam na bete zanim jeszcze mi sie okres spóźnił ;) ja miałam takie ciągniecie tez przy każdej wykonywanej czynności jak miałam jajnik jeden powiększony, bO teraz nie mam tego cały czas tylko czasami jak jestem na spacerze, przy wdrażaniu z łóżka itp nic nie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci kochna ze nawet juz niemam pociagu do bety ani do sikancow :P wole poczekac na bieg wydazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam, że teraz tak mało się odzywam, ale mój mąż ma L4 i zamiast leżeć jak przykładny pacjent w łóżeczku, to on na komputerze ciągle przesiaduje i ja Was czytam w doskoku:P Myśli, że jak mu gorączka minęła to już jest zdrowy:) Dorciu jak się bardzo cieszę, że zrobiłaś tą bete. Od razu napisz nam jaki masz wynik. Na pewno się udało. Tylko oszczędzaj się dzisiaj z tymi oknami, nie wszystko na raz. Bo jak sprawdzą się nasze przypuszczenia, a na pewno tak będzie, to musisz bardzo na siebie uważać:) Madzia piersi Cie mogą boleć a wcale nie muszą. Pytałam ostatnio mojego lekarza, bo mnie wogóle nie bolą. Czuję, że są większe i pełniejsze ale nie bolą. Powiedział, że każda z nas ma inne objawy, nie muszą to być te książkowe. Więc tym się nie martw. A apetyt na pewno wróci. Ja czasami to bym pół lodówki pochłonęła, a czasami to pół dnia potrafię nawet na jedzenie nie spojrzeć. Motylku ja czuję się dobrze. Wczoraj trochę mnie brzuch pobolewał na wieczór, w pewnym momencie tak mocniej mnie zakuł, ale jak rano wstałam to było już ok. Za dużo wczoraj się napracowałam chyba. Zrobiłam gołąbki, a wcześniej jeździłam samochodem od rana do 14 prawie. I chyba wszystko dlatego. A ty jak się czujesz:)? Beatko więcej wiary, na pewno wszystko będzie ok:) Może ten psikus będzie szybciej, niż się go spodziewasz:) Trzymam kciuki:) Asmana widzę zmienne nastroje jak u Dorci...Oj to chyba będą baaardzo owocne wakacje:):):) Tyle maluszków zagości na naszym forum, że szok:) e-de brzusio pogłaskany:) My za to posyłamy Ci buziaki :-*:-*:-* o7cia Ty schudłaś a ja przytyłam już 1kg... Jak tak dalej pójdzie to aż się boję:P Lena super, że wyniki są ok. Reszta już też jakoś zacznie się układać, zobaczysz:) Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki :) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Beata ja uważam ze w naszym przypadku jak już mamy za sobą poronienia to lepiej jest jak najszybciej wiedzieć żeby lekarz mógł szybko pomoc, mi odrazu dał luteine na wszelki wypadek. Moze chociaż jak nie chcesz iść robić bety to lykaj kwas foliowy? Chyba ze juz bierzesz ;) . Co do sikanych testów to mi w 3 tygodniu wykazał ciąże ale jedna kreska była troszkę jaśniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Zastanawiajacy wynik bo ciaza jest od >5 a ty masz 6 bardzo niski ale moze to bardzo wczesna ciaza, na tym przedziale co ja mam z mojego laboratorium to 5,8-71,2 to 3 tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadwoń do lekarza swojego i zapytaj co masz o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia91 biore kwas foliowy juz dlugo a dorcia wiec zastrzyku juz dawno sie pewnie pozbyłas bo jesli by tak niebyło to sikaniec by wyszedl czyz nie?????? wiec zrob jeszcze betke za dwa ni jesli przyrosnie to ci sie udało a jezeli nie to moze to byc ciaza bichemiczna czego ci niezycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co powie to powtórzyć po dwuch dniach i zobaczyć czy przyrasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie i tak, wieć musisz się usbroić w cierpliwość i lecieć w sobote,, ale nadzieja jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Dorciu, może jednak się udało:) Ja jestem dobrej myśli, i tak jak Dziewczyny, uważam że Wam się udało :D Ale z gratulacjami poczekam do soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj tam dasz rade nie masz wyjścia. Wiem, że od razu by się chciało wszystko wiedzieć. Ja jak nie dostałam okresu kilka dni kupiłam test ciążowy i o północy jak wstałam siku zrobiłam i co nie wyszło nic nawet jedna kreska;-). Wściekła już nie zasnęłam z rana do apteki po kolejny test i wyszły dwie kreski - ależ ja byłam wściekła wtedy a wizyta u lekarza dopiero o 17.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Dokładnie powtorz bete i to bez zastanowienia, bo jeżeli to ciaza to masz bardzo niski progesteron bo norma jest chyba od 9 o ile sie nie mylę, wiec pewnie odrazu byś dostała luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji, to 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie HCG (1 mIU/ml). Jednak ze względu na możliwość wystąpienia mikroporonienia, dopiero wynik 5 mIU/ml oznacza ciążę. Tu masz tekst z tej strony co Asmana podała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×