Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Madziu kochana szkoda ze akurat teraz takie cos cie spotyka, w stanie jakim teraz jestes potrzebujesz jak najwiecej czulosci milosci i wsparcia, a ten dupek sorki ze tak o nim pisze robi ci takie cos. Madziu z dzidzia napewno wszystko ok tylko prosze nie stresuj sie przez niego, mysl tylko o szkrabku :) zobaczysz ze on jeszcze przyjdzie na kolanach i bedzie blagal o wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia91 Najważniejsza jesteś Ty i twoje maleństwo.Rozumię Cię bo też w tamtym roku poroniłam najprawdopodobniej przez stres.W tym roku bardzo się oszczędzałam i też się nie udało-samoistne poronienie.Teraz kochana relaks,spacery w ciepłe dni,i wszystko co może Cię uspokoić a nawet zapomnieć o tej nie miłej sytuacji.Jak by nie było każda z nas potrzebuje się wygadać dlatego tu piszemy,i wspieramy się. Moje motto "nie ma tego złego co by na dobre wyszło",zawsze trzeba być dobrej myśli.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek2404 Jesteśmy w podobnej sytuacji.kiedy planujesz kolejną ciąże?? jak znosisz 2 stratę? Ja jutro idę zrobić podstawowe badania zwłaszcza na TSH tarczyca mi się znów odzywa i być może to jest mój problem.Mam zamiar przebadać się cała jeśli będzie wszystko ok bierzemy się do dzieła-byle tylko psychika wytrzymała.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - idz dzis na wszelki wypaadek do lekarza zeby zobaczyc czy wszystko jest ok, bo stres jest najgorszym wrogiem ciezarnych. A co do narzeczonego, olej go. Nawet go nie wpuszczaj do domu, jak teraz sie tak zachowywal majac narzeczona i dziecko w drodze to znaczy ze nie dorosł do tego. Pozegnaj sie z nim, ty znajdziesz sobie innego, a temu "dupkowi" wyslij jak sie dziecko urodzi wniosek o alimenty :) Na bycie ojciem gosc nie zasługuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula74 kolejna ciaze planuje na poczatku lipca mam nadzieje i wierze w to ze tym razem sie uda, po drugiej stracie psychicznie było ciezko dlatego bylam u psychologa bralam tabletki antydepresyjne i jest juz lepiej, teraz staram sie nie mysle o tym co sie stalo teraz to tylko mysle do przodu o kolejnej ciazy ktora donosze do konca:) Motylek,Beata,Dorcia i reszta dziewuszek co u was jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Dziewczyny!!! Aniołku rzadko zaglądam bo nie chcę się za bardzo nakręcać. Muszę się wyciszyć. Ten poziom bety wg lekarza wskazywał na to że coś się zadziało tylko się nie utrzymało:( Już jestem po kilku badaniach jeszcze cztery przede mną ciężkie zastrzyki w trakcie i zobaczymy jak to będzie. A Ty kochana jak się czujesz? Asmanko odezwij się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) No własnie sie zastanawiam z tym lekarzem i sama nie wiem, nic niepokojącego się nie dzieje, ale jak same wiecie wcale nic nie musi dawać znać, że coś jest nie tak.. W poprzedniej ciąży miałam mimo tego, że się ciąża nie rozwijała 2 tygodnie rózne objawy i lekarz powiedział, zwe to luteina mogła takie objawy falszywe wywoływać, teraz też biorę luteine wiec mozliwe ze tez bym nie czuła żadnej zmiany.. A dziewczyny co myslicie o farbowaniu wlosów w czasie ciazy? Planuje ściągnąć kolor i pomalować je ale nie wiem czy to nie zaszkodzi maluszkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jednak pojde do lekarza. Właśnie zauwazylam w toalecie, ze mam taki brązowawy śluz... Boze jak sie boje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - lec jak najszybciej. Ja jak bylam w 5 tygodniu to przeszlam duzy stres i tez czulam sie dobrze i poszlam do lekarza na wszelki wypadek, to powiedzial, ze dobrze zrobilam, bo sie okazało, ze wlasnie mialam brazowy sluz a nawet nie wiedzialalam, dostalam wtedy luteine i duphastron i lekarz kazal wypoczywac no i teraz jestem w 4 miesiacu :) Bęzie dobrze, tylko idz do lekarza nie czekaj. Dziewczynki u mnie dobrze, za tydzien ide na USG i juz sie doczekac nie mogę. A do tego dziś mam rocznicę ślubu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia Wszystkiego co najlepsze z okazji Rocznicy Ślubu!!!!!!!!!!! Cieszę się że czujesz się dobrze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie do końca jestem w temacie dlatego piszę Otóż 2 m-ce temu dowiedziałam się, że mojego 12 tygodniowego maleństwa nie bije serduszko i musiałam przejść przez łyżeczkowanie. Bardzo chcę mieć dziecko i dlatego odwiedzam różne fora w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania Jestem już po pierwszej @ więc cykl rozpoczęty i nowe nadzieje Co prawda lekarz powiedział żeby odczekać 3 cykle, ale jeśli zajdę, to znaczy, że organizm jest już gotowy Właśnie to mnie zastanawia, nie jestem pewna czy gotowy, a konkretnie nie wiem czy mam owulację. A zatem: 1. Czy może być cykl ze śluzem jak kurze biało, ale bez owulacji? 2. Co testy owulacyjne powinny pokazać przy takim śluzie? Ja mam cały czas jedną kreskę i drugą bardzo bardzo słabiutką. 3. Ile czasu mija od pojawienia się śluzu do pojawienia się owulacji? Jeśli ktoś zna odpowiedzi, to bardzo proszę o ich zamieszczenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia czuje sie dobrze w weekend z mezem bylismy na dzialeczce i zrobilismy sobie romantyczny weekend bylo wspaniale zapomnialam o wszystkim zrelaksowalam sie:) Madziu mykaj do lekarza,ale nie stresuj sie wszytko bedzie dobrze. O7cia wszystkiego naj naj z okazji rocznicy ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Madziia91 idź koniecznie do lekarza, choć brązowy śluz nie musi oznaczać najgorszego. Może to mieć związek z ciałkiem żółtym, bądź jakąś infekcją. Ja niestety mam ją bardzo często, w sobotę lekarz w szpitalu przepisał mi mnóstwo leków i zmienił z luteiny dopochwowej na duphaston 2x1 Jednak najlepiej pójść i sprawdzić. Proszę napisz co i jak. Równie dobrze może mieć to związek ze stresem jaki przeżywasz. Wiem, że kochasz narzeczonego i łatwo się pisze, ale zgadzam się z dziewczynami. Facet nie dorósł do założenia rodziny. Ja rozumiem, że teraz mecze, ale to co robi Twój narzeczony to już przesada, jeszcze te panny na boku. Kopnij chłopa w tyłek, po co się z takim męczyć i cierpieć. Teraz najważniejsza jesteś Ty i ta małą Istotka co nosisz pod serduszkiem. Musisz być spokojna i zrelaksowana. Pisz do nas zawsze jak masz ochotę, bo od tego jesteśmy by siebie wspierać. Odnośnie farbowania włosów, to ja zrezygnuję do grudnia. asiula74 bardzo dobre podejście z przeprowadzeniem tych badań. Wówczas śmiało będziecie mogli ponowić starania :) aniolek2404 czyli starania za miesiąc? :) Dorcia 38 proszę odzywaj się częściej. Bardzo mi przykro z powodu tego co powiedział lekarz :( Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki kochana. o7cia wszystkiego co najlepsze z okazji Rocznicy Ślubu kochana! Która rocznica? :) aniolek2404 cieszę się że wypoczęłaś i się zrelaksowałaś :) LadyVaga Nie wiem czy uda mi się Tobie pomóc, ale się postaram. Aby wiedzieć, czy u danej kobiety rzeczywiście dochodzi do owulacji można prowadzić skrupulatne obserwacje takich elementów jak: Codzienne mierzenie temperatury ciała, obserwacja śluzu szyjkowego. Czasem towarzyszy ból podbrzusza i jajników, ale nie u każdej kobiety ma to miejsce. Czasem bólom owulacyjnym może też towarzyszyć lekkie plamienie. Jeśli chodzi o ten śluz jak kurze jajko, to w szyjce macicy gromadzi się śluz, który ma inny wygląd i konsystencję w różnych fazach cyklu owulacyjnego. Czasami nie ma go wcale. Na początku cyklu jest biały, gęsty, nieprzejrzysty i lepki, ale w miarę zbliżania się do owulacji staje się śliski i rozciągliwy, niczym białko jajka kurzego. Wówczas wiadomo, że kobieta ma dni największej płodności. Działanie testów owulacyjnych polega na określeniu stężenia w moczu hormonu, którego poziom jest najwyższy tuż przed jajeczkowaniem. Jego maksymalny wzrost następuje już na 24-36 godzin przed owulacją, dlatego dzięki testom owulacyjnym można z dużym prawdopodobieństwem ustalić moment owulacji już z 1-2 dniowym wyprzedzeniem. Życzę Ci powodzenia w ponownych staraniach. Ede, Asmanka, Beatka ,waska, Natalka, Milenka co u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... No ja oczywiscie od rana przytulanki z kibelkiem. Motylek ty bierzesz jeszcze tabletki na podtrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek1985Mlyneczka dzięki za dobre chęci, ale to ja już dawno wiem. Moje pytania były trochę inne... A przy pierwszej ciąży to normalnie fruwałam jak ptaszek, świetnie się czułam. Wam też tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyVaga wydaje mi się, że jeśli masz taki śluz, oznacza że są dni płodne. Jeżeli na teście owulacyjnym wyjdą Ci dwie kreseczki oznacza, że w ciągu 24-36 godzin powinna wystąpić owulacja, wówczas są największe szanse na zajście w ciążę. Myślę, że jeśli się nie uda, wówczas pójdź do lekarza, on zleci Ci badania by sprawdzić czy w ogóle miewasz owulację. milenka1988 wcześniej gdzieś od 8-9tyg.brałam 2szt.luteiny dopochwowo na noc. W sobotę jak pojechałam do szpitala lekarz stwierdził, że warto zamienić luteinę dopochwowo na duphaston 2x1. Biorę to zapobiegawczo. Za tydzień mam wizytę, wówczas mój lekarz stwierdzi jak długo mam brać ten lek. Ale Cię męczą te wymioty :( o7cia ja mam pierwszą w sierpniu :) Zleciało strasznie :) Jakieś plany na spędzenia tego dnia? Ja czuję się dobrze, tylko ta infekcja dokucza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyek - nie wiem, czekam na męża bo ma dla mnie niespodziankę :) Współczuje z powodu tej infekcji. Ja duphastron 2x1 też biorę i to od początku ciąży, ale podobno lekarz na nastepnej wizycie mi ten lek juz odstawi i zostana same witaminy. milenka1988 - współczuję wymiotów, ja mam tylko mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallcia18
Kobietki ja miałam ostatnio bardzo duuużo stresów. Nie czuję się naj lepiej, malutka bardzo mi kucza :) Ale dzisiaj prawdopodobnie pójdę na izbę przyjęć do szpitala poniewarz od kilku dni miewam bardzo bolesne i diść długie skurcze, i ból pochwy tak jak by się rozciągała ( przy pierwszej ciąży tak miałam jak rozwarcie mi się robiło) Coś czuję że mojej Córci się spieszy na świat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
czesc dziewczynki. a ja znowu sie chyba sama nakrecam, ale... okres mialam 21 maja... w owulację bardzo sie staralismy, i od paru dni klują mnie jajniki i mam ciagle wypieki, raz temp.o 0.2 stopnie wyzsza raz nizsza. dzis krecilo mi sie strasznie w glowie i czuję się oslabiona. czy mialyscie podobne objawy? :((( czy to moze być moj oczekiwany bobasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wom@n mozliwe ze sie udało:)w pierwszej ciąży miałam podobnie Madziu jak sie czujesz? bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Byłam dziś na badaniach i u ginka ,kazała mi jeszcze zrobić badanie-toksoplazmoze a żeby tego było mało kazała mi się wstrzymać 10 msc. z zachodzeniem w ciąże :( co wy o tym myślicie?? wom@n ja miałam tak jak Ty zawroty głowy,osłabiona i ciągle senna-myślę że to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia Kolejnych pięknych rocznic ślubu :) Madziia Idz kochana do lekarza z tym brązowym śluzem i zobacz jak często go miewasz i czy Ci się nie nasila.Farbowanie w ciąży jak nie musisz to sobie odpuść ;) zrobisz się na Bóstwo jak urodzisz :) A na faceta nie zważaj uwagi-dupek i tyle. Mój obecny partner jest kawalerem i przyszedł na 2 chłopaków rozrabiaków :) Nie ważne kto spłodził ważne kto wychowa :) gorące buziaki i pisz co u Ciebie. milenka1988 z czasem kibelek skończy się :) głowa do góry natallcia18 dobre podejście z tym szpitalem tam będziecie bardziej bezpieczne i pod fachową opieką Trzymam kciuki że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poronilam
Witam moze ktoras z was wie, albo jest lekarzem i bedzie mogla mi pomoc z wynikiem jaki dostalam? Lekarza w szpitalu nie bylo i ze mna nie porozmawial a na wizyte do gine musze poczekac, a jestem ciekawa co to oznacza. Mianowicie: kosmki lozyska typowe dla I trymestru ciazy, oraz gragmenty doczesnej z ogniskami martwicy i wylewami krwi. Ponadto widoczne fragmenty endometrium z cechami hipersekrecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poronilam Jeśli dobrze pamiętam to endometrioza jest chorobą którą trzeba leczyć.Czytałam o tym ale nie bardzo pamiętam.Jedyne co mogę to ten link może on Ci lepiej coś powie http://www.maluchy.pl/artykul/406-endometrioza Przykro mi że do nas dołączyłaś ale nie będziesz tu sama zawsze można się wygadać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poronilam
Pisze z telefonu wiec cnie sprawdze sobie ale dziekuje za pomoc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poronilam jak chcesz to walne ci cały artykuł tutaj to poczytasz sobie ?! chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu jestem skarbie mój...., ale bez nastrojów . Ostatnie dni kiepskie - kłótnie z mężem;-( Dzisiaj mamy 10 rocznice ślubu. Wczoraj dostałam @ i fatalnie się czułam, bo szedł, szedł i szedł i dojść nie mógł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!!! Asmanko wszystkiego co najlepsze z okazji Rocznicy!!!!!!!!!!! Kłótniami się nie przejmuj zawsze się zdarzają po burzy przychodzi słońce) Ja już 9 dc ale @miałam okropną bo wszystko się czyściło:( Poroniłam to wynik typowy po poronieniu wszystko jest ok. Asiulka endometrium to strzępy śluzówki macicy ale w żadnym wypadku nie endometrioza!!!! Proszę tylko nie gniewaj się że zwracam uwagę ale przez zupełny przypadek dziewczyna może się wystraszyć:) Dla wszystkich buziaki*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×