Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Marzena, widzisz, ja wiem dokladnie ze tez bede sie panicznie bala. Ale najgrozniejszy okres masz juz za soba. BEDZIE DOBRZE. I masz mozliwosc w kazdej chwili sprawdzic czy wszystko jest w porzdku. Boze drogi, jak to pomaga! Marzena czy w pierwszej ciazy tez cie ta doktor prowadzila, czy dopiero szukalas jej po poronieniu? Ta opieka w UK jest wystarczajaca jak sie nic nie dzieje. Jak jest jakikolwiek problem to po prostu masakra. Zasciankowosc i sredniowiecze. Oszczedzaja pieniadze i kontroluja populacje tym samym czynnikiem. Pokladam cala nadzieje w piatkowym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie zapytam w ktorej czesci UK mieszkasz? Ja jestem na samym poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku, Trzymam kciuki za Twoja fasolke z calej sily. O ktorej masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku! Skrzydełka do góry! O której godzinie masz ta wizyte? O razu masz sie nam zameldowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna123456789 spróbuj jeść migdały i pić dużo wody-mnie pomagało :) e-de ja po poronieniu przytyłam 3 kg. Wiem, że nie chcesz tego sterydu, ale może to rozsądne wyjście? Kochane jesteście dziewczynki moje, nie wiem co bym bez Was zrobiła :* Wizytę mam o 16.45. Chciałabym być już po :( Teraz mnie boli brzuch, ale to ze strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyleczku kochany bedzie dobrze musi byc kochana pisz szybciutko pon wizycie do nas nas uspokoic bo sie o ciebie martwimy sle ci duzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek na pewno jesteś już po wizycie. Napisz proszę co Ci lekarz powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - i jak po wizycie? Jak synio rosnie? Ile juz ma cm? Napisz bo sie niecierpliwimy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczynki, że teraz... Jestem już po wizycie. Cytologia wyszła bardzo dobrze, nie robił mi usg(bo by było za często) tylko mnie zbadał ginekologicznie. Powiedział, że tam wszystko w porządku. Odnośnie bóli brzucha, to niepokoić powinny silne bóle brzucha w dole i plamienia, stawiający się brzuch(nie wiem o co chodzi?????) A najprawdopodobniej mnie bolał, bo się przedźwigałam, bądź schylałam. W prawdzie musiałam się przeciążyć. Powiedział, że rezygnujemy już z duphastonu czy luteiny, bo już nie ma takiej potrzeby. Czy mnie to uspokoiło?-NIE. Choć myślę, że gdyby te bóle były groźne, to bolałoby mnie codziennie, a poza tym szyjka macicy byłaby otwarta. Dziękuję Wam za dobre serduszko i wsparcie. Jesteście dla mnie wielką podporą. Wiem, że słowo dziękuję to za mało, ale nie wiem w jaki sposób mam Wam dziękować:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Motylku, nie potrzebnie sie denerwowalas. USG za czesto ? Ja mam robione co 2-3 tygodnie :P A 18 lipca mam USG 3D :-) Ciesze sie, ze wszystko w porządku, kiedy masz kolejna wizyte ? To zacznij sie w koncu cieszyc ciąża łobuzie !! Synio rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek Czekalam na ta dobra wiadomosc. Strasznie sie ciesze, ze wszystko jest dobrze. Szkoda, ze nie widzialas jaki juz synus jest duzy no ale napewno nastepnym razem bedzie usg. Kiedy nastepny termin? Martusiatusia Co u Ciebie? My dzisiaj wreszcie dodzwonilismy sie do kliniki immunologi zeby zrobic termin i co sie dowiedzielismy?, ze w mojej klinice maja mi pobrac krew i wyslac do nich. A mi doktor powiedziala inaczej, ze mamy jechac. Pewnie jakas niedouczona jest. Klinika oddalona jest o 450 kilometrow. Teraz czekam na papiery w ktorych bedzie opisane co i jak mamy zrobic, jakie skierowanie itd. Zastanawiam sie nad stymulacja nastepnego cyklu. Mam wszystko co potrzeba i nie wiem moze zadzwonie do kliniki i sie spytam skoro badania genetyczne wyszly ok. Teraz jestem po staraniach naturalnych i czekam na efekty ale jak nic z tego nie wyjdzie to moze jeszcze raz skorzystam. Tym bardziej, ze wszystko mam za darmo.Troche sie rozpisalam. Pozdrawiam Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku u mnie nic nowego jakos po woli do przodu i do daty wylotu do domciu do mezusia:).W poniedzialek jakos zalapalam mega dola caly dzien mialam do kitu,ale humorek mi wrocil.puki co czuje sie dobrze,czekam na miesiaczke bo ma lada dzien sie pojawic i tyle... Super,ze sie starasz pewnie trzeba probowac i sie nie poddawac.Ten lekarz to naprawde nie douczony...jak wiekszosc lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
czesc Dziewczyny. Motylku, super że wszystko dobrze. oby tak dalej :) jesli chodzi o mnie to 3 dni temu powinam miec @, choc w praktyce mam nieregularne. ;/ od paru dni zauwazylam duzo jakiejs bialej wydzieliny, nie wiem czy to oznaka nadchodzącego okresu ( mam nadzieje ze nie :((( poza tym oprocz objazwow jakie wczesniej wymienialam, wczoraj temp. 36,9 . (mierzylam 3 razy :) zwariuje. boję sie zrobić testu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laleczki kawka? herbatka? kakao? co pijemy? ;) Ja kawke bo nocka była ciężka-burza była Jak tam dziś dzionek się zapowiada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek985 I widzisz kochana po co się stresować jak jest wszystko ok :) wom@n wstrzymaj się jeszcze kilka dni z tym robieniem testu kawka?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Motylku i juz po stresie fajnie ze wszystko dobrze:) Wom@n zrób test za 2-3 dni :) życze dwóch kreseczek :) Trzeba wypic kawke bo cos glowa boli i o 13 wyjazd do Poznania na bad.genetyczne Miłego dnia wszystkim zycze :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek2404 u Ciebie też taka beznadziejna pogoda?? tu szare niebo i kiepskie ciśnienie Trzymam kciuki za badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak pogoda do niczego od rana deszcze,taki dzien najlepiej spedzic w lozku no ale nie da rady Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek2404 ano nie da rady ......ja też za godz zbieram się z synem na drugi koniec miasta do okulistki :( dobrze że tu nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dlugo sie nie odzywalam, ale jak kazda podczytuje i mysle ze jestem na biezaco;) W miedzyczasie wybadalam sobie tarczyce na kazda strone, bo i prywatnie i udalo mi sie rowniez zapisac na bezplatne badania, razem z usg i wizyta u endokrynologa. Okazalo sie, ze tarczyce mam calkowicie ok. Lekarz wyslal mnie na progesteron, prolaktyne i usg. Wyszlo na to, ze prolaktyna mi skakala jak jej sie podoba:/ Raz jak badalam byla w normie, miesiac pozniej juz 2xpowiekszona Dostalam od gina bromka i clo, no i dzialamy:) zobaczymy co z tego wyjdzie..Ciesze sie ze u was wszystko ok, bo niestety roznie to na forum bywalo. Ten strach o ktorym nasze 2paczki pisza...uff...staram sie psychicznie na niego nastawic, bo wiem ze tez mnie nie ominie, tymbardziej ze ja nie mialam zadnych objawow bolowych, ze cos mogloby byc nie tak:( ach to zycie..plata nam czasaami figle. Za dwupaczki mocno sciskam kciuki, zeby wszystko bylo ok i zeby strach wam odpuscil i pozwolil cieszyc sie ciaza, za starajace rowniez, aby w koncu udalo nam sie zajsc w zdrowa, bezproblemowa ciaze! p.s- jestem teraz pod troszke zmienionym profilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek2404 Napewno wszystko wyjdzie dobrze, trzymam kciuki. Nie denerwuj sie. Dziewczyny a co ja mam powiedziec u mnie pada juz od miesiaca szlag mnie juz trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiatusia W mojej klinice jest lylko jeden lekarz kolo 40-stki moze 45 lat ma i same doktorki mlode nie wiem czy chociaz jedna ma 30 lat. Lekarz przyjmuje tylko na pierwszej wizycie a dalej lekarki, niedouczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
Dziewczynki, powiedzcie tylko czy tez mialyscie na poczatku ciaży taką wydzielinę? :( czy mam rozbić sobie jakieś złudzenia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman - ja mialam taka biała wydzieline, sutki mnie bolały i chyba tyle. Zrób test :D:D Trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×