Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Ale ja w ogóle nie czuję się już jakbym była w ciąży i jeszcze te przeczucia :( wtedy obumarła w 8 tygodniu i teraz tez jestem w 8 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Może właśnie dlatego tak się czujesz ponieważ to jest ten traumatyczny okres.Powiem Ci że ja mam niejedną koleżankę która nie czuła się ciążowo a urodziły zdrowe dzieci.Nie miały mdłości,bólu piersi nie drażniły ich zapachy nic.Więc spokojnie Madziia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu zobaczysz wszystko bedzie dobrze:) Dziewczyny mam pytanko od 2 lipca ide do pracy ale to tylko czasowa na 3-4 miesiace a z mezem chcemy starac sie o dziecko i jak to bedzie jesli w tym czasie zajde w ciaze jakie przysluguja mi prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
A powiedz dokładnie jaki to będzie rodzaj umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie wiem dopiero mam miec umowe ale to ma byc tak ze praca jest na 3 miesiace z mozliwoscia przedluzenia na 4 miesiace, w tej firmie zawsze przyjmuja pracownikow na sezon wakacyjny(praca sezonowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Z tego co wiem to jak masz umowę powyżej miesiąca to jak zajdziesz w ciążę pracodawca jest zobowiązany przedłużyć Ci ją do dnia porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, każda kobieta w ciąży miewa inne objawy, nie raz jest tak, że mdłości czy ból piersi ustępuje całkowicie. Ale ja też miewam takie dni, że nie czuję, że jestem w ciąży i myślę, że większość kobiet tak ma, tym bardziej do czasu kiedy poczujemy ruchy Maleństw. My Aniołkowe Mamy sporo przeżyłyśmy i dlatego ten koszmar do nas powraca. Jestem jednak pewna, że Twoje Maleństwo ma się dobrze :) o7cia pewnie idź, po co się masz męczyć. Niech przepisze Ci porządne leki, bo zapewne przez kaszel spać nie możesz. aniolek2404 jeśli pracownica zatrudniona jest na okres próbny przekraczający miesiąc, na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy, jest w ciąży i umowa o pracę kończy się jej po zakończeniu 3 ciego miesiąca ciąży, wówczas pracodawca ma obowiązek przedłużyć jej umowę do dnia porodu. Spodziewając się więc przedłużenia umowy o pracę w przypadkach umów czasowych, gdy pracownica jest w mniej zaawansowanej ciąży niż ukończony 3 miesiąc, warto poczekać z informowaniem pracodawcy, bo wówczas nie ma on obowiązku przedłużenia umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane miałam dzisiaj znowu pare spraw do pozalatwiania w urzedach ach te papiorkowe sprawy dopiero spokojnie usiadłam i was czytam a jeszcze miłam takiego pecha ze weszłam do domku wstawilam sobie wode na kawke :) zalałm i bach kawe wylałam ale sie usmiałm i musiłam robic nowiutka echhhhhh :) Madziu slonce bez nerwow bo tylko szkodzisz maluszkowi a napewno jest ok wszystko tylko napisz nam szybciutko co i jak jak wrocisz :) MOtylku olacia asmanka dorotka w@men aniołki waszystkie aski milenki ninki e-de madzie sle wam moc 👄 A ja sie czuje dziwnie tzn powiedzcie mi czy ktoras miała tak jak ja a mianowicie od pewnego czasu swedzi mnie tam na dole ale tylko u wejsciu do poszwy :P i mam uplawy mokro jak diabli ale przezroczyste i bezzapachowe w srode w tamtym tyg miałam czystosc szyjki macici i mam czysto brak bakteri i jakich kolwiek drozdzy :P wiecinfekcja odpada uzywam juz clotrimazolum i tantumrose pomaga ale zastanawiam sie co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123456789
Cześć Dawno się nie odzywałam ale byłam u rodziców dziś dopiero wróciłam. Skończyły mi się te tabletki duphaston i teraz znowu mnie boli wczoraj to nawet mocno mnie bolało że wzięłam nospe ale ona mi nie pomogła. a dziś w nocy nie wiem jak to się stało ze się jakoś dziwnie przeciągnęłam jak spałam ze mnie strasznie zabolało w prawym boku podbrzusza i teraz się boję ze coś się stał bo mnie lekko pobolewa. Ale jutro idę do gina mam nadzieje ze nic się nie stało ale straszne koszmary mi się sniły ogólnie mam duzo stresu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, dostałam 3 syropki i ma przejść :) aniolek - jesli to jest praca sezonowa wiec pewnie na umowe zlecenie ... wiec tu nie przysluguja ci zadne prawa, nawet jak zajdziesz w ciążę, takie prawa przysługują tylko na umowę o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata - musi to byc jakas infekcja. Wylecz ja a potem myj sie zwyklym mydlem badz zelem, płyny do higieny omijaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam ze jezeli była by to jakas infekcja to pewnie by wyszłan na badaniu bakterologicznym ktore miłam robione ??????? o7cia myje sie cały czas płynem do higieny intymnej z ziaja z kwasem mlekowym nieuzywam do podmywania sie zelu ani mydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a wlasnie mi lekarz mowil, zeby w ciąży nie używać płynów do higieny intymnej. No tak ale badanie mialas tydzien temu, a taka infekcja moze przyjsc z dnia na dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja niejestem w ciazy wiec moge sobie pozwolic na płyny do higieny intymnej wiesz wydaje mi sie ze jak bym miła gzrybice to bym miała biała wydzieline taka grutkowata bo juz raz tak miłam wyjałowiłam sie poczas brania antybiotyku ah sama zgupiałam niedługo i tak czeka mnie wizyta u dok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek2404 Napewno badania genetyczne wyjda ok. zobaczysz. Strasznie dlugo musisz czekac na wyniki. Moglabys mi zdradzic ile czekalas mniej wiecej na wyniki badan immunologicznych? W nastepny wtorek jedziemy z mezem do pobrania krwi. Natalla18 Odpoczywaj duzo i napewno bedzie dobrze. W ktorym tygodniu mozna juz bezpiecznie rodzic? Madziia91 Nie denerwuj sie kochana napewno wszystko skonczy sie szczesliwie. Daj nam znac co i jak po wizycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Madzia i jak po lekarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny już po wizycie moja dzidzia jest cała i zdrowa, a serduszko bije jak szalone :) . Dokładnie 8 tydzień i 1 dzień, termin jak narazie na 5 lutego :) . Jutro mam zrobić tarczyce na wszelki wypadek :) Boże nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa :) . Aż mnie cycki zaczęły boleć heheh :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123456789
Madziiu bardzo się ciesze że wszystko dobrze z Twoim Aniołkiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja wiedzialam, ze wszystko bedzie ok :) No no ... może bedziesz miala prezent na walentynki :D No to teraz duzo wypoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, że wszystko jest dobrze, bo rano wstałam z nie najlepszym humorem :) . Krwiak się wchłania, już nie muszę leżeć, ale mam się oszczędzać :) . Duphaston już odstawiam zostaję tylko przy luteinie. Też myślałam o tym, że może na walentynki będę miała prezencik, bo ta data to i tak pewnie ulegnie zmianie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123456789
tak się zastanawiam czy nic nie zrobiłam maleństwu jak przez sen tak się dziwnie przeciągnełam ze mnie strasznie zabolało teraz boli mnie cały czas jak myślicie? bardzo się boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
Madziiu, cudnie że maleństwo i Ty macie się ok :) oby tak dalej :) jeśli chodzi o mnie to skoro test negatywny(mimo ze mnie to dziwi-widocznie nie znam swojego organizmu, bo biust mi świruje) to zaczęłam brać luteinę, na wywolanie okresu. mam brac przez 5 dni. no ok, ale jest sie okaze ze to jednak ciąża to odstawienie luteiny nie wywola krwawienia i ewent.poronienia?? tak pytam z ciekawość choc raczej nie jestem w ciąży (jeszcze) bo za pare dni mam brac clostilbegyt na porost pecherzyka, i kurcze: teraz musi sie udac!!!!! buziaki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Wspaniałe wieści Madziu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - fajnie, ze wiadomosci sa dobre! :) Bardzo sie ciesze! A ja w kocnu dostalam okres. Po 39 dniach ;/ Juz naprawde sie martwilam. I na dodatek mam tak obfity, ze musialam sie dzis ewakuowac z pracy. Nie pamietam, zeby kiedykolwiek tak ze mnie lecialo jak z zarznietego prosiaka ;/ Pozdrowka dla Was Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, bardzo się cieszę, że Maleństwu nic nie grozi i że krwiak pięknie się wchłonął. Kto wie, może faktycznie będziesz miała Walentynkowy prezencik :) Justyna123456789 nie sądzę by to przeciąganie mogło zaszkodzić Twojemu Maleństwu, wydaje mi się że każda z nas to robi nieświadomie podczas snu. Może Cię boleć, ale na pewno nie zaszkodziło to Maleństwu. Postaraj się odpocząć, za pewne jutro poczujesz się lepiej :) beata** z infekcją bywa różnie, możesz nie mieć, a za chwilę może się pojawić. Jednak odnośnie drożdżaków, to jestem tu ekspertem, bo miałam to cholerstwo już 4 razy. I zgadzam się z Tobą, że wówczas wydzielina jest grudkowata, a Twoja ma naturalną konsystencję. Jeśli nie zmieniłaś w ostatnim czasie płynu do higieny intymnej, to może zmieniłaś proszek bądź płyn do prania, ewentualnie mógł mieć też wpływ stosunek seksualny lub twardość wody (mogło być coś w rurach) Przez 2-3 dni podmywaj się przegotowaną wodą, powinno pomóc :) o7cia najważniejsze że dostałaś leki, teraz czekaj na efekt, powinno pomóc szybciutko :) Dziewczynki, wiem że któraś z Was już o to pytała kiedyś, ale zapomniałam jakie było Wasze zdanie na temat farbowania włosów w ciąży. Czytałam opinie na necie i są różne. Głównie pisze, że włosy można farbować bo nie wpływa to na Dziecko. Jednak warto sięgać po farby bez amoniaku, bo te mogą wywoływać u nas wymioty, zresztą nie wolno wdychać chemikaliów. Ja przed ciążą farbowałam włosy na blond, bądź robiłam balejaż blond-brąz. Teraz mam już straszny odrost, a wybieramy się na to wesele, a poza tym ogólnie chciałabym jakoś na codzień wyglądać, ale też nie chcę zaszkodzić Maleństwu.Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Dziewczynki!!!! Wróciłam do Was!!! Cieszę się że dwupaczki mają się dobrze!!!! Dla wszystkich tuzin buziaków!!!! Zapraszam na kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia38 Co u Ciebie? Jak stymulacja przebiegla? Teraz pewnie czekasz na nienadejscie @. U mnie ma byc jutro i pewnie bedzie. Nigdy sie nie spoznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku kochana a może jednak?:) Nie trać nadziei!!!!! A u mnie masz rację w piątek mam robić betę:) i zobaczymy. Nic nie czuję żadnych objawów tylko wczoraj poznałam nową znajomą... Zgagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×