Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

lena_d o 14 idę do lekarza, bo wolę iść do swojego lekarza niż do szpitala... mam nadzieję, że to ten krwiak dał o sobie znać, bo te brązowe upławy były jednorazowe tylko rano jak zrobiłam siusiu to było, ale było tego niewiele, teraz jak na razie nic się nie dzieje... leże w łóżeczku i mam nadzieję, że ten czas do 14 szybko zleci, bo zeświruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, to musialo byc to. szczekolnie ze cos widzialas wczesniej. Moze sie jak strup odkleil. Na pewno bedzie ok. Moze sprobuj zasnac to szybciej czas minie. Sciskam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie mogę zasnąć strasznie mi duszno, mimo tego, że już jadłam śniadanie ciągle mam wrażenie jakbym była głodna i jeszcze jakby było tego mało to czuje wielką kluchę w gardle, od wczoraj strasznie mi nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, to moga byc nerwy. Spokojnie kochana. Moze poczytaj jakies glupoty zeby sobie mysli zajac. Na pudelka wejdz sobie. Sle same dobre mysli w Twoja strone. Wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena bardzo Ci dziękuje za wsparcie, też mam nadzieję, że to nic złego i że po tej wizycie się uspokoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Lenko, brzusio pogłaskany :) Życzę Ci by okres się nie pojawił : ) Madziu, bardzo dobrze, że idziesz do ubikacji, zgadzam się z Lenką, na pewno to był ten krwiaczek. Nic się nie martw. Włącz sobie tv i odpoczywaj a po wizycie koniecznie się odezwij :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem dziewczyny ze tez mam takie glupie shizy... np. jak w lazience swiatlo zle padnie i wydaje mi sie ze na wkladce mam jakas blada krew albo cos... ale okazuje sie ze nie bo przenosze sie w dobre swiatlo i patrze i widze ze tam nic nie ma... wiec madziu proponowalabym robic tak samo...wydaje mi sie ze za bardzo podchodzisz do tego wszystkoego emocjonalnie.... w stopce widzisz co ja przeszlam i teraz powiem tak przy tej ostatniej ciazy to huhalam dmuchalam na siebie uwazalam itd. i poronilam ni z natki ni z pietruszki.. teraz stwierdzam fakt ze to nie zupelnie ode mnie zalezy ze natura plata nam figle i nei wiemy czego sie spodziewac... dlatego odpuszczam i to tak na powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123456789
dziękuje tak bardzo sie ciesze ze w końcu mam to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. czytam was na bierzaco ale zazwyczaj z tel a tam mam problem z zalogowaniem sie. trzymam kciuki za wszystkie brzuszki i za starajace się. u nas tez schizy i wogole do porodu chyba juz tak zostanie. tydzien temu we wtorek wieczorem pojawiła sie dziwna wydzielina koloru brazowego i spanikowalam. pojechalismy do szpitala i sie okazalo ze to poprostu czop odchodzi. potrzymali nas od wtorku do piatku i kazali isc do domku i czekac na skurcze. nadal mam rozwarcie na 2-3 cm . główka juz w kanale bardzo nisko i teraz zostało nam czekac na regularne skurcze. póki co jmam skórcze ale nie regularne takie 4-5 dziennie. pogoda nas tez juz wykancza. siedze w domku i nie wychodze nawet na dwór , biore po 3-4 razy dziennie chłodny prysznic, przynajmniej na chwile jest chłodniej. pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w poniedziałek u lekarza i powiedział że nie widzi nic złego... ale tak z przekory poszłam prywatnie na usg wczoraj i jak się okazało moja macica w naj lepszym momencie ma 27 mm o rozwarciu ujścia wewnętrznego 8 mm i poszerzeniem światła kanału na głębokości 6mm. No załamałam się po prostu że tak bardzo mi się skróciła ta szyjka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wieczorowa pora Ja tak tylko na chwilke czytam was i przepraszam ze niepisze do kazdej z osobna niemam sily tak duszno siedze przy otwartym balkonie na maksa i czuje jak sie poce, ale jestem zwami myslami i calym sercem was wspieram u mnie nic sie niedzieje pozatym ze czekem na @ (czuje ze bede miala @ roku ) bo po niej odrazu hsg troszeczke sie boje al maz mowi ze musze byc twarda i bede Madzia jak tam u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wszystkie jesteśmy zeschizowane :))... trudno się dziwić po naszych przejściach :( lena, dziekuje za kciuki. jak narazie pomagają.od tygodnia od odatwienia luteiny @ nie ma :) ile najdlużej nie mialyście @? :) jest strasznie goraco..przyszłym Mamom pewnie jeszcze ciężej, co?? :) ściskam Wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n no to super, że nie dostałaś @ :) Trzymam kciuki, żebyś już nie dostała:) Ja najdłużej @ nie miałam 42dni, ale to jakoś było po chorobie i antybiotyk brałam (a nigdy luteiny na wywołanie nie musiałam brać, tfu, tfu, odpukać...) A czemu nie chcesz iść zrobić Bety lub test chociaż? My też jesteśmy bardzo ciekawe i ja życzę Ci z całego 😍, żebyś zobaczyła dwie krechy na teście:D Madzia co Ci lekarz powiedział? Odezwij się!!! Wszystkie Dziewczyny pozdrawiam i ślę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia1004, dzięki kochana :))) wiem ze po luteinie @ moze przyjsc nawet po 10 dniach :( wiec podchodze do tego z dystansem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n trzymam kciuki, by nie był to efekt liteiny i by miesiączka w ogóle nie przyszła. Madzia, odezwij się proszę, bo strasznie się martwię. Dla wszystkich dziewczynek przesyłam upalne buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Byłam u lekarz i wynik histopat nie wykazał przyczyny obumarcia.Za to mam torbiel:( dostała leki po miesiączce powinna się wchłonąć.Oby.Ale ogólnie gdyby nie torbiel to wszystko inne w porządku.Mam porobić badania tzn hormony i wymaz z pochwy i przyjść na kontrolę. Madzi te plamy to resztki po krwiaku mogą się przez jakiś czas pojawiać.Dopiero żywa krew jest powodem do niepokoju.Bądź dobrej myśli. Dwu paczki mam nadzieję że jakoś znosicie te nieznośne upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka Śpiochy:D Taki piękny dzień, szkoda czasu na spanie:P Madzia normalnie narażasz się.... Odezwij się co lekarz powiedział, bo na prawdę zaczynam się martwić... Reszta Dziewczyn przesyłam 😘 😍 Asmana czemu przestałaś się do Nas odzywać:(? Kochana pisz do nas jak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu śledzę Wasze poczynania kibicuję wszystkim razem i z osobna... Nie mam ochoty na nic małżeństwo mi się sypie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Ninka, nie martw się na pewno torbiel sam się wchłonie :) Odnośnie upałów, to bywa bardzo ciężko... Asiulka, jak się czujesz? Przecież u nas od rana strasznie grzeje Madzia, teraz to już naprawdę się martwię Pobudka dziewczynki, coraz to mniej już pisze :( Dziewczynki, udało mi się dodzwonić do mojego lekarza. Powiedziałam mu o tych nocnych skurczach łydek i powiedział, że najprawdopodobniej Maluszek pochłonął cały magnez i kazał mi kupić ASPARGIN i zażywać 2x1 po 1 tabletce. Czy któraś z Was zna ten lek? Jest on bezpieczny dla ciężarówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - sloneczko nie znam go, kup sobie zwykly MAG B6 ja taki biore od 3 miesiecy bo mi lekarz kazal. Mówiłam ci ze to brak magnezu :P :) sluchaj sie mnie :P Madziia - co jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku moja znajoma go brała i mówiła, że jej też lekarka przepisała i go brała i maleństwo urodziło się zdrowe. Nie martw się, lekarz wie, co Ci przepisuje. Spokojnie możesz go brać. Ja czuję się ok, cały czas pod wiatrakiem siedzę:) A Ty jak się czujesz? Asmana czemu Ci się małżeństwo sypie? Co się Kochana dzieje? Pisz, może będziemy umiały Ci coś doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ACHHHHHHHH nasze dwupaczki penie sie nienaljepiej czuja w taka pogode pamietam jak ja bylam w drugiej ciazy to lezalam plackiem i tez byly takie upaly to palcem ruszyc mi sie niechcialo Słodkie ciezaroweczki prosze pomiziac malenstwa od cioci beatki Madziaa teraz to przegielas bedzie karny jezyk odezwij sie :) Alissma co tam sie dzieje moze pomozemy! jak ci stary szaleje to go do pionu ustawimy hihihihihihi :P reszta kafe kolezanek pozdrwaim niemam sil na wymienianie ale o wszytkich pamietam obiecuje i sle ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia - ja tez caly czas przy wqiatraku :) beata - ja to umieram od tych upałów, z domu wychoddze dopiero ok. 17 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, upały takie, że nie da się wytrzymać, ja w końcu jutro jadę z moim M na wycieczkę, może mi się trochę humor poprawi.... jeszcze tydzień do @ i od nowego cyklu zaczynam staranka bo pewnie z ta prolaktyna i z bromkiem to w tym cyklu nieszczęsna @ przyjdzie... pozdrawiam was wszystkie razem i każdą z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam juz dosc upałów tym bardziej ze mój brzuszek juz jest mega duzy i jest nam bardzo ciezko. tez staram sie nie wychodzic z domu jak nie musze. co do natali nie martw sie na zapas ta szyjka. u mnie lekarz w 24 tyg stwierdzil ze mam krótka i mięką jak na 38 tydz. dzięki Bogu jestesmy juz w 39 tyg i jeszcze w dwupaku. jak widac można donosic nawet w takich warunkach. mało tego cos mamk przeczucie ze jeszcze przechodzimy termin . co do Asparginu ja tez biore od ok 2 miesiecy. mój lekarz mówil ze jest to najlepszy magnes , najlepiej sie wchłania i jest to najodpowiedniejsza dawka dla ciężarnych. jest on dostepny bez recepty i w miare tani bo cos ponizej 10 zl za 50 tabletek. tez biore 2 razy po 1. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Madziu co jest odezwij sie co lekarz mowil??? Ja po tygodniu pracy jestem padnieta plecy rece strasznie bola i te pobudki o 4:30 masakra, ale dobrze ze od poniedzialku do pracy na 14:) jutro wyjazd na dzialeczke wiec troszke odpoczne:) Pozdrawiam i sle buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja już mam tydz. pracy za sobą gorączka każdemu daje się we znaki. Trzymajcie się dziewczynki i nie poddawajcie się :) Trzymam za wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak pusto na forum, widac ze weekend sie zaczal ;) Na wstepie na forum publicznym dziekuje Martusitusi za przeslanie bromka :* mam nadzieje, ze uda mi sie odwdzieczyc w przyszlosci. Dziewczynki robilam dzis test- negatywny. Gdyby mialo cos wyjsc, to juz na pewno by wyszlo. Ostatni @ mialam 06-06, owulacja wg mnie w 16dc czyli 21-06. Dzis jest 16dzien po owulacji, czyli 32dc. Pomimo brania bromka (2x0,5tabl) piersi i brzusio od paru dni mnie bola, no ale po takim czasie, skoro test wyszedl negatywny pewnie nic z tego. Jakos na luzie do tego podchodze...co ma byc to bedzie;p Milego weekendu wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dziękuję Wam za tak szybki odpis odnośnie tych tabletek. Kupiłam i zażywam, zobaczymy efekty :) Palandys, przykro mi bardzo, mam nadzieję, że w następnym cyklu Ci się uda-mocno trzymam kciuki :* Madziu, bardzo się niepokoję :( Dziewczynki moje kochane, a my dzisiaj na 14 na wesele, upał straszny, oj mam nadzieję, że chociaż troszkę potańczymy i pojemy( w prawdzie na weselu nie o to chodzi, ale jak się jest ciężarówką, to czemu nie jeść :) ) Całuję Was wszystkie i pozdrawiam życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×