Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Hej dziewczynki Jestem zalamana. Wczoraj dostalam znowu list z Instytutu genetyki az mi sie nie dobrze zrobilo. Myslalam, ze ten wczesniej to wynik, chociaz nie pisalo nic o chromosomach to nie wiedzielismy jak wygladac taki list powinien. Powiedziano nam tylko, ze jak bedzie ok. to dostaniemy wynik poczta a jak nie to zadzwonia zeby umowic sie na kolejna wizyte. Wiec mam nieprawidlowy kariotyp jestem nosicielka translokacji wzajemnej chromosomu 4 i 12 dlugie ramiona tych chromosomow zamienily sie miejscami. Do tego sa trzy mozliwosci moge urodzic zdrowe dziecko, moge przekazac dziecku ta translokacje albo poronic nastepne ciaze. Nie wiem co mam o tym myslec, zyc mi sie odechciewa. Jutro jade do swojego ginekologa w sprawie tej nieszczesnej immunologii to sie dowiem. Teraz to pewnie in vitro w moim przypadku jest jedyna szansa, chociaz moze sie i ta metoda nie udac. Przepraszam, ze tak o sobie ale naprawde jestem zalamana boje sie tej jutrzejszej wizyty. A tak sie cieszylam, ze wszystko jest dobrze. Madziia Odezwij sie. Strasznie dlugo trzymasz nas w niepewnosci. Mam nadzieje, ze wszystko ok. Pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor przykro mi bardzo:( Jutro idź do lekarza to się wszystkiego dowiesz,nie ma co myśleć na zapas dopóki nie porozmawiasz z lekarzem. Ja mam do odebrania wynik z płodu w tym tygodniu, mam zadzwonić do lekarza aby umówić się na wizytę jak i na badanie w szpitalu mojej macicy Histeroskopie mam mieć robioną.I powiem Ci,że nie wiem czy zadzwonię czy pójdę na razie bo odechciewa mi się wszystkiego.Doła mam totalnego:( Myszor myśl pozytywnie:)Jutro daj znać jak po wizycie u lekarza. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku kochany jutro napisze ci cos wiecej o immunologii i ivf pamietaj włacz pozytywne myslenie ivf to nic złego naprawde zanam kilkoro dziecie dzieki tej metodzie sa wspaniale to do jutra :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Myszor a to ktora twa ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny juz jestem ;). A wiec tak poszłam w czwartek do mojego lekarza i okazało sie ze ma urlop wiec zdecydowaliśmy z narzeczonym ze pojedziemy do szpitala na oddział i moze tam zastanówmy mojego ginekologa. Powiedziałam pielegniarce ze miałam jak sie podcieralam troszkę brązowego sluzu i ze jestem bo ciazy obumarlej i sie strasznie boje. Zadzwoniła do lekarza który miał dyżur, oczywiście nie mój i powiedziała ze z plamieniem jestem , tylko ze to nie bylo plamienie ale im nie przemowisz. Lekarz kazał mnie położyć odrazu na oddział i dopiero po jakimś czasie zabrał mnie na badania. Zrobił USG i wszystko dobrze nic niepokojącego sie nie dzieje dzidzia pięknie machala rączkami, serduszko bije a ten sluz to mógłbyc z tego krwiaczka co był bo inaczej tego nie potrafił wytłumaczyć bo wszystko jest dobrze, ale ze sie zgłosiłam na oddział to musiałam zostać na obserwacji przez 3 doby bo taki jest przepis. Lezalam tam wściekła na siebie i na ta moja panikę ;) no ale ważne ze z dzidzia dobrze, teraz juz jestem w domku jak sie wyspie to nadrobie zaległości ;) Za wszystkie błędy jakie są przepraszam ale pisze z komórki i trochę cieżko ;) Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz po wycieczce weekendowej, wrocilam z troche lepszym humorem i optymizmem, dobrze mi zrobil ten wyjazd :-) Myszor nie zamartwiaj sie na zapas, lepiej porozmawiac z lekarzem. ja tez tak ma ze zawsze wszystko przezywam i wyolbrzymiam a potem okazuje sie ze nie taki diabel strazny... będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki ja rozniez po weekndowym wypoczynku,bylam z mezem i reszta rodzinki nad jeziorem pod namiotem.Fajnie bylo,ale jak dla mnie za bardzo meczace bylo to slonce prawie zero cienia,ale jakos przezylam:). Moje wyniki spadaja,ale jeszcze nie sa takie jak powinny byc,ale chociaz z jednym sie uspokoilam z tym gruczolakiem.Moj endokrynmolog powiedzial ze to jest normalne przy zaburzeniach hormonalnych i mam sie nie matwic,bo on sie sam wchlonie:) paladyn85 Nie ma za co niech ci to wyjdzie na zdrowie:). Myszorku Moj Kochany troszke mnie zasmucilas tym co napisalas i wiem jak sie czulas jak przeczytalas ten list...glowa do gory kochana musi byc dobrze nie wolno ci sie poddawac JA TEZ CALY CZAS WALCZE choc czasem nie mam juz sily,ale nie poddaje sie. Lenka gratki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek kobietki Myszorku co do immunologii to jest troszeczke powazniejsza sparwa powiem ci ze mam dwei osoby z ta przypadloscia jedna znajoma i kuzynke sprawdza poziom komorek NK i w zaleznosci od tego podawane sa tobie wlewy z immunoglobiny napewno dostaniesz tez jakies leki na to mozesz chcialam ci tak tylko napisac bo eksertka nie jestem ale zawsze to cos a i sa jeszcze jakies wlewy od partnera ale wszystko uzaleznione jest od wyniku NK mam nadzieje ze nieprzestraszylam cie :) a ivf niestety jest drogie wiem cos o tym bo jezeli nam sie nieuda do konca wakacji to od wrzesnia ruszamy z procedura tak jak juz pisalam z nam pare slicznych dzieciaczkow z tej metody sa piekne zdrowe usmiechniete rozowiutkie i sliczniutkie achhhhhhhhhhhhhh ale sie rozpisalam Lena gratuluje ale baby boom szok spokojnych 9miesiecy kochana buziaki dal wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena strasznie Ci gratuluję:) Leć jak najszybciej do swojego lekarza. A my trzymamy kciuki, żeby wszystko było ok, i żebyś za niecałe 9 miesięcy tuliła swojego Maluszka do piersi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa:-))) Do trzech razy sztuka, więc tym razem się uda. Trzymam kciuki i jeszcze raz moje gratulacje. Dziewczynki, dla Was wszystkich gorące uściski:-))) P.S. Nie odzywam się, bo u mnie bez zmian. Czekam na wizyty u ginekologa, endokrynologa. Czekają mnie badania genetyczne. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Jestem po wizycie u mojego ginekologa. Juz mam wszystkiego dosyc. Moj lekarz nigdy nie widzial dokumentow od immunologa ktore mu zawiozlam do wypelnienia. No i znowu sie zaczelo, ze on mi nie moze wystawic skierowania na badania immunologiczne bo on dostanie jakas kare. Przeciez mowili mi w istytucie immunologii, ze tylko moj ginekolog moze mi je dac, musi tylko zadzwonic do kasy chorych. Zostawilam mu te papiery i ma mi dac znac czy cos zalatwil. Jeszcze mi powiedzial, ze nie moze tego czytac bo ma pacjentki a ja to nie pacjentka? Mialam termin na 10.00 a przyjal mnie o 11.00 w dodatku zaplacilam mandat bo mi sie zegar skonczyl. A co do moich wynikow genetycznych moj lekarz widzi jak zwykle wszystko w czarnych barwach, mowi zebym sie zastanowila moze lepiej nie miec dzieci niz urodzic przypadkiem chore. Musze jednak go zmienic i znalezc jakiegos normalnego ktory da mi jakies nadzieje a nie tylko doluje. Potem mi powiedzial, ze moze nie ma sensu robic tej immunologii bo pewnie genetyka jest powodem moich poronien. Wiec zadzwonilam do kliniki i sie spytalam czy jest sens i dostalam odpowiedz, ze genetyka i immunologia to dwie rozne rzeczy i mimo tego, ze mam translokacje to mam robic. Z tego wnioskuje, ze nie jest jeszcze tak zle skoro mam kontynuowac badania tylko czy moj lekarz stanie na wysokosci zadania i da mi skierowanie? Jeszcze zaraz zrobie termin u genetyka zeby dowiedziec sie jakie mam procentowo szanse na zdrowa ciaze itd. Niech mi wyjasni dokladnie i powie co robic. Lena-d Gratuluje dwoch kreseczek Martusiatusia Super, ze wyniki lepsze a gruczolak sie wchlonie i po sprawie. Beata Ja jeszcze nie robilam immunologii bo moj lekarz ma problem z wypisaniem nam skierowan na badania. Ja nie wiem czy bede mogla miec ivf z pokreconymi chromosomami. Moze nie mam szans nawet na in vitro chyba, ze prawatnie w Polsce ale tam sie wcale nie orientuje. Moze zostanie mi tylko in vitro z komorka dawczyni ale to strasznie skomplikowane. Czytalam jeszcze o adopcji zarodka w ostatecznosci bym chyba sie zdecydowala. Nie wiem mam metlik w glowie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Myszorku, tak strasznie mi przykro jak czytam przez co przechodzisz. To straszne. Uważam, że lepiej byłoby gdybyś zmieniła lekarza, bo ten Twój to jakiś straszny cymbał! Lenka, cudowna wiadomość, serdecznie Ci gratuluję :* Madziu, tak to już z nami jest że panikujemy, czasem niepotrzebnie, jednak dobrze zrobiłaś jadąc do szpitala. Najważniejsze, że Maluszek ma się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor zmień lekarza,szkoda nerwów na takiego,który ma to gdzieś.Co za lekarze są aż się wierzyć nie chce.Wejdź sobie na stronę najlepszych lekarzy w swoim mieście,albo popytaj koleżanki o dobrego specjalistę.Najważniejsze,abyś miała dobrego lekarza co Cię poprowadzi i da motywację,a nie jakiegoś cymbała:( A Ty myśl pozytywnie a na pewno wszystko Wam się ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki bardzo. Jeste na wakacjach wlasnie wiec nie mam za bardzo dostepu do internetu. Wracam za tydzien i bede do Was pisac. Sciskam i caluje wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Nie bylo mnie 3 dni bo neta nie mialam ;-/ Dzis bylam u gina - dzidzi rośnie :) Jestem w 19 tygodniu :) WIEC TERAZ z górki :P Czuje sie bardzo dobrze, czasem nawet zapominam, ze w ciazy jestem :P Lenk a- moje gratulacje :) Madziia- no to dobrze, ze wsyzstko dobrze :) Motylek - co u ciebie ? Reszta dziewczynek - co u was slychac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia cieszę się, że Maleństwo tak pięknie rośnie. Kurcze, teraz to faktycznie z górki, bo już prawie półmetek :) U mnie po staremu, jestem u rodziców, bo wyjechali nad morze, a ja opiekuję się ich pieskiem. Wizytę mam w przyszłym tygodniu dopiero. Wczoraj po raz pierwszy poczułam Maluszka, oczywiście jak na razie leżąc na boku :) Jutro idę do lekarza robić mocz-ogólne i morfologię czy wówczas trzeba być na czczo? i od rana nie mogę nic pić, ani jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zrobilam test!!!!! POZYTYWNY!!!!! kreseczka bledziutka, ale jest! jutro rano powtorze, powinna juz byc ciemniejsza. oszaleje! wlasnie kupilam maluskie buciki, biore meza na kolacje i dopiero wtedy mu powiem. przepraszam ze tylko o sobie...w tej chwili mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..ile tu przyszlych Mam, :)) bardzo Wam gratuluję. mam nadzieje że kiedyś też dołączę. chce mi sie plakac ze nie wychodzi :( wogole dzisiejszy dzien jest dolujący( moze to od pogody) dzis 10 dzien po luteinie i @ brak :( nie wiem co myslec. jesli to ciaza..to boje sie ze po odstawieniu @ moze dojsc znowu do poronienia. :((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same dobre wiadomości dzisiaj, Paladyn85, gratulacje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiadomości dzisiaj Palladyn GRATULACJE:) :) Dziewczyny nie martwy się na Nas wszystkie przyjdzie pora:) Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palladynt85 Gratulacje kochana normalnie jak juz pisalam baby boom szok kochanae spokojnych 9 miesiecy wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladyn moje gratulacje:):):) Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy:D A pamiętacie jak mówiłam, że wakacje będą bardzo owocne:)? Ani trochę się nie pomyliłam:) Madziu super, że jest wszystko ok. o7cia zazdroszczę Ci tej wizyty, moja dopiero za tydzień. No i już tydzień fajny, bo ja mam dopiero 13t3dc. A co do ruchów Motylku to ja się już też nie mogę doczekać, mam nadzieję, że na usg okaże się, że jest wszystko dobrze. Wom@n albo zrób tą bete albo idź do lekarza. I nie trać nadziei:) Pozdrawiam Was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - tak musisz byc na czczo. No ja tez cos czuje - tez chyba dzidzi ale ciezko mi sie narazie okreslic. Paladyns - gratuluje !!! asia - no ja juz mam z gorki :) a za tydzien to ja mam badanie 3D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×