Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Asia i Motylku Kazda z nas doskonale zna ten lek ktory aktualnie jest w Was. Ciezko czymkolwiek mysli zajac w takiej sytuacji. Gdzies kiedys slyszalam, ze mozna sciagnac mysli by sie spelnily (wykrakac). Mi sie udalo ostatnio, wierze, ze Wam tez sie uda. Nie bez powodu mowia, ze wiara przenosi gory! Wy wierzycie, ja wierze, pozostale dziewczyny z forum rowniez. No nie ma innej opcji! Musi byc dobrze! Juz dosc sie nacierpialysmy, wystarczy! Bedzie dobrze! Trzeba tylko myslec pozytywnie! Pamietajcie, ze nie jestescie same. My tez o Was myslimy i sciagamy TYLKO pozytywne mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga słyszałam tylko,że po 3 poronieniach dostaje się skierowanie na jakieś badanie genetyczne,ale jakie ?To nie wiem? Idż do swojej ogólnej lekarki pokaż Jej skierowania jakie masz i może Ona Ci wystawi jakieś na NFZ?? Aguś nie wiem a bardzo chciałabym Ci pomoc:( Kurcze wiem,że badania są bardzo drogie:(Czemu tak musi być???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, dzięki za wsparcie. Wiem tylko jedno. Poruszę niebo i ziemię a będę miała upragnionego maluszka. Mąż mnie pociesza że jak trzeba będzie to sprzeda samochód a pieniądze się znajdą na wszystko. Mimo to jest mi ciężko , jakby wielki głaz leżał na sercu:-(((((((((((( Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe. A najgorsza jest niemoc i bezradność..... Idę spać, może jutro będzie lepszy dzień Kolorowych snów, Kochane:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzeba niestety dużo poświęcić,aby mieć maleństwo. Fajnego masz męża,widzisz nie jesteś z tym sama:) Masz rację polataj po lekarzach,ogólny i może ginekolog na NFZ. Trzymam kciuki aby wszystko się udało:) I daj znać jak coś będziesz wiedzieć? Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Co tutaj dzisiaj taka cisza po weekendzie? Piszcie jak Wam weekend minął, co u Was. Ja mam do Was pytanie. Jakie są jeszcze dodatkowe badania w celu wykrycia nieprawidłowości w funkcjonowaniu tarczycy, oprócz FT3 i FT4. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, aga35 strasznie drogie te badania, ja jestem w ogromnym szoku. Naprawdę nie wiem kochana jak Ci pomóc, zapytaj swojej lekarki i swojego ginekologa, przecież nie może to aż tyle kosztować. Straszne! Trzymam kochana mocno kciuki :* wom@n, Mama Aniołka, natallko, Natka, aniolek, o7cia, asiulka, agusia i palandys bardzo Wam dziękuję za wsparcie jakie mi od wczoraj dajecie. Bez Was byłoby mi bardzo ciężko, ale niestety dzisiaj ledwie żyję... Wczoraj późnym wieczorem bardzo źle się czułam było mi niedobrze i bolał brzuszek. Koło 24 zwymiotowałam, całą noc bolał mnie brzuszek, a od 5 rano wymioty i biegunka na raz. Zjadłam wczoraj orzeszki w karmelu i to mi chyba zaszkodziło. Czuję się bardzo źle, a o 16.45 wizyta, nie wiem jak mam funkcjonować. Boję się czy to nie zaszkodziło Maleństwu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - wymioty i biegunka nie szkodza dziecku, jesli duzo płynow pijesz. Mnie tez tak raz przeczyscilo, ze o malo nie zemdlalm. Dobrze, ze masz dzis wizyte bo przynajmniej sie uspokoisz. Mnie dzis od rana podbrzusze kłuje :-/ masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku trzymamy kciuki za Twoja wizyte, lekarz powie ze jest wszystko w porzadku i sie troche uspokoisz :-) A ja juz po wizycie, lekarz byl zdziwiony dawkowaniem bromka takim jak mialam i kazal lykac codziennie po pol tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj jest poniedziałek i mam nadzieje,że u Was wszystkich uśmiech na twarzy:) Asia,Motylku będzie dobrze:)Myślę o Was dzisiaj szczególnie;D Miłego popołudnia Wam wszystkim życzę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja bad. genetyczne mialam na fundusz i moja p.doktor zrobila tak ze zalozyla mi karte w szpitalu na oddziale i wypisala skierowanie przez szpital tak wiec zapytaj swojego ginek czy moze tak zrobic, skad brac kase na tak drobie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już jestem po wizycie:) Z Maleństwem jest wszystko ok:) Rośnie jak na drożdżach:D Długość od główki do pupci 8.55cm, z nóżkami może by było ok 10-11cm. Według pomiaru główki to tak jak jestem teraz, czyli 14t3dc, według brzusia 15t3dc. Ale się śmiałam z lekarzem, bo mówię, że jesteśmy po obiedzie i że były kluski i może dlatego ten brzusio taki duży:D Zaczął się śmiać i mówi, że całkiem możliwe:) Mam odstawić luteinę i kwas foliowy i brać nadal acard i femibion. Następna wizyta 13.08, to już będzie 18tc. Mam nadzieję, że nadal będzie ok:) Tyle u mnie. Motylku trzymam kciuki za Twoją wizytę. Odezwij się jak już będziesz po. Buziaki dla Wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bardzo się cieszę;):) Mówiłam Ci,że na pewno wszystko będzie dobrze:) Ale duża już ta Twoja dzidzia:) Gratulacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo moje Kochane 😘 Co ja bym bez Was zrobiła...:) A o badania prenatalne też się pytałam i powiedział mi, że on robi te badania i nie wiem czy na następnej wizycie mi zrobi czy porozmawiamy kiedy będzie mi robić. Będzie super, że lekarz prowadzący będzie robić mi to badanie, bo będzie wszystko widział co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to super,że masz możliwość u Niego zrobić to badanie:) Super,ze Ty się cieszysz to My również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane . chciałam się pochwalić moim małym WIELKIM cudem Natalia ur. 12.07 o godz 8.45 z waga 3630g i miara 56cm, poród naturalny ale bardzo cięzki. kochane walczcie o cud bo warto. trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące starające sie o maluszki oraz za dwupaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka! Moje najszczersze gratulacje! Niech się Niunio zdrowo chowa! Buziaki dla rodziców! Motylek jak po wizycie? Mam nadzieję, że nie czujecie się zaniedbane przeze mnie - ale mam teraz koszmarny okres w życiu. Tyle niepowodzeń juz dawno na mnie nie spadło jak teraz. Walczę. Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczka z całego serca Wam gratuluję:) Niech zdrowo się chowa ten Wasz mały Wielki Skarb:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku odezwij się!!!!! Mam nadzieję, że wszystko jest ok, a Ty ze szczęścia wybrałaś się na jakieś małe zakupy dla Synusia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko, gratuluję, niech zdrowo rośnie :) asia1004, cieszę się ze wszystko dobrze :)))) ja malo piszę bo nie mam o czym narazie :) ale moze niedlugo sie odezwę. motylku, odezwij się :( pozdrawiam Wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczka GRATULACJE:):)Niech Wam zdrowo rośnie Wasze małe szczęście:) Motylku odezwij się..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia - mówiłam :) To na nastepnej wizycie poznasz płeć :) owieczka - gratuluje córci :) Motylek - jak po wizycie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, strasznie Was przepraszam, ale miałam bardzo ciężki dzień. Wymioty i biegunka, bardzo mnie osłabiły, myślałam, że nie dojadę. Wg.usg 19 tydzień ciąży, Maleństwo bardzo urosło, na tym etapie już nie da się zmierzyć, bo ciągle jest w pozycji embrionalnej. Waży 260g. Wszystkie wnętrzności ma poprawne :) Kiedy chciał zbadać co ma między nóżkami, by ewentualnie potwierdzić, że to chłopczyk, to skrzyżował nóżki i obrócił się dupką, co się będzie wystawiał :) Kolejna wizyta 6.08, wówczas podobnie jak Asiulka przeprowadzi szereg badań pod kątem prenatalnym :). Nie mam tej infekcji drożdżakowej, po prostu teraz jest więcej upławów, odnośnie wyników z krwi i moczu, to są w porządku, ewentualnie mogę łykać witaminę C by zakwasić mocz. Przytyłam aż 1kg :) Panuje teraz grypa jelitowa i równie dobrze to stąd te wymioty i biegunka. Od 11 mam odpukać spokój, trochę mnie mdli i boli brzusio, ale ustały wymioty i biegunka, ale wciąż jestem bardzo słaba. Bardzo Wam dziękuję za wszystko, a przede wszystkim, że jesteście :* Owieczko, serdeczne gratulacje. Dużo buziaków dla Ciebie i córeczki :* Asiu, bardzo się cieszę, że Twoje Maleństwo ma się dobrze, wspaniale kochana :) e-de zmartwił mnie Twój post, pamiętaj jeżeli będziesz chciała się wygadać, to pisz kochana. 9_Mama Aniołka to cudownie, że zmniejszyli Ci dawkowanie bromka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku odetchnęłam z ulgą:) Cieszę się,że wszystko dobrze;) Dbaj o siebie i maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko gratulacje :-) niech wam zdrowo rosnie Malenstwo Motylku dobrze ze juz po wizycie, mozesz byc spokojna ze z dzidziusiem wszystko ok i ladnie sie rozwija. A mi wlasnie zwiekszyl dawke bromka bo mialam 2 razy w tyg 1/4 tabletki a teraz mam codziennie po pol tableyki lykac, zobaczymy jakie skutki beda... za 2 tyg robie prolaktyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×