Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Milenka1988 nie masz racji, ostatnio napisałam o mojej córci i żadnej odpowiedzi nie było, nie raz napisałam tuż po porodzie i guzik nawet nikt nie napisał głupiego fajnie czy coś prócz dziewczynek z fb więc naprawdę to co tu jest teraz a kiedyś to niebo a ziemia. Mlo88- a to że wszystkie się odezwałyśmy po twoim chamskim wpisie jest spowodowane tylko i wyłącznie tym że nas uraziłaś bo jedyną chamską osobą w tym momencie jesteś ty. Mam nadzieję że ty będziesz po urodzeniu dziecka nadal tak aktywna jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalla18 moim zdaniem to Ty podpuscilas dziewczyny na kafeteri fb,bo jeśli bys nic nie napisała to by tego nie było.mlo88 nie miała nic złego na myśli i zapewne jej się tak napisało i nie chciała nikogo urazić,czasem tak jest,ale widocznie Ty Natalla18 jesteś nie omylna.Zgadzam się z Milenka w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu za nie dlugo to nie bedzie po co tu wchodzic na pewno.... kubel zimnej wody dziewczyny bo jajniki sie wam przepala :'( he he. Podgladnelam was ba fb ale nie z mojego konta gdyz uzgodnilismy z mezem ze nie zakladamy. Fajnie jest widziec wasze buzki a jeszcze bardziej tych malych stworzonek sliczne sa te wasze bobasy.... nie rezygnujcie z kafe choviazby zeby kiedys w listopadzie przeczytac o narodzinach mijego synka♡♡♡♡ Koniec glupiego sporu. Robie ciastka owsiane bo mam smaka na cos slodkiego zawsze to chyba zdrowsze niz jakies kupne. Jutro mam wizyte trzymajcie kciuki. Dentist zdaj relacje co u was. Azja kiedy ty masz wizyte Hanakali ktory to juz tydzien u was? Dziewczyny po cesarce jak szybko doszlyscie do siebie po i co myslicie o tym bo mam przeczucia ze synio bedzie duzy jak to w mojej rodzinie jest czeste no i cesarki tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja proponuje skonczyc ta klotnie. Umowmy sie ze jesli chce ktos nas czytac, napisac posta to ma takie prawo. Mam wrazenie ze jesli jest jakas nowa dziewczyna, ktora chcialaby od nas pomocy to po prostu nie napisze w danej chwili jak zobaczy jaka u nas zrobila sie atmosfera, ja bym nie napisala... Mamusie odezwijcie sie do nas jak tylko znajdziecie chwilke, nawet tylko o sobie i co slychac u Waszych pociech, bedzie nam bardzo milo i latwiej nam bedzie dotrzec do celu ;-) Doprowadzmy do tego zeby na naszym kafe znowu zagoscila mila atmosfera.Mysle ze ta niemila debata kto jest winien a kto nie ZAKONCZONA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalam 2 h zeby szybciej minelo ... obudzilam sie smutna i rozbita snilo mi sie cos zlego . do 17.30 juz niedaleko a boje sie jak cholera ;((((( i nie klocmy sie juz prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala teraz nie rozumiem... Piszesz ze pisalas po porodzie ze nikt nie napisal ... Jak mieli pisac jak niektorzy doloczyli tutaj niedawno a ty rodzilas ponad rok temu.teraz to krecisz jak chcesz i tak to prawda to ty wywolas cala afere z tym.A dziewczyny usiadzcie i przemyslcie czy aby na pewno dobrze robicie naskakujac na ta jedna osobe ktora tak na prawde nic zlego nie miala na mysli . Ciesze sie ze chociaz jedna osoba sie ze mna zgadza... I domyslam sie ze ta osoba tez jest z nami na fb tylko nie chce sie ujawnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy jesli na bol brzucha taki jak na @ tylko z wieksza intensywnoscią bede brala no-spe to nic nie zagrozi mojemu malenstwu? Dzis znowu boli mnie mocniej brzuch i tak sie zastanawiam czy mogę... Jednak to sa tabletki... Co Wy o ym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko25 ja Ci nie powiem bo nie mam zielonego pojecia .. zapytaj moze lekarza telefonicznie jak sie da ? ja mam wizyte przeniesiona na godzine 19. bo inaczej maz nie dalby rady . czekam na niego wlasnie z obiadem i strasznie sie trzese ze strachu ale musze dac rade i musi byc dobrze prawda ? napisze do Was jutro no chyba ze dzis w miare wczesnie wrocimy jeszcze buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni dla mnie po cc najgorszy był pierwszy tydzień nie wiedziałam jak mam wstać z łóżka taki bol, bol brzucha odczuwałam przez jakieś 3tygodnie zwłaszcza właśnie przy stawaniu z łóżka. Ale przy dziecku nie ma czasu nawet myśleć o bólu. Teraz jestem 7tyg po porodzie i już nie pamiętam ze miałam cc tylko podbrzusze takie odretwiale ale to normalne tak można miec przez kilka miesięcy. A tak na marginesie mój synus pięknie rosnie,waga ładnie przybiera:) wczoraj kończył 7tygodni i juz ma za soba pierwsza wizytę u stomatologa mial usuwany zabek (ruszał się) bo nie pamiętam czy wcześniej pisałam mój synek urodził się z zabkiem :) PS no to porobiło się z kafe,ale przy dziecku naprawdę nie ma sie nawet czasu myśleć o kafe a gdzie jeszcze pisac. I racja ze tutaj jest teraz nowa grupa dziewczyn i pisało sie tutaj ale bez odezwu. Mlo jak pisałam ze urodziłam to nawet nie pogratulować a teraz masz pretensje ze "mamuśki" sie nie odzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie musiałam podpuszczać to jedno, a po za tym dziewczyny chyba mają oczy, internet i same czytają wypowiedzi na nasz temat. może wywołajcie wszystkie dziewczyny od samego początku trwania tego tematu i też im powiedzcie że ich zachowanie jest chamskie bo się nie pojawiają! każda z nam ma obowiązki przy dzieciach. Do póki my byłyśmy na fb nie było takiej sytuacji żebyśmy komu kolwiek zarzuciły chamstwo bo nas już nie odwiedza! Milena nikogo nie podpuściłam, jedynie napisałam co ta dziewczyna napisała a to że odpowiedziała do Olci w sposób złośliwy to może też moja wina? Aniołek2404 - dokładnie o to samo mi chodziło, ale cóż skoro do niektórych osób nie docierają proste przekazy to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ejjj dziewczyny dajcie spokój ! moja wina i koniec tematu PRZEPRASZAM WAS !!! źle napisałam xx milenka1988 Hej kobito ! co tam u Ciebie i jak mały Bartuś ??? xx Sista83 a ja myślałam że już po wizycie no ale nic. nie martw się będzie dobrze :) za niedługo zobaczysz jak Twój maluszek szaleje pod Twoim sercem :) ale po wizycie się odezwij. xx a ja byłam robić to koszmarne apk i nie dawno weszłam do domu. taki zaduch że nie ma czym oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalla18 nie musisz pisać w kółko tego samego,bo się powtarzasz w każdej wypowiedzi twojej od wczoraj piszesz to samo,więc daruj już sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. We wtorek mialam wizyte u lekarza. Mam potwierdzona corcie. W 24 tygodniu wazy 716 gram. Niestety ale szyjka mi sie skraca i musze brac luteine. Pozdrawiam Mamuski Brzuchatki i starajace sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie tu porobilo Beatko,Motylku -tak na marginesie jak ten czas Leci Natalka juz taka duza dzewczynka. Ja obecnie jestem w 9 tygodniu. Serduszko bijace widzialam, dzidzia ma 1,9 mm. Jestem na zwolnieniu od srody a termin porodu wyznaczony na 16 kwietnia. Mialam straszne mdlosci I mam mega apetyt I to taki nad ktorym nie jestem w stanie zapanowac. Pozdrowbie ode mnie Asie I wszystkie dziewczyny z ktorym macie kontakt na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofilebork a właśnie dzis o Tobie myśłałam bo zobaczyłam ze jesteś na kafe Grudzień 2013:) przeglądałam dziś wasze wpisy bo ja mam termin na 17 stycznia ale nigdy nic nie wiadomo:) gratuluję córeczki ja też będę mieć dziewczynkę:) mam nadzieję że z szyjką wszystko będzie ok... sylwiątko nospe mozesz brać nawet 3 razy dziennie... ja tak brałam na początku ciaży i teraz też biore ale nospe forte 2x1 dziennie wiec sie nie martw ze zaszkodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu wom@n. cos nie moge sie juz logowac :((( Kochane, nie klocmy sie. forum wszystkim nam bardzo pomoglo i pomaga.ale rzeczywiscie przy dziecku nie ma kiedy zajrzec na forum i przeczytac wszystkich kart bo dziecko jest absorbujace.szczegolnie moj Mikołaj :) z rak nie schodzi i dzis zeby mylam doslownie w biegu. co otworze forum to zaraz placz, bo maly nie polezy sam :( a jest co czytac, bo duzo sie kart od mojego porodu nazbieralo :))) z fb jest troszkę latwiej. bo na biezaco czyta sie nowe posty,o czym przypomina sam facebook :D 9 tygodni, co dodajesz do ciastek?ja ostatnio wrzucilam mnostwo rodzynek i zurawiny i byly niesamowite :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku faktycznie jestem tam na kafe grudzien 2013 bo mam termin na 22 grudnia ale juz uslyszalam od Pani doktor ze pewnie urodze wczesniej. Tam tez rzadko sie udzielam z powodu braku czasu. Mam jeszcze trojke starszakow i jest sporo przy nich zajec. Ale staram sie czytac na biezaco oba forum bo lubie wiedziec co u Was slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman wlasnie sie nimi zajadam sa pyszne ja zamiast rodzynek bo ich nie lubie dalam slonecznik kawaleczki jablka i cynamon wyszly pyszne ba podwieczorek z jogurtem naturalnym. Moj m tel je polubil tyle ze on jadl je razem z zupa pomidorowa...... no coment kto tu ms zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny, ze stajecie w mojej obronie, fakt mlo88 zachowała się nieodpowiednio w stosunku do mojej osoby, zwlaszcza mnie nie znajac. Mam nadzieje, ze jej skr***a jest szczera. gosc - widze, ze jestes w naszej grupie na FB i uwazam, ze twoje zachowanie jest nie na miejscu najezdzajac na natalla18, ja jej dziekuje za to, ze napisała, ze ktos tu na forum ma "ale" do nas. Zakonczcie te niepotrzebne kłótnie. Ja rowniez nie mam zamiaru juz wchodzic na to forum, bo kiedys to forum bylo jak jedna wielka rodzina, a teraz ... wole nie komentowac. Dziewczynom, ktore poroniły - współczuję i głowa do góry ! Warto mieć nadzieje, odczekajcie 3 miesiące i do dzieła ! Brzuchatym gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
aniolek2404 jakoś nie przypominam sobie żebyś mi gratulowała 2 kresek więc co się burzysz że nie pogratulowałam Ci narodzin Szymonka no ale jeśli to ma dla Ciebie znaczenie to Gratuluję Ci że w końcu masz synka przy sobie co prawda urodził się za wcześnie ale dobrze że jest zdrowiutki :) xx o7cia Ty to chyba znasz mnie bardzo dobrze skoro tak głupio wypisujesz. hmmm.... xx Sista83 już po wizycie ?? pewnie padnięta jesteś ale na pewno szczęśliwa :) daj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
xxmyszka ja nie wiem jak jest z betą bo tu gdzie ja mieszkam to niestety nie można sobie samemu robić bety :/ ja miałam pierwsze badania w 11 tygodniu. Ale wiem z doświadczenia że owulacja leci czasem w kulki z nami :) ja ostatni raz z połówkiem współżyłam 5 dni po @ więc był to 14 czerwca a do zapłodnienia doszło niby 21 czerwca, jakoś nie wieżę że plemiki przeżyły we mnie tydzień, także czasem może być ciąża krótsza niż z wyliczeń po ostatniej @. na pewno jest dobrze nie masz co się martwić i stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88 i po co dalej ciągniesz ten temat? raz przepraszasz a za chwilę od nowa akcje robisz. Mam propozycję zajmij się sobą i niszcz dalej to co my tu stworzyłyśmy czyli rodzinna atmosferę bez wyrzutów i złośliwych docinków, a my się już tu więcej nie pojawimy! Milena a jeśli chodzi o ciebie to nie odwracaj kota ogonem i nie rób ze mnie winnej tej całej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Akinom " Sista83-Będzie dobrze!Daj znać po wizycie.Wrócisz zadowolona!:) Tak jak pisałam wcześniej to ja też farbowałam włosy farbą bez amoniaku.Jak masz obawy zawsze możesz podpytać lekarza na dzisiejszej wizycie. " Motylek1985 Twoja córcia to bardzo pogodne,ciekawe świata dziecko.Gratuluje.Mój bratanek jest taki sam.Nikogo się nie boi,non stop uśmiechnięty,uwielbia się bawić i patrzy co tu zbroić.Ma rok i dwa mies.i uwielbia być w centrum zainteresowania. " Agnik24 Mój mąż to się śmieje,że co z tego ,że biust większy jak na igraszki nie mam ochoty.Ha!Ha! Mam cichą nadzieję,że po porodzie,karmieniu jak zmaleją nie będą to dwa balony bez powietrza. " Xxmyszka Mi wydaję się,że przyrost bety jest w porządku ale nie jestem autorytetem w tym temacie.Na pewno dziewczyny napiszą ci coś więcej. " 9tygodni Oj!Pyszności.Zjadłoby suę coś tak dobrego.Chyba się skuszę i też coś upiekę.Powodzenia na wizycie.Daj zbać po!U ciebie to który tydzień?przepraszam ale już nie pamiętam. " Sylwiatko25 Co do nospy to myślę,że wam nie zaszkodzi.Ja jak byłam w Pl u lekarza to mówił,że spokojnie można ją łykać na pobolewanie brzucha ale jakby tabletki nie pomagały to skontaktować się z położną lub lekarzem. " Aniołek2404 Twój synuń ma 7tyg.Jak to szybko zleciało.Bidulek z tym ząbkiem bo musiało go boleć.On malutki to miał prawo płakać.Mój chłop stary a dentysty się boi.Podzedł na wizytę i pierwsze co powiedział do dentysty to to,że się boi i na pewno chce znieczulenie. " Mlo88 Jak mogę się zapytać to badanie APK co to jest,bo jakoś ten skrót nic mi nie môwi.Jak nie chcesz to nie pisz.Zrozumiem " Aniołek23,Tofilerbork wy obie to macie terminy podobnie jak ja.Wychodzi na to,że jestem pomiędzy wami-1stycznia.Obie macie mieć dziewczynki,ja chłopaczka:) " Wom@n Zdaję sobie sprawę,że mając Maluszka w domu człowiek na nic nie ma czasu.Zapewnę jak ja urodzę będzie podobnie.Mimo to dzięki,że się odezwałaś.Fajnie czytać,że u was wszystko dobrze i pomimo braku czasu,snu jesteście szczęśliwi. Na prawdę czytając,że komuś po mimo długiej drogi,się udało daje nadzieję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to forum faktycznie bardzo się zmieniło :( nie rozumiem dlaczego wszystkiemu ma być winna Natalia, przecież każda z nas ma swoje zdanie i potrafi czytać ze zrozumieniem :) dlatego nikt nikogo nie musi "podpuszczać".Ciekawe czy po narodzinach swoich dzieciaczków nadal wszystkie osoby będą tak aktywne jak w tej chwili. U mnie wszystko sie zmieniło i nie jestem już taka "czasowa", ale wam życzę lepszej organizacji czasu ;). Ja dołączyłam do forum w maju 2012 i jestem bardzo wdzięczna dziewczynom za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam WSZYSTKICH serdecznie i życzę spełnienia marzeń !!!!!!!!! PS. i bez kłótni proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu wom@n. 9tygodni, wyobraz sobie ze moj maz nie tyka tych ciastek i ucikea z piskiem jak proponuje :)))) nie wiem co on ma do platkow owsianych :) moze skrzywienie dziecinstwa. :))) Akinom, moze tobie trafi sie maly aniolek ktory bedzie spal w ciagu dnia i bedziesz miec czas dla siebie. moj maly potrafi nie spac od 6 rano do 22! podobno to normalne :) wszystko by bylo dobrze, gdyby lezal sobie a tu trzeeba go nosic caly dzien :( juz mysle o kupnie nosidelka bomi kregoslup siadzie. ale ogolnie Mikolajek jest Przeslodki i nie moglby byc piekniejszy :)) Zycze wszystkim starajacym takiego wyczekanego szkrabka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Akinom Znając moje szczęście to na super,grzecznego Aniołka się nie nastawiam.:)Już dziś w nocy szaleje a w dzień śpi i niekiedy już teraz od 2 w nocy nie śpię.No ale takie to uroki ciąży. Jak twierdzi moja mama w naszej rodzinie grzecznych szkrabów nigdy do tej pory nie było . Tak na poważnie to najważniejsze aby było zdrowe reszta jakoś się ułoży. " Drogie mamusie Rozumiem i wcale się nie dziwię,że przy małym dziecku nie ma się czasu na co kolwiek.Cieszę się,że Maluszki zdrowo się rozwijają i pomimo nawału zajęć czasem skrobniecie parę słów.Dzięki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
natalla18 grzecznie odpowiadam więc ?? ty zajmij się sobą a nie mów co ja mam robić i sama dalej zaczynasz. xx Akinom apk to jest coś jak przegląd samochodu w Polsce. Połówek mnie uświadomił że we wtorek skończy się termin na jego auto, więc musiałam szukać serwisu gdzie by dziś mi przegląd zrobili a najgorsze że jego auto jest w serwisowane w salonie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Jestem starą forumowiczką, długo się nie odzywalam. Przypomne tylko że w lutym 2012 poroniłam w 7tyg, od tamtej pory próbowałam zajść w ciąże, wiele m-cy się nie udawalo, az w koncu doczekałam sie II kresek, jestem przeszczęsliwa a zarazem pełna obaw. Potrzebuje waszej podpowiedzi, teraz jest ok 5tyg, wczoraj robilam progesteron, wyszedł mi 16, nie bardzo się znam, ale to raczej jest zbyt niski poziom, dopiero jutro skontaktuje się z lekarzem, a tymczasem powiedzcie co o ty sądzicie czy powinnam się martwić?? Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkie mamy oraz starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×