Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość ciagle martwiaca
Jak dorwe normalny net i komputer wystukam wiecej obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kurcze nie zazdroszcze tych wymiotow, ja pamietam jak wlasnie w pierwszej ciazy wymiotowalam ciagle ale to juz pisalam a w tej ciazy to mialam tak ze przy myciu zebow od razu mnie szarpalo ale i tak wymioty nie byly takie straszne za to mdlilo mnie dosc konkretnie:) pamietam tez jak mialam na cos ogromna ochote i czekalam na meza jak wroci z pracy i np przywiezie moja ulubiona pizze badz tez cos innego i tak siedzialam caly dzien podniecona ze zjem a jak przywiozl i poczulam zapach to od razu toaleta i nici z jedzenia moich wymarzonych pysznosci hahaha *** Akinom3 dziekuje kochana za te mile slowa 👄 byla dzis u nas polozna stwierdzila ze to co odciagam to i tak dobrze i jesli jest choc tyle pokarmu to zebym odciagala bo nawiasem mowiac moj synek przyzwyczail sie do butli i juz nie za bardzo radzi sobie z piersia, wiec jeszcze sie troszke pomecze dla dobra Filipka :) *** Mlo88 wspaniale ze czujesz ruchy dzieciatka :) ja pierwszego kopniaka mojego synka poczulam w 17tyg :P kazdy mowil ze to za wczesnie ale ja jestem na 100% pewna ze to bylo to :) *** A ja dzis tak z mezem rozmawialam o tym ze juz nie pamietam kurcze jak to bylo jak mialam brzuszek hihi niby 3 tyg temu jeszcze go mialam a juz zapomnialam, pamietam jedynie ze kopniaki mojego dziecka byly najpiekniejszymi momentami, nawet jak trzymal nozki w moich zebrach przez 2 miesiace to i tak mimo bolu uwielbialam jak fikal w brzusiu, szkoda tylko ze byl tak malo aktywny pieronek leniwy, za to teraz macha nozkami jak opentany hihihi *** Sorrki dziewczeta ze n ie do kazdej odpisuje ale malutki juz sie przebudza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
mlo88 a no jeszcze tylko 9 dni :) Cieszę się bardzo na ten dzień :) Mieliśmy się pobrać w lipcu,no ale wyszło jak wyszło... obyśmy tym razem w końcu się pobrali... No ja też nie mam sukni ślubnej,że hoo hoo ,kupowałam ją jak byłam w 5 miesiącu ciąży... więc jest elegancka biała,odcinana pod biustem i prosta... załapałam się na nią w sklepie dla ciężarnych "happy mum" no i właśnie w niej ide... w sumie bierzemy ślub cywilny więc bez sensu jest kupować balową suknię ;p do kościelnego taką założę ;p;p A co do zafasolkowania,no miejmy nadzieję,że będzie dobrze...że i dla mnie zaświeci słonko :) Hmmm kochana ja też chuda nie jestem :P Rok temu w lipcu ważyłam prawie 130 kg :P ale to po śmierci taty przytyłam w 1,5 roku 50 kg.... no i od tamtego lipca wzięłam się za siebie... w 8 miesięcy schudłam 50 kg. czyli od lipca do lutego ...bo w lutym zaszłam w ciążę i przestałam się odchudzać... warzyłam 80 kg. jak zaszłam...niby dużo,ale dla mnie było w sam raz...spodnie nosiłam 40 rozm. bluzki L,bo piersi duże mam... a teraz... ;/ yyy ważę po ciąży 95 kg i za nic w świecie nie mogę schudnąć ;/;/;/ bluzki to już XL muszę kupować ;/ masakra :( Ale hm... życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia8445
Cześc dziewczyny , ja dziś zaczynam 15 tydzien nadal plamie ale juz bardzo malo , krew jest brąząwa wiec mam nadzieje ze jest wszystko w porządku i krwiak sie wchlania , bóle brzucha też sa mniejsze. Ale mam pytanko dzis bylismy z mezem w szpitalu bo nas wezwali okazalo sie ze mam HBS dodatni :( ciągle coś , nie wiedziałam o tym skierowano mnie za tydzien do specjalisty połozna mowila ze beda sprawdzac u mnie a dziecku podadza szczepionke jak sie urodzi. Czy któras z was moze to miala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
xxxpatxxx1 po każdej burzy wychodzi słońce :* xxx no możemy cywilny i możemy też ten po ichniemu ale mi jakoś nie zależy już na tym, jeszcze rok temu miałam parcie na ślub a teraz jakoś mi obojętnie, chce żeby był tylko mój i żebyśmy stworzyli rodzinę dla jego cór i naszego wspólnego. XXX nie zgadniecie co ja mam :D i jaka szczęśliwa jestem z tego powodu :D kiszone ogóreczki kiszona kapustka boczuś i cisto budyniowo-kokosowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
mlo masz racje... ślub nie jest w ogóle potrzebny,ale mój Połówek chciał byśmy się pobrali... więc się pobieramy ;p oboje tego chcemy :) A powiedz mi...kiedy najlepiej robić test??? W tamtym cyklu robiłam raz na 3 dni... masakra na łeb idzie dostać... w tym jestem wyluzowana ... więc jak myślisz lepiej zaczekać trochę i może w dzień ślubu zrobić... czy lepiej poczekać na brak @ i wtedy zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
xxxpatxxx1 kochana test sobie na razie daruj :) poczekaj do dnia @. ja zrobiłam 3 dni bo połówek prosił o to. nie myśl o testach tylko o nocy poślubnej :P xxxx Ciągle martwiąca kochana mam nadzieję że ten net w końcu Cię odnajdzie :P i będziesz mogła napisać co u Ciebie bo co dzień myślę o Was :) xxx nom898 kochana a powiedz mi kiedy Twoje mdłości się rozstały z Tobą na stałe ?? i czy miałaś zachcianki ?? :) co do ruchów to dziś jeszcze nic nie czułam ale może dla tego że od rana coś robię mam nadzieje że jak w końcu na tyłek siądę wieczorkiem to poczuję Bąbelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie .. i kto tu robi smaki :))0 cudny zestaw masz mlo :) ja ogarnelam prasowanie a bylo tego troszke ;) dopadl mnie mega glod i musialam zjesc drugi raz leczo dzis heeheh :) jutro robie nalesniki : z dzemikiem dla meza i dla mnie z serkiem danio i z owocami ; ) mezucho wroci pewnie ok 18 dzis a jutro juz piatek - musze przyznac ze ten tydzien mi zlecial szybko jakos ..przespalam go i przelenilam eheheh :) moze pogoda na weekend bedzie lepsza to jakies spacery uskutecznie bo wiecznie w domu jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
mała29 pytasz jak sobie radze...cóż...dużo pracuje, a wiadomo w pracy nie mam czasu na myślenie, potem wracam do domu padnięta, śpie odpoczywam, czytam, spędzam czas z mężem...jakoś leci. Musze przestać o tym myśleć, bo bym zwariowała. do dzisiaj zdarza mi się ślęczeć nad klendarzami owulacyjnymi itp ale zaraz szybko zamykam laptopa i nie myślę. My z mężem rzadko się widujemy więc zdaję sobie sprawę, że starania mogą potrwać...a tak poza tym biorę kwas foliowy oczywiście i piję zioła ojca sroki nr 3 podobno fajnie działają na owulację, śluz itd. Więcej w sprawie poczęcia robić nie zamierzam. W ogóle chyba pójde na jakąś podyplomówkę, zajmę sobie czas i nie będę o głupotach myśleć ;) tobie też tak radzę ;) A Ty jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxim .. ja tez sie malo z mezem widywalam bo wiecznie bylam w delegacji i w tygodniu 3 dni bylam z nim a 4 w podrozy :) a udalo sie i wam sie uda ... zluzowanie glowy pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Hmmm dziś jest mój 20 dc. mam taki mleczny śluz... w sumie nie jest go dużo,ale czasem czuję,że mam mokro... no i pobolewa mnie czasem podbrzusze,np. teraz.... miała któraś tak z Was i okazało się później,że to ciąża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie po wczorajszej harówie dziś dzień lenia. skończyłam tylko kuchnie, wstawiłam pranie a resztę dnia przespałam. I zaraz idę się kąpać i z powrotem do łóżka. nie mogę się doczekać jutrzejszych pierwszych zajęć w szkole rodzenia. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i przydadzą się do czegoś ... Now fajnie, że się odezwałaś :)) to zrozumiałe, że Filipek wypełnia cały Twój czas. Mogłabyś właśnie czasem to latanie ze ścierką odpuścić bo przypuszczam, że odwiedzający Cię bliscy nawet nie zwrócili by uwagi na jakiś mały bałaganik ;) W tym czasie co masz wolne na sprzątanie przeznacz na odpoczynek. W końcu też Ci się należy, żeby mieć siły na zajmowanie się synkiem. Ja tyeż się cieszę z każdego kopniaka i już się zastanawiam jak ja to zniosę jak się skończy ;) ... Sista Ty przestań nam ciągle smaka robić na te Twoje pyszności :P mnie się nie chce nic robić a co dopiero gotować a Ty tu z takimi rarytasami, podesłałabyś troszkę :D a do 2.10 już niedługo :) ... Mlo i Sista ja się zdecydowałam na wózek 3w1 polskiego producenta, całość za jakieś 1300 zl. Mam tylko nadzieję, że się nie zawiodę. oglądałam na żywo to wstępnie dobrze się prowadzi i dobrze wygląda tylko nie wiem jak będzie z wytrzymałością... ... xxpatxx1 ja zawsze cykl i owulację liczę od 1 dnia okresu. przyjmuje się średnio, że przy 28 dniowym cyklu owulacja występuje ok 14 dnia. Przy dłuższym cyklu jest ona nieco później. a z tego co widzę u Ciebie cykle trwają ok 33 dni. musisz obserwować swój organizm. Zrób może testy owulacyjne albo poproś lekarza o obserwację cyklu. Poza tym życzę Ci pięknego dnia ślubu. Rozluźnij się, przytulaj się z przyszłym mężem bez myśleniu o dziecku a zaskoczy nawet nie będziesz wiedzieć jak szybko. A wymiotów będziesz jeszcze mieć dość ;) ... Sylwiatko ja miałam raz słaby wynik krwi, dostałam polecenie żeby zmienić witaminki na pharmaton i od tamtej pory mam morfologię wręcz idealną, nawet lekarka jest zdziwiona, że na tym etapie ciąży jest tak dobra. Bakterie w moczu też ciągle miałam. Raz wzięłam opakowanie furaginu, i od tamtej pory łykam raz dziennie pro uro i odpukać od dwóch miesięcy jest spokój. ... Mlo te motylki to zapewne Twój dzidziul. Ja tak miałam od ok 14-15 tc. najpierw zastanawiałam się co to ale po paru dniach już byłam pewna że to mój bąbel. I Ty też mi robisz smaka tak jak sista. Nie lubię Was :P Po porodzie możemy sie razem odchudzać. bo ja też odkąd poszłam na studia dużo przytyłam. jakiś czas przed ślubem wzięłam się za dietę i schudłam prawie 20 kg. Potem trochę sobie odbiłam ale ogólnie było przyzwoicie. Niestety teraz w ciąży znowu sobie popuściłam i pewnie będzie dobre ponad 20 kg na plusie. Więc po porodzie też muszę zacząć coś ze sobą robić :/ ... Ewcia dobrze, że przykre objawy mijają. Teraz już musi być dobrze. a co do HBS to nie mam bladego pojęcia :( ... Maxim dobrze myślisz. Oderwanie się od tego tematu szybko sprawi, że spełni się to o czym marzysz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo88 kochana mdlosci to juz chyba w 10tyg mi minely pozniej tak tylko raz na jakis czas mialam, a co do zachcianek to ja od 3tyg ciazy bralam mnostwo lekow i od 9tyg leki na tarczyce po ktorych mialam zero apetytu i chudlam przez pierwsze 5 miesiecy dopiero gdzies poczatkiem 6miesiaca waga mi ruszyla ale apetytu do samego konca ciazy nie mialam i kazdy myslal ze bede miala nie wiadomo jakie zachcianki bo przed ciaza np uwielbialam slodycze a okazalo sie ze bylam grzeczna i moze ze 3 razy mialam ochote na ulubiona pizze jak juz wyzej wspomnialam :) a ty pierniku jeden teraz narobilas mi ochoty na te ogoreczki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azja 18 ja pedancik tak juz mam hehe nie zasne jak nie ogarne w mieszkaniu sama nie wiem jak to bedzie ja Fifi podrosnie i zacznie mi balaganic haha juz sobie wyobrazam jak bede latac ze sciereczka za nim po calym domu :P ciesz sie kochana kazdym kopniaczkiem bo to sa najpiekniejsze chwile w ciazy a po porodzie to ciezko bedzie sobie przypomniec to uczucie :) buziaki dla ciebie kochana i malenstwa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się cieszę.W końcu zaczęłam tyć.Mam prawie 5kg na plusie.:) W życiu nie myślałam,że będe się cieszyć z tycia. Ja przed ciążą też miałam troszkę za dużo kilogramów ale przecież kiedyś schudnę.Teraz Maleństwo jest piorytetem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Azja18 no ale dziś nie dużo czułam jak na razie aż 2 razy :( xx Now898 haha przepraszam :D ale mi Sista takiego smaku narobiła ostatnimi czasy że musiałam jej jakoś tutaj odpłacić się :D ale szczerze o chyba przesadziłam z tymi kwaskowatościami bo aż mnie w gardle drapie :D nie dość że kapustka była kwaśna to ja jeszcze całą cytrynę wycisnęłam do tego jadłam pieczarki w marynacie :P xx Akinom3 my tu narzekamy na kg a Ty się jako jedyna cieszysz :D ale prawda taka że mi też jakoś nie zrobi różnicy że teraz przytyję a po porodzie muszę się zmobilizować i zacząć działać. słyszałam że Chodakowska jest bardzo skuteczna w walce z kg. założymy nowy temat " jak gubimy kilogramy po porodzie" :D chciałam żeby rodzice mi w pl kupili kurtkę bo tu nic ciekawego nie znalazłam i się śmiali że muszą kupić XXXXL :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88 Donosimy,urodzimy,wykarmimy to i odchudzimy się.Co tam waga.Dzieci,zdrowie,,szczęście,miłość tym trzeba się martwić. Popatrz na to w ten sposób:idzie zima,wiesz jak anorektyczkom,chudzielcom będzie zimno bez grama tłuszczyku? :)Mój zawsze powtarza,że do takiej niedożywionej strach się przytulić bo można połamać kostki grubości zapałki.:) Wagą to teraz nie masz co się martwić.Przyjdzie czas to nią się zajmiemy.:) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mialam sen .. ze sa blizniaki ale w tej samej przychodni siedzial moj sasiad i jemu lekarka powiedziala ze on poronil w 15 tygodniu i se mysle w tym snie .. kurde w 15 tygodniu tez moze byc poronienie ...a nie zastanowilo mnie to ze to facet jest ! ... od wczoraj wieczorem mam schizy czy wszystko ok z dzidzisiem i boje sie ....ale musze myslec pozytywnie przeciez wiem wiem wiem ... po wczorajszym wymiocie wieczornym tak mnie bolalo gardlo ze szok , atak kaszlu sie jeszcze przypaletal i polowe seriali 2xl w kiblu bylam ...juz widze jak moj bedzie w nocy do dzidzi wstawal bo nic nie slyszal co robilam w wc ...a mieszkanie ma 40m2 :) eheheh zasypia na amen :) dzs piatek i fajnie jakby weekend uraczyl nas lepsza pogoda . za jakis czas - po wizycie jade do rodzicow na pare dni ..niby 100 km dalej ale ...zawsze cos . ciesze sie na spotkanie z nimi i z firma i ze znajomymi i ..ze moj zateskni za mna znow ..bo mam schizy co jakis czas - same wiecie ... co do kilogramow ja mam takie zlosci na siebie jak mi cos sie za mocno przytyje i teraz to inaczej jest ale .. jak juz bede mogla ciwczyc po porodzie to bede dziennie wiem to .. samozaparcie mam wiec mam nadzieje ze dam rade . po 14 tygodniu mam nadzieje juz moc cwiczyc na rowerku stacjonarnym ( 15-30 min dziennie w lekkim rytmie ) przed ciaza sporo smigalismy na rowerach i ogolnie sie ruszalam a teraz wiecej siedze i leze wiadomo ale brakuje mi nieco sportu ruchu ..i jak nie bedzie pogody na spacer to takie przepedalowanie serialu tez juz cos . ciesze sie ze dziennie mam wyproznianie bo slyszalam ze zdarzaja sie przerwy i bolesne tj ..dziewczyny to pozniej bedzie ? poki co mecza mnie wzdecia dziennie ;( ale to jelito wrazliwe tez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista mi strasznie brakuje ruchu i aktywnosci pozostaly mi dlugie spacery basen lub joga gdyz polozna zabronila mi rowera....... tak uwielbiam sobie robic wycieczki a tu cale wakacje bylam uziemiona. Nie zakazala tak na maksa ale kazala wsluchac sie w swoje cialo. Ale zaraz po tym moja znajoma urodxila w 8 ms po wycieczce rowerowej . Dlatego stwierdzilam ze nie ma co probowac. Nadrobimy za rok z syniem w foteliku. Uwazaj zeby nie przedobrzyc choc sama czuje sie jak wieloryb wwszystko glownie poszlo mi w brzuch i czuje sie jak sumo. Az mi sie plakac chce jak patrze na moje ciuchy w szafie..... no ale mam nadzieje ze szybko zgubie no i chce karmic cycem a to przyspiesza obkurczanie macicy po takze wypocmy sie jak juz nasze dzieci beda z nami. Uwazajcie na siebie. Mam dzi mase zalatwien takze w ruchu po kolejnej nie przespanej nocy kurcze juz tak mam drugi miesiac padam na twarz ale moze po obiedzie sie przespie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni - ja tylko mowie o rowerku stacjonarnym .. ten drugi zwykly moj kochany odpada bo naraza nas ciezarne :) na basen poki co nie bede chodzila bo boje sie infekcji . po 14 tygodniu jak mi pozwoli pani gin to przywioze od rodzicow ten stacjonarny i dziennie powoli cos na rowerku i lekkie jakies cwiczenia dla ciezarnych ..ale bez przesady -dzidzi najwazniejsze ;) kiedy mialyscie pierwsze ruszy dzidzi odczuwalne ? kiedy pojawil sie wasz brzunio :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu juz ciągle o brzuszkach i r****ch, a ja parę dni temu poronilam...moze na złe forum weszlam? Sama nie wiem... Na pierwszych stronach dziewczyny pisały o staraniach, a tu o przebiegu ciąży? Może jestem rozzalona i dlatego tak reaguje? Zauważyłam pewną zależność czytając pierwsze strony, jak dziewczyny szybko zaciazaly ponownie po poronieniu to z dzidziem i ciążą było zawsze ok, a jak odczekiwaly te ustawowe 3 mies lub pól roku to juz różnie?! Edzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu juz ciągle o brzuszkach i r****ch, a ja parę dni temu poronilam...moze na złe forum weszlam? Sama nie wiem... Na pierwszych stronach dziewczyny pisały o staraniach, a tu o przebiegu ciąży? Może jestem rozzalona i dlatego tak reaguje? Zauważyłam pewną zależność czytając pierwsze strony, jak dziewczyny szybko zaciazaly ponownie po poronieniu to z dzidziem i ciążą było zawsze ok, a jak odczekiwaly te ustawowe 3 mies lub pól roku to juz różnie?! Edzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia poczytaj sobie moje posty sprzed paru mcy ... poronilam w styczniu 25.01 mialam zabieg , w kwietniu dostalam zielone swiatlo - i co miesiac bylo rozczarowanie a tu tez bylo o 2 kreskach na tescie , o staraniach , o duzych brzuszkach na wylocie ,o karmieniu piersia , o tym ze dzidzi sie urodzilo Asi i jest w szpitalu i walczy , o tym ze znow sie komus nie udalo , ze ktos poronil drugi raz ..... Twoje nastawienie na nie jest dla mnie normalne ,,ja tez przez to przechodzilam i zrobisz jak zechcesz ale mysle ze to jest to forum i ono Ci pomoze .. ja od poczatku tu bylam .. mowilam o tym jak po zabiegu sie czuje - o tym ze pierwszy okres byl taki a taki ... o tym ze mam dluzsze i inne cykle , o tym ze dostalismy zielone swiatlo , o tym ...ze znow przyszedl okres ..a teraz o tym ze jestem w 12 tygodniu ciazy i kazdego dnia boje sie o swoje dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zaleznosci - nie iwem jak to jest z tym czasem .. ja nie chcialam odrazu - ale wiem ze duzo dziewczyn miesiac dwa po juz znow bylo w ciazy i wszystko jest super . ja sie balam tych 6 miesiecy czekania ale po 3 juz nam dali zielone swiatlo i zaczelo sie ..szał i wkurzenie ze znow i znow sie nie udalo .. a finalnie : 24.06 ostatni okres mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i specjalnie dla Ciebie cofnelam sie o pareset stron wstecz i znalazlam 3 wypowiedzi z maja np : spojrz prosze .... 29.05.13 [zgłoś do usunięcia] sista83 dolek jak cholera ........... mam wrazenie ze kazdemu sie udaje tylko nie mnie 17.05.13 [zgłoś do usunięcia] sista83 czesc dziewczyny . troszke mnie nie bylo - za duzo sie dzieje . budujemy domek no to tak :...zaczelismy starania ale w zwiazku z tym ,ze mnie czesto nie ma i kursuje po Polsce to slabo cos idzie a dwa : okresy zawsze mialam co 28 dni ..teraz po poronieniu mam 32-30-36 dni az !!! wow takiego dlugiego nie mialam nigdy 3 okresy juz za nami ..ciekawe kiedy bedzie 4ty..a moze wcale nie bedzie . ost nieco mam dola i wieczorami placze za moja dzidzia 17.05.13 [zgłoś do usunięcia] sista83 moge sie skusic w srode bylo ..dzis bedzie w niedziele zobaczymy co z tego wyjdzie tak bardzo sie ciesze ze tylu osobom sie udalo ..niekiedy mysle ,ze nam tez sie uda a zaraz placz mi sie zbiera .. ze nam sie nie uda oddalabym wszystko za info ,ze jestem w ciazy i ze dzidzia sie rozwija prawidlowo ..zobaczymy kiedy do mnie nie przyjdzie okres a test pokze II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia przykro ze musialas dolaczyc.... wszystkie tu przez to przeszly niektore kilkakrotnie. Powinno ci to dac nadzieje ze teraz duzo tu o brzuszkach... ja na forum jestem od roku i dziewczyny swiadkami ze bylam bliska szalu depresji bo o kolejna ciaze staralismy sie 7 cykli a inne byly juz dawno w ciazy. Jak juz sie udalo nie potrafilam sie cieszyc balam sie plamilam nie raz zle sie czulam nikt nie dawal mi wiekszch szans na utrzymanie tej ciazy tylko dziewczyny jakos staraly die mnie posklejac..... jest cholernie trudno. Teraz zostalo mi 8 tyg do porodu i boje sie ccokolwiek kupic przygotowac a juz najwyzsza pora. Glowa do gory kazda przeszla to samo. Pytaj o co chcesz placz i przezyj swoja zalobe. A potem zbieraj sily do walki odczrkaj z 2 cykle i zycze udanych przytulanek bez nacisku na ciaze bo wtedy sie nie udaje. Wszystkie tu wiemy co teraz czujesz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni Ty masz juz prawie na wylocie .. i nie masz rzeczy dla dzidzi a ja .. mam 12 tydzien i obawia sie ze jak pani doktor powie kto tam mieszka i bedzie 18-20 tydzien to trudno bedzie mnie zatrzymac z zakupami eheheh :) tlumacze sobie to tak ..ze co miesiac cos bo z kasa ciezko na jeden szlag :) czy u was dzis wyszlo slonce babeczki ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista cos tam mam po niedzieli biore sie za pranie. Ale jak cos kupie to chowam głęboko mam wrazenie ze strach bierze gore. Za tydzien bede miec meble i wozek potem pozostaje tylko wypad na drobne zakupy do szpitala z reszta sama nie wiem co kupowac★★★★

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
u mnie dziś dramat :( zimno ciemno i dopiero z łóżka wyszłam , mam doła jak z sopotu do zakopanego, głowa mnie boli i zapachy mnie drażnią tak że chce mi się wymiotować a do tego muszę umyć lodówkę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo ja wstalam o 6 i ...do teraz jestem w lozku bo zasnelam znow przed 11 i teraz wstalam . tzn wstaje ;) humor czemu taki be ??? ja czuje ze moglabym spac caly dzien jestem taka padnieta ale wiem ze musze wyjsc przewietrzyc cialo i dusze mam smaka na koktajl truskawkowy i chyba sie szarpne na mrozone truskawy :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×