Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Now ja podawalam tyle ile jest napisane na opakowaniu od mleka..Sprobuj moze na noc suszarke? Jak Bartek mnial kolki zAwsze zaczynaly sie okolo21 no wtedy suszarka i przy niej zasypial a pozniej jak sie obudzil to kropelki z mlekiem... i spal ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now898 musi byc przekonany taki maly szkrabiunio :) za pare mcy sie przekonam :) ale mam nadzieje ze moje dzidzi bedzie spiochem jak mama :) wlasnie robi sie u mnie leczoooooo tyle natargalam produktow ze sklepu i robie mniam mniam .. ostatnio mialam niesmaczne obiady i dzis postanowalam zeby dzis miec wiecej warzywek i cos pysznego . do ciasta sie zabieram ala murzynek ale musze jeszcze po cukier skiknac a poki co muli mnie spanie i chyba padne na 1 h :) mi sie na maxa chce soku ale z tykich wyciskanych owocow mniammmm mlo Ty mi zycz zebym szybko skonczyla z mdlosciami i rzygnieciami eheheh wredziolu maly :) - wiem wiem siatki ciezkie ale juz wiecej nie bede prawda :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobitki! Byłam u położnej.Z Maluchem wszystko dobrze.Posłuchaliśmy serduszka,pomacała brzuch i pogadała.Przejrzała wyniki i stwierdziła,że anemii nie mam a poza tym na anemiczkę nie wyglądam.He!He!Jak czuję się zmęczona,śpiąca mam się kłaść.Twierdzi,że moją energię Mały,,zabiera" a jak śpię to rośnie więc niech się wali,pali będe korzystać.Wkońcu przytyłam.Od tego momentu wizyty będą częstsze.Idę znów za 3tygodnie.:) """ Sista 83 Mlo ma rację z tymi siatami.Aby to było ostatni raz.Zrozumiano! Narobiłaś mi smaka tym ciastem.Chciałam upiec szarlotkę ale warzywniak zamknięty.Kto to wymyślił aby sklep zamykać o 12.?Nic!Zjadłam batonika,śliwki a ciasto zrobię jutro.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 super wieści :) cieszę się że jesteś spokojniejsza już :) i masz rację śpij jak najdłużej i najwięcej bo za niedługo już tak fajnie nie będziemy miały :D xx Sista83 te mdłości to i tak jedna z milszych rzeczy :D A tego ciasta i tak Ci nie wybaczę :P xx u mnie trochę lepiej tzn mdli mnie ale nie tak jak ostatnimi czasy, i jestem też zmęczona. wczoraj weszłam na tablice.pl i oglądałam wózki i wiecie co doszłam do wniosku że wózek chyba będę kupować używany bo to i tak tylko na chwilę będzie :) nie wie co myślicie o tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wstawilam do piekarnika murzynka :) ciekawe czy wyjdzie pyszniasty :) leczo gotowe ... i czekam na mezucha . bedzie pewnie ok 18 . humor mam nawet ok . pospalam 2 h :) i bylo mi cudo . dzis jak szlam do sklepu widzialam dzieci ze złobka na spacerze .. 10 cudownych maluchow :) jakie to cudne byloo ..rozczulilam sie ;) prasowania nie ogarnelam ..ale jutro tez jest dzien nie? dziewczyny mam pytanie : macie wzdecia i bąki po wszystkim ? :( mi jelita ostatnio szaleja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom3 super ze wszystko ok :) luzuj sie malutka :))) szarlotk a.. moj maz dalby sie za to pociac ale ja chyba nie umiem jej robic ? :) mlo ja tez o tym myslalam ( wozek ) ale te co chce nie ma jeszcze uzywanych bo to nowe kolekcje ( tako alive ,sport cos tam ,baby heaven czy jakos takos ? ) ale reszte moge uzywana spokojnie - ciuszki tez zreszta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 no właśnie widzę wózki po 2 - 3 tysiące :O porażka, jak tylko będzie wiadomo jaka płeć od razu dam bracią kasę niech w pl kupią 3w1 używaną. a ciuszki swoją drogą tutaj można kupić ok 100 sztuk za 20 euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88,Sista83 Dzięki dziewczyny!:) Jeśli chodzi o wózek to ja kupiłam używany.Jest z firmy Chicco Cortina Travel System.Jest to wôzek 3w1(gondola,spacerówka,fotelik do samochodu).Długo się zastanawiałam jaki i ten mi podpasował.Jak fajna była gondola to spacerówka nieciekawa i na odwrôt .Wybierając z mężem wózek patrzyliśmy na wygodę,wykończenia,by był bezpieczny(z atestem),wielkość(aby mnie było za niego widać),wagę(co bym utargała go do autobusu),łatwość obsługi(sprawne składanie),by zawierał choć mały pojemnik na zakupy. Jak na razie(choć jeździliśmy tylko w domu)jesteśmy zadowoleni.Przekopaliśmy internet w poszukiwaniu czegoś konkretnego,czytaliśmy opinie.Na pewno znajdzie się ktoś kto by odradził mi ten wózek albo fakt,że jest używany.Jednego jestem pewna nie ma wózka idealnego.Mojemu dziecku i mi ma pasować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka1988 slyszalam wlasnie o suszarce ale w sumie nie probowalam moze dzis go tym zaskocze hehe pamietam wlasnie ze Bartus byl tez niespokojny ale widze dalas jakos rade :) no moze n asz Fifi tez pojdzie na patent z suszarka :P *** sista83 no jest przekochany hehe a jakie minki smieszne nieswiadomki robi to szal hihi a ty kiedy kochana spodziewasz sie swojego szkrabka? :) baki, zaparcia i ogolne problemy jelitowe mialam od samego poczatku ciazy niestety tak to juz jest w tym stanie :P ale zazdroszcze ci tego lecza hehe i murzynek ty pieronie robisz tylko smaka matce karmiacej hahaha *** Akinom3 ciesze sie ze po wizycie u poloznej wszystko ok :) masz racje teraz korzystaj poki mozesz i wysypiaj sie duzo bo ja tak sie smialam jak mi wszyscy to powtarzali a teraz jak Filipciu nie daje spac to marze o tym zeby sie wyspac raz a porzadnie hehe :P *** mlo88 na kiedy masz termin kochana? ja tez sie zastanawialam czy kupic uzywany czy nowy wozek w koncu kupilismy nowy Bebetto Solaris B za 1300zl 3w1 moj maz stwierdzil ze mozemy kupic nowy bo na dana chwile stac nas a jest 3 lata gwarancji i w razie w mozna go pozniej latwiej sprzedac, ale powiem szczerze ze jesli trafisz na kogos kto wozek szanowal i jest w dobrym stanie to czemu nie tylko nie ma za bardzo jak sprawdzic tego sprzedajacego :) a z tymi mdlosciami to nie zazdroszcze ja w 1 ciazy dostalam az leki na wymioty i mdlosci bo w tydz schudlam 6kg niestety tak to juz jest ze czasami nic nie pomaga, ale zycze zebys przetrwala te "czarne strony" ciazy :) *** Kurcze a ja niby cos lekko pokarmu mam ale w sumie go nie ma, w jednej piersi mam tylko po 150ml dziennie i nic wiecej a w drugiej zaledwie 40ml i to jest wszystko z calego dnia wiec sama nie wiem albo pojawilby sie ten pokarm albo niech zniknie juz calkiem bo ani zjesc porzadnie to na co ma sie ochote ani czlowiek nie wykarmi tym dziecka i to takie pierniczenie sie z tym :/ odzywiam sie w miare dobrze, jem na sile ale jem konkretne posilki, pije te wstretne herbatki na laktacje i nic mi to nie daje, przez to tez nie wiem ile maly jest w stanie zjesc tego modyfikowanego, niby wszystko takie proste a to czlowiek sie zastanawia czy dobrze robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
now898 kurcze ale Wam leci szybko z maluszkiem :) ja myślę że jak nie masz za wiele pokarmu to bez sensu żebyś się katowała, idź do lekarza niech Ci powie czy to ma sens czy już możesz zakończyć laktację. Ja kochana mam na marzec 11-12 lub 13 co wizyta to inaczej mówią. wydaje mi się że bez sensu żebym kupowała nowy wózek bo to jest na chwilę wolę kupić później lepszą spacerówkę bo na pewno dłużej będzie używana. Z resztą zobaczę co jeszcze polówek powie, ja wiem że to pierwsze dziecko i nie powinno się oszczędzać ale jakoś wydaje mi się to zbędne, ja z resztą nie jestem wymagająca :P xxx z innej beczki.... 2 razy w tym tygodniu śnił mi się mój sąsiad i były to takie dziwne sny jakby dał mi do zrozumienia że coś mu się stało.... fakt jest taki że on wyjechał za granicę do pracy ( niemcy) i dziś mama mi mówi że jego żona przyszła do nich zapłakana bo jej mąż się już ponad 3 tydzień nie odzywa i nikt nie wie co z nim się stało i gdzie jest, mama zabrała ją na policję i zgłosiły zaginięcie, a biuro przez które pracował powiedziało jego żonie że 27 sierpnia on wyjechał do domu.... a on 29 jeszcze dzwonił do niej i był w niemczech w pracy. masakra mam takie złe przeczucia, powiedziałam mamie żeby nie mówiła nic sąsiadce o tym co mi się śniło bo się załamie... w tym roku zmarł im syn,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie w Holandii konkretnie mieszkasz? Ja mam na sprzedania 3 w 1 niebieski... Jakbys chciala :) zdjecia moge wyslac na poczte :) za niedrogo i nawet z dowozem moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
milenka1988 ja w roosendaal mieszkam nie wiem jak Ci lepiej to wytłumaczyć :O mam 35 km do Antwerpen, wiesz co jak nie spieszysz się ze sprzedażą i poczekasz te 5 tygodni. jak będę znała płeć a wózek się spodoba to jasne że mogę odkupić :) podam Ci mail. mloda251088@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis urzadzilam sobie dzień sprzatania. dopiero skonczylam, jeszcze mi kuchnia na jutro zostala. umieram, na dodatek zupełnie zapomniałam o zjedzeniu obiadu. nawet nie mam siły poczytac co u Was. jutro nadrobie bo widzę ze trochę tego jest. ide wieszac pranie i zrobić cos do jedzenia w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo88 moze z sasiadem wszystko jest ok tylko z biura z ktorego mial prace nic nie wypalilo i znalazl jakas nowa i nie ma mozliwosci dac znak zycia, czesto tak jest a snami sie nie ma co przejmowac bo w ciazy snia sie przedziwne sny i z regoly nic nie oznaczaja :) co do wozka to masz racje ze gondola na nie dlugo wystarczy to jest fakt jednak najbardziej jesli chodzi o nowe wozki oplaca sie te 3 w 1 :) a Milenka ma bardzo ladny wozeczek wiem jak na fb widzialam fotki to mi sie osobiscie podobal bardzo :P jutro do nas wpada polozna i zapytam jej o ten pokarm chociaz ona jak przychodzi to akurat wypada pora karmienia mniej wiecej i po nocy mam cycka nabombionego i ona mi powtarza ze mam piekna laktacyjna piers i wiez tu z nia gadaj, jak ja wiem ze w ciagu doby piers napelnia mi sie ze dwa razy i tyle, zapytam ja jutro ile powinien Filipus dostawac mleka modyfikowanego tak jakby nie jadl juz z piersi i ile go dopajac i niech sie buja, ja sie mecze dziecko sie meczy a nic z tego nie wychodzi :) a jak masz termin na marzec to fajnie akurat na wiosne lato, fajny okres na dziecko, bedziesz mogla na spacerki wychodzic, my na jesien to tak srednio raz jest ladnie ale mocny wiatr raz deszcz i to takie czekanie na odpowiednia pogode zeby z malym wyjsc :) *** Ach sie dzis wyzalilam na ta laktacje haha normalnie mi sie zebralo na zale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
azja 18 serce mi stanęło :O ja zamiast przeczytam urządziłam to ja przeczytałam " a ja dziś urodziłam" :D hahaha ale oszołom ze mnie. xx nom898 masz rację po co masz przedłużać skoro wiesz ewidentnie że nie masz pokarmu aż na tyle żeby mały się mógł najeść, no niestety czasem tak się zdarza, moja kuzynka całą ciążę miała wielkie piersi itp, a w dniu porodu pokarm się spalił i koniec. mam nadzieję że będzie cieplej bo w marcu to też zawsze plucha i mroźno, a pocieszę Cię niby październik ma być cieplejszy ale się okaże jak będzie :) co do snów no wiem że głupoty się śnią ale jakoś mi to nie daje spokoju :( xx Ja chyba zaczynam czuć ruchy bo dziś mi tak w brzuchy dziwnie się robi dołem :) tak jakby tam "motylek latał" ?? tak już kilka razy czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Hej Laseczki :* Dawno Mnie tu nie było... hmm... U mnie ok. Od 1 września już pracuje i jakoś żyję... teraz odliczam dni do ślubu...28 września się pobieramy. Co do starań-w tamtym miesiącu się nie udało,ciekawe jak w tym??! Ogólnie starałam się nie naciskać ani na siebie ,ani na połówka :) Ogólnie luz blues :) Mam pytanko...ogólnie banalne,ale nurtujące... Zawsze myślałam,że owulacja jest 14 dni po ostatnim dniu @. Siorka powiedziała,że od 1 dnia @ odlicza się 14 dni... Więc już zgłupiałam. Mianowicie @ dostałam 31 sierpnia... ogólnie trwa 5 dni...zawsze po ostatnim dniu odliczam 28 dni i 29 dnia dostaję @. Więc kiedy w tym miechu miałam owu??? Mam nadzieję,że mnie nikt nie zlinczuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki Kilka dni milczalam ale podczytywałam Was. Mialam jakis taki dołek i nic mi sie nie chcialo i samopoczucie tez paskudne przez te mdlosci i wymioty. Strach gdziekolwiek isc czy jechac... wczoraj bylam na badaniach krwi i po nich wybralam sie do biedronki na zakupy i tak mnie zemdliło ze szybko na jednej nodze robilam zakupy z czego polowy zapomnialam kupic przez ten moj pospiech :-/ a jak weszlam w dział chemi to juz przegiecie ponad wszystko...lecialam do kasy z reklamowka w torebce "wrazie co" ale na szczescie jak wyszlam na powietrze to jakos sie uspokoilo. Ogolnie to wyniki krwi tez nie mam za ciekawych...hemoglobina, hematokryt jest tego za malo, w moczu mam b.liczne bakterie, PH podwyzszone. Czy ktoras z Was miala takie zle wyniki krwi? Czy to zagraza mojemu malenstwu? Wizyte mam dopiero za tydzien w piatek...czy do tego czasu nic sie nie stanie? ... Pat pierwszy dzien owulacji oblicza sie od pierwszego dnia @. Zycze Ci przyjemnych i pomyslnych przygotowan do slubu ;-) no i owocnych staranek ;-) ... mlo a ktory masz tydz ze juz czujesz ruchy? To musi byc niesamowite uczucie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nadal wymioty :...wlasnie jem drugie sniadanie - ty razem ciasto z wczoraj i banana .. moze to zostanie w brzuszku :( za oknem dzis szaro ale nie poddam sie . przymierzam sie do zakupy leginsow z panelem widzialam na allegro bo jeansy mnie cisna w wiekszosci a brzucha jako tako jeszcze nie mam .. no moze wieczorem :) mlo co do wozka to ja nie zamierzam dac wiecej niz 1500 zł i bede nalezala do osob ktore od ok polowy ciazy bede kupowala juz powoli bo pozniej bedzie ciezko ...co do wozka to tak sobie mysle : dzidzi urodzi sie ok marzec kwiecien to gondola pewnie do ok wrzesnia a pozniej spacerowka i musi byc jakas konkretna bo trafi na jesien zime ..a poza tym musze miec dobre kola tez bo kolo domu ktory wybudowalismy jest droga wyboista i nie ma asfaltu . ogladalam dzis na stronach neta hm np ciuszki .. niektore ceny sa calkiem ok a te rzeczy takie slodkie ;)) chcialabym przyspieszyc czas i zeby juz byl 2.10 i moja wizyta bo znow sie boje czy wszystko ok z dzidzia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko25 z tymi mdlosciami i wymiotami to rozumiem doskonale . mnie od 5 do 8 tyg tylko mdlilo ale jak sie zaczelo w 8 tyg wymioty to dziennie dwa razy mam :( jestem w 12 tyg ciekawe kiedy minie ;( co do wynikow ja mialam o dziwo bardzo dobre ale w moczu tez mialam bakretie jakies i teraz pojde za tydzien na badania : mocz znow i glukoza i toxo . zobaczymy jak wyjda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista moj dzien jak tylko wstane z lozka, minie minutka a ja juz lece do lazienki i wymiotuje "niczym" bo nawet nie zdaze jeszcze sniadania zjesc albo żólcia :-/ i tak 2-3 razy dziennie mam wymioty. Gin ostatnio przepisal mi syrop na wymioty po 1 łyzce rano i tak stosowalam a wczoraj postatnowilam ze przestane go brac bo mialam wrzenie ze nic nie daje ale ja wczoraj nie wzielam i mialam prawdziwą masakre, caly dzien mnie mdliło a jak przyjmowalam ten syrop to ograniczalo sie tylko do wymiotow rano przed sniadaniem i czasem po poludniu a tak to wczoraj mnie mega mdlilo caly dzien i 3 razy wymioty i zasnac nie moglam bo mnie mdlilo. Dzis juz chyba wezme go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko to wez ten syrop .. ja rano wolam meza o kromke jedna i kawe lekka pije i dopiero wstaje . pozniej znow jem 2 kanapki i chcwile czekam i ide myc zeby i wszystko ze mnie leci :( ...a jak odczekam za dlugo i przetrawi to juz to gorzej bo zółc i boli na maxa . pozniej w ciagu dnia jest w miare ok mdli bardziej lub mniej ale znosnie i kolacja to samo ..obojetnie o ktorej bym nie myla tych zebow to i tak zwymiotuje ... i nie pomagal imbir ani migdaly . taki czas mamy i trzeba to przezyc . mam nadzieje ze zostalo mi juz mniej niz wiecej tego przyjemniactwa :) ale w sumie jakby mi ktos powiedzial ze tak musi byc to dam rade do konca ..zeby tylko dzidzi bylo zdrowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki!:) Sista83 Z tym ciastem i kapustą było nie fer.Wiesz o tym nie!He!He!Śliniawki tak mi teraz pracują,że chyba ślinotoku dostałam.He!He! Wysłałam chłopa po zakupy ale jakoś długo jabłek szuka a mi się ciasta chce.:) " Now898 Może faktycznie pogadaj z kimś z poradni laktacyjnej.Tyle rzeczy robisz aby zwiększyć laktację a mleczka za mało.Może coś sensownego podpowie.Wcale się nie dziwię,że odczuwasz żal,że chcesz karmić a Dziecko się nienajada.Pamiętaj jednak,że bez względu czy będziesz karnić cycem czy butlą i tak jesteś wspaniałą matką i kochasz Malucha bezgranicznie.:) " Mlo88 Czujesz Maleństwo-super! Z dnia na dzień już coraz częściej,mocniej będzie dawało o sobie znać.:) " xxxpatxxx1 Prawdopodobny czas owu liczy się(tak jak pisały dziewczyny)14 dni od miesiączki. Jeśli nie masz objawów,(śluzu)to może coś ci się przesunęło albo masz cykl bezowulacyjny.Jak byś miała możliwość to fajnie by było zrobić monitoring cyklu. Jeśli nawet coś ci się przesunęło to nie zamartwiaj się od razu.Po poronieniu hormony też szaleją i wszystko musi się unormować.:) "" Sylwiatko25 Kochana,nic dziwnego,że wyniki słabiutkie jak tak wymiotujesz.Pij ten syrop tak jak zalecił lekarz,zmniejszą się dolegliwości ,zaczniesz więcej jeść i pić to wyniki zaraz będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Drogie AkINOM I Sylwiatko- w sumie około 13 czerwca miałam oznaki owu. sluzu tyle,że masakra.... Ale... kochaliśmy się 12 czerwca...później dopiero 16,bo nie mieliśmy jak.... ;/ czyli prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest yyy...równe zeru??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sylwiatko25 kochana pij ten syropek i jedz choć owoce, żebyś się jakiejś anemii nie nabawiła. i rano przed wstaniem z łózka najpierw coś zjedz lekkiego albo napij się szklankę soku np. KOBUŚ. bo wymioty kwasami podrażniają przewód pokarmowy i źle się czujesz przez to. Co do ruchów Bąbelka to nie jestem 100 % pewna ale takie dziwne uczucie miałam, no tak jakby motylek latał, takie delikatne, koleżanka mi opisywała że te pierwsze ruchy to są takie jakby jakiś "pasożyt" siedział we mnie choć ja tak nie myślę, wieczorem więcej razy czułam niż w dzień, a jestem w 16 tygodniu już :) kurcze ale leci czas. xx Akimon3 widzę że to nie tylko mi Sista83 robi smaki :D hahaha bidula miesza a później ją mdli :P xx Sista83 ja co prawda widziałam w polskim sklepie w holandii wózki po 250-300 euro 3w1 ale jakoś nie jestem przekonana. Co do gondoli to wg. mnie tylko dobra na spacerki bo gdzieś jadąc to i tak fotelik konieczny jest a jego zawsze toż można umocować na stelażu wózka. Słuchaj kochana może Ty za głęboko pchasz tą szczoteczkę że wymiotujesz ?? spróbuj delikatnie myć przód zębów a później płucz płynem do higieny buzi. Co do ciuszków to Ci powiem że ostatnio na jakimś forum kobity pisały że tanio można kupić w KaapAhal ale jak weszłam na ich stronę to trochę się zdziwiłam bo ceny są wcale nie takie niskie. w H&M i C&A można taniej i fajniejsze kupić. Na kiedy Ty masz termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
xxxpatxxx1 kochana nie myśl tak :) ja z polówkiem ostatni raz przytulalam się 6 dni po @ a do zapłodnienia doszło ok 7 dni po naszym przytulaniu. ja powiem Ci że ja nigdy nie miałam dużo śluzu, więc wyobraź sobie jakie było zdziwienie jak okazało się że jestem w ciąży. do tego w dniu spodziewanej @ miałam takie bóle podbrzusza i krzyża że ledwo autem jechałam, tak mnie skręcało, miała być to @ po poronieniu i balam się że może coś nie tak jest że się nie oczyściłam dobrze i jakiegoś krwotoku mogę dostać. ale @ już nie dostałam. nie dręcz się tym wszystkim tylko bierz witaminki. idź na spacer do kosmetyczki, zrób coś dla siebie a nie zamartwiaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
mlo88 kochana... Nie zamartwiam się,ale wiesz jak to jest... starałam się wyluzować na maxa... zobaczymy...w tamtym cyklu już podniecona byłam,bo nie miałam bóli przed @ i jeden dzień się spóźniła-myślałam ,że to ciąża... ale niestety... Więc troszkę mam taką cichą nadzieję,że w tym cyklu będzie Fasolinka <3 Byłaby najcudowniejszym "prezentem" ślubnym na świecie!! :* Chciałabym już opuścić grono staraczek,a dołączyć do grona ciężarnych :) Razem z Wami narzekać na wymioty ... :) heh.. A co do czucia ruchów...ja je poczułam w 19 tygodniu... leżałam na pleckach...na kolanach opierałam laptopa i nagle "coś" mi mignęło przed oczyma... i poczułam takie jakby gilganie od środka :) Hhe więc to były bliźniaki,kotłowały się i delikatnie było widać jak mi skóra na brzuchu się rusza i czułam gilganie :) Ale wiesz... ja do szczupłych nie należę więc może dlatego tak późno czułam ruchy... Ty zapewne jesteś szczupła-więc na bank to ruchy w Twoim przypadku :) Gratuluję Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
xxxpatxxx1 będzie dobrze zobaczysz :) no jeszcze 9 dni i ślubujesz :) masz chyba mega stres czy podchodzisz na luzie do ślubu ?? ehhhh.... ja to tylko mogę pomarzyć o białej sukni ale widziały gały co brały. co do mojej wagi to powiem Ci tak na polsacie w czwartki leci taki serial XXL i moje bmi jest prawie takie same jak Agatki :D więc do chudych nie należę ale powiedziałam że po porodzie biorę się ostro za siebie bo we wrześniu jest wesele brata to muszę jakoś wyglądać :) choć ja całe życie na dietach jestem i nic z tego :O rok temu schudłam prawie 15 kg ale w tym roku brałam tabletki po których przytyłam. Połówek mówi że jak nawet będę ważyć 150 kg to będzie mnie kochał.... ale mi samej to przeszkadza bo też chcę być chuda laska !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo ... normalnie myje zęby :) ...niekiedy nie moge do 5 ki dojechac i juz mi wylatuje sniadanie/kolacja eheheh ;) mieszanki mialam wczoraj owszem kapusta kiszona i ciasto i leczo ..ale dzis nie bylo mixów a i tak mam wzdety brzuch i jakies jazdy jelitowe. moj termin wg okresu na 2.04 a wg lekarki na 26.03 bo mowi ze bobo wieksze jest :) ..zobaczymy czy ten trend nadal sie utrzyma na tej kolejnej wizycie co do wozka : ja bede duzo chodzila i spacerowala bo nie jezdze autem wiec gondola przed wszystkim - a nosidelko jak nas tata gdzies zabierze na przejazdzke :) jak juz zaczynacie o bMI to az mi slabo sie robi eheheh ..ostatnio wam pisalam o moich cm .. po wizycie dowiem sie ile waga poszla w góre - bo ja o dziwo przy wymiotach nie chudne why ?? :) bo jem tez :) co do slubnej goraczki - kazdy ma lekka sraczke na chwile przed :) ...ja walnlam 2 kielonki i jakos poszlo .. przed przysiega mialam lzy w oczach ale wzielam gleboki oddech i poszlo spiewajaco :) mlo a Ty mozesz sie zaslubic po rozwodzie twego kochanego -cywilnie .czy nie chcesz slubu ogolnie ? dawac mi tu przepis na ta szarlotke to mezowi na urodziny zrobie bo on uwielbia a ja .. jeszcze nie robilam nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Hej dziewczynki jestem odcieta od neta :( teraz dorwalam darmowe vifi i stukam nie nadrobie zaleglosci ale mysle o was cieplo i brakuje mi was calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×