Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość mlo88
xxxpatxxx1 kiedy miałaś ostatnią @ i kiedy się przytulałaś ze swoim facetem ?? oprócz bólu nic Ci innego nie jest ??>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxpatxxx1 mnie tak bolał brzuch jak na miesiączke i nawet kilka razy zakładałam podpaske jak gdzieś szłam bo myślałam,że zaraz mnie zaleje a jak się potem okazało byłam wtedy w ciąży , która zakończyła się szczęśliwie powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela ja mialam zabieg i nie bylo szans na samoistne czekanie organizmu : krew juz tam byla w srodku i stan zapalny wiec srednio zdrowe dla mnie .. jak dla mnie tj kit ze po zabiegu jest problem z zajsciem w ciaze .. bez przesady .nie wiem skad taka dziwna opinia . co do czucia ze sie jest dalej w ciazy -normalne tez dali mi tabletke jakas dopochwowo i czekali zeby sie rozpulchnilo i mialam za 1 h isc na stol ale ...byly przed mna dwie ciezkie cesarki ratujace zycie wiec czekalam ok 4 h na zabieg - ale dzidzi w 30 tg ciazy wazniejsze i jego mama niz moj zabieg tj oczywiste . co do sprawdzenia i upewnienia sie : w szpitalu robia usg i sprawdzaja czy na 100% poronienie - bez tego nikt zabiegu nie zrobi . wiem co czujesz .. stres stach i pustka :( ale po tym bedzie juz tylko lepiej kazdego dnia . dojdziesz do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale mam dzis spine ;(( boje sie o dzidzi .. wizyta dopiro przyszla sroda . strasznie sie boje czy wszystko ok :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
mlo ostatnią miesiączkę... tzn. pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 31 sierpnia. a z połówkiem przytulaliśmy się prawie codziennie:) ... Prócz bólu to raczej nic... ale mam wilgotno....no i mam wrażenie jakby zaraz miało ze mnie lunąć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxpatxxx1 mnie nie bolal brzuch jak na okres np i czekalam na okres a wyszly 2 kreski wiec roznie tj . co do bolu to moze organizm tak reaguje na poronienie . ja kazdy okres po poronieniu mialam inny - dlugosc cyklu , obfitosc , bolesnosci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
ania_k26 - ale długo przed miesiączką Ciebie tak bolało?? Bo mnie boli już z tydzień,a miesiączkę mam dopiero 3 października dostać... Test robiłam w tamtym tygodniu i była jedna kreska,ale hm... jeśli nawet jestem w ciąży,to raczej za wcześnie na test??? Od wczoraj wieczora to boli mnie bezustannie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
sista83 mnie też jak na okres boli. Co do organizmu...mój już przy pierwszej wrócił do normy miałam jak w zegarku,druga miesiączka też jak w zegarku... teraz będzie trzecia.... poza tym byłam już kilka razy u gina. Miesiąc temu też byłam i powiedział,że wszytko się ładnie zagoiło ... pozwolił się starać... Sama nie wiem już.... regularnie się przytulaliśmy w tym cyklu,więc może jednak to ciąża??? Może Bete zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
pat, ja też powinnam dostać okres 3-4 października, lekarz zalecił mi dziś lub jutro zrobić betę, owulację miałam prawdopodobnie w 11 lub 12 dc, dziś mam 19. Chociaż mam wątpliwości czy to trochę nie za wcześnie... Mam nadzieję, ze będzie plusik... Ale jak nie to za jakiś tydzień może powtórzę, tak dla pewności... A Ty kiedy miałaś owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
szosty_sierpnia - ja owulkę miałam yyy 13 bądź 14 września ,ale około 16 września też miałam dużo śluzu..... nie chodziłam na monitoring ,bo gin. powiedział,że na razie mam się starać bez monitoringu. Ja dziś mam 24 dzień cyklu,a cykle mam 33 dniowe. Chociaż co do owulacji,to przy 33 dniowym cyklu jest podobno później...niż w 14 dc. Sama juz zgłupiałam :P Kochana obyśmy obie miały dwie grube KRECHY!!! Jak dzis przed praca zajdę do rossmanna i kupię ze 2 testy i zrobię jeden dziś a drugi jutro rano... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
pat, ja robiłam test paskowy wczoraj rano, ale drugiej kreski nie było ani śladu, co mnie wcale nie dziwi, ale wiadomo jak to baba się napali to nie przetłumaczysz... Także się dzisiaj jakoś szczególnie nie napalam na pozytywny wynik bety. owulację faktycznie mogłaś mieć później, może nawet tak mniej więcej w tych dniach co ja :) śluz może się pojawić nawet ładnych kilka dni przed owulacją, ale cisz się, że go w ogóle miałaś, bo u mnie było marnie pod tym względem :( a może mierzysz temp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
xxpatxxx1 no to szanse są że możesz być w ciąży. nie kupuj i nie rób testu teraz bo Ci nie wyjdzie :) za wcześnie jest na test. mi 3 dni po spodziewanej @ wyszła blada kreska więc co dopiero tyle dni przed @. bądź cierpliwa i nie myśl o tym ciągle. Oddaj się łasce losu "co ma być to będzie " :) xx a ja dziś obudziłam się taka pusta :( nie wiem dla czego ma głupie wrażenie że nie jestem w ciąży, i dziś jakoś brzuch mam mniejszy. chyba wyląduję w psychiatryku jakimś bo jeszcze 4 tyg. na wizytę muszę czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
szosty_sierpnia-ja robiłam test chyba w sobote,ten na który się siusia i jedna krecha była :P Ale mimo tego,że bez sensu jest zrobienie dziś testu,to go zrobię,bo oszaleję :P A temp. nie mierze...ale dziś mierzyłam i w pochwie mam 37,47 a w buzi 36,98 Hahah obie zwariujemy :P Do @ jeszcze mamy tyle czasu...a na końcu pewnie będzie wielkie zawiedzenie ;/ ale nie życzę tego Nam!!!! :* xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mlo ale ja już dziś się tak nakręciłam na ten test,że nie jestem w stanie go nie zrobić :P wybacz :) Jak okaże się,że jestem w ciąży to padne ze szczęścia :) A Ty mlo kochana nie martw się...zamartwiasz się bez sensu...przecież jesteś w ciąży i z dzidzi wszytko ok! Pewnie pływa sobie spokojnie :) A brzuch czasem jest mniejszy bo maluszek się inaczej ułoży... Bądź spokojna i relaxuj się :* Główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
a najgorsze z tego wszystkiego to jest to doszukiwanie się objawów... Ty masz widzę bóle brzucha. Ja sobie wmawiam, że częściej chce mi się sikać i ze dwa 2 dni temu dostałam lekkiego plamienia, to sobie mówię, że to przez zagnieżdżanie... Ale mam świadomość, że to działa tak autosugestia (jak byłam w ciąży w takich wczesnych tygodniach jedynym objawem, który i tak zaobserwowałam dopiero kilka dni przed @ która już nie przyszła była senność) mlo, 4 tygodnie do wizyty? Czemu tak długo? Ja w pierwszej ciąży miałam wizyty co 3 tygodnie, a jak zajdę po poronieniu to mi chyba lekarz będzie kazał co tydzień u niego być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
szosty_sierpnia siusiu częściej się chce jak jest się w mniej więcej 3 miechu ciąży,przynajmniej ja tak miałam,bo macica jest większa i nisko osadzona,później się podnosi wyżej i juz nie uciska na pęcherz i nie chce się tak często siusiu :) Ja w pierwszej ciąży dowiedziałam się o niej w około 4 tyg. przypadkiem...poszłam sobie tak ooo po prostu na wizytę...pamiętaj to jak dziś-gin. powiedział,że jestem w ciąży...mnogiej <3 ...ahhhh !!! Już ok ok... nie bede sie tu rozklejać... Na początku fakt-faktem może być plamienie...a ja teraz żadnego plamienia nie mam.. na bank nie jestem w ciąży... ale pomarzyć jeszcze do 3 października mogę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Poza tym musisz mieć spoko gina... ja byłam w ciąży bliźniaczej i kazał co 6 tyg....czasem co 4 przychodzić... gdybym miała częściej wizyty,to moje dzieci byc może by teraz żyły... Teraz chodzę do innego gina... oby okazał się bardziej odpowiedzialny .teraz jak będę w ciąży,to współczuje jemu ;p będę go nachodzić co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabella Trzymaj się,kochana.Myślami jestem z Tobą! "" Sista83 Do środy już blisko.Pójdziesz,zobaczysz pięknego Maluszka i choć przez chwilę będziesz spokojna.:) """ Mlo88 Nie nakręcaj się.Z pewnością wszystko ok.Nadal jesteś w ciąży i nawet nie myśl,że jest inaczej.Dzidziulek jest jeszcze mały,spokojnie sobie pływa w twoim brzuszku,różnie się układa i nie od razu jest duży brzuszek. Ja np.Dziś stwierdziłam rano,że jest krzywy .Mały tak się chyba ułożył,że był śmiesznie wypukły z jednej strony.Teraz się przekręcił chyba bo wygląda ok. Niemartw się.Z twoim Maluchem na pewno jest ok.:) "" Pat,szósty_sietpnia Poczekajcie dziewczynki z testami chociaż do terminu @.Niekiedy testy są małoczułe i po prostu nic nie wykarzą i nie ma większego sensu tak szybko go robić.Zrobicie i tak jak chcecie a ja życzę wam abyście zobaczły dwie piękne krechy.:) """ Paaatii87 Co u ciebie słychać,kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
pat, ja miałam parcie na pęcherz od samego początku praktycznie. Z dwa, może trzy tygodnie po tym jak się dowiedziałam, ze jestem w ciąży. Akinom, ja dziś robię tylko betę i to dlatego, że lekarz mi kazał. Gdyby to ode mnie zależało, to bym się wstrzymała, choćby dlatego, żeby jeszcze troszkę móc pożyć sobie w nadziei, że może się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szósty_sierpnia Rób,rób betę.Lekarz kazał to pewnie.Mam nadzieje,że wynik będzie taki jak byś chciała.Trzymam kciuki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam NIE NAKRECAC SIE ?????ja jak sie nakrecalam to nic z tego nie bylo a jak olalam jeden miesiac i zylismy innymi sprawami to dzien po spodziewanej miesiaczce zrobilam test ale jakos bez szalu i bylam w takim szoku ze sa 2 krechy .....i wowczas beta jedna i druga dwa dni pozniej . ale musicie same to przejsc - mam nadzieje ze wam sie uda a jesli nie to kolejny cykl ale prosze zluzujcie glowy swe kochane .. mlo ale dzis mamy dzien co ? obie sie boimy o dzidzi .. fajnie byloby przeniesc sie w czasie do 2.-3.4 pazdziernika .. ja sie dowiem ze wszystko ok z dzidzi a wy czy jest druga kreska laski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia8445
Czesc dziewczynki :) miałyscie moze bóle krzyżowe w ciązy ? Ja w sumie przez całą ciąże nie miałam ale od wczoraj mnie lekko boli juz drugi dzien :( i sie troche martwie mam nadzieje z maluszkiem wszystko ok , jestem w 15 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ja to w ogóle jakaś nie do życia jestem ostatnimi czasy, zrobiłam sobie maseczkę na pysk, czekam aż mi włosy wyschną i muszę na pocztę i do sklepu :O już ostatnio doszłam do wniosku że już nie stresuję się tak jak na początku ale dziś się obudziłam i tak mi pusto było. bym już chciała czuć mocne kopniaki żeby wiedzieć że jest ok wszystko. xxx xxpatxxx1 ja test Ci wyjdzie negatywnie to się nie zdziw i nie załamuj ale to za wcześnie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ja wiem jak to jest jak się człowiek nakręci i wtedy już lipa trudno nie zrobić testu ja przez 3 lata ponad 1000 euro na testy wydałam bo tez zawsze robiłam parę dni przed okresem a w tym roku powiedziałam d**a co ma być to będzie w końcu przyjdzie ten dzień że zobaczę 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Cześć dziewczyny mam pytanie wczoraj robiłam test owulacyjny i wyszły mi dwie kreseczki tylko ta druga była leciutko jaśniejsza ale i tak postanowiliśmy to wykorzystać z mężem:).... Dziś rano poszłam do sklepu po pieczywo i coś kat mnie zakuło w lewym boku tak mniej więcej w okolicy jajnika ,że nie mogłam ustać na nogach.... Jak myślicie co to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo maseczkujesz sie :) jak milo . ja dzis moje super wygladanie uproscilam do umycia sie i tyle ;) wlasnie nastawilam na zupke i obmyslam co maz dzis dostanie na obiad : gulasz a ja .. placki z cukinii i zupe chyba :) co do bolu pleckow mnie bola czesto ... za duze cycki chyba juz mam ? nie wiem co bedzie dalej jak sie pojawi wielki brzunio :( jak duzo pochodze to mnie boli a niekiedy ot tak w domu nawet . ( a jestem w 13 tyg ) mlo pokaz brzunio mi na @ bo musze wiedziec jak bedzie wygladal za 4 tyg :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pat dokladnie nie pamietam czy mnie obolewalo w dole brzucha ale to moze byc dobry sygnał ? Jestes tak dobry tydzien przed @ wiec jesli chcialabys miec pewnosc to moze zrob sobie badanie krwi betaHCG ? Ja robilam 2 dni przed @ i juz mi wyszlo pozytywnie. Jesli bedziesz miala powyżej 5 (jakiejs tam skali, nie pamietam jakiej) to znaczy ze to ciaża!!! Testu jeszcze nie ma co robic. Mnie w dzien @ wyszla bardzo bladziutka kreseczka. Trzymam kciuki mocno mocno mocno!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała skoro wczoraj test owulcyjny wyszedl a dzis boli Cie z ktorejs strony ( ja mialam strasznie bolące owulacje) to jest to fantastyczny czas na przytulanie bo wlasnie masz jajeczkowanie i dni plodne :-) powodzenia ... sista, mlo ja tez dzis czuje taki niepokoj o moja dzidzie a wizyte mam w piatek. Ostatnio przezylam sporo stresu a teraz mam mega stracha ale musi byc dobrze dziewczyny nie moze byc inaczej :-) ... Dzis wybralam sie na poczte i do ciucholandu bo pani w sklepie obiecala ze w dzis bedzie miala dla mnie spodnie ciazowe z H&M. Przymiezylam i sa super wogole nie zniszczone za 30 zl. Mam nadzieje ze nie zapesze teraz skoro je kupiłam za wczasu ale szukalam w innych i bardzo ciezko jest jakiekolwiek dostac a nowe kosztuja ok 150zl. Ogladalam tez ciuszki na niemowlaki body 2-3zl. bluzeczki 6-7 zl i to w bardzo dobrym stanie ale nie odwazylam sie czegokolwiek kupowac bo to za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83 Znów robisz mi smaka na pyszności.:) Ja wymyśliłem ciasto drożdżowe z automatu(bo nie mam sił ugniatać).Upiekł się i nie wiem co o nim myśleć.Ciasto w środku nie jest jasne ale o kolorze karmelu.Nie mam pojęcia dlaczego.Ostygnie to zobaczę czy zjadliwe. "" Mlo88 Robisz się na bóstwo? Nie ma chyba nic lepszego na poprawę nastroju jak ,,małe spa" :) "" Sylwiatko25 Dobrze zrobiłaś kupując te spodnie tym bardziej,że okazyjna cena a za moment będą jak znalazł bo się zaokrąglisz.Nie miej wyrzutów. "" Dziewczyny fajnie macie,że wizyty tak blisko.Ja idę dopiero 10.10 do polożnej.Powiedziała,że od następnej wizyty między innymi będzie mierzyć brzuch.Mam nadzieje,że Malutki dobrze rośnie.Ciekawe czy na scan mnie wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zrobilam obiad : gulasz sobie pyka . zupa pomidorkowa gotowa . gary pomyty . pranie wywieszone i siadlam bo mnie plecki znow bola . Akinom3 a Ty mi nie robisz smaka :) ?eheh ;)) łobuziara :))) - ja bede jadlam zupe i moze chlebek w sosie zamocze i jak sie zachce to zrobie te placuszki , mezunio moj wroci albo ok 17.30 albo o 20 i wez tu badz czlowieku madry . ;) planuje jeszcze odkurzyc i wlosy umyc a ze mam je dlugiiiiiiiiiiiee to akcja trwa dobre 40 min z suszeniem alez mi sie nie chce :) wlasnie patrze na te nasze 40 min i ten pokoj mnie przeraza : stoja dwa rowery haha ,suszarka wlasnie na pranie bo tam leje , deska do prasowania , misz masz :) sylwiatko jesli masz fajna okazje kupic spodnie to kupuj :) ja poki co leginsy ogladalam ciazowe i pewnie zaraz kupie na necie . masz juz brzunio ? :) ja dzis mam :) ale leginsy nosze nizej i jest ok . co do ciuszkow dla dzidzi kupie powoli cos od okolo 18 -20 tygodnia - za duzo tego do kupienia zeby to machnac na jeden raz pod koniec dla mnie . obstawiacie co bedziecie mialy ? ja nie mam zielonego pojecia ..chcialabym synusia niekiedy a niekiedy mysle ze mala ksiezniczke łobuziarke -obojetnie byleby zdrowe bobo bylo . Tata chyba liczy na synusia ale przeciez jak bedzie dziewczynka to i tak wiadomo ze zawoluje tate i bedzie nim rzadzila jak bedzie chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×