Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gratuluje synka Mlo podstawa to jesc regularnie,czesto a malo,nie opuszczaj posilkow! Wtedy masz skoki cukrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azja gratulacje :))) kochaniutki dzidzis jest na swiecie . oszalalas już na jego punkcie co ? :) spory chłopak _ duzooo zdrówka i niech wszystko się dobrze układa . MALY MIKOLAJ :) ciagle martwiaca : my mamy do moich rodzicow 100 km i w zeszla wigiliie jechaliśmy max długo bo była taka mgla . a w tym roku jedziemy tam na drugi dzień tylko . oby warunki były ok bo ja od pewnego czasu boje się jezdzic autem i się spinam na maxa ( jako pasażer- nie mam prawa j . ) mlo szaleje Ci ten cukier - a jesz co 3 h czy masz większe przerwy ? aga19831 wiem ze masz zlosci i rozczarowanie _ przezywalam to pare razy i raz bym kogos pogryzła albo poplakala o to ale udało się i Tobie tez się uda :))) Hanakali taki maly babel a już 5 tygodni ma :) po szczepieniu chyba dostane zawalu i tata będzie musial ze mna isc bo będę plakala razem z nia :) Akinom3 jak tam pileczka ? mam sobie tez kupic :) ? mnie boli na maxa biodro raz jedna raz druga strona :( i często plecki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 kochana jak zrobisz pierogi to daj znać jak Ci wyszły :) mi tato oznajmił że w przerwie pomiędzy świętami a nowym roku mam narobić mu takich pierogów :O xx paaatiii87 ja Ci kochana nie pomogę w tej kwestii, mnie wyregulował duphaston. xx asmana no właśnie mam jeść 6 posiłków 3 główne i 3 jakieś lekkie ale dla mnie to za dużo jest :O ja nie jem bo tak mi każą tylko jem jak jestem głodna no ale, staram się jeść teraz regularnie xx jak wstałam to cukier był 4,3 i zjadłam garstkę musli ( kurcze trochę słodkie było :O ) z jogurtem naturalnym i do tego 2 kromki chrupkie więc zobaczę jak mi cukier pójdzie po tym śniadanku. u mnie dziś taka szarówka że muszę światło świecić bo inaczej ciemno jak w ...... :P coś głowa mnie ćmi dziś ale to chyba ciśnienie kiepskie, mała jakaś spokojna dziś :O tylko raz kopnęła i w nocy nawet była spokojna, martwi mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja na wyregulowanie cykli brałam Bromergon. W moim przypadku nieregularne cykle byly spowodowane podwyższoną prolaktyną. Po tych tablekach szybciej zaszlam w ciaze ... Azja gatuluję synusia :-) bardzo sie ciesze ze jestes juz PO. Duzo zdrówka Kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) nie wiem, czy mnie pamiętacie jeszcze... byłam tu kilka miesięcy temu. 17 grudnia idę na wizytę do gina, na prowadzenie ciąży:) udało się!!!! dokładnie rok temu, tj 17.12.2012 byłam na pierwszej wizycie w ciąży, która zakończyła się kilka tygodni poźniej. Trzymajcie kciuki, by tym razem udało się, bym mogła z Wami dzielić moje ciążowe objawy, obawy i radości:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
AZJA moje gratulacje!!!!!Jaki duży chłopak:)) najważniejsze że już jest że z Tobą dobrze,teraz odpoczywaj i zbieraj siły!!tak się cieszę :))) Ksawery- też zawsze podobało mi się to imię;) ależ tez zbiego okoliczności Ksawery szalał i Ksawery się narodził:)) ;D x x Sosi9 daj koniecznie znac,trzymam kciuki z całych sił:)) uda się!!musi!nie może być inaczej:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja kochana gratulacje :-) :-) :-) :-) Tofilebork a ja sytuacja u Ciebie??? Bo jestes juz na dniach jakos do terminu:-) :-) Ja ostatnio myslalam ze zaczelam rodzic.... skurcze mialam co ilka minut i mocno bolalo podbrzusze, ulozyc sie nie moglam, wzielam nospe i tak sie meczylam az padlam chyba ze zmeczenia... oby wytrzymac do 1 stycznia pozniej moge juz rodzic 9 mamo aniolka odezwij sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc : moja mala od rana dokazuje :) , a mama : poszla na zakupy glowe jej urwalo z wiatru . gary pomyte . na obiad mam dziś : zupke ala pomidorowa krem i do tego plywaja z niej : pulpeciki z mieska mielonego . syta ciepla i zdrowa bo ma duuuuuzo likopenu z pomidorków i koncentraru . :) a na kolacje albo drugi obiad będzie dziś nielegalna pizza : ostatnio jadlam pizze ojej chyba z 3 mce temu wiec pozwole sobie dziś na nia :) zaraz ide suszyc wloski i ogarniać siebie bo mezulko wpadnie pewnie na szybko i kaze mi się zbierac heeh . wczoraj wieczorem bolało mnie w kroku cos ..naciąga się chyba . Wy tez to mialyscie prawda ? mlo Twoja mala może spokojna bo pogoda do du .. a poza tym mame glowa boli to co będzie dokazywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja wow duzy prezent od Mikolaja.... Super daty maja nasi synkowie.... Wspolczuje teraz tych boli po cesarce dochodz do siebie szybciutko. Ciekawa jestem jak twoja tesciowa? No i teraz juz bedziesz miec mniej wolnego czasu he he; Gratuluje i buziaki dla Was. SOSI trzymam kciuki za prawidlowa ciaze. Milego dnia synio spi ja ogarniam mieszkanie i tak w kolko karmienie przewijanie kupki ale jest ok , nie moge narzekac tylko ten maly brzusio jak strajkuje nie wiadomo jak malemu pomoc. Ale jak popurta jest juz ok tylko ze czasem czekam na tego baka do godziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja jak samopoczucie?co z tym cukre. X Mlo robaczku, ale musisz jesc, mam dwóch cukrzyków w domu, więc wiem jak to jest. Nawet jak nie jesteś glodna zjedz jakiś owoc nim się nie najesz, źle cukier się wyrówna. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista kochana mnie bolało krocze i okazało się że boli mnie ponieważ skraca mi się szyjka macicy-i mam zakaz wysiłku,i spacerków;( - mam jednak nadzieję że wróci wszystko do normy,ale u Ciebie wcale nie musi tego oznaczać żebys się czasem nie zdenerwowała i nie niepokoiła....Na wizycie Dr Cię zbada i wszystko powie;) ale wspomnij mu/jej że pobolewa Cię kroczę.... x x Mlo nie znam się na tym cukrze ale jesteś pewna że to cukrzyca?i że dobrze to sprawdzasz?pokazał Ci ktoś to?wytłumaczył?Bo trochę szkoda że ty tak się denerwujesz , prawie nie jesz a okaze się że coś źle badasz i obserwujesz albo ktoś coś ci źle wytłumaczył- dopytaj lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
asmana zmuszam się do jedzenia, kupiłam te wafle ryżowe więc będę je chrupać i jeszcze mam grejpfruty w razie za wysokiego cukru. xx ciągle martwiąca - jak byłam na wizycie to pokazali mi jak mam zmierzyć cukier, to jest taki aparat jak właśnie cukrzycy mają i musisz nakłuć palec i krew dajesz na taką płytkę. nic skomplikowanego. xx dziewczyny mam jeszcze takie pytanie czy macie takie bóle brzucha jak na @ i twardniejący brzuch ?? mnie tak od wczoraj wieczora brzuch boli, i w środku mnie jakby coś ukłuło czasem, może to już te skurcze przepowiadające, ale nie wiem- dopiero 27 tydzień mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83 Ja jestem z piłki zadowolona-polecam:)Koszt nie duży a radośc i ulga jest. U mnie nawet na oddziałach porodowych są więc nie trzeba swojej targać.Jakbyś chciała taką piłkę to ją dobiera się do wzrostu.Jak weźmiesz za małą lub za dużą to nie będzie spełniała swojej funkcji i nie utrzymasz prawidłowej postawy. Mnie czasem biodra też bolą-nie wiem,mam wrażenie,że rozchodzę się na boki.Ponoć to normalne.W kroku też ale mnie niestety nikt ,,dogłębnie"na wizycie nie bada więc nie wiem czy nic się nie skraca.Jak będziesz u lekarza to mu to powiedz i niech sprawdzi co i jak. "" Mlo88 Niestety tych z kaszą nie zrobiłam bo u mnie nie dostałam kaszy gryczanej.Będzie dopiero w przyszłym tygodniu więc obeszłam się smakiem:( "" Paatii87 Niestety ja też tych leków nie brałam i nie pomogę:( Przepraszam. Jak na tym wolontariacie?Ogarniasz tą gromadę? "" Sosi9 Trzymam mocno kciuki za dobre wieści:) Daj koniecznie znać po wizycie i pisz co u ciebie. "" Ja dziś zmyłam podłogi,chatkę ogarnęłam,pranko się suszy a my odpoczywamy.Za dwa tygodnie mama przyjeżdża więc będzie mi raźniej jak chłop w pracy.Mam nadzieje,że wytrzymam z nią pod jednym dachem bo troszkę od siebie odwykłyśmy.Może mnie troszkę porozpieszcza,pogotuje mi:) Wszystko dla Małego naszykowane,poprane co by zaskoczenia nie było:)Liczę jednak,że jeszcze troszkę grzecznie posiedzi. :) Mojego to chyba stres łapie bo co chwila pyta się czy rodzę już?Och!Te chłopy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki :* AZJA moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sosi9 bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki!!!Teraz to już musi być dobrze :):):) Widzę, ze u Was w miarę gra- bardzo się z tego ciesze:) U mnie tez nie najgorzej. W czwartek ma przyjść @- oby nie przyszła!!! A jak przyjdzie trudno będziemy w święta brykać:):):) Cały czas pobolewa mnie podbrzusze i nie wiem kurde ale na bóle @ jeszcze zdecydowanie za wcześnie?! A może sobie to wmawiam- próbuje wyluzować ale wiadomo jako to jest kilka dni przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 32
pierwszy raz jestem na tym forum myślałąm że tu są dziewczyny do pogadania do wymieniania doświadczeń do wyżalenia sie ale jestem rozczarowana oprócz pisania tego co mam na obiad czy pójde się wysiusiać czy spać nic godnego zainteresowania.Szkoda zapowiadało się ciekawie mimo wszystko wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja, gratuluję serdecznie :) duży synek Wam się urodził :) najwazniejsze, że jest już z Wami. Obyś teraz szybko doszła do siebie. Ksawery to bardzo ładne imię. Mnie się zawsze podobało i typowałam je jako jedno z imion, gdybyśmy mieli mieć chłopca. uściski dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje dzidzi azja. Wkoncu sie doczekalas. Duzy chlopczyk. A u mnie wyczekiwanie. Czuje sie juz zmeczona. Ciezko cokolwiek juz zrobic. Coraz czestsze skurcze bole krzyzy. No ale juz nie dlugo. Mala tydzien temu na usg wazyla okolo 3200 i tyle samo ja jestem do przodu z waga od poczatku ciazy. 22 grudnia mam termin ale zobaczymy kiedy mala ze chce wyjsc. Witam nowe aniolkoe mamusie. Wam tez sie wkoncu uda tylko trzeba cierpliwosci i wiary. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziękuję dziewczyny za pozytywne fluidy;) tez mam przeczucie, ze wszystko się uda i tylko obawiam sie jak ja sobie z tym poradze, fizycznie i psychicznie. Jak to się wszystko zmieni;) Zastanawiam się czy mogę cwiczyc, czy wy ćwiczycie, ćwiczylyście z początku ciąży? Nie chodzi mi o żadne aerobiki, ale jestem zwolenniczką jakiegokolwiek ruchu w domu, podczas sprzatania, spaceru, w pracy. Cokolwiek, skłon, przysiad, wymach nóżką;) mam też pilkę, tę dużą do ćwiczeń. Nei wiem tylko czy powinnam cokolwiek robić, rozciągać się chociażby, by pomóc samej sobie przy porodzie? Izu93, mnie tydzień po owulacji, tj, tydzień przed miesiączką zaczął boleć brzuch. I wtedy już zaczynały się zmianyw moim ciele, ciążowe mam na myśli. Opuchnięte piersi, rozpulchniona szyjka macicy.. może u Ciebie będzie jak u mnie? Mam taką nadzieję! i trzymam kciuki! Tak jak mowili mi wszyscy z Wami na czele - głowa musi odpocząć, i nic na silę się nie uda. Ja zaczęlam przejmować się problemami w pracy, i chyba dlatego w końcu zaskoczyło. Poza tym moj lekarz, rozkładał już ręce. Powiedział, że chyba powinnam przestac brać lekarstwa i dać naturze zadziałać. Medycznie nie było żadnych przeciwwskazań a nie udawało się. Lekarz pow.że to głowa musi zrobić swoje i zrobiła:) KLARA32 - slusznie zauważyłaś, piszemy o pierdołach, jednak odpowiadamy na swoje komentarze. Forum nosi nazwę ciąża po poronieniu. Poronienie niewątpliwie jest czymś przykrym, fakt że tu jesteśmy świadczy o tym, że połączylo nas to samo doświadczenie i każda z nas wie o czym mówi. Natomiast ciąża (po poronieniu) jest czymś ogromnie radosnym. Sama to przeżywam teraz. Nie widzę powodu by wprowadzać żałobny nastrój. SAma byłam tu kilka miesięcy temu, mogłam się wyżalić i nie pozostawalo to obojętne, i kiedy pojawia się taka forumowiczka, jej wpis nie pozostanie bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sois za odpowiedź:):) Od rana czuje motylki w podbrzuszu- próbuje się nie nastawiać bo później bardziej boli, ale ten ból nie pozwala mi się skupić nie czymś innym. To nasz 1 cykl w pełni więc liczę się z tym, ze może być ich więcej :) Tylko mój M jest pewien, ze będzie prezent pod choinką- pewnie bardzo bym chciała( kto by z nas nie chciał)? ale faktycznie chyba wole mówić sobie ze to @ się zbliżą niż ze coś jest na rzeczy- może będzie niespodzianka??? A co do pisania o bzdurach, hmmm, myślę, że przychodzi taki czas po przykrym przeżyciu ze już po prostu nie chcemy za bardzo do tego wracać zawsze będziemy pamiętać o naszych aniołkach ale one na pewno nie chciałyby aby mamusia wciąż płakała takie rzeczy zdarzają się bardzo często- nie jesteśmy same ale możliwość podjęcia nowej walki dodaje siły i nadziei na lepsze jutro. Moim zdaniem to dobrze , ze gadamy o wszystkim to ma być forum wsparcia a nie wiecznej kondolencji! Jak przyłączyłam się do tego forum zostałam czule przyjęta i to się liczy! Po co miałabym tu wchodzić gdybym była wciąż pytana jak sobie radze, jak się czuje? Takie zachowanie prowadzi do depresji a nie do podniesienia się i otwarcia nowego rozdziału. Macie prawo się z mną nie zgodzić ale takie jest zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisra83
klara 32 napisałabym Ci dłuższego posta .. gdybys była tego warta . ......oceniasz ludzi po kilku słowach czy przeczytalas już te 590 stron ?????????????/ zastanów się nad sobą laska .. i poczytaj może jak każdy się bał zabiegu , bolu , plakal w poduchę , bolało go ciało i serce po stracie , później jak przychodzil kolejny okres to znow były łzy , i nagle się udało zajść w ciaze a te osoby na forum sa dla siebie i wiesz co ?????? NIE CODZIENIE UDERZAMY W POWAZNE TONY O LEKACH I MEDYCZNYCH STWIERDZENIACH ALE NIE JESTESMY DEBILKAMI KTORE NIE MAJA NIC DO POWIEDZENIA POZA TYM CO MIALY NA OBIAD !!! ... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu93 Ja się z tobą w pełni zgadzam.Niekiedy lepiej pisać o wszystkim niż zamknąć się w sobie i pogrążyć w depresji.Strata dziecka jest ciężka do przeżycia ale z czasem pomimo przykrych wspomnień trzeba powrócić do walki:) Trzymam kciuki za dobre wieści. "" Ja miałam ciężką noc.Wczoraj strasznie popuchłam.Nogi,dłonie,twarz jak napompowane:( Czuję się bez sił.Na razie leżę i czekam czy po dłuższym odpoczynku przejdzie.Jak nie to jutro chyba postaram się wcisnąć do lekarza.Nie wiem czy to czasem nie zaczyna się zatrucie ciążowe ale w czwartek było ok.U mnie wszystko zamknięte.Nawet niema gdzie ciśnienia sprawdzić.Byle do jutra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje szczescliwej mamusi niech sie synio chowa zdrowo :) Mlo powiem Motylkowi zeby sie do ciebie odezwala bo ona sie zmagala z tym problemem i moze udzieli ci rad co jak masz jesc zeby cukier nie skakal.. Kto ci nie doradzi lepiej jak osoba ktora przez to przeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi, na razie moze zaczekaj z rozciaganiem i cwiczeniami, nawet z nadmiernym sprzataniem, jak jestes po poronieniu, to te pierwsze tygodnie powinnas sie oszczedzac. Ja gdzies do 12 tyg duzo lezalam albo po prostu odpoczywalam i jakies krotkie spacerki, a do meza nalezalo sprzatanie i noszenie siat z zakupami,i oczywiscie caly czas powtarzalam sobie,ze bedzie dobrze, tym razem musi byc. Teraz coraz wiecej robie w domu,ale tez na spokojnie. Za cwiczenia sie nie biore, no ale to juz musisz z lekarzem uzgodnic. Sista pisala, ze chyba od 12 tyg na rowerku stacjonarnym zaczela jezdzic. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 o kurcze to nie fajnie że opuchłaś :O odpoczywaj jak najwięcej i pisz czy coś się zmieniło z tymi opuchnięciami xx milenka1988 - dzięki :) no w s umie czytałam na temacie słodkich mam jak sobie radzą z tym cukrem, i faktycznie muszę próbować po trochę wszystkiego żebym wiedziała co źle wpływa na mnie, choć zauważyłam że najwyższy cukier mam po śniadaniu :O wczoraj na kolację zjadłam 2 kanapki z ogórkiem i 1 kromeczkę chrupkiego i miałam cukier 5,4 a dziś na śniadanie zjadłam 2 kromki z ogórkiem popiłam woda i 9,2 nagle. xx Sosi9 gratulacje :) będzie dobrze tylko dbaj o Was :) i odpoczywaj bo to są najważniejsze tygodnie :) xx Izu93 nie myśl o @, los wie co robi :) będzie dobrze xx tofilebork kochana co Ty robisz że "aż" tyle przytyłaś ??? to czekanie chyba jest najgorsze na poród.. xx ja dziś ledwo z wyrka wychodzę, tak jak wczoraj pisałam dostaje takich nagłych bóli brzucha :O w nocy 2 razy się budziłam z tego bólu, do tego coraz ciężej ułożyć się na łóżku, i jakieś mdłości mam nie wiem co to się dzieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara23 bardzo źle oceniasz dziewczyny,ja straciłam swojego aniołka 13.11.2013r i tylko dzięki dziewczynom na forum jakoś funkcjonuj***ardzo rzadko sie wypowiadam ale codziennie czytam.Jednak za nim dobrnełam do aktualnej strony,przeczytałam prawie wszystko od poczatku.Wiara -znajdujących się tu dziewczyn,ze dla każdej z nas zaświeci słonce jest budująca,zadna z nas nie zapomni swoich aniołków a jak twierdzisz,ze piszą o pierdołach to naucz się czytać miedzy wierszami to,że dziewczyny piszą o swoich czynnościach z zycia codziennego, to -według mnie przynajmniej- swiadczy o determinacji powrotu,po tak traumatycznych przeżyciach- do życia,do dalszych prób o pozyskanie SZCZĘŚĆIA w swoim zyciu.Po za tym zauważ,że niektóre z dziewczyn znajdują się w ciąży i również się obawiają co przyniesie im kolejny dzień,kazde ukłucie,kazdy skurcz powoduje obawy,dlatego jestesmy tu dla siebie aby wspierac się w tych trudnych ale i również przeżywać wspaniałe chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbę chciałabym sobie przedłużyć konto premium w ovufriend, ale muszę wysłać maila do 7osob i one muszą się tam zalogować. Nic nie płacicie i nie musicie z tego korzystać tylko trzeba się zalogować przez maila, którego bym wam przysłała. Dlatego proszę jeśli któraś chce mi pomóc prześlijcie mi na pocztę swojego maila (nie chcę żebyście podawały je publicznie) i ja wam wyślę zaproszenie. A może któremuś staraczkowi pomoże to konto w zajściu. Moja poczta to: szamanka21@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×