Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Edzia może dlatego ze czuje się jak bomba tykajaca ? a może dlatego ze mi ciężko już ? ze spac nie mogę bo przekręcanie się z boku na bok boli .. miednica boli , może dlatego ze non stop slysze ze to już - bo szyjka się skraca bo rozwarcie bo czop a tu dupa ? boje się ruszyc z domu i isc na spacer nawet ... niby już a nie już . nie sprzątam na sile _ czuje sile moc i mogę to robie --- bo po co mam caly dzień lezec jesc i ogladac tv skoro mnie nosi ? jak mi zleciało do 36 tyg to teraz się ciagnie na maxa .. każdy dzień się dluzy , maz wraca o 18 . ja sama tu siedze i dostaje już do glowy jeszcze ta pogoda ..buuuuuu dziś nie jestem w formie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA sista no cobrze, juz dobrze;-) To juz rozumiem;-) Ja to sie porodu balam strasznie wiec moze dlatego wcale mi sie nie spieszylo...dopiero jak termin nadszedl to bylam gotowa,albo i nie?;-) Dzis nie pada i nie wieje wiec i tak juz jest lepiej,a za dwa dni ma byc juz calkiem fajnie;-) MOja corcia dzis nie polazla do zerowki bo cala noc smarkala...a mnie chyba angina bierze bo migdal boli, przelykac nic nie moge... """"""""""""""" Rodzic na wiosne jest super! Cala wiosna i lato na spacerki-ja tak z corcia mialam, teraz to polowa wrzesnia wiec bedzie troche inaczej... ...a ja za 3 tyg mialabym rodzic to dzieciatko, ktore sie nie udalo donosic...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista przestan sie martwic tym terminem. Urodzisz i ani sie nie spodziejesz. Ja w poniedzialek bylam u gina zmartwiona ze nic przez tydzien nie postapilo a w srode jechalam na porodowke. Balsam Mamamil faktycznie kepski ale z olejku bylam zadowolona. Maz do dzisiaj mi nawet masaz plecow robi i nie jestem tlusta jak po.oliwce. ale wydaje mi sie ze jak sa sklonnosci do rozstepow to najlepszy balsam nie pomoze. Ja mam rozstepy na udachnz dawnych czasow i nic mi na nie nie pomaga X Edzia herbatka koperkowa faktycznie tez na kolki ale ja probowalam. Jeszcze sa kropelki niemieckie Sapsimplex (nie wiem jak to sie pisze) niby lepsze.niz ESpumisan i Infakol. Tylko trzeba miec kogos.kto sprowadzi z Niemiec. Podobno niektore sklepy z chemia niemecka moga pomoc X Akinom na pewno przez to ze karmisz jestes ciagle glodna. Teraz to musisz sie odzywiac a i tak pewnie nie przytyjesz :) u nas tez pediatra na poczatku powiedziala ze kupki przy karmienii piersia sa czeste ale jak zrobily sie bardzo wodniste i doszly jeszcze inne objawy to podejrzewa alergie. Tydzien mam probe ze sztucznym a dalej zobaczymy. Odciagam mleko zeby nie zatrzymac laktacji. Moze jeszcze bede karmic. Ostatnia kupa byla wczoraj o 23. Byle teraz zaparc nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia U mnie za 12 dni będzie rocznica zabiegu łyżeczkowania.W akcie urodzenia martwego dziecka jest chłopczyk mówili żebym wybrała.Nie zapomnę tego do końca życia :(Pocieszenie jest bo nosimy teraz pod serduszkiem nowe życie i teraz musi być dobrze. Nie dobrze że cię coś bierze mi pomogło tantum verde na gardło zacznij od domowych sposobów herbatka z miodem i cytryną może pomoże.Ale tak to już jest jak dziecko zakatarzone to mama prędzej czy póżniej też.Masz rację wiosna lato super na rodzenie syna rodziłam w czerwcu szybko zaczęliśmy chodzić na spacerki na święta Bożego Narodzenia miał już prawie 7 miesięcy taki słodziutki był.Teraz trafiło mi na lipiec też super jeszcze mam termin w moje urodziny ojej jakbym chciała tak trafić to by był najpiękniejszy prezent dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
ututu 123 Dziś już wtorek:) do piątku tuż tuż.Też czekam z niecierpliwością co tam u ciebie w brzuszku bryka .Oby wszystko było dobrze co tam było będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra sorki za to narzekanie : już przestane :) ogarniam się i nie narzekam już i daje Nini spokoj - będzie jak jej się zechce a mama spokojnie czeka ( niecierpliwiec się postara czekac eheheh ) nie mam wyjścia :) wlasnie wpadłam na pomysl zrobienia pasty do kanapek z jajek maz lubi wiec zrobie mu przyjemność :) pogoda faktycznie poprawia się : nie jest jakiś super cieplo ale mniej wieje i nie pada chwilowo . co do rozstepow : macie racje : ja si ebalam bo ogolnie mam zdolność do roztspow i cellulitu ale udało się poki co na brzuniu nie ma :) jupi . a ten mamamil olejek jak spotkam kupie bo oliwka to mi niezle brudzi piżamki bluzki etc ale zamierzuje to wyrzucić potem i kupic sobie nowe wiec luz . dziewczyny warto kupic do spania śpiworek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ututu 123 o której masz w piątek wizyte ? ja tez mam w piątek ale nie pamiętam ok 18-19 pewnie jakos . mala wlasnie robi dziwne pozycje w brzuchu ,wyciska mi brzunio w prawo i napina :) Edzia oby Cie nie wzielo mocniej , kuruj się kochana i zdrowiej ;) bo weekend tuz tuz a pogoda ma być piekna wiec spacerki czekaja :) czekam na dziecko musi być dobrze - inaczej nie myslimy ok :) ? pozytywne myslenie przyciąga pozytywne wydarzenia :) Agnik24 może jeszcze będzie ok z tym karmieniem , dobrze ze odciągasz i nie zatrzymujesz laktacji :) waleczna dziewczynka , Mala najwazniejsza jeśli się nie uda i trzeba będzie sztuczne to trudno ale zrobilas wszystko co się dalo . super . mlo jak się czujecie kochane ? jak malenka ? jak humorek ? goisz się kochana ? dbasz o siebie czy czasu brak ? sciskam cie mocno . co do terminu i spacerkow: wiosna lato super ciesze się na to na maxa > lubie spacerować , jezdzic na rowerze i już się nie mogę doczekać wiosenki :) Akinom3 super taki spadek wagi :) i jeszcze te jeansy za luźne ;) wow wow :) jak masz gloda to jedz smialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalenkamz
Witajcie dzoewczyny. Jestem nowa. Bardzo bardO wam gratuluje ciazy i juz zdrowych dzieciaczkow w domu. Ja poronilam 6 lutego tego roku. Moja dzidzia miala 7tygodni. Teraz prawdopodobnie jetem znowu w ciazy :) nawet nie doczekalam pierwszego okresu po poronieniu. Dzis wieczorem ide na pierwsze usg potwierdzajace ciaze. Bardzo bym chciala zeby wszystko bylo dobrze bo boje sie ze tak szybko po pironieniu moze byc pozsmaciczna albo puste jajo. Tez bym chciala miec juz swoje dzieciatko na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
sista83 masz rację ty rób lepiej tą pastę nie będziesz myśleć .Rozumiem cię że chcesz mieć to za sobą że się już męczysz ale nic nie przyspieszysz a tylko się stresujesz,pewnie to wszystko się zacznie w najmniej spodziewanym momencie. Sista ja mam 22 t c i 1 dzię kupiłam już 2 kocyki dwa rożki i śpiworek słyszałam że jest dobry .Zaraz ruszam po kołderkę i podusię jeszcze nie mam łóżeczka ale idę do smyka jest fajna promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Sista83 Ależ Ty dobrą żoną jesteś ;-) Odnośnie spiworku to różnie z tym jest... Ja kupilam kiedyś dwa dla mnie i koleżanki dla jej synka- takie same- moja corcia darla się i spac w nim nie chciala, a synus koleżanki uwielbiał spać w spiworku :-D #### Czekam na dziecko A ja mam termin na rocznicę poronienia- syrasznyyyy zbieg okoliczności, prawda? Pisalam kiedys o tym, ale wtedy nikt ni nie odpowiedział... A Wam moze się uda w urodzinki Twoje utrafic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny infacol pomaga po dluzszym stosowaniu , po zadnym specyfiku nie bedzie ulgi natychmiast. Malemu mojemu to pomaga jeszcze mu daje na noc tylko raz no i jest najlatwiejsze w aplikacji. A na kolki nie ma zlotego srodka moim zdaniem ktoras tu wypisala wszystkie metody ale trzeba to przeczekac i tyle. Ja malego mocno tulilam do siebie i nucilam melodie jakies i staralam sie byc spokojna to i on sie wyciszal. zaczynal zazwyczaj o 20 40 i zasypial o 22 30. Przeszlo mu gdy mial 3 ms , magiczne 3 ms. Powodzenia tylko cierpliwosc nas uratuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalenkamz
Witam jestem tu nowa . Gratuluje wszystkim mamusiom ze juz maja swoje upragnione dzieciatka na rekach. Ja poronilam 6 lutego. Teraz jestem mam nadzieje w kolojnej ciazy ale to sie wyjasni dzis wieczorem bo ide na pieresza wizyte wieczorem po pracy. Boje sie bardzo o ta ciaze bo nawet nie doczekalam sie okresu po tamtym poronieniu i znowu ciaza i jeszcze mam niedoczynnosc tarczycy. Chcialabym ta ciaze donosic zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magalenkamz trzymamy kciukasy żeby wszystko było dobrze , pewnie masz stresa co ? musi być dobrze !! daj znac po wizycie co i jak ok ? :)))) czekam na dziecko - ja mam 2 kocyki cienki i grubszy , jeden rozek i zero spoworka ,kolderka i podusia jest i poki co 2 posciele ale wiem ze musze dokupić tak samo jak przescieradelko kolejne . a co tam w smyku znow jakies promo maja ?:) Edzia staram się być dobra zonka :) ale roznie bywa ..szczególnie jak dre na niego pysk o nic ehheeh :) co do rozcznicy i zbiegów okoliczności : patrz na to jako na dar z niebios :) ja teraz jak miałam rok po łyżeczkowaniu poszlam na cmentarz zapaliłam swieczke na jakims grobie i pomyslalam sobie kocham Cie dzidziio a w brzuszku mam druga dzidzie czuwaj nad nia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rocznic ja w druga ciaze zaszlam w czasie gdy mialam rodzic pierwsza dzidzie po 7 cyklach tez zbieg okoliczności nie? Jakby pierwsza dzidza narodzila sie na nowo w ciele mojego synka.... oj czesto o tym mysle i zastanawiam sie kim bylo to dzieciatko i właściwie co sie stalo. Smutne to wszystko i nie chcialabym do tego wrocic.... ale blizny w sercu nigdy sie nie zagoja. Milego dnia dziewczynki. Sista odpoczywaj poki mozesz potem nie bedzie czasu przekrecic sie na ten drugi bok..... Ja jeszcze troche i tez bede na polskiej wsi juz licze dni moze maly bedzie lepiej sypial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ja tez słyszałam o tych niemieckich kroplach dla dzieci i są super mój brat 5 lat temu używał je dla swoich bliźniaków bo nic innego nie pomagało a po tym przeszło i kiedyś znajomy męża też załatwiał sobie i też jego dziecku bardzo szybko pomogły tylko trzeba mieć kogoś kto je kupi albo faktycznie w tych sklepach z niemieckimi artykułami można zapytać oni pewnie często jeżdżą to może zrobią przysługę i by kupili. xxxx No nareszcie dzisiaj pogoda trochę lepsza i humor też mam inny:-) chociaż chwilami dobija mnie to siedzenie w domu,no ale dam radę już nie mogę się doczekać piątkowej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalenkamz
Sista83 bardzo ci dziekuje za.odpowiedz. oczywiscie ze sie boje i ciesze jednoczesnie. Na pewno napisze co i jak wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choruszka tez masz w piątek wizyte :) ? :)))) super . moja pasta jajeczna wyszla bosko :) dałabym ogorki ale w domu było brak : dalam jajka ugotowane poszatkowane , majonezu lyzke , pieprz , szynka pokrojona , cebulki nieco , i dalam pomidorka do tego tez . ( normalnie dałabym cos zielonego jakas natka i ogorek kiszony wlasnie ) ..pyszne to jest :) wlasnie jem drugie sniadanie z ta pasta ale jak się przegryzie w lodowce będzie lepsza . obiad na dziś mam z wczoraj wiec luźno - gulasz został . magalenkamz pamiętam jak się balam pierwszej wizyty :nogi jak z waty ..zawal murowany i jak powiedziała pani doktor ze cos tam widzi ( za wcześnie było na konkrety ) i tysiąc modlitw do Boga żeby ta dzidzia zyla i się rozwijała i wiesz co ? teraz jest 38 tydzień i wkłada mi nogi w glab brzucha i pod zebra i lobuzuje ;) Jest dziewczynka i kocham ją nad zycie ale i pamiętam o tamtym dziecku ( poronienie 9 tydzień ) . 9 tygodni nieco działam nieco odpoczywam : do 14 dziennie jestem aktywna potem padam spacko i wstaje nietomna hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Sista83 Tak Kochana ja tez mam w piątek:-)na 9 rano,od wczoraj wieczora boli mnie podbrzusze jak na @mam nadzieje,ze to nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Leze i tak mnie boli ten brzuch ,ze szok ostatnio jak mnie bolal to takie rozciąganie a teraz jak mega mocna@ i takie jak by parcie na podbrzusze:-(mam nadzieje tylko,,ze to nie zadne problemy z szyjka albo cos:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Strasznie strasznie ci zazdroszcze ale tak pozytywnie. Boje sie bo mam niedoczynnosc tarczycy jeszcze nie wiem czy to przez to Strach jest ogromny tak jak pisalas. Nawet jak dzis cos zobacze to pozniej beda obawy o bicie serduszka pozniej czy odpowiednio rosnie i ciagle bedzie cos Najbardziej sie boje takiego starszego poronienia okolo jak jiz jest dzieciatko i trzeba je ronic martwe tyle sie tego naczytalam ze ciagle sie boje. A jeszczd ciagle pracuje bo nie stac mnie na zwolnienie taraz z pracy i tez dlatego sie boje o dziecko chociaz to nie jest ciezka praca bo to sklep z chlepeb i ciastami i tylko wstaje obsluguje klienta i zaraz siadam i siedze. Najgirsze jest wstawanie o 5 rano bo sa dni ze bym zrobila wszystko byle zostac w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Ututu123 i Choruszka -Wy czekacie na piątek a ja na czwartek na wizytę żeby zobaczyć moje maleństwo :-) Mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku, że dzidzia urosła i fika sobie w brzuszku... Niby nic się złego nie dzieje ale zawsze na tydzień przed wizytą łapią mnie jakieś głupie obawy :-( Nie wiem jak Wy ale ja kilka razy dziennie smyram się po brzuszku i próbuję wyczuć szkraba ale jeszcze nic z tego nie wychodzi... W sumie to dopiero 14 tc więc pewnie jeszcze z 3-4 tygodznie i dopiero coś poczuję. Już nie mogę się doczekać... :-) tak samo żeby poznać płeć... :-) ale na to też chyba jeszcze za wcześnie... Sista - cierpliwości! :-) wyobrażam sobie jak jest Ci już ciężko i że jak najszybciej chcesz tulić malutką w swoich ramionach ale to już nie jest od nas zależne kiedy księżniczka zechce wyjść na ten świat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Wzielam wlasnie 1 nospe mam nadzieje,ze nie zaszkodzi bo juz wytrzymać nie moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choruszka masz w domu nospe ? weź sobie . magnezu masz odpowiednie dawki .? ja jak miałam bole i rozne akcje to dostałam prikaz brania dużych dawek i brałam do 36 tyg az ( 3 razy po 2 asmag forte ) magdalenkamz ja po pierwszym poronieniu taksie balam ze teraz już ok 10 tyg poszlam na l4 kasy polowe mniej mam ale nie stresuje się praca i ciaza trwa jak widać i ma się dobrze ,staraj się nie przemeczac i dawaj znac . Nika_82 no to 3mamy kciukasy za czwartkowe usg :) co do schiz.norma tak samo jak zle sny i smutki przed wizyta : naladujesz się pozytywnie na wizycie i będzie pięknie :) do kolejnej wizyty :) strach w nas zostaje do końca już.ja poczułam dopiero w 21 tyg ruchy jak cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choruszka no i dobrze i poloz się i odpoczywaj , ja w 17 tyg miałam takie bole ze myslalam ze to już koniec ciąży będzie - ten magnez pomogl i nospa wlasnie . jak mus to trzeba brac . ja przez cala ciaze zjadłam może z 5 tabletek nospy bo tez się balam - ale trzeba niekiedy . my tez lezymy - Nini odpoczywa sobie z mama .czkawka była oczywiście 5 minutowa u malej ( zdarza jej się mieć 3-4 dziennie , dziś w nocy miała 2 razy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
sista83 - kochaniutka może Ty że tak powiem daj sobie na wstrzymanie, spróbuj nie myśleć że chcesz już albo że będzie po... tak jak moja siostra chciała urodzić żeby przez świętami wyjść ze szpitala, a termin był ok 18tego. Więc sprzątała, sprężała się, firanki wieszała i nic. Potem się wzbraniała żeby na same święta nie leżeć w szpitalu. Potem jak już było przed to sama jej powiedziałam "wrzuć na luz", bo i tak nic nie zdziałasz. I mówiła co ma być i kiedy to będzie. I urodziła przed świętami i na święta była w domku z małym. Więc Kochaniutka: co ma być i kiedy to będzie :) cierpliwości :) a ja trzymam kciuki :) Wizytę mam o 9:45 czasu UK, czyli na Polski 8:45. Rano więc tym bardziej się cieszę :) Ale proszę, trzymajcie za nas kciuki ok? ___ Akinom3 - Dziękuje że liczysz ze mną te dni :) tak sobie mówię że jeszcze tylko środa i czwartek bo dziś już dzień trwa i szybko minie bo sobie tyle zajęć wynalazłam że szok. Prasowanie (dużo bo 3 prania wyschły), mam w planach zrobienie takiej domowej pizzy więc i zakupy i spacer przy okazji :) i porządek z ubraniami bo mam troszkę ciuszków w których na pewno nie będę chodziła. Ja dziś z humorem troszkę lepiej :) I jak będzie tylko wszystko w porządku z kruszynką, jak ją zobaczę to od razu, naprawdę, chyba oszaleję ze szczęścia :) i zakupy obowiązkowo, jak nie w piątek to sobota na pewno :) ___ czekam na dziecko - dziękuję Ci również :) Widzę nie tylko ja nie moge się doczekać piątku :) ach... musi jakoś to być, musi być dobrze :) ___ magalenkamz - trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :) Przykro mi z powodu Twojego Aniołka ale pamiętaj, będzie dobrze :) koniecznie odezij się po wizycie a my tu będziemy kciuki trzymać i przesyłać pozytywną energię :) ___ EDZIA - rzeczywiście z tym terminem to... cóż... kochana... zbieg okoliczności, a może właśnie tak miało być? Ja pierwszego Aniołka miałam urodzić 7 lub 8 sierpnia, teraz zobaczymy ale również ten sam miesiąc wypadnie, bo na ostatnim usg był termin na 26.08. Z @ 2.09, tak mi wyliczyli w PL. ___ Choruszka - kochana odpoczywaj, i nie myśl że to coś złego, a no-spa nie zaszkodzi, ja ostatnio na żołądek brałam bo się wyprostować nie mogłam z bólu, takie miałam skurcze w dołku. Mnie też bardzo często boli brzuch dołem, czasem też jestem przerażona bo ból jest mocny, ale wtedy staram się tylko leżeć i nic nie robię, bóle jajników też mam... Rada mojej cudownej siostry tak jak już raz pisałam - no-spa bo po co masz się męczyć. Ona mi tak mówiła, a też w drugiej ciąży początki miała nie ciekawe, bo plamienie i w szpitalu kilka dni była, ale nawet tam jej polecali właśnie no-spę. Ja nie jestem zwolenniczką leków ale też biorę w ostateczności. Kochaniutka trzymaj się i myśl pozytywnie, nie stresuj się że coś się dzieje. Jestem z Tobą pozytywnymi myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Sista ututu123 dziekuje wam za mile slowa,zadzwoniłam do doktorka mam brać luteine 2razy dziennie,nospe ale ja ograniczać i aspargin czy jakoś tak 3razy dziennie,wiec mam nadzieje,ze to pomoże i mam leżeć chociaz to robie caly czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Nika_82 - nie dziwię Ci sie, wiem, strach jest, ja ostatnie usg miałam w 9 tygodniu, z usg Dzidzia była duża bo miała równo 10tyg, fajnie się ruszała, nigdy nie zapomnę tego widoku. Teraz czekam jak na szpilkach na tą wizytę bo nie miałam usg genetycznego... Ale tak jak dziewczyny radzą, pozytywne myślenie jest najlepszą radą jaką można dać :) Koniecznie napisz co i jak po wyzycie :) Ja i choruszka będziemy prawie w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
choruszka - będzie w porządku, nie martw się :) ja mam luteinę jeszcze na 13 dni tylko, aż się boję bo potem jej przecież tutaj nie dostanę... wszystko będzie dobrze, wypoczywaj i nie stresuj się, włącz sobie jakąś komedię czy coś, albo jakąś książkę poczytaj, tak dla relaksu żeby nie myśleć za dużo :) najgorsze takie właśnie chwile kiedy coś boli, kłuje i nie ma się na to wpływu a do wizyty daleko... wiem co czujesz, ale nie poddajemy się tak? Złe emocje i myśli znikają a u nas będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Sista 83 Koleżanka mi mówiła że są fajne tanie kołderki kupiłam za 68zł. razem z podusią.Nie mam pojęcia ile kupić tych ciuszków na 52 cm bo to są chyba najmniejsze? Edzia No to ci się termin trafił może to ma być nagroda za tamto cierpienie?Tak jak pisałam do Sisty nie mam pojęcia ile tego kupić wszystkiego mam z 6 pajacyków po 6 szt body z długim i krótkim rękawkiem 3 pary śpioszków z kaftanikami wszystko na 52 cm boję się żeby teraz przyda się chyba trochę większych dokupić co? megalenkamz Gratuluję i trzymam kciuki oby było dobrze ale trafienie jeszcze przed okresem :)Daj znać po wizycie ,a co w ogóle było przyczyną poronienia u mnie w 10 t c stwierdzno martwą ciąże przestała się rozwijać koło 7 t c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Nika 82 Ja kochana o dzisiaj mam schize przed każdą wizytą u lekarza chociaż muszę przyznać że odkąd czuję ruchy to mniej się stresuje ale jakaś obawa zawsze jest.Mi to już chyba tak zostanie do końca ciąży.To ty idziesz pierwsza na wizytę my tu na forum też przeżywamy każdą wizytę każde wasze obawy też się nam udzielają i mocno trzymamy kciuki za wszystkie brzuchatki i starające się.Co do płci to ja byłam załamana dowiedziałam się dopiero tydzień temu w 21 t c .Ale już wiem że to będzie laseczka na ciebie też przyjdzie czas ale ta płeć chyba nie ma większego znaczenia co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×