Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość czekam na dziecko
Nika 82 Trzymam kciuki napisz po wizycie co i jak.Współczuję ci takie samopoczucia oby nie trwało długo ja miałam tylko parę dni mdłości a też myślałam że się wykończę.Widzisz ja po poronieniu gdy zaszłam w obecną ciąże to mnie denerwowało jak mąz do mnie mówił jak to będzie jak mi brzuszek urośnie czy chłopiec czy dziewczynka i takie tam.Wszystko mnie denerwowało nie chciałam mówić o tej ciązy tak się bałam że ją stracę i bardzo długo to trwało nawet nie dotykałam brzucha bo nie chciałam się przyzwyczajać.A dzisiaj proszę 22 i 3 dni ciąży.Każdy przechodzi to na swój sposób dlatego twój mąz był może ostrożny nie chciał ci o tym mówić że się boi a teraz jest pewniejszy.Na pewno tym razem będzie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Sista 83 Ja pamiętam pod koniec ciązy z synem też tak puchłam okropnie twarz ręce nogi to woda się zatrzymuje w organiżmie .Pogadaj dziś z ta położną bo nie wiem czy ci pomoże coś jak będziesz więcej pić Ciągle martwiąca Musisz walczyć z tym rzeby z wami nie spała na początku jest to fajne pospać przy kruszynce czuć jej oddech zapach .Ja popełniłam mnóstwo błędów wychowawczych jak mój syn był mały nauczyłam go spać z nami bo mi go było zal jak płakał potem za chiny do łóżeczka tak więc my z mężem celibat i spanie w trójkę to trwało bardzo długo.No i noszenie na rękach nie mógł zasnąc więc na rączki na początku też miło a potem jak zaczął robić się klopsik to aż sobie ręke naderwałam.No ja byłam młodziutka niedoświadczona nie miałam kogo się poradzić mamy się wstydziłam zresztą ona wiedziała co ja robię i tylko kiwała głową ale wtedy naprawdę nie było innego sposobu.Moje dziecko darło się w niebogłosy.Dasz sobie radę kochana tylko konsekwentnie nawet jak mała sobie pokwili trochę to dla waszego dobra bo inaczej życia nie będziesz miała uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia A czytałaś coś na necie o bólu jajnika w ciązy.Ja pamiętam mnie na początku też bolało podbrzusze tak delikatnie też jakby na okres.Krzyż mnie teraz dopiero pobolewa na koniec dnia ale też do wytrzymania.Masz etap kiedy macica g***townie się rozrasta pewnie dlatego masz te bóle a brałaś nospe? magdalenkamz Dziś wizyta?Bo już mi się wszystko kręci tyle nas tu jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Tak tak ja dzisiaj na wizyte. I jestem teraz przesrszona bo pisze tez na innym watku gdzie wszystkie dziewczyny sa ok. 6tygodnia i termin n alistopad tak jak ja i jedna dziewczyna tam napisala ze tez juz raz poronila a w czoraj byla na pierwszej wizycie w nowej ciazy i okazalo sie ze pecherzyk jest maly jak na 6tc i lekarz jej daje 50% szans . Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Sista83 Jakbym o sobie i mężu czytała z tymi klotniami:-D Moj tez mało wylewny... Tego nie zmienię, ważne, ze przytula corcia, całuje ją więc chyba nie musi jej powtarzać, że ją kocha- ona to czuję, to najważniejsze. Do mnie jest podobnie. A ja to jak włoska żona -głośna, zmienna i uparta jak to BARAN właśnie :-D Najlepsze jest to, ze wśród kobiet czy żon znajomych mego męża królują właśnie Baranki!!!:-D ##### Czekam na dziecko Mnir tez na początku bolał jajnik, teraz nie wiem czemu...za tydzień mam wizytę.. Te krzyże to chyba źle wczoraj spałam...:-( Nie wiem... Moja corcia to takie chlopaczysko, zdarla juz 5 par spodni! Na kolanach;-) Lobuziak z niej syraszny, ale w brzuszku tez tak szalała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
edzia Każdy się kłóci nie ma chyba małżeństw idealnych .Grunt to umieć ze sobą żyć dojść do kompromisów mój maż też co dzień nie mówi mi że mnie kocha cóż to słowo by miało za znaczenie.Mężczyżni nasi robią za to dużo innych rzeczy żeby nam tą miłość pokazać.Chodzą do pracy kochają swoje dzieci nie zdradzają umieją żyć z nami a kłotnie to chyba partner każdego zdrowego związku. Co do twojej córci to ona może miała być chłopcem skoro taki łobuziak :)dobrze niech sobie broi oczywiście w granicach rozsądku no nie strasz mnie bo moja córeczka boże jak to brzmi cudownie też tak mi w brzuchu dokazuje czasami to aż mi brzuch podskakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
magdalenkamz Ty masz dzisiaj wizytę to masz myśleć pozytywnie nie zaglądaj na tamto forum skoro cię zdołowało.Jeszcze nic nie widziałaś i nic nie wiesz wrzuć na luz i myśl że będzie ok musi być to forum przynosi szczęscie jak na razie każda szczęsliwie zaszła i cieszy się ciążą Ty też będziesz uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Czekam na dziecko Wiem, że codziennie bez sensu mówić o miłości, ale moj to raz do roku robi:-D A czy zdradza? Mam nadzieję, ze nie:-D Choć jest bardzo przystojny i podoba się kobietom- niestety... Dlatego liczę, że jednak nie uległ żadnej i jest mi wierny. Nie mam podejrzeń, ale czy któraś z nas jest pewną na 100%? Twoja corcia tez może być lobuziakiem, ja pamietam jak wtedy na każdym usg pani ginek nie mogła normalnie zrobic jej pomiarów bo tak się zawsze wiercila i do dzisiaj taka jest. Bardzo energiczne dziecko- jak chlopaczysko, a przy tym wygląd ma kruchej, delikatnej krolewny:-D Ciekawe czy drugie tez będzie takie *****iwe?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dziekuje ci za te slowa na prawde staram sie myslec ze mi sie uda ze bedzie dobrze tylko to tak ciezko tym bardziej ze duzo czasu nie minelo naawet od tamtego poronienia bo ta ciaza jest od razu po tamtym poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
ututu123 Jak dzisiaj Twoje samopoczucie? mam nadzieje, że już lepsze:-) jeszcze tylko dzisiejszy dzień i jutro mamy wizyty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
choruszka - dziękuję że pytasz :) mogła bym powiedzieć że lepiej bo wstałam wcześniej niż zawsze , i gdyby nie to że z połówkiem nie rozmawiamy ze sobą to było by fajnie. Mimo tego że na dworze pada deszcz, wieje wiatr (ale wczoraj głowę urywało, dziś mniej) to jakoś ja funkcjonuję. Wyobraźcie sobie że wczoraj na noc taka mnie energia dopadła że o 21 wzięłam się za prasowanie, poprasowałam wszystko co miałam, wcześniej posprzątałam w kuchni, miałam zostawić ten zlew zmywania dla M, niech zobaczy jak to jest jak nikt nie sprząta ale nie potrafiłam, dziś w zlewie zmywanie, oczywiście same jego rzeczy których używał od wczoraj... i leżą i nie mam zamiaru ruszać... dlaczego? Bo mu powiedziałam że zdążył by przed treningiem jeszcze pozmywać to nie zrobiło to na nim wrażenia... nie ruszył... Nie mogę doczekać się jutrzejszego ranka :) jestem pełna nadziei że z Dzidzią jest dobrze :) wczoraj się troszkę wygadałam mamie, dziś też... Jeszcze po pojemniczek na mocz muszę pójść bo poprosiłam mojego w tamtym tygodniu a dziś mi przyniósł jakieś ale to na pewno się są pojemniczki na mocz... takie szczupłe. Nie wiem co oni mu dali w aptece czy sam to znalazł... Dziewczynki które mają dziś wizytę: GŁOWA DO GÓRY I JESTEM Z WAMI I TRZYMAM KCIUKI ZA TO ŻEBY BYŁO DOBRZE :) A mój jak się nie odzywa bo aż takiego focha walną, aż tak go uraziłam to proszę bardzo, sama sobie poradzę i nie będę się denerwować... będę dziś się relaksować po zrealizowaniu planu dnia :) smutno mi trochę ale nie myślę... ;) Sista, dziś niby pierwszy dzień wiosny, chociaż myślałam że jutro :) w końcu zaczniesz odpoczywać :) może Twoja Niunia niedługo będzie chciała poznać świat i dlatego chce Cię przygotować żebyś się zrelaksowała i odprężyła przed jej powitaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia No nie wierzę że raz do roku mówi ci ze cię kocha na pewno robi to częściej .Jak mi brakuje tego to siadam mężowi na kolana i mówię mu że ma mi prawić komplementy i mówić jak bardzo mnie kocha.mój syn jest za to bardzo wylewny i zawsze mu mówię że tą swoją żonę to zagłaszcze i za całuję:)Swoją drogą masz racje czy nas zdradzają?oj co za głupoty jasne że nie!! To z natury ty jestes bardziej energiczna czy twój mąż po kim Emilka ma więcej genów? Mój mąż jest bardzo ciekaw do kogo będzie nasza dzidzia podobna ja zresztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
ututu choruszka TRZYMAM KCIUKASY będzie dobrze:) Nie przejmuj się chłopem ma focha to niech ma przejdzie mu a i może po rozum do głowy sięgnie. Sista coś mało dzisiaj aktywna może ma drzemkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
ututu To dobrze ze masz dzisiaj lepsze nastawienie,cieszę się:-) a foch mężowi niedługo przejdzie :-),no u nas w Poznaniu pogoda wiosenna piękne słonce i cieplutko przesyłam Ci trochę ciepłych promieni!!!!!!!!:-) Miłego dnia dla wszystkich dziewczynek mam nadzieje,że u was też tak pięknie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
dziękujemy za promyczki :) chyba działa bo się trochę przejaśnia ;) ps. poszłam po pojemniczki do przychodni, bo tu dają, i przyniosłam takie same jak mi M przyniósł... tyle że one są takie cienkie że nie wiem jak ja nasiusiam do niego :D W PL są normalniejsze :) A mój M raczej już po rozum nie zdąży... albo zabłądzi bo już tyle czasu i nic więc nie ma nadziei ;) może to głupio zabrzmi, bo nie powinno się tak mówić, ale mam nadzieję że jak już to moje szczęście się urodzi to zobaczy o co mi chodziło, o kogo miał dbać, troszczyć się... że może obudzi się w nim instynkt ojca i przykładnego męża bo póki co coraz częściej przez te moje humory pokazuje mi że jest tym dużym dzieckiem a duże dzieci gorzej jest wychować ;) staram się nim nie przejmować, zawsze ja robię ten pierwszy krok i wyciągam rękę po kłótni, teraz tego nie zrobię, niech zrozumie że nie on jest najważniejszy... Ps. macie pomysł na obiad? Bo ja kompletnie nie wiem co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
U mnie tez pieknie slonko swieci tylki jak wiatr po uszach zawieje to zimno brrr. Stoje w pracy przy oknie sie grzeje promieniami i obserwuje ludzi i masakra idzie dziewczynka moze 11letnia porozbierala sie do krotkiego rekawka i idzie zadowolona a wiosna to najgorsza zeby sie szybbko zaziebic za glowe sie zlapalam normalnie. Nie ma co sie przejmowac meskimi fochami ....sam przyjdzie w koncu bo mu bedzie ciebie brakowalo. Ja z moim to powaznej klotni nigdy nie muelismy od 8 lat a takie tam sprzeczki o codzienne sprawy to jak wczesniej pisalam potrafimy sie ostro powydzierac potem chwila milczenia i potem jak na siebie spojrzymy z tymi naburmuszonymi minami to zaczynamy sie sami z siebie.smiac i po klotni. Zjadlam wlasnie swoja druga bulke w pracy pol czerwonej papryki schrupalam i siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Ja bym zjadla dobrej ogorkowej ale barszczyk czerwony z duza.iloscia startych buraczkow mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
U mnie też piękna wiosenna pogoda cudnie:) ututu Myślisz że twój M zmieni się jak przyjdzie dziecko na świat?Nie żyj takimi bajkami jak on sam nie zmądrzeje i nie stanie się''mężczyzną''to nic go nie zmieni.Zyczę ci oby wam się udało i żebyście byli szczęśliwi nie daj za wygraną niech on trochę polata za tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
magdalenkamz Ja mam na obiad rybkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Czekam na dziecko Poważnie -raz do roku to słyszę. Nie przesadzam ani trochę. Na co dzien przytula mnie, pocaluje, ale nie mówi. Ja tez jestem oszczędna w słowach. A po kim moja Emi energiczna??? Po nas:-D Mama wulkan energii, mąż ciut spokojniejszy, bo np.krzyczeć nie umie, ale tez pełen energii więc dziecko miało po kim dostać takie geny:-D A urodą? Pomieszana troche z przewaga na tatę. Ja jestem blondynka, ale mam ciemną oprawę oczu -oczy niebieskie,niezbyt duże.Mąż jest brunet, oczy piwne, baaardzo ciemna oprawa oczu. No i ja wysoka i mąż bardzo wysoki. A córka? Włosy blond po mnie, a reszta po tacie, oczy wielkieeee piwne-robi nimi furorę ;-), piękne rzesy jak malowane, wysoka i dluuugie ręce i nogi, oraz palce u rąk. My z mezem oboje smukli ( ja juz po ciąży mniej) więc czy po mnie jest taka czy po nim to nie wiadomo:-D Grupę krwi oraz znak zodiaku ma po tatusia ;-) A charakterek -mąż twierdzi, ze uparta jak mamusia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudzila mnie polozna telefonem : spalam od 11 do 13 chyba :) mowie jej ze mam dużo energii a ona na mnie spojrzała i se myśli : taaaa jasne ... dwa razy ją widziałam oba dni było ladnie a ona spala eheheh :) pogadalysmy , mowi ze jak puchne to niezbyt fajnie ale to w miare normalne pod koniec ciąży , poza tym nieco o diecie karmiących pogadala : ze mam nie za dużo namialu jak cos jesc bo dzieciaczki nie trawia za dobrze , a tak poza tym ..wszystko tylko umiar i sprawdzać reakcje . co poza tym .. ze mam podusie poki co wywalić z lozeczka i pod materac cos dac żeby mala miała wyżej . i ze widzimy się jeszcze za tydzień w srode jak cos ( o ile nie urodze ) ehe . wlasnei odgrzałam sobie wczorajszy obiad a mezowi robie na poziej schabowego i ziemniaczki z koperkiem a na jutro chce naleśniki dla mnie z jogurtem danio np. a jemu z dżemikiem . pogoda piekna ja pospalam poszłabym może na spacer ale czekam na szwagra a dwa prasowanie na mnie patrzy heheh :) - no to wietrze domek chociaż . magdalenkamz zakazuje Ci wchodzić i czytac smutne posty : BEDZIE DOBRZE MUSISZ W TO WIERZYC A MY TRZYMAMY KCIUKASY ZA CIEBIE . ututu123 - przesylam buziaki i pozytywne promyki z południa Polski :) i chyba mialas tez moje turbodoładowanie bo widze ze akcja sprzątanie było .a co do ukochanego : pomaluj się ladnie i zlewaj go jak wroci i bądź usmiechnieta ale nie gadaj z nim - niech myśli o co kaman eheh :) czekam na dziecko ojj pospalam pospalam :) slonce walilo mi w buzie z okien dachowych a ja jeszcze przykryta spalam ..obudziłam się i wygladalam znow jak ta z bridget jones - i na szybkości dalam tusz na rzesy i nieco pudru bo wygladalam strasznie eheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Utututu123 .. Musisz sobie tak powiedziec- TERAZ JA I MALENSTWO JESTEŚMY NAJWAZNIEJSI, a resztę miej głęboko w d...:-D Może się ułoży.,a może nie, ale na pewno teraz nie bedziesz podejmować żadnych kroków. Jak dzidzia się urodzi to będziesz silniejsza- ponoc wtedy kobieta może zrobic wszystko dla swojego dziecka. Ty tez bedziesz walczyć o szczęśliwe życie dla Ciebie i dzidzia:-D Ja juz mam jedno dziecko i ono daje mi ogromną siłę by przetrwać różne zawirowania. Tez u nas było juz tak źle jak córa miała 2 lata, ze rozwód wisiał na włosku, a teraz sama widzisz- drugie dzidzi w drodze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do malej : bardzo bym chciała żeby była "caly tata " bo mój maz jest ladny eheh tzn ja tez jestem ogolnie pewnie tylko on ma ciekawa urode : ciemna karnacja cimne wlosy brazowe oczyska i taki przystojny ogolnie >) a ja mam długie ciemne wlosy ( teraz mam ombre jaśniejsze końcówki tak od polowy cieniowane ) niebieskie oczy i + 20 prawie na plusie eheheh:) Edzia mój tez tak : średnio raz na ruski rok powie magiczne KC ale ja tez mniej tego używam i wówczas ma to swoja piekna moc a nie jak ludzie dziennie na dowidzenia sobie mowia : KUP CHLEB KOCHAM CIE JADE DO MAMY KOCHAM CIE ZROB PRANIE KOCHAM CIE HEEHHE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Sista83 To my chyba mamy tego samego męża! !!:-D Mieszkamy blisko więc jest taka opcja :-D:-D:-D A z tym kocham Cię -to tez bym szalała -mamy właśnie takich znajomych- tam ciągle leci- KOCHAM CIĘ, KOCHANIE;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Mmm rybka dawno juz nie jadlam. Sista dziekuje ci za wsparcie dzis do.wizyty juz tam nie wejde. Ja bym chciala zeby moja niunia obojetnie jakiej plci bedzie zeby tak ogolnie miala buzke po mnie bo mi wszyscy mowia ze mam.ladna taka przyjazna a oczka brazowe i brazowe wloski bym chciala zeby mialo po tatusiu bo ja oczy mam niby zielone ale jakie takie nijakie a wlosy takie szatynko-rudawe ale farbuje na braz taki nie zbyt ciemny. A wiecie co bardzo bym chciala miec coreczke zawsze o nej marzylam a teraz jak moj powiiedzial ze tez chcialby corke to juz w ogole masakra mam na tym punkcie bzika ale z drugiej strony to po moim pironieniu to moze byc.nawet synus byle.tylko zdrowe byle bym nie mysiala juz przechodzic.kolejnej tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia ale jaja .. :) zżarty zartami ale musze zacząć go inwigiliowac eheh :) zartuje . wlasnie rozprawilam się ze schabem - robiłam tłuczkiem i wstawiłam do lodówki , zaraz biore się za obieranie ziemniaczków i na tym misja się poki co skończy - przed 17 wstawie na gotowo do smażenia/gotowania . smaruje się dziennie tak jak mowilam ( 2 razy dziennie cyc i brzuch ) i tak mi się poci miedzy cyckami ,ze szok - dobrze ze zaraz rodze bo w lato to chyba by plynelo strumieniem :) mój tata się cieszy bo ma 3 kwietnia 60ke i mowi ze NIna pewnie na jego urodziny się tez chce wbic :) - ojjjj każdy ma swoja wersje zdarzeń a co na to moja córka ?;) Moja córka brzmi dumnie .. tak samo jak do niej cos mowie opowiadam i mowie : mamusia to i tamto a tatuś to Ci pomaluje i zlozyl lozeczko i strasznie Cie kochamy ..niesamowite ze zaraz będziemy mama i tata a nie tylko malzenstwem , para kochających się ludzi ..chyba już nic nie będzie tak samo jak przed prawda ? w tym roku w sierpniu mamy 6 lat z czego 2 po slubie - kolejne lata będziemy już w 3ke lub 4ke kiedyś może :) a rok temu zalewałam się lzami ,ze nie chce mi się zyc bo stracilam swój najcenniejszy dar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Widzę,że dziś u każdej w miarę dobry humorek.Tak trzymać:) " Ututu123 Muszę cię pocieszyć.Nie ma faceta idealnego:(Przynajmniej mi też się taki nie trafił i też nieraz burczymy na siebie.To jest chyba normalne bo inaczej byłoby za nudno. Co do tych pojemnoczków to niestety tutaj takie wąskie są :) i trzeba się nagimnastykować by do niego trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
To jak już się tak wszystkie opisujemy to ja mam krótkie czarne włosy piwne oczy ciemną karnację jestem trochę niska 165 to niedużo mąż wysoki ciemne oczy włosy ciemne no z przewagą siwych tylko obcina się prawie na zero bo z natury ma takie loczki że ho ho więc nasze dzidzi też chyba po nas będzie miało ciemne oczka i włoski :) Mój syn to cała ja (na szczęście)Macie rację co za idioci co rusz mówią kocham cię żenada jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Sista masz rację dziecko zmienia wszystko mnie przynajmniej zmieniło bardzo.Dopiero gdy urodziłam syna spojrzałam na niego i zrozumiałam co to prawdziwa miłość.Już na zawsze będziecie w trójkę a może za niedługo w czwórkę całe życie przed wami.Niezapomniane chwile same najwspanialsze bo to cudowne patrzeć jak taki mały szkrab poznaje świat stawia pierwsze kroczki pierwszy uśmiech .Ale się rozmarzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pospałam... :-) położyłam się po 12 i do teraz... ;-) dobrze,że budzik nastawiłam, bo jeszcze mąż by przyjechał po mnie a ja tu śpioch hihihi... ide wziąć prysznic, ogolić to i owo i troche się doprowadzić do porządku, bo przy mnie teraz Bridget to cudo... ;-) i po wyniki badań i po dobre wieści do pani doktor... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×