Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Izu, powodzenia, obys szybko wrocila do zdrowia!! ale najwazniejsze,ze z malenstwem wszytsko ok, trzymaj sie! xx sista, fajna data 4.04.14:) ja jestem 06.06.86. i zawsze mialam nr 6 w dzienniku:P xx Edzia, nie badz taka wybuchowa, forum jest po to,zeby sie dzielic swoimi doswiadczeniami i opiniami, a niekoniecznie zeby krytykowac, pojawia sie temat, to sie na niego odpisuje, ja niekoniecznie wtedy analizuje, co kto dokladnie napisal, tylko dziele sie tym, co uwazam w danym watku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
ututu123 Hej przepraszam,ze dopiero odpisuje ale cały weekend nie miałam dostępu do netu,no właśnie u mnie z ******* jeszcze nic się nie dzieję,ostatnio wydawało mi się,że poczułam coś ale to już nie wróciło więc to na bank nie była moja córcia:-)wiem,żę jeszcze jest czas bo teraz 18 tydz w piątek zaczęłam ale już tak bym chciała to wtedy będę jakaś spokojniejsza,a tak to codziennie leże wieczorem i słucham i się wkurzam,ze jeszcze nic:-) Mam nadzieję ,zę już niedługo się przekonamy jak to jest:-),że nasze dzieciaczki wynagrodzą naszą cierpliwość jakimś kopniaczkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Mooznziet Ja nie jestem wybuchowa -tylko przeczytalam o tym, ze jakby od mięsa się poranialo to by nie istniała aborcja? Pewnie, ze gdyby to była reguła to owszem się zgodzę. AIe akurat moja koleżanka poronila przez wkasnie tox!, miala po tym takie zalecenia wiec ja nie kusze losu i uzywam tak jak ona rekawiczek. Poronic tez można skacząc na trampolinie i co? Świadomie to robisz? Bedziesz skakać? Choć są takie, które chcą za darmo pozbyć się dziecka, a jednak się im nie udaje! Tak wiec jedna bedzie się biła po brzuchu, bo znam i taka- i urodzi zdrowe Bobo,a druga... To już wiemy. To tyle w tym temacie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Izu93 - jejku, strasznie mi się czytało Twój wpis, bardzo mi się Ciebie szkoda zrobiło. Ale ciesze się jak pozostałe dziewczyny że z maleństwem jest wszystko w porządku :) i obyś szybciutko wróciła do zdrówka :) ___ sista - no widzisz, z tą oliwką właśnie wtedy tak było... ale dziś kupiłam balsam Nivea intensive, taki w ciemnym niebieskim opakowaniu, nie jest gęsty, fajnie się rozprowadza, zobaczymy czy pomoże :) poza tym zobaczyłam dwie kreseczki cieniutkie takie sine jak siniaczki, czy to w ogóle możliwe że tak szybko zrobiły by mi się rozstępy? To jest malutkie, z jednej i drugiej strony... zobaczymy, może zniknie a może nie... ___ EDZIA- Słonko nie denerwuj się :) czasem się pisze i nie ma się nic złego na myśli a wychodzi inaczej... na innym forum np. klientka mnie zjechała że po co ja za granicą siedzę jak języka nie znam i się pytam jak to jest z prowadzeniem ciąży...i że radzi mi do PL wracać i się języka uczyć. Odebrałam to jak atak na mnie chociaż nie wiem co dokładnie miała na myśli. Nie bierz tego tak do siebie :) jutro kolejny dzień i uśmiechamy się :) ___ choruszka nic się nie stało :) u mnie też cisza jest, i teraz zastanawiam się czy wtedy to maleństwo się ruszało czy nie... chociaż czasem czuję takie bąbelki, nie wiem czy to ruchy... ale jestem zbrojona w cierpliwość jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Utututu123 Fakt- troche mnie poniosło jak przeczytalam niektóre z odpowiedzi- ja nie jestem najmadrzejsza bo sama nieraz się tu radzę -tylko podzielilam się czymś co wydało mi się ważne. Akurat temat toxo się rozwinął więc się wtracilam- chyba niepotrzebnie. """"""""" Choruszka Ja tez czekam na ruchy, n aaa razie PIK mi musi wystarczyc... Wczoraj się troche stresowalam bo prawie cały dzien było cicho...ale zanim poszłam spac to poczułam. Ciekawe co to jest??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Zobaczcie co wyszukalam na forum- moze to moje Pik to jednak ruchy????? Tam jest takich rewelacji więcej ;-) "Mama po raz drugi Poczułam pierwsze ruchy 14t4d, maleństwo robi fikołki i układa się w jednym rogu macicy np. siedzi czego dowód mam na usg. Doktor podśmiewał się ze mnie bo nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje tak szybko bo maleństwo ma koło 8,5 cm - powiedział proszę uwierzyć!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) dziś mam w miare dobry humor - wieczorem miałam dziwny ..znow chciało mi się plakac . ale jakos ogolnie dzień zakonczylam dobrze. dziś jak maz wroci z pracy musimy dokonczyc malowanie pokoju slicznosci _ spac będzie poki co u nas i tam będzie lozeczko fotel do karmienia i na komodzie naszej kilka jej rzeczy do przebrania w nocy a glowne centrum dowodzenia będzie w jej pokoju , po jakims czasie przeniesiemy niunie do swego - wyjdzie w praniu . wczoraj po obiedzie byliśmy na spacerze - dwa takie spore koleczka zrobiliśmy i bolało krocze - ale fajna pogoda i fajnie się dotlenić . -----Edzia i choruszka - ja ruchy poczułam dopiero jak skonczylam 21 tydzień i meczarnia to była straszna : wiecznie się zastanawiałam dlaczego ja jeszcze nie czuje a inni mi mówili ze mieli np. w 18 tygodniu , a potem jak już poczułam to znow schiza jak były długie odstępy czasowe zanim się niunia odezwala . teraz jest to samo : jak jej nie czuje zbyt długo to już się boje (znam przypadki niestety urodzenia martwego dziecka w 40 tyg .. a w 39 zylo na ktg ) dlatego tez nie chce dluzej czekac z porodem jak cos ..wiem ze nie ma co pisać czarnych scenariuszy ale wole dmuchac na zimne . ---ututu123 to dobrze ze masz inny balsam - ważne żeby lagodnie się rozprowadzal i natluszczal :) - mnie sluzy oliwka i tołpa takie dwa balsamy miałam i rewelacyjne były oliwka bambino tez a do biustu mam znow pharmaceris do biustu . co do rozstepow - może nic ci nie wyjdzie i tego ci zycze kochana . ja mam przebarwienia np. na brzuniu ; ta linie mam biegnaca po brzuniu taka ala brazowa ona jest a biust mam caly w zylkach widocznych - czekamy na mlenio i ciagnaca dame :) jak tam z chłopem się układa ? --Izu93 kochana dużo zdrowka i niech szybko minie - dobrze ze bobo zdrowo fika . wielkie buziaki przesylam . --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej dziewczyny caly weekend sie nie odzywalam bo w sobote pojechalismy.do moich rodzicow. Rodzice z bracmi moimu fajnie przygotowali tort dla mojego M i szampana (wzielam tylko lyczka usprawiedliwiajac sie ze jest nie dobry) W niedziele pojechalismy cala rodzina na stawy na ryby odpoczac chlopaki sobie lowili a ja z mama wygzewalysmy sie na lezakach tylko troche wiatr wial a ja juz dzisiaj w nocy dwa razy sie budzilam przez kaszel i chyba jakies przeziebienie mnie bierze. Wy sie marywicie jak dluzszy czas dzidzia nie kopie a ja sie znowu martwie ze od weekendu znikly mi objawy znowu. Nic mi nie jest nic nie czuje procz pokluwania brzucha od czasu do czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenkamz ale wiesz ze będzie dobrze wszystko prawda ? :) i nie ma smutania _ uda się i teraz będzie pięknie i brzunio będzie rosl i rosl i mame będą bolały plecy i ciężko będzie jej zalozyc skarpetki i pomalować /obciac pazurki u stop i będzie puchła i zatrzymywala wode i będą może wymioty i mdlosci i rozne atrakcje ale ....... mama i tak będzie przeszczesliwa bo w brzuniu siedzi maly skarb :))) który urodzi się pare miesieacy później niż mój :) wizualizuj to :))) uda się !!! :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Sista. No tak niby wszystko dobrze staram sie tak myslec i tez juz zaczynam mowic do brzuszka mimo tego ze go jeszcze nie ma i to dopiero 7tydzien. Tylko niepokojace jest to ze raz sa objawy potem znikaja na kilka dni czlowiek juz sie martwi potem znowu wracaja i tak nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
no Sista to wczoraj zrobiłam zakupy:D miałam wyjść po buty a wróciłam z paczką pampersów i chusteczkami nawilżonymi:D i jeszcze dumna z siebie że promocja była:D Mąż to prawie ze śmiechu się z kichał:D :) Miłego Dnia Dziewczynki Sista ja już wypatruję wiadomości od Ciebie że już urodziłaś:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Magdalenamz Ja tez tak mialam...dziewczyny tu mnie pocieszaly bo tez mi objawy zanikly ok 9 tyg. Tez schize mialam, ale jak widzisz wszystko jest ok:-) Nie martw się, czasem tak się dzieje. """"""" Sista83 Rozkoszuj się ostatnimi dniami wolnosci- zaraz bedzie skarb o którego juz chyba całe życie bedziesz się zamartwiac :-) Moje szczeście ma 6 lat i miesiac i kazdy dzien jest dla niej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Sista83 A od czego dokładnie robi się ta prega ba brzuchu? Ja jej nie mialam i jakoś nigdy się nie zainteresowałam skąd ona się bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Ciągle ni spamuje!!!! Wrrrrr.... Ja dzis czuję się fatalnie...na wymioty mnie ciągnie strasznieee, a juz bylo chwilę spokoju. W sklepie rano myslalam, ze odlece...chwycilam butelkę z piciem jakimś i wygulgalam, zebym tam nie zemdlala... :-/ ------ Czy ktoś wie co z Emilia- kalina? Moze przeoczyłam jakiś jej wpis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Chyba cos w powietrzu jest bo tacie tez się w głowie kręci, a w ciąży RACZEJ nie jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle marwtiaca tego się wlasnie boje : pojde po cos dla siebie a tu pyk siata zakupow dla malej a mnie nic ehehh :) chyba trzeba egoizm jakiś mieć w sobie a czy będzie ? hmmm :) Edzia ja ta kreske miałam ok 20 tyg dopiero chyba jakos - linea negra to się nazywa czy jakos tak a skad się bierze hmmm :) pod wpływem hormonow . smiac mi się chce bo ja mam krzywa ta kreske heheeh :) aaa co do pepka : zawsze miałam wklesly i pomimo przyrostu z 70 cm do ok 105 cm miałam go na plasko a od paru dni wywalila mi górna czesc pepka do przodu eheh - szuka miejsca . ja się dziś dobrze czuje w miare _ odkurzam wlasnie i działam , jadlas kochana sniadanie porządne ? mi na początku było wiecznie slabo ( lekarka kazala mi pic dużo wody 2 szklanki naraz jak się krecilo w glowie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Ja nie wiem skąd bierze się ta linia ja mam taką cieniutką może do połowy pępka dopiero teraz ją zauwazyłam.Nie wiem co z emilią może nic nie wychodzi i nie ma ochoty pisać.Na pewno się nie odzywała bo ja czytam forum od AdoZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Edzia Oj oby bo ja i tak sie pewnie bede martwic ale oby bylo dobrze. Przed chwila przystrajalam juz sklep na swieta a teraz siedze i jem soczysta gruszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś o dziwo .. mam dobry humor i działam i mam moc :) a rano o dziwo nie umiałam się obudzić a zwykle wstaje o 6 na luzaka .. chyba posprzątam i pojde na maly spacer albo spac eheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Sista 83 Jak tam ?Możesz już kochana odliczać dni:)Oh...jak ci zazdroszczę moja tk mi w brzuchu łobuzuje że cały skacze.Ja mam pępek na razie wklęsły z synem też wywalił mi pod koniec ciąży ale ciul tam z pępkiem Nina na świat przychodzi!! Izu 93 Szybkiego powrotu do domciu dobrze z e z maleństwem wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista ja tez mam krzywa ta kreske, szczegolnie jej dalszy ciag nad pepkiem:P a pepek raz mi wystaje lekko,raz nie,zalezy jak brzuch sie ulozy albo jak maly sie ulozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pytanko odnoscie wkladow poporodowych i majtek (jednorazowe, wielorazowe,siateczkowe?) tyle tego, ze nie wiem, na ktore sie zdecydowac, a powoli juz kompletuje "gadzety" dla siebie. Mozecie cos polecic z doswiadczenia l.ub ktos Wam cos polecal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Sista83 Ja w ciąży z córka nie mialam wcale tej linii -teraz zobaczymy,ale siostry w dwóch ciazach nie miały wiec i może ja mieć nie bede. A pepek chyba tez w ost tyg wywalilo, ale tak lekko. Śniadanie jadlam, ale jakoś mi dzis słabo i źle... :-/ ----- Czekam na dziecko Pewnie masz rację z emilia-Kalina... Biedna... A ja jutro zaczynam 17 tydzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Boze jak na sloncu jest cieplo a jak teraz wesslam do srodka sklepu napisac zamowienie to zimnica jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja umylam podłogi rozwiesiłam pranie i padlam ..plecy bola auaaaaaaaaaaa. ja tych majtek jednorazowych mam 3 paczki , podpadek wielkich 4 paczki i podkladow 2 paczki - jak cos maz dokupi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Sista83 Ja tez juz " żyję " Twoim porodem, tym bardziej, że tak blisko ode mnie jesteś :-D U mnie dzis dzień podly...zero energii, mdlosci, zawroty głowy.. Okropnie... A obiad czeka na zrobienie... Niedługo córa wraca z przedszkola, a mama nic nie zrobiła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia milo mi ze tak napisalas :))) ja tez zyje waszymi sprawami i pomimo ze często pisze tylko o sobie czytam i mysle o Was i pamiętam o wizytach i wiem ze się stresujecie i rozumiem to doskonale i pamiętam te mdlosci zawroty glowy osłabienia i wymioty do 18 tyg az :))) a co do obiadu : nie masz w zamrażarce jakiegoś warzywa na patelnie ? albo naleśniki na szybkości machnij . ja właśnie wciagnelam kanapki na drugie sniadanie i jem sezamki i cos czuje ze zasne ..słonko się schowalo i spac mi się chce na maxa heeh :) tak sobie niekiedy mysle jak to jest być w ciąży i mieć smyka starszego w domu jeszcze- ja się klade kiedy chce i robie co chce a tu wlasnie trzeba dziecku przygotować papu i pobawić się i dom ogarnąć - dajecie rade babeczki niezle. ciagle martwiaca /agnik/mlo jak tam damy ? w weekend były grzeczne czy dawaly czadu ? :))) Jasiu pewnie grzeczny co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Sista83 No widzisz, w kolejnej ciąży jest juz inaczej:-) Zależne tez jest to od tego jaką jest różnica między dziećmi. Ja mam nie tak dużą i corcia jeszcze trzeba się zająć. Ale ona tez juz duzo mi pomoże. Nie narzekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Biedna jesteś ale głowa do góry jutro będzie lepiej:)Dziś zaczęłaś 17 tc a ja 24 super! Też mi przykro z powodu Emili myślałam że dłużej u nas zagości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×