Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

a ja znow .. od 12 do 17 na budowie . niby nie robie tam nic bo tylko wietrze dom i siedze i czytam na sloneczku ale .. nieco tez musze sie tam przespacerowac i dzis mnie boli brzuch juz na koniec dnia a plecy juz nie mowie nawet ... mam ogromna ocohote na koktajl truskawkowy :) i chyba zaraz to uczynie . do konca tygodnia mam taki sajgon wiecznie cos sie dzieje . ale przy tym czas szybko leci i znow bedzie 30.10 wizyta i 12.11 prenatalne mamy :) oby z bobusiem wszystko bylo dobrze . :) i kto tam u mnie mieszka hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanakali brak słów nie będę się wypowiadać o tej bratowej, gdybym mieszkała w pl to bym od razu oddała te ciuchy, ja mam jakieś większe ciuchy i na pewno coś kupię jak już nie będę się mieściła w to co mam ale skoro sama oferowała się że da mi ciuchy to po co taki numer odwaliła :O xx Sista83 ale masz fajnie często wizyty :) ja teraz 5 tyg. czekam :O masakra. xx Akinom3 będzie dobrze na wizycie zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo co 4 tyg mam wizyty , a ta kolejna w listopadzie mam w innym gabinecie prenatalna . cos mnie gardlo boli :(( obym sie nie pochorowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze w lozku pronujac zasnac ale jakos ciezko. Maz chrapie a maly w brzusiu ma czkawke.... oj te moje chlopaki co mnie czeka pozniej? Akinom dzis zaczelismy 35 tc. Czuje sie w miarebchoc mi ciezko cos porobie zaraz bola plecy troche pochodze bols stopy a pieka właściwie. W nocy ciezko spac to w dzien probuje ale roznie to wychodzi. Brakuje mi mojej aktywnosci i werwy ale jeszcze musze wytrzymac. Pytasz o przygotowania wiec wszystko prawie gotowe pokoik wyszedł słodko choc neutralnie nie chcialam jakich kubusiow czy spidermenow. Ogolnie lubie spokojne wnetrza takze maly ms taki pokoj. Czekam na wozek bedzie za tydzien. Wszystko wyprane wyprasowane torba z grubsza spakowana. Tylko czekac. Zaczynam sobie zdawac sprawe ze to juz nie dlugo. Tez jestem zs granica dlatego boie sie szpitala i porodu. Ogolnie czuje sie samotna bo dla meza to oczywiste pojedziesz urodzisz. Teraz tak mowi zobaczymy jak on to przezyje. Gdy ronilam byl mi oparciem jak nikt inny a teraz mam wrazenie jakby nie zdawal sobie sprawy.moze sie zmieni w szpitalu jak juz nie bedzie odwrotu. Fajnie ze wasze ciaze tak szybko leca i ze jest ok. Ja ciagle bylam klebkiem nerwow a teraz hormony tak szaleja ze chce mi sie plakac. Gdzie tu sa te chwile wspanisle w ciazy, ten blogoslawiony czas? Chyba nie tym razem.... spijcie dobrze do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochorowalam sie .. gardlo i katar :( leze dzis w lozku . moze sie wylecze w jeden dzien ? bo jutro znow musze jechac cos zalatwiac . woda z sola do plukana gardla , a co na katar ? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista83 mi ostatnio bardzo pomogło mleko z czosnkiem, masłem i miodem. Tylko nie wiem czy możesz czosnek bo są rożne opinie. Może ta mikstura bez czosnku też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Sista mnie ostatnio na przeziebienie pomogla duza ilosc goracej herbaty z duza iloscią cytryny ale znowu w necie wyczytalam ze czarna herbata z cytryna spowalnia wchlanianie żelaza...takze sama juz nie wiem co jest dobre. A co do bolu gardla to znam świetny babciny sposob. Podgrzej w garnku ok 5 łyżek soli i taka gorąca przesyp do szczelnego woreczka z materialu( ja przesypywalam do szczelnej skarpety) :-D i przykladaj ciepla skarpete do bolacego gardla. Jod i cieplo powinny pomoc, mnie przewaznie pomagalo :-) Sposob smieszny ale w moim przypadku skuteczny ... Dzis na godz 11 mam wizyte u dentysty a potem pilnuje 2-óch bratankow mojego męża. Dwoje łobuziakow 5 i 6 lat. Jutro mam z kolei wizyte u ginekologa. Ja chodze co 2 tygodnie dlatego ze na taki czas mam wypisywane L4. Dzisiaj znow snilo mi sie plamienie krwią jak zawsze przed wizytą. Ja zwariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Sista83 pij herbatę gorąca z wyciśniętym sokiem z pomarańczy, u mnie w domu zawsze pomaga na przeziębienie, i jest lepsze od herbaty z cytryną, ja sama chodzę i kicham jak opętana, moi rodzice przyjechali i są chorzy więc czekam aż tylko mnie rozłoży :O xx nie wiem dla czego ale mam wrażenie że z moją ciąża coś nie tak jest :( w ogóle nic nie czuję, jeszcze 12 dni do wizyty i chyba zeświruję do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo ja wczoraj wieczorem plakalam ..bo tez sie balam o dzidz i w nocy mialam koszmary i mnie maz budzil . lezakujesobie : pije herbate i jem kanapeczki od rana . przelykanie mnie boli na maxa :((( i katar nieco mam . musze do jutra dojsc do siebie . weekend tez ma byc piekny a ja chora ? byleby to bylo tylko chwilowe bole gardelka i dzis minie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
wiecie co jestem w szoku, wczoraj i dziś spotkałam się z agresją w moim kierunku z powodu mojego sterczącego brzucha :O i to przez tą samą osobę, to jest jakiś nie zrównoważony psychicznie marokaniec, wczoraj przechodził obok mnie i beknął mi w twarz, a dziś mnie nazwał grubą świnią. aż się boję wychodzić z domu, a jak mu coś odwali i uderzy mnie w brzuch... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo unikaj takich ludzi .. ja leze caly czas dzis ..zaraz musze wstac zrobic obiad i umyc wlosy bo porazka jest prasowanie jak zwykle na mnie czeka ale nie dam rady dzis :( nie mam na nic sil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Mlo a co to za gnój ten obrzydliwy marokaniec? Jakiś sąsiad, skoro często go spotykasz? Pewnie jest niezrównoważony bo inaczej tego nazwać nie można. Staraj się schodzić mu z drogi jak najdalej można. Nie wkręcaj sobie również, że z ciążą coś jest nie tak, bo pogłębiasz stres który bardzo szkodzi na zdrowie. 9 tygodni - szykujesz wszystko mniej więcej w podobnym czasie jak ja to robiłam :). Jaki wózek zamówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Sista ja właśnie gotuję żeberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali hm nasz wozek troche drogi ale firma sprawdzona. Szukalam czegos malego lekkiego i zgrabnego. Samo wniesienie na 2 pietro i ogolnie myslalam o samochodzie. Ten jest bez gondoli tylko ma cosy z daszkiem bo na gondole nie mam miejsca choc to moze fajne ale uwazam ze malemu w cosy bedzie cieplej ma wiele spiworkow i oslon takze mysle ze wystarczy. Takze to red castle city link. A i tak pozniej kupie lekka spacerowke zeby ten mogl posluzyc jeszcze innym dzieciakom. No i na poczatek wystarczy do auta jako fotelik. Znam ta firme takze mam nadzieje ze posluzy. A wy jaki wybraliscie taki typowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba tako alive ,city move i takie tam :) a dzis widzialam mutsy na necie mutsy joey silver -chcualam taki kupic uzywany ale .. ma strasznie mala gondolke ja przed chwila wstalam z lozka ok 14 - zrobilam obiad . i znow leze bo cos sie dziwnie czuje - jakies szybkie bicie serca mialam ...strasznie szybkie bicie serca :( a niczym sie nie stresuje wiec nie wiem o co kaman .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Kupiłam polski wózek 3 w 1 (gondola, spacerówka, fotelik) Camarelo Sevilla kolor nr 17. Za wszystko zapłaciłam 1390zł. Taniej nie znalazłam tego modelu. Nie znam się na wózkach. Ten obejrzałam sobie w sklepie i wpadł mi w oko bo spód gondoli nie jest materiałowy tylko z tworzywa, gondola jest w miarę duża i sam wózek jest dosyć wysoki. Może będzie dobrze się użytkował, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Hanakali nie nie to nie sąsiad, wczoraj i dziś natknęłam się na to bydle, masakra jakiś koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Na ile lat wygląda? Wielki jak chochoł czy jakiś pokurcz? Mój Damian to by mu obił mordę i skopał żebra, żeby długo nie wychodził ze swojej nory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9tygodni Rzeczy kupione,pokoik uszykowany i tylko czekać na Małego lokatora. :) Ja myśkę,że faceci reguły inaczej myślą o porodzie.Często nie pokazują swoich obaw,prawdziwych uczuć,pokazać łez bo chcą być prawdziwymi facetami i nie będą płakać. Z pewnością Twój będzie Cię wspierał i wspólnie przywitacie wasze Maleństwo na świecie. Ja (może egoistycznie)nie dałam Mojemu za dużego wyboru- idzie ze mną todzić bo przecież jak on mnie nie wesprze to kto?To nasze wspólne dziecko więc w tak ważnym dniu oboje musimy je przywitać.:) Mlo88 Ten Marokaniec to z pewnością jakiś wariat z problemami.Nie przejmuj się nim i najlepiej schodź mu z drogi.Wiem,że człowiek nie powinien dać się zastraszyć ale lepiej dać sobie na luz i z wariatem nie zadzierać bo nie wiadomo co mu odbije. Staraj się nie denerwować.Z Dzidzusiem z pewnością wszystko dobrze. :) "" Sista Ty dbaj o siebie i Maluszka.Z przeziębieniem nie ma żartów szczególnie w okresie grypowym.Poleż,posiedź w ciepełku,pij ciepłe i spróbuj te okłady z solą,unikaj(w miarę możliwości)dużego skupiska ludzi sbyś się nie doprawiła. "" Sylwiatko25 Jak tam po pilnowaniu dwójki łobuziaków?Ogarnełaś ten żywioł? "" Hanakali Jak tam kochana? Wózek ładny ale najważniejsze aby wam pasował i Krzyś go pokochał aby chciał w nim grzecznie siedzieć. Czy będzie dobry to nie mam pojęcia,też nie mam za wielkiej wiedzy co do wózków. My wybraliśmy wózek z Chicco Tracel System 3w1. "" Byłam dziś na wizycie u położnej.Wszystko dobrze.Serducho pracuje jak należy,brzusio zmierzony i jest w dobrym rozmiarze więc Mały jest taki jak powinien.Na razie ułożony jest poprzecznie ale twierdziła,że jeszcze ma czas się odpowiednio ułożyć.Zrobiono mi wyniki krwi aby sprawdzić czy nie ma między innymi anemii i na przeciwciała. Nast.wizyta za trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Hanakali z 180 cm i koło 30lat , na pewno jakbym szła nie sama to by było inaczej ehh... xx Akinom3 ahh jakieś dni mam nie najlepsze, martwi mnie to że nic nie czuję i jeszcze dużo muszę czekać na wizytę, a to schodzenie z drogi nie jest też łatwe bo ja go spotkałam 2 razy na drodze którą często chodzę czy do sklepu czy do centrum, chyba zacznę wszędzie autem jeździć bo zaczynam się nie pewnie czuć tutaj sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom bezproblemowo ogarnęlam dzieciaki. Wzielam je na plac zabaw żeby sie wyszaleli bo ich mama żadko ich gdzies zabiera a tego mlodszego wozi jeszcze w spacerówce :-/ masakra jakas, przecież to juz duzy chlopiec jest. I juz kiedys zauwazylismy z mężem ze ten mlodszy jak chodzi to stawia stopy na zewnątrz, nie wiem przypadkiem czy nie ma plaskostopia ale my im mowilismy ale oni nic z tym nie robią, szkoda dzieci. Ale ten sarszy powiedzial mi dzisiaj ze z ciocią jest fajnie :-D az sie mordka smieje :-D ... Mlo moze bedzie lepiej tak jak piszesz, lepiej jezdzij autem bo teraz Wasze zdrowie i bezpieczenstwo jest najwazniejsze. Ze tez debil nie moze pojąc ze kiedys jego mama tez chodzila z takim brzuchem z nim w ciaży...koles ewidentnie ma problem ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wózkow nie ogladalam jeszcze i sie nad tym nie zastanawialam jaki ma byc. Mam jakis taki zarys jaki mi sie podoba ale naazie nie ogladam bo sie po prostu boje. Nawet mąż jak zaczyna rozmawiac ze mna o naszej dzidzi to ja jakos tak niechetnie bo boje sie ze to wszystko pęknie jak bańka mydlana. Jutro mam wizyte i jakas taka niespokojna jestem. Mam złe przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Hejka laseczki :* Ja właśnie schaboszczaki smażę dla mężula do pracy bo jutro,a właściwie już dziś robi imprezkę w pracy z okazji naszego ślubu ;p dodam też,że po 8 godzinach w pracy przed 24 wróciłam do domku :P Tak więc chyba za dobra dla niego jestem :P Hm dziś mam 14 dc. niby owulka powinna być... śluzu cały dzień mam jak wody w kranie :P Wczoraj i dziś przytulaliśmy się z mężuniem,tak więc trzymajcie kciukaski :** Błagam :) Wiecie... jakaś dziś taka nijaka jestem... wczoraj naszym maluszkom w końcu nagrobek zamontowali... cieszę się z jednej strony,a z drugiej to właśnie bym za chwilę rodziła :(:(:( ahhh.... xxxxxxxxxxxxx Hanakali-odpoczywaj ,bo za kilka bądź kilkanaście dni zatęsknisz za odpoczynkiem jak dzidzi się urodzi :) xxxxx mlo a Ty się już nie przejmuj tą głupią bratową-olej sprawę :) Nie dawaj jej satysfakcji :P Zadzwoń i powiedz,że jej je oddasz,a jak już będziesz grubą starą babą to się po nie zgłosisz,bo jedynie dla grubej starej baby się nadają :D:D:D Powiedz jej,że jak chce to niech sama je nosi :P A co do tego psychola-nie dziwię Co się,że się boisz... Uważaj na siebie... albo po prostu powiedz temu idiocie,że jesteś w ciąży i ma się od ciebie odpie*** ;/;/;/;/ idiota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;/;/ xxxxxx sista oszczędzaj się i zdrowiej kochana :) mleczko ciepłe pij :) xxxxxxxxxxx sylwiatko25 nie przejmuj się z Waszą dzidzią na bank wszytko dobrze!!! Staraj się pozytywnie myśleć...wiem wiem łatwo mi mówić...tak samo jak wam,że mam nie myśleć o chęci zajścia w ciążę... damy radę kochana :) xxxxxxxx mala jak się czujesz?? xxxxxxxx szosty_sierpnia jak tam?? :) xxxxx Ah no i byłam dziś na badaniach tarczycy.. mam 2,5 więc w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Moim zdaniem Mlo nie powinna robić bezpośredniej konfrontacji z tym bambusem. W żadnym wypadku nie może liczyć na jakiekolwiek zrozumienie u tego gnoja. Jedyna rozsądna rada to niech omija go.jak tylko może. Nie śpię od 6 rano. Zjadłam śniadanie i wypiłam kawę i tak sobie myślę kiedy Krzyś wyskoczy z brzucha? Pat - ależ ty się poświęcasz dla mężulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
no kurczę, pat, już myślałam, że się nie odezwiesz :P wchodzę na forum i miałam pisać co się z Tobą dzieje przez tyle dni :P widzę, że wiesiołek u Ciebie daje radę (chyba, że zawsze miałaś, jak to mój lekarz mówi, piękny śluz). Ja u siebie coś tam jakąś małą poprawę widzę (nie wiem czy to oeparol, czy len mielony...), tylko że u mnie jest dopiero 10dc i ten śluz jest jeszcze taki kremowy i gdzieniegdzie się LEKKO ciągnąca nitka znajdzie - ale to jeszcze nie TO. My w tym miesiącu pauzujemy, bo w czwartek idę na usg badać moją małą maciczkę. To już będzie 3ci cykl po. Mam nadzieję, że mi lekarz nie każe już czekać następnego miesiąca... . a z tym usg też miałam niezłą zamotę... Kazał mi lekarz zrobić usg około 18dc. Więc dzwonię, żeby się umówić, a pani w rejestracji mi mówi, że zapisy są na grudzień. Normalnie mnie zwaliło z nóg... Słowem bym się nie odezwała gdyby to miało być na nfz, ale prywatnie...! Na szczęście udało się wcisnąć mnie w ten napięty grafik i tak oto mam wizytę w czwartek (16dc co prawda, ale może te dwa dni nie zrobią takiej dużej różnicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo uważaj na tego barana, albo napuść na niego faceta, chociaż po co wam kolejne nerwy...Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą. Ja ziś wreszcie doczekałam się mojego 3go okresu po zabiegu. Zawsze miałam co 3-31 dni teraz co 38, nie wiem czemu się przesunął. Co prawda i powrót do pracy i zmiana miejsca zamieszkania i chora też byłam... także powody są. Grunt, że minęły prawie 2 tygodnie od owulacji więc jest raczej ok. Bo bałam się, że jak miałam owulacje w 25 dniu cyklu to jak za 4-5 dni dostanę okresu to ta druga faza jest nie taka jak trzeba. Ale się przesunęło i wyrównało. Powiem wam, że nie wiem czy będę się starać od tego cyklu....z jednej strony chcę, a z drugiej wiem że wtedy stracę pracę i będzie ciężko...mój facet ma tylko umowę zlecenie i wynajmuje mieszkanie. Ale z drugiej... stale planować...to bez sensu. Chyba powiem sobie "co będzie to będzie". Pozdrawiam was wszystkie serdecznie, życzę spokojnie przebytych ciąż, szybkich i bezproblemowych rozwiązań, no i staraczkom - szybkiego zajścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga19831 co ma byc to bedzie :) wiadomo ze trzeba tez patrzec realnie i przyszlosciowo :praca umowa dom .. my gdyby nie bylo poronienia od miesiac mielibysmy dzidzi i jakos daloby rade : mamy wynajeta kawalerke i ledwo sie miescimy we 2 ke ale byloby pieknie i tak .. ale wydarzylo sie inaczej i teraz koniec marca urodzi sie male bobo ..no i bedzie mialo swoj wlasny pokoj dom i rodziców bez cisnien z mieszkaniem . byc moze wyrobimy sie w domu tylko z parterem i wogole nie dotkniemy góry ale to i tak wiecej miejsca niz teraz i na swoim to najwazniejsze . wczoraj zrobilam obiad ale wcale mi nie smakowal i ...wyslalam meza po hamburgerka heeh bo napalilam sie na ta cebulke smazona ..kupil ale bez tego ..no trudno i tak mnie to zadowolilo . dzis nadal lezakuje i pije ciepla herbate . gardelko juz lepiej . katar mam znaczny tylko i slabiutenka jestem . wyjde pozniej tylko po buleczki i smietane bo pusto w domu i szybko wracam . pogoda piekna . mlo ta herbata z pomarancza wypas :) ja jestem wiecznie glodna i mnie to przeraza juz serio .. za 19 dni wizyta ... jutro przyjedzie do nas moja przyjaciolka i bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
aga19831 najpierw trzeba mieć tego faceta :O xx u mnie dziś zimno szaro buro i leje :( a ja muszę do szpitala po to skierowanie na krew jechać :O śniło mi się że zaczęłam krwawić :O a do tego kaczyńskiego w wózku woziłam :D już mi całkiem na głowę padło chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo spoko kumam Cie .. ja tez mam takie sny albo wizje ze cos jest nie tak z dzidzia ;( .. teraz znow mam wrazenie takowe ; ( do 30.10 chyba zawalu dostane ....po wizycie jest bosko a pozniej znow strach . wlasnie jem kolejny posiłek mam takie ssanie ze szok .. ojjj . planuje wybrac sie na szybkie wyjscie do sklepu ...poki co okna otwarte i wietrze z tych wirusów . misja na dzis : odkurzanie mycie podlog i prasowanie . jak kolezanka jutro bedzie nie wypada zeby bylo byle jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno,pada i wieje strasznie mocno.Prawie posprzątane ale na razie robię pauze bo się zasapałam.Jakoś brak werwy,chęci,nawet humor padł. Na wizycie wszystko dobrze,tylko się cieszyć no ale.... Zaproponowano mi szczepionkę na grypę,ksztusiec.Położna twierdzi,że są bezpieczne zarôwno dla mamy jak i dziecka,że w naszym regionie zdarzały się przypadki gdzie niezaszczepieni umierali lub bardzo ciężko chorobę przechodziły. Szczerze to nie mam pojęcia co robić.Poszperałam w internecie i zgłupiałam.Jedni(nawet lekarze )zalecają inni odradzają.Tak myślę,że co bym nie zrobiła będę się bała czy podjęłam dobrą decyzję.Mój gin z Pl mówi,że nie ma zagrożenia i się zaszczepić a rodzinny ,,sama miałaby obawy bo w Pl się ciężarnych nie szczepi".Bądź tu mądry....,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×