Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

a co do nastawiania się : gdzies tam z tylu glowy było myslenie u mnie i u meza ze może synio , ale na maxa się ciesze ze dzidzia fikala w brzuchu i ze zobaczyłam ja na ekranie a to czy jest dziewczynka czy chłopcem to już nie jest takie ważne :) ..może drugie to będzie on :) . Tata mowi ze tez się bardzo cieszy z córeczki .- nie ma wyjścia :) teraz mogę na spokojnie przezyc wszystkich swietych i wyjazd do rodzicow na slask :) ..wroce i zaraz będzie już prenatalne i sprawdza dokładnie serduszko i takie tam :) niekiedy jak mowilam do brzucha to tak w męskich koncowkach : teraz już musze bardziej do niej mowic :) ale za dwa tyg okaze się bankowo . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88 Na czekoladę to też mam wielką chęć ale usilnie staram się ją ograniczać bo pôźniej pojawia się u mnie problem z toaletą.:( """ Sista83 No widzisz!Wszystko dobrze!Superowo!:) Gratuluje Księżniczki! :) Niech tych dziewuszek będzie jak najwięcej aby Mój synek miał z czego wybierać. :) """ Pat Ten lekarz pocieszył cię nie ma co!W grupie ryzyka to raczej wszystkie jesteśmy a on mógłby choć powiedzieć,że zrobi wszystko co w jego mocy by wszystko było ok.Choć to trudne bądź dobrej myśli i nie martw się. Bierz leki,witaminki,dbaj o siebie i Fasolkę. My tu wszystkie będziemy trzymać kciuki! :) """ 9tygodni Ty jak się czujesz na końcówce? Jesteś już chyba zmęczona troszkę!Jak u ciebie ze snem? Mnie często bolą plecy lub biodra.Czasem poruszam się jak emerytka a w nocy żadna pozycja nie jest dobra.Nawet stos poduszek nieraz nie pomaga:( "" Agnik24 Zrezygnowałam ze szczepienia.Jakoś nie byłam przekonana.Tak jak pisałaś ograniczam kontakt z dużymi skupiskami ludzi,łykam witaminy,dbam o siebie i liczę,że grypa mnie nie złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83 No to jak ty mówiłaś do brzuszka jak do chłopca a w środku mieszka dziewczynka to nic dziwnego,że nie reagowała,zażucała focha i siedziała cicho! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie moze ktoras doswiadczona pomoze. Mianowicie mialam dzis nie zle skurcze podczas spaceru a od popoludnia czuje glowke malego super nisko właściwie juz sorki za okreslenie we wlosach no wiadomo jakich he he. Myslicie ze juz nie dlugo? Skubaniec moj kochany. Akinom czuje sie jak wieloryb choc ten tydzien jakis przyplyw energii mam duzo spaceruje i sie ruszam ale zaraz plecy bola. Dzis po tych skurczach zaczelam posciele zmieniac prac i prasowac zeby to na mnie nie czekalo. No i jak sie was naczytalam to stopy wyszorowalam jak moglam paznokcie i lakier zrobilam depilacje no a tam to juz maz musi poprawic bo nie ma innej opcji.... czekamy gotowi na naszego skrzata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Sista83 kobitko a nie czujesz czegoś takiego jakby w środku pękały Ci jakieś bańki ?? :) jeszcze nie gratuluję córy bo to nic pewnego :) ale cieszę się że się uspokoiłaś troszkę już. xx sylwiatko25 no niby na dziewczynki ma się mdłości i wymioty, ja w 13 tyg. jak miałam echo i popatrzyłam na ekran to pierwsza myśl w głowie była taka że będzie córa, no a dodatkowo myśmy się tydzień przed owu przytulali bo on wylatywał akurat a z lekcji biologi wiem że plemniki płci męskiej są słabsze i szybo padają a płci żeńskiej mogę ileś dni wytrzymać jeśli jest dobrej jakości śluz. xx Akinom3 ja strasznie jak nie mogłam patrzyć na słodkie tak wczoraj i dziś nie mogę się opanować :O ja nie mam problemów z zaparciami ale myślę że to przez to że jem co dziennie 2-3 jabłka i dużo piję dzięki czemu latam co chwilę siku :O (czasem ciężko na centrum iść bo pęcherz mi pęka :O ) no i rano jem jogurt z activi :) dziś był wyjątek bo o 8 rano jadłam czekoladę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
9 tygodni hahahah przepraszam ale się uśmiałam z tych stóp :D głupia babka mi tak powiedziała a my się przejmujemy włosami :O Co do skurczów to nie mam pojęcia, na kiedy masz termin ???? kochana może faktycznie to już końcóweczka i lada dzień po niedzieli będziesz miała bąbelka w ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88 Ja jem jabłka,gruszki,winogrona,warzywa,chleb z ziarnami,jogurty.Piję wodę nieg.,kawe inke,soki,kefir,wodę z miodem ale nieraz jak mnie zakorkuje to masakra. Ja osobiście nie wierzę,że mdłości,wymioty to dziewczynka.Ja też sukcesywnie i długo obejmowałam kibelek i ma być u nas synek. Jutro idziesz do lekarza.Dsj znsć co tam wskurałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 Wjeżdżam na kafe jak pod kosz Lebron Chcez podskoczyć Mi ? No napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom skarbie , może i jesteś bambucza ale proszę cię weź mnie nie pouczaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxpatxxx1, ja jak poszłam na pierwszą wizytę to też liczyłam na słowa wsparcia i otuchy od lekarza, i pomimo że trafiłam naprawdę na fajną, konkretną i rzeczową babkę to usłyszałam też usłyszałam że teraz ryzyko poronienia kolejnego jest większe i to że juz mam starszego syna to nic nie oznacza, równie dobrze ta ciąża mogłaby fartem. Ja lekarza odwiedzialam w 7 tygodniu i serduszko już biło. Lekarka powiedziała mi jeszcze wcześniej że serducho powinno być napewno widoczne gdy pecherzyk przekracza 20 mm, a 5 tydzień to jeszcze bardzo wczesna ciąża. dbaj o sobie. wiem że o pozytywne myślenie trudno bo sama dopiero zaczynam uczyć sie cieszyć mają ciążą i powoli wierzyć że może być dobrze. Co do leków - ja początkowo bralam luteine dopochwowo, ale raz że sprzyja rozwijaniu się baktetii, a dwa że to sam czysty progrsteron. Duphaston oprócz progesteronu działa też na macice wdpomagająco łagodząc bóle brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 Kochana te 2 ostatnie posty to nie ja pisałam :O właśnie weszłam i mi kromka chleba stanęła w gardle jak to zobaczyłam :O jakaś świnia się bawi moim kosztem !!!! a ja nie mogę zalogować się z tego nicku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo88 nie przejmuj się na kafe styczniówek te same posty się pojawiły po czyimś nickiem, wiec jakiś szczeniak sie bawi....a co do czekolady, to ok 18 tyg ni się zaczęło i codziennie musiałam coś słodkiego zjeść co później się źle odbiło na mojej wadze :(( teraz jem jabłka na potęgę zamiast słodyczy:) .... sista gratuluję córeczki... 2014 zdecydowanie rokiem dziewczynek będzie:)) ... pat na pewno następnym razem zobaczysz serduszko, ja widziałam chyba w 8 dopiero....teraz odpoczywaj i będzie wszystko dobrze :) a teksty gina to gruba przesada.... ..... u Nas coraz ciężej się robi a to jeszcze 2,5 mca... jakoś nie mam poczucia ze to jeszcze tylko tyle i malutka będzie z nami... a z drugiej strony to będę tęsknić za tymi kopniakami :) w pon znów wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Hej macie takie dni,w których się czujecie jakbyście w ciąży już nie były?? :( Mnie całą noc męczyły koszmary,ból podbrzusza,a dziś od rana czuje sie jakbym nie była w ciąży :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Aniołek23 ehhh :( szkoda słów. Ja dopiero teraz mam taki apetyt na czekoladkę tzn miałam 2 dni. xx Akinom3 a może spróbuj śliwki jeść co jakiś czas. Co do tych wymiotów na córę to właśnie przez to że też wymiotowałaś a masz mieć synia myślałam że u mnie też tak będzie :) Malutki będzie jednym z nielicznych rodzynków w 2014 u nas :P x Pat ja mam tak co dzień jak wstaję z łóżka, a ostatnio brzuch mi spadł trochę wiec już w ogóle była lipa ze mną, ale poczekaj kochana jeszcze troszkę i poczujesz ze jesteś w ciąży jak zaczniesz biegać do kibelka po posiłku :P uszy do góry będzie dobrze. xx ja zaraz idę do lekarza, denerwuję się trochę, ale bez skierowania na badania nie wyjdę z gabinetu !! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristina jesli chodzi o ujemna grupa krwi, to antyciala podaja dopiero po 12 tygodniu ciazy, poniewaz wczesniej dzidziuch jest malutki i jeszcze krzywdy nie wyrzadzi. antyciala dostajesz po 12 tyg, po jakims wypadku, po krwawieniach wiekszych, oczyswiscie [po poronieniu lub porodzie. wiem bo tez mam Rh-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
byłam u tego lekarza i powiem Wam szczerze że jeśli jeszcze kiedyś będę w ciąży to wyjadę do pl na ten okres. brak słów, nie dostałam kompletnie nic :O tylko umówił mnie do kardiologa, to że boli mnie kręgosłup, głowa i że się duszę to przez ciąże bo brzuch mi rośnie i uciska mnie :O ale ja nie mam aż takiego dużego brzucha, powiedział że mogę brać tylko paracetamol nic więcej :O no i badan mi nie zlecił bo stwierdził że te w sierpniu co miałam wyszły dobrze, śmiech na sali a niby jest takim dobrym lekarzem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaka tu cisza dzis.... Pewnie robicie porzadki zakupy itd przed swietami.... Akinom ty gdzies na styczen tak? Ja wedlug polskiej daty porodu to kolo 20 powinnam rodzic, zaczelam 38 tc. Takze juz nie dlugo, ale to najgorszy czas w ciazy uwiezcie;;;;;; Fizycznie i moralnie dzis do kitu choc staram sie turlac cos po mieszkaniu moze cos przyspieszymy. Azja co taka cisza mam nadzieje ze jeszcze nie urodzilas odezwij sie. Xxxpatxx nie martw sie bedzie dobrze. Moj gin tez nie dawal szans na utrzymanie tej ciazy a tu widzisz sama. Jak bylam u niego w 11 tyg to juz byl milutki a na usg mowil prosze jak dzidzia bryka i macha do mamusi a jeszcze miesiac wczesniej po moich plamieniach twierdzil ze to poronienie sie zaczyna.... Oni czasem nie maja wspolczucia; faceci...... Niestety lek bedzie ci towarzyszyl ja uspokoilam sie dopiero po 34 tyg ale jakies glupie przeczucia sa ciagle. Nic fajnego w takiej ciazy poza kopniakami malucha. Moralnie bedzie ci ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie.Wyniki i ciśnienie dobre.Anemii brak.Mogę się pochwalić,że mój Malutki grzecznie się ułożył główką do dołu.Mam nadzieje,że psikusa nie zrobi i się nie przekręci spowrotem. :)Następna wizyta za 3 tyg.Położna przyjdzie do mnie do domu i będziemy pisać plan porodu. Jak usłyszała,że mój plan ma prawie dwie strony śmiała się,że to będzie d.ł.u.g.a wizyta:) "" Paatii Dzięki za radę.Przekopalam troszkę internet,popytałam i najważniejsze chyba rzeczy ujęłam w planie. :) "" 9tygodni Ja mam termin na 1.01.14 "" Mój chłop to zgłupiał na maxa.Kupił duży helikopter i wóz strażacki.Oczywiście wszystko na baterie i bardzo głośne.Teraz co wejdzie do pokoju to włącza dźwięk.Bawi się po prostu chłopina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Hej dziewczęta;) Akinom super wiadomości;) dobrze że Tatuś wprawia się praktycznie w zajmowanie Dzidziusiem;)) x x Sista - czytałam że u Ciebie też wszystko dobrze i że Dziewczynka będzie;) to tak jak u Nas;) faktycznie w tym 2014 duuuzo Panienek się zapowiada;) x x U nas nic ciekawego,w nocy ostatnio spać nie mogę cała cierpnę i bolą mnie żebra strasznie od leżenia na bokach;/ nie wiem Wy też tak macie??A i jeszcze miałam pytać (przeważnie w nocy) budzi mnie ból sutków;( nie wiem czy to dobrze czy źle ale to takie dziwne uczucie ale bolesne że aż mnie budzi....dobrze że w dzień tego tak nie odczuwam...Ale czy któraś z Was też ma takie dolegliwości? Buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 kobitko mam nadzieję że widziałaś wyżej co napisałam. to co było tu w nocy pisane pod moim nickiem to nie byłam je :( super że po wizycie wszystko ok u Was :) co do chłopaka to chyba nadrabia lata dzieciństwa :D mój tato po 50 i też chce helikopter zdalnie sterowany, i mówi że gdyby był teraz wnuk to on by już dawno zrobił zakupy zabawek no że dziewczynka to lalki babcia ma kupować. xx Sista83 a Ty co milczysz ??? xx Ciagle martwiąca też się melduj :) xx Azja18 nie strasz tą ciszą :P xx tak mnie lekarz nacisnął na kręgosłup że ledwo chodzę tak mnie boli :( muszę się pochwalić ze zjadłam dziś tylko połówkę czekolady :) a teraz gotuję zupkę warzywną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Mlo zameldowałam się wpis przed Tobą;) ze u Nas nic ciekawego i że suty mnie bolą;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć proszę jeszcze raz o głosik, dziś jest ostatni dzień głosowania więc nie będę już was dręczyć usmiech.gif głosować można kilka razy dziennie co 5 godzien. proszę pomóżcie http://www.vub.sk/portaly/ zaznacz na LEVOCA proszę i naciśnij HLASOVAT jeśli możecie wyślijcie to dalej na FB lub na inne portale do dobrych znajomych. Proszę zagłosujcie to nic nie kosztuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ciągle martwiąca nie widziałam :O soorrrrkiiii :P co do sutków to mnie swędzą bardzo :O i na prawym zrobiła mi się taka brodawka która mnie bardzo bolała ale obeschła sama i wczoraj mi odpadła :O ogólnie powiem Wam że mi się rozmiar cyckowników nie zmienił :( trochę martwi mnie to bo mogę nie mieć pokarmu później, no chyba że jeszcze mi urosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo ja tez mam na prawej piersi takie ciemniejsze kropki odstajace, najpierw mialam jeden ktory zadrapalam no i odpadl, pozniej pojawily sie znow dwa i dzis jeden z nich odpadl, zostal tylko jeden, musze sie poloznej zapytac co to jest.... a co do sutkow to mnie zaczynaja coraz bardziej bolec ale u mnie to chyba przez to ze rosna, z malego B mam juz duze C... a jeszcze dwa tyg moga rosnac bo po 32 tc to juz niby zostaja takie same do porodu, pozniej tylko mleka nabieraja.... takze spokojnie jeszcze urosna :-) ... Akinom to Ty jeszcze 8 tyg :-) a masz juz cala wyprawke?? Mi zostaly do kupienia kosmetyki i rzeczy dla mnie do szpitala, reszta wyjdzie w praniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek23 Ja mam praktycznie całą wyprawkę.Obiecuje sobie,że już nic więcej nie kupię ale jak jestem na mieście to nie mogę się opanować.Rzeczy dla małych dzieci są takie ślicznie,że wręcz muszę kupić:) Dla siebie potrzebuję jeszcze kosmetyków do szpitala i kapcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc : ja rano bylam zalatwiac pewne sprawy z budowa , później w domu zasnelam i teraz byliśmy w castoramie :) co do staników : to ja z C mam chyba E .. i chyba mi się wszystko wylewa : ide na dniach kupic nowe większe lepsze bo oszaleje :( strasznie duże mam te piersi .. kupiłam sobie dziś w drogerii natura pare rzeczy ; krem tolpa wzmacniający na rozstępy dla mum za 30 zl a nie za 49 :) , olejek pod prysznic arbuzowy :))) , i takie tak :) wlasnie mi się zachciało coli albo cos takiego ale napije się wody :) .. i jem orzeszki - taki atak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Aniołek23 to daj znać co Ci powie położna na tema tych brodawek, bo mnie też to zastanawia. ja wolałam tego nie ruszać choć mnie bolało to, w jeden dzień zrobiło się czarne a na drugi dzień odpadło. xx Sista83 ja nie inwestuje w kremy na rozstępy mam ten balsam z garnieja 7days i nim się smaruje i odpukać jak na razie nie mam rozstępów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×