Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Apropo przeziebień, wyszła mi dzis w nocy febra podwójna w samym konciku ust brrr... boli jak cholera przy jedzeniu. Musiala mi spaść odp***osc. Dzis jadlam grefruta i tak mnie w tym miejscu wyszczypało ze masakra. Mam nadzieje ze ten wirus opryszczki nie jest grozny dla kobie w ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wizycie i z Małą wszystko ok. Jest już tak duża, że tylko fragmentami możemy ją na USG podejrzeć, a nie w całości tak, jak na początku. Ciagle martwiaca, chodze do dr Chmaj-Wierzchowskiej, a Ty ? x Sylwiatko, jeśli wcześniej miewałaś opryszczki, to w ciąży nie jest groźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Agnik to super;) no tak jest u Nas też oglądamy Mała partiami;) widzisz wszystko dobrze i po co te nerwy?? Ja chodzę prywatnie do Dr.Przemysława Kądziołki jestem bardzo zadowolona choć do najtańszych nie należy;/ ale czego się nie robi dla Dzidziula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na twarz. jak zaczęłam prasowanie o 14 tak skonczylam 20 min. nie mam siły nawet siedzieć. ale za to wyprasowane mam juz absolutnie wszystko dla malego. 9 tygodni wizyta akurat jutro o 15:30 :) mam nadzieje ze podejrze co u mojego babla bo planowe usg dopiero 13 listopada o ile synus nie wyskoczy szybciej ;) a w środę kolejne ktg. przepraszam ze nie odpisuje wszystkim ale kompletnie nie mam sily. ledwo paluchami poruszam. dobrej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja wszystko gotowe tylko lozeczko poscielic ale to juz szczegol. Chyba wszystko kupione zobaczymy po narodzinach. Tylko czekac.... choc i tesciowa imoja mama rodzily w 38 tc takze zobaczymy mam wrazenie ze dlugo nie wytrzymam. Mam zamiar duzo spacerowac w tym tygodniu moze przyspieszymy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
Witajcie dziewczynki. Odebrałam dzisiaj wynik badania histopatologicznego. Mam napisane, że do badania otrzymano ciemnoczerwone masy tkankowe z szarawymi strzępami. W wykonanych preparatach stwierdza się martwiczo zmienione kosmki łożyskowe, strzępy doczesnej zbitej i niedojrzałe kosmki łożyskowe. W rozpoznaniu resztki doczesnej i kosmków po poronieniu. Jutro mam wizytę u ginekologa, tak się boję, co to wszystko oznacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allora nie przejmuj się to tak naprawdę nic nie oznacza. Nic złego, żaden rak itp. Mi wyszło to samo. Przyczyna z tego nie wyszła. Przy odbieraniu wyniku teraz powiedział, że to nic złego. A czemu poronienie? Nie wiadomo, prawdopodobnie przyczyna genetyczna, coś się tam ni tak złożyło...Także się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi ktoś zrobić tak żeby nagle było jutro i 19.30 na chwile chociaż ? ciagnie mi się na maxa ten czas przed wizyta .. dziś mam wizje na dlugiiiiiiiiiii spacer bo dupa mi splaszczeje calkiem i będę grubsonem strasznym .. dziś obiad z wczoraj wiec luźno . prasowania nie mam bo jeszcze nie wyschło :) ogarne delikatnie dom ,z butami cos podzialam i spacerowo :) - kupie sobie dziś pistacje i lososia i szpinak na jutro na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym umiała przestawić czas to zrobiłabym już czwartek bo ja mam wizytę u położnej. :) Muszę się zebrać w całość,doprowadzić do porządku i ruszam w miasto. Trzeba kupić jakąś twarzową koszulę do szpitala co by mój Synek nie stwierdził,że mamcia to bezguście. Prześcieradełka doszły więc zrobię pranie.Dziś nie pada więc korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom3 no to przesuwamy :) kiedy masz termin porodu :) ? ja już się nie mogę doczekać az mi powie ze wszystko ok i kto tam mieszka i powoli zaczynam zakupy bo jeszcze nie mam nic a nic .. pod koniec ciąży dom będzie ode mnie wymagal prac : nowowybudowany wiecznie gdzies syf będzie wychodzil . wlasnie czekam czy mi zus pusci jakas kase czy mi nie pusci : mam dostać od nich pierwszy przelew i nie wiem na kiedy co i jak i szlag mnie trafia już nieco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Hej Dziewczęta ja dziś od 6 rana na nogach i całą noc ledwo spałam tak mnie wczoraj teściowa wnerwiła;( Właśnie posprzątałam i ledwo dycham....ale jakoś daję radę ;) najważniejsze że obiad dziś Mężuś gotuje to problem mam z głowy.... x x Akinom , Sista dajcie znać po wizytach co tam w brzusiach słychać;) Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia8445
Czesc dziewczyny :) Ja mialam w koncu wyczekane usg w 20 tygodniu wszystko jest dobrze po krwiaku nie ma sladu .Maluszek nie chcial nam sie ujawnic polozna kazala mi sie przewrac ale nic nie dalo 40 minut mialam usg i niby przez moment bylo widac cos pomiedzy nogami wiec chyba chlopak ale nie jestem przekonana do konca moze dla swietego spokoju nam powiedziala sama nie wiem , moj mowi ze gdyby nie byla pewna to nic by nie powiedziala. Na 100 % to sie okaze przy porodzie ale najwazniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze:) A kiedy zaczelyscie powoli jakies male zakupki dla dzidzi ja myslalam w przyszłym roku zacząć ale nie wiem czy to nie za pozno bo zostanie 2 miesiace tez z remontem pokoiku chcemy w styczniu zobaczymy. Milego dnia dziewczynki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia to super ze wszystko dobrze . ja mam nadzieje powiedzieć to samo jutro wieczorem :) wlasnie wrocilam ze spaceru ...dotlenilam się chociaż ciężko to brzmi w Krakowie gdzie jest taki smog . wrabalam pistacje .. było pysznie ;) teraz zastanawiam się czy cos sprzatac czy może spac ehheeh :) mezunio wroci ok 18 -19 pewnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle martiaca ale Ty jesteś aktywna :)) ja musze tylko odkurzyć i tyle chyba :) dam znac po wizycie albo w czwartek rano bo zależy o której wrócimy padnieci :) jak nastroje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83 Termin mam na 1.01.14(według scanu) a na 2.01.14 według om. Może w tym roku urodzę,może w przyszłym. :) Mama zaoferowała się,że przyjedzie do nas i ma nadzieje,że zgra się z Maluchem i zdąrzy go zobaczyć. """" Ciagle martwiąca Po wizycie na pewno dam znać! Ciebie wnerwia teściowa mnie mój ojciec. Wiecznie dzwoni mi na skypa(jakbym nie miała co robić tylko słuchać głupot)i gada,że jestem leniwa(bo sypiam w dzień),brzuch mam taki ,,duży"(według niego z braku ruchu.He!He!)lub ,,dobrze by było by Mały urodził się w Nowym Roku bo w starym będzie miał przechlapane i cały rok przypisany.Całe dzieciństwo jeździł za pracą a teraz na starość chce mnie wychować.Trochę za późno.No kurcze ,wymiękam dosłownie. Pokłóciłam się z nim.Fakt to mój ojciec ale z biegiem lat chyba mu odbiło.Nie da sobie przetłumaczyć,że dla nas najważniejsze by Mały był zdrowy i szczęśliwie się narodził. Momentami brak słów i ręce opadają.:( """ Ewcia Super,że z tobą i Dzieciątkiem wszystko dobrze.Przyjdzie czas,że wszystko zobaczycie. Mój też długo nie chciał dokładnie ujawnić kim jest.Najpierw podejrzewano dziewczynkę ale w 22tc było na tyle miłe,że ukazało nam swoje klejnoty:) """ Wróciłam z zakupów.Ledwo żyję.Kupiłam twarzowe koszule ale jak na nie patrzę to jakieś wielgachne są a na mnie leżą ok.Ciekawe czemu???:) Wstawiłam pranko i chyba czas ogarnąć łazienkę a później laba.Mój też dziś gotuje,niestety ja muszę po nim posprzątać.:( Zmykam bo inaczej zaraz zasnę.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 gdybym nie straciła to bym miała też termin na styczeń a dokładnie 07-01-2014. Tatowie już chyba tacy są na stare lata że robią się upierdliwi i zrzędliwi :O ja co prawda nigdy nie miałam dobrego kontaktu z moim tatem choć mieszkamy pod jednym dachem, wiecznie narzucanie swojej woli itp.... xx byłam dziś u lekarza, wizytę mam w czwartek, ciekawa jestem czy też mnie odprawi z kwitkiem czy da mi jakieś leki i skierowania na badania. Spotkałam koleżankę po drodze i stwierdziła że bardzo źle wyglądam, wczoraj miałam napad kulinarny i zrobiłam naleśniki z serem i kopytka z gulaszem :) a dziś krupnik gotuję, tylko nie mam marchewki bo zapomniało mi się kupić. widziałam ładne ubranka dla Bąbelki ale jeszcze nie kupuję, w ogóle strasznie mi lecą tygodnie w czwartek już 22 zacznę aż się boję pomyśleć że za niedługo będę rodziła zostało mi albo 18 abo 15 tygodni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
aaaaa zapomniałam napisać z koleżanką podeszłam do fryzjera żeby sobie włosy podcięła i była tam taka polka i mówi do mnie żebym dbała o nogi i stopu :O bo w czasie porodu wszyscy patrzą na nie a później komentują jakie długie włoski są i ile "rzepy" było na stopach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom3 powedz swemu tacie ze wlasnie spalam 2 h i mało co dziś zrobiłam :) może odwali się od Ciebie eheheh :) tak jak mowie : wstałam .. na zewnątrz zrobilo się szaro buro a ja biore się za prasowanie i jedzenie obiadu .. musze niekiedy pospać popołudniu bo glowa mi peka a coo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo a czemu Ty niby tak zle wyglądasz ? mila kolezanka ... moglas jej odpowiedzieć : taki dzień widzisz bo Ty tez wyglądasz średnio dobrze hehehe :) a jak się lezy w szpitalu i masz odrost na nogach to chyba nie jest koniec swiata ?chyba zrobie sobie wosk albo depilatorem przed ale tylko lydki ..a miejsca intymne normalnie gole wiec i tak odrośnie zaraz bo mam ciemne wlosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak mi dzisiaj smutno;( właśnie wracam od gin i powiem wam że tylko straciłam swój czas. Nawet badania nie przeprowadziła;( Powiedziala tylko że zaleca się czekanie 3-6 mc z następną ciaza i koniec;( na koniec tylko Powiedziala ze jak wyjdzie mi test pozytywny to wtedy mam do niej przyjsc to da jakieś leki na podtrzymanie;( ja już sama nie wiem co robić- Myslalam że powie chociaż że endo jest ladne i można a ona że endo może sobie być ladne i koniec tematu. Owulacja za 2 dni i nie mam pojęcia co robić;((( czuje się paskudnie. Może faktycznie za szybko chce 2m-c po zabiegu tylko boje sie że o ta Ciaze także będziemy starac się kolejny rok jak z poprzednia;( ;((( dlaczego nie Moglam 1 ciazy normalnie donosic i urodzic a nie teraz myślę co dalej ;( nie mam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) mam 26lat,jestem po pierwszej ciąży, poroniłam w 11tc łyżeczkowanie,z badanie Hist nic nie wykazało. Lekarz stwierdził,ze zabieg nie byl konieczny,oczyscilam sie sama.Nikt nic nie powiedzial dlaczego tak sie stalo.Lekarz prowadzacy nie zrobil mi grupy krwi,dopiero przed zabiegiem mi zrobili i okazalo sie,ze mam 0 RH-, a moj partner ma 0 RH+,podano mi immunoglobuline anty D-50.W czasie ciazy mialam ksiazkowe wyniki,przytylam 3kg,pierwsze usg w 7tc.Wszystko bylo w porzadku.... jestem po badaniach 23,10,czyli usg wewnetrzne.Na ktorym nic nie wykazalo,oprocz dojrzewającego pecherzyka Graafa ,lekarz stwierdzil,ze jestem zdrowa w srodku. Zaczelismy starania o dzidziusia.Czy ktos mi cos podpowie... Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88 Nie słuchaj takich głupot.Jak człowiek chce kogoś obgadać to i tak znajdzie jakieś ...ale. Ja słyszałam tego rodzaju opowieści o położnych,które opowiadały sobie o wyglądzie ,,pi...i"lub wargach srom..... Jak dla mnie to sorry ale ja muszę się bardzo nagimnastykować aby zropić pazurki u nóg,piętki i szczerze to czy wytnę wszystkie kłaki,skórki wcale mnie nie obchodzi..Ważne by człowiek był czysty,nie zarośnięty brudem.Miejsca intymne to nie wiem jak ogolę.Jakoś z lustrem będe próbować a jak zostawie kakiegoś jeża to najwyżej udam,że nie rozumiem po angielsku:) Według mnie to jakaś pusta ta dziewucha.Może ona miała chaszcze między nogami a nóżki włochate jak u sarenki a teraz zgrywa dobrą samarytankę.:) Tak ogólnie to jak mi kiedyś gips zciągali z nogi to wiesz jakie włosy tam były?Jak u wilkołaka.:) Ja się zaczęłam śmiać a lekarz(przystojny facet)z uśmiechem ,,Co tam włosy,ważne,że noga prosta". Sista83 Mój ojciec to taki się dziwny zrobił.Dla niego kobieta powinny robić non stop i faceta obsługiwać.Kiedyś taki nie był ale ostatnio przechodzi sam siebie.Dobrze,że mama przyjeżdża sama bo inaczej byłoby nie ciekawie. Izu93 Ta lekarka to troszkę dziwna jest.Za dużo to się nie dowiedziałaś.Nie wiem co ci radzić. Ja też po zabiegu jestem.Po drugiej zafasolkowałam,jestem w 31tc,bez leków na podtrzymanie.Fakt.Nie obyło się bez nerwów,strachu ,płaczu ale tak ma chyba każda po poronieniu.Mi lekarka powiedziała,że można się już starać więc ....zrobiliśmy to. Trochę czytałam,pytałam i wiem jedno,że nawet jak poczeka się te przysłowiowe 3-6mies. to nie daje żadnej gwarancji,że sytuacja się nie powtórzy.Takiego zapewnienia nam nikt nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 ona nie powiedziała mi złośliwie że źle wyglądam, bo sama widzę że jest coś nie tak, jestem bardzo blada, mam spuchnięte i brązowe oczy i ogólnie czuję się nie za fajnie. co do tych nóg to szczerze mówiąc mi się już teraz nie chce ogarniać ich, a jak będę szła rodzić to na pewno będę miała głowę zawaloną czymś innym niż tym czy sobie nogi ogoliłam, tylko powiem Wam ze mnie to zdziwiło co ta kobieta wygadywała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 dokładnie tak samo myślę jak Ty, ja np mam problem z włoskami bo jestem czarna i bardzo szybko mi odrastają co 2 dzień muszę się golić a teraz w ciąży to już w ogóle rosną na potęgę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu93 ja bym na twoim miejscu zmieniła lekarza i tyle. Ja była po zabiegu u trzech. Dwóch kazało odczekać 3 miesiączki (bo to niekoniecznie równa się 3 miesiącom - u mnie wyszło prawie 4, bo ta pierwsza nie przychodziła) , a jeden kazał czekać najmniej pól roku. ale on był niemiły, nie bardzo się znał, ma straszne opinie, więc nie bardzo bym się go słuchała. Idź do innego gina, obejrzy ci endometrium i zobaczysz co będzie. Mnie dziewczyny martwi co innego, teoretycznie powinnam mieć teraz płodne, mam śluz, ale on taki podbarwiony na brązowo ze strzępkami jakby starej krwi. Podobno w czasie owulacji tak może być, ale ja tak nigdy nie miałam. Testy owulacyjne są negatywne. Nie wiem co o tym myśleć....Czy może ta owulacja jeszcze będzie? Miała któraś podobnie? Ja przed zabiegiem miałam w sumie bezobjawową owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny usmiech.gif mam 26lat,jestem po pierwszej ciąży, poroniłam w 11tc łyżeczkowanie,z badanie Hist nic nie wykazało. Lekarz stwierdził,ze zabieg nie byl konieczny,oczyscilam sie sama.Nikt nic nie powiedzial dlaczego tak sie stalo.Lekarz prowadzacy nie zrobil mi grupy krwi,dopiero przed zabiegiem mi zrobili i okazalo sie,ze mam 0 RH-, a moj partner ma 0 RH+,podano mi immunoglobuline anty D-50.W czasie ciazy mialam ksiazkowe wyniki,przytylam 3kg,pierwsze usg w 7tc.Wszystko bylo w porzadku.... jestem po badaniach 23,10,czyli usg wewnetrzne.Na ktorym nic nie wykazalo,oprocz dojrzewającego pecherzyka Graafa ,lekarz stwierdzil,ze jestem zdrowa w srodku. Zaczelismy starania o dzidziusia.Czy ktos mi cos podpowie... Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88 Zdziwiło bo normalni ludzie nie dają tego typu rad i ostrzeżeń bo dla nich to norma.Przecież dbamy o higienę na bierząco.No,może nie usuwamy zarostu co chwilka.Teraz wolę poleżeć niż wyginać się w łazience.Po prostu brak sił i możliwości. :) Idź do tego lekarza i pogadaj z nim konkretnie.Niech zleci jskieś badania jak czujesz się osłabiona.Niech coś robi do cholerki.Koniecznie daj znać co ci powiedział. Ja idę też w czwartek i zastanawiam się co mi powie.Na scan chyba nie ma co liczyć.:( Głowy mi chyba nie urwie bo się nie zaszczepiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
Dziewczyny wróciłam z badania. lekarz powiedział, że wszystko się ładnie oczyszcza, więc jak tak dalej będzie to w grudniu mogę się starać. Miesiączkę powinnam dostać z jakieś 10 dni. Kristina, chyba nie pozostaje nam nic innego jak spokojnie czekać i żyć nadzieją. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Chyba zaniedbuje to forum ;p Ale yyy leżę i śpię większość dnia :) Staram się relaksować ile się da... hm... właśnie skończyliśmy z Mężulem MjM oglądać ;p ahh denerwuje się,bo jutro mam wizytę o 11:45 u gina... moja pierwsza wizyta odkąd jestem w ciąży-MAM NADZIEJĘ,ŻE DZIDZI JUŻ SERDUSIO BIJE I JEST WSIO OK!! Trzymajcie kciuki :) xxxxxxxxxxxxxx angik24 to super,że z Malutką wszytko ok. Który to już tydzień? :) Hmm też jesteś z Poznania?? xxxxxxxx azja 18 ja tez dziś prasować musiałam ;/ yhhh nie lubię tego ;/ ale cóż-żona musi dbać o dom i męża ;p Chodź dużo i spaceruj kochana :) xxxxxxxxxxxxx mlo a ta Twoja koleżanka,to yyy miła raczej nie jest ;/ denerwują mnie taki laski-zarozumiała ;/ Niech spada na drzewo,też mogłaś jej inteligentnie pocisnąć ! ;p A co do nóg i zarostu podczas porodu... hm.. ja szczerze mówiąc kilka dni wcześniej przed tym nieszczęsnym przedwczesnym porodem,trafiłam do szpitala i nie mogłam wstawać.. leżałam "na klockach" i jak miałam nogi ogolić?? Chyba śmak,więc włoski miałam tu i tam i jakoś lekarze i cała reszta nie patrzyła na mnie jak na jakąś syfiarę.. więc się tym nie przejmuj...najważniejsze wtedy będzie,żeby córeczka się szczęśliwie urodziła!! Lekarze są wyrozumiali...na drugi dzień doprowadziłam się do porządku i spoko... xxxxxxxxxxxxxxx Allora i Kristina - bądźcie cierpliwe...szybko zleci... też bylam strasznie niecierliwa po tym jak straciłam dzieci :( Chciałam już i teraz starać się o kolejną dzidzię.... ale warto poczekać... ja 29 czerwca tego roku straciłam bliźnięta... teraz jestem w około 5 czy 6 tyg. ciąży,jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa...mam nadzieję,że wszytko ok. I dla Was zaświeci słonko... :* Głowa do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×