Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość waśka 28
witam muszę się pochwalić że nam się udało tak jak pisałam wcześniej już w dniu zapłodnienia dostałam zawrotu głowy i tem skoczyła do 37stopni ale jeszcze nie byłam pewna a teraz choć jeszcze nie robiłam testu to wiem że to to a to tylko tydzień czuje mdłości rano ale delikatne no i nie mogę patrzeć na mięso surowe tak też miałam przy 1 ciąży i moja tem rano po przebudzeniu to 36.9 a w dzień 37.2 a nawet 37.4 i wiem że nie wymyśliłam sobie tego bo odczuwam również pobolewania podbrzusza i swędzą mnie sutki więc ten kto twierdzi że nie ma objawów zaraz po zapłodnieniu myli się nasz organizm daje nam sygnały tylko trzeba się w nie wsłuchać w czwartek będę robiłam test i jeśli wyjdą 2 kreseczki czego jestem pewna w 100% umawiam się na wizytę bo chcę mieć pewność że wszystko jest ok i że nie stracę mojej fasolki pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguulka1988
Hej Dziewczyny!! A ja z innej beczki.Oczywiscie gratulacje dla wszystkich przyszlych i obecnych Mam! Problem taki,jak pisalam wczesniej poronilam(27.12),a teraz borykam sie z jakaś wysypka na dekoldzie;/ wysypalo mnie juz troche jak bylam w ciazy a teraz to juz masakra. Krostki typu potówki,swedza szczegolnie po prysznicu.Plyny do mycia,mydlo od dawna uzywam ten sam.NIe wiem o co chodzi.....przed @ nie mam takich zmian skory jak teraz.Wiecie czym smarowac takie zmiany??Bo sadze ze to wszystko przez hormony ktore w czasie ciazy wzrosly i moze utrzymuja sie jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28
w marcu 2011 poroniłam w 12 tygodniu ale lekarze twierdzili że ciąza zatrzymała się już w 6 tyg skończyło sie to łyżeczkowaniem 30 czerwca znów łyżeczkowanie ciąża zaśniadowa od tamtej pory staraliśmy sie o maleństwo i teraz wiem że sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28
poprzednie miesiace też myślałam że sie udało ale tem nigdy nie wynosiła 37.o i nie swędziały mnie sutki i nie czułam tego co teraz dlatego wiem że to napewno ciąża zresztą od tej ostatniej miesiączki czułam sie lepiej niż przedtem jak bym czuła że to własnie teraz ma sie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28
Do aguuulka moja bratowa jak miała taki problem po urodzeniu dziecka to kąpała się w oilatum taki płyn do kąpania niemowląt bo też miała wysypkę i jej pomogło i tak naprawdę jak mój synek był mały i miał suchą skórę i miał plamki czerwone bo mieliśmy twardą wodę to też moja dermatolog kazała go w tym kąpać i tez mu pomogło więc gorąco polecam myślę ze ci pomoże dodatkowo możesz smarować dekold kremem dla niemowląt też oilatum jedna wada to to że jest dość drogi i płyn i krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguulka1988
Juz nawet o cene nie chodzi byle pomogla.Mam dekold jak nastolatka,cala w wypryskach. To są malutkie krostki z bialym czubkiem. Jak bede w Polsce za tydzien zapytam w aptece o ten plyn. Dzieki za pomoc. Jeżeli ktos ma jeszcze jakies inne propozycje czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Waśka oby Wam sie udalo.Ja poronilam 30 listopada 2011.Miesiaczka przyszla 25.12 czyli dokladnie tak jak sprzed ciazy (cykl idealny) i owulacje mialam kilka dni temu.Oj czulam ja wiec mam nadzieje ze sie udalo.Zobaczymy.Dam znac w przyszlym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waśka zgodze się z tobą w 100% że ciąże można rozpoznać jeszcze przed terminem kolejnej miesiączki ja też tak miałam że mnie piersi bolały i wogóle jak się schyliłam to od razu to toalety biegłam bo mnie ciągło na wymioty. teraz już mam 14 tc i wierze głęboko że się uda. pozdrawiam wszystkie cierpliwe i wytrwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja mialam zabieg lyzeczkowania 17 pazdziernika (ciaza obumarla 7 tydz) bardzo to przezylam:( na szczescie jestem juz po 2 regularnych okresach. lekarz powiedzial ze nie ma przeciwskazan zebysmy ponownie zaczeli starania:) w piatek powinnam dostac okres a raczej licze na jego brak:) robilam testy owulacyjne i owulacja byla 30 grudnia.najgorsze jest to ze nie mam zadnych objawow ciazowych:( przed 1 ciaza zawsze przed @ bolaly mnie piersi, pobolewal brzuch a po poronieniu, przed okresem nicnie dolega. oczywiscie nakrecam sie jak nie wiem. kazde uklucie kazde pobolewanie brzucha odbieram jako ciąze, wczoraj robilam test i wyszedl negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e=de
Aguulka1988 - ja stracilam swoje malenstwo w sierpniu. We wrzesniu przeszlam laparoskopie - mialam usuwany torbiel 9 centymetrowy. Od tamtej pory zaczelam miec bardzo powazne problemy z cera. Twarz mialam jak nastolatka i problem dotknal tez plecow - czego wczesniej nigdy nie doswiadczlam! Mialam tak duze i bolace krostki... Plecy sie juz uspokoily. Ale na twarzy co jakis czas wykakuja mi "kwiatki". Probowalam juz roznych kremow, zeli i masci i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
część dziewczyny. Ją mam takie pytanie jestem dwa dni przed @ od jakiś dwóch tygodni czuje się dziwnie. Kocham się z moim facetem bez zabezpieczenia dzisiaj jest dwa dni do @ a ją mam temp 37.1 troszkę mnie mdli mam apetyt czasami boli mnie brzusio. Tydzień temu byłam u lekarza i mówił że mam lekko twardą macice i napuchnieta. Najciekawsze żadnych objawów żeby @ przyszła. Czy to może być ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
martusiatusia Co u Ciebie? Robilas juz bete? Daj znac czy Ci sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
myszor75 Robilam,ale nic z tego wyszla 0.100 czyli nie jestem w ciazy i nadal nie mam miesiaczki;/.Nie wiem co jest...luteine tez w poniedzialek skonczylam brac i nic nawet sie nie zapowiada na mieskiaczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czy to ciąża ...
słuchaj jak na moje oko to jesteś w ciąży ale ręki sobie nie dam uciąć :) w sumie skoro lekarz mówił że masz macicę napuchniętą i twardą do tego mdłości bóle brzusia i apetyt to ja na 100% zrobiłabym test bo to wskazuję na ciąże pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
no właśnie jutro mam dostać @ a dzisiaj to tragedia ciągle mi nie dobrze dziwnie się odbija taka "pustką" co jakiś czas zgaga do tego lekko bolą mnie piersi ale po bokach bo ból sutek przeżywalam tydzień temu aż piekly :( no i czasami jajnik zakłóje... Do tego jakiś taki dziwny śluz nie na okrągło ale co jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czy to ciąża ...
to na 100 ciąża tylko sie cieszyć bo nie każdy takiego cudu może doświadczyć dbaj o siebie i fasolkę i daj znać jak tam po wizycie u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka28
martusiatusia kurcze szkoda że ci się nie udało miałam nadzieje że będziemy razem sobie tak puchnąć z miesiąca na miesiąc ale głowa do góry może w następnym cyklu sie uda trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
lepiej za wczasu się nie cieszyć... Niestety nie każdy ma to szczęście bo zdarzają się różne tragedię... Jednak przyjdzie czas kiedy i ten ktoś będzie mógł się cieszyć co teraz smuta. Ją już mam dwie perełki które mi ciągle powtarzają że jestem w ciąży bo mam większy brzuszęk he he :) Pewnie że dam znać co lekarz mówił i jak narazie to czekam do jutra za miesiączka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamatka
czy to ciąża? ja mam to samo ale u mnie to dopiero tydzień czasu od sexu i już mam jakieś dolegliwości w stylu lekkich mdłości chcę mi się spać w ciągu dnia trochę odczuwam takie rwania lub drętwienia z boku piersi i w dole brzucha takie jakby coś się tam ciągle ruszało albo zmieniało nie umiem tego opisać i też mam takie białawe upławy nie cały czas ale najwięcej jak zrobię siusiu i po 15 minutach jest tego troszkę na wkładce i też zastanawiam się czy to ciąża bardzo bym sie ucieszyła aha i jeszcze głowa mnie ostatnio ciągle boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
a ten śluz to taki biały powinien być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
do podlamka No ją też mam takie coś jakby mnie lekko coś kręciło wogóle ostatnio jak się kochałam z moim facetem to tak jakoś lekko bolało mnie tam gdzie akurat lekarz mnie badał i jakby coś tam było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamatka
podobno jak się jest w ciązy to te białawe upławy to dobry znak bo podobno organizm produkuję hcg do podtrzymania ciązy i stąd te białe upławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
a dodatkowo temp 37.1 i jestem senna. A zawsze temp 36.3-36.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamatka
u mnie też37.2 a nigy nie przekraczała 36.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oollaa1981 no niestety nie jest tak kolorowo od 28 grudnia jestem z małą w szpitalu czeka nas poważna operacja teraz jestem w domu bo złapało mnie przeziębienie i z małą siedzi mąż. Ale będzie dobrze, trzymam kciuki za Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamatka
a kiedy idziesz do lekarza ? bo ja nie wiem unas cięzko jest się dostać chyba że prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
no w przyszła środę bo miałam przyjść po dwóch tygodniach u nas do lekarza jest się łatwo dostać na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamatka
to napisz co tam po wizycie co tam lekarz powiedział i czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×