Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość czy to ciążą?
no pewnie że napisze jutro rano chyba test zrobię.. Bo jestem strasznie ciekawa co wyjdzie ale tobie życzę jak najlepiej i zobaczysz że teraz jesteś w ciąży ją też tak na początku miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
No zycie:).Kiedys w koncu sie uda.Ja sobie ogolnie odpuscilam od grudnia nie stram sie tak jak przedtem powiedzialm sobie jak ma byc to bedzie.Chce odpoczac psychiczmie i sie odblokowac całkowicie bo wiem ze bylam zablokowana tym ze bardzo chcialam.W piatek jade do lekarza na badania i zobaczymy co tam sie narobilo.U mnie ta brzydka tarczyca daje o sobie znaka.Jedno sie reguluje a drugie odwrotnie i tak w kolko,ale trzeba czasu zeby wszystko wrocilo na miejsce. Tereaz czekam na miesiaczke. Waska a to pewne ze jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was u mnie mija 12 tyg. byłam na usg dzis malenstwo ruszało sie i niemugl zmierzyc karku ale sie udalo i jest wporządku .Dopiero zaczynam sie cieszyc tą ciążą biore luteine dopochwową 2 razy dziennie mam mdłosci od rana do wieczora ale bardzo sie ciesze ze je mam bo wiem ze jest ok. następną wizytę mam na 31 stycz. A dzis jeszcze mi powiedzial ze raczej dziewczynka ale to jeszcze wczesnie i potwierdzi za 3-4 tyg. Pozdrawiam was dziewczyny i trzymam kciuki żeby i wam sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
do weronikarz A jakie miałas objawy jak się czulas przed miesiączka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PORONIŁAM I 2 TYG. POZNIEJ ZASZLAM W CIĄŻE TAKZE U MNIE WSZYSTKO BYLO SWIEZE W TEJ CIĄŻY CO PORONILAM NIE MIALAM ZADNYCH OBJAWOW OPROCZ BOLESNOSCI PIERSI A TERAZ WSZYSTKO CO MOZE BYC MDLOSCI ZGAGA BOL PIERSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
zrobiłam test bo byłam już całkiem skolowana wynik wyszedł negatywny. Czy test może się przed miesiączka mylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
czy to ciążą? Moze jeszcze za wczesnie.Mi test 2 tyg po opozniajacej sie miesiaczce tez wychodzil negatywny.Poszalm do lekarza,bo myslalm,ze cos sie dzieje i okazalo sie ze to ciaza.Najlepoej zrobic beta-hcgz krwi i bedziesz miala 100% pewnosc.Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czy to ciąża mi tez test na dzien przed miesiaczka wyszedl negatywny ale na drugi dzien i potem kolejny juz byl pozytywny.Niestety stracilam ta ciaze w 5 tyg.Najlepiej to zrobic badanie z moczu badz krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
no zobaczymy poczekam sobie kilka dni i tak w przyszła środę muszę iść do lekarza. A jeżeli np nie jestem w ciąży a lekarz wykrył wtedy że mam twardą i napuchnieta macice to co to może być? Chociaż mówił że jest duże prawdopodobieństwo ciąży. Czy twardą i napuchnieta macica to tylko oznaką ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą czeka przeszczep wątroby bo ma wadę wrodzoną ale jesteśmy pod dobrą opieką więc musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia_p a czy wiedzieliscie o tym wczesniej? czy okazalo sie dopiero po porodzie? bedzie dobrze. innej mozliwosci nie widze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
martusiatusia Szkoda, ze sie nie udalo ale moze nastepnym razem? Co jest z twoja tarczyca? Ja ostatnio tez mialam ze swoja przeboje ale juz ok. Dziwne, ze nie masz @ po odstawieniu luteiny. Ja w stymulowanym cyklu bralam od 13 dc progesteron trzy razy dziennie i tak dostalam okres pomimo brania. Mialam tylko dluzsza o dwa dni faze lutealna ale i tak cykl trwal 28 dni. Moze znowu wpadasz w nadczynnosc, sprawdz to koniecznie. Klaudia_p Bardzo mi przykro. Wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
myszor75 Wlasnie dziwne ejst to,bo tydzien temu robilam tsh i podskoczyl mi do 0.76,wiec juz pozwyzej normy.Nie wiem dlaczego nie mam miesiaczki,chcialabym to wiedziec.Mysle ze na dniach powinnam dostac,bo juz czuje co nie co.ZAWSZE MIALAM MESIACZKI REGULARNE I TEZ MNIE TO ZASTANAWIA.CHYBA NIE ZA WCZESNIEJ ZROBILAM TA BETE SAMA JUZ NIE WIEM.Jak do przyszlego tygodnia nie dostane miesiaczki to pojde do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
No i dostalam w koncu miesiaczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o7cia
A ja wlasnie czekam bo w poniedzialek mam mieć okres, ale mam nadzieje, że go nie dostanę :) Klaudia - przykro mi, ale napewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czy to ciąża wiesz co na to pytanie nie umiem Ci odpowiedziec bo ja nie mialam takich objawow.Jedynym objawem byly masakrycznie bolace piersi na tydz przed miesiaczak i utrzymujace sie dluzej.Zawsze kiedy mialam dostac @ to na dzien, dwa przestawaly ale tamtym razem bolaly caly czas.To byl jedyny objaw.Ja za tydz juz bede wiedziec czy nam sie udalo ale jakos nie mam zbyt wielkich nadziei.Pozdrawiam i daj znac czy Wam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
do słoneczko85 Napewno dam znać dzisiaj temperatura od rana wzrasta rano było 36.8 a w południe 37.1 tak jakoś czuje takie mrowienie na dole w brzuszku i troszkę piersi bolą i mrowieja po bokach jestem taka senna i często mi się robi nie dobrze już sama nie wiem... Mogłaby już ta środa być bo chyba zwariuje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bede wiedziec sroda-czwartek.Ten czas wydaje mi sie taki odlegly.Mam pewne obawy czy aby wszystko ok.Zawsze na tydz przed miesiaczka bolaly mnie piersi a teraz nic nie czuje.Nie wiem czy to jakies zmiany po poronieniu czy o co chodzi.Robilam test owulacyjny w tym cyklu i wyszedl pozytywny wiec wyglada na to ze tak ale cholera wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
czy to ciążą? Temeratura wzrasta rowniez przed miesiaczka a jak dostaniesz miesiaczke to automatycznie spada,wiec tym sie nie sugeruj.Ja w tym cylku tez mialam wysoka tempke,cmienie w podbrzuszu od czasu do czasu pokowaly mnie jajnki a do tego miesiaczki nie mialam spoznila mi sie podan tydzien.zrobila testy ale kazdy negatywny wiec poszlam na krew i odrazy wiedzialm,ze nie to nie ciaza,wiec wzielam luteine i dzis dostalam miesiaczke. Trzymam za was piastki:)niech wam sie uda kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
hej dziewczyny. No powiem wam że mi to wszystko się dzieje od dwóch tygodni a zaznacze że nigdy nie miałam tak. Tydzień przed okresem to mnie tak nosiło że byłam jak tykajaca bomba :) a teraz nic nigdy mnie piersi nie bolały a teraz bolą i swędza. Temp też nigdy nie miałam jak nie byłam chora a teraz nie jestem chora i co taka wysoka? No bym się niczym nie martwiła gdyby mi wtedy lekarz nie powiedział że mam macice napuchnieta i twardą a też nie miałam jedynie tak było na dzień przed @. Już sama teraz nie wiem jak pije teraz kawę to aż mi się nie dobrze robi po fajkach tak samo... Więc dlaczego tak się dzieje skoro nigdy tak nie miałam. Powiem że pierwszy raz się z tym spotykam bo byłam dwa razy w ciąży i NIGDY ŻADNYCH OBJAWÓW. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomo co to
do czy to ciąża? a możesz mi powiedzieć jaką masz temperaturę po przebudzeniu bo ja sie zastanawiam też czy nie jestem w ciąży rano mam 36,7 a w dzień 37,2 lub 37,1 i tak sie zastanawiam bo nigdy nie miałam takich skoków temperatury bo ja mierzę już chyba 10 cykl i zdaża się to pierwszy raz zawsze tem skakała po owulacji o 0,2kreseczki i tak się trzymała do miesiączki czyli była 36,6 i w ciągu dnia też się nie zmieniała a w dniu miesiączki spadała do 36,1 i wiedziałam że trzeba szybko biec do kibelka bo zaraz bedzie afera nigdy nie miałam takich wahań dlatego zastanawiam się czy to może być ciąża bo w sumie to staramy się od pewnego czasu ale nie tak zawzięcie tylko tak na luzie jak sie uda to się uuda i stąd moje pytanie do ciebie czy 1,5 tygodnia od sexu miałaś jakieś objawy i jak jest stą twoją temperaturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciążą?
do niewiadomo co to Moja temp taka jest od półtora tygodnia rano jak wstaje to mam 36.7 a w południe nawet 37.2 i do wieczora taka jest do tego od tamtego czasu bolał mnie lewy jajnik podbrzusze kręciło mi się w głowie dzisiaj np po kawie rano mi było nie dobrze myślałam że zaraz wymiotuje i tak właśnie od rana ciągle jest mi nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY !!!!! NIE DAJCIE SIE ZWARIOWAC.LICZY SIE TYLKO TEMPERATURA ZMIERZONA ZARAZ PO PRZEBUDZENIU ZANIM WOGOLE WSTANIECIE Z LOZKA, PONIEWAZ ORGANIZM JEST W STANIE SPOCZYNKU A NIE W RUCHU.WIADOMO JEST ZE W POLUDNIE JUZ BEDZIE WYZSZA BO SIE RUSZACIE.TEMPERATURA WZRASTA PO OWULACJU I UTRZYMUJE SIE NA WYZSZYM POZIOMIE BEZ WZGLEDU NA TO CZY JESTESCIE W CIAZY CZY NIE.DOPIERO JESLI NA DZIEN DWA PRZED MIESIACZKA SPADNIE OZNACZA TO ZE @ NADCHODZI.JESLI JEDNAK TEMPKA UTRZYMA SIE TAK PRZEZ KILKA DNI DLUZEJ A @ NIE PRZYJDZIE TO ZROBCIE TEST.OBSERWOWALAM SWOJE CYKLE KILKA MIESIECY I GRUNT TO NAUCZYC SIE SWOJEGO CIALA.ORGANIZM MOZE WYSYLA NAM SYGNALY ALBO PO PROSTU CZUJECIE COS BO CHCECIE COS CZUC WIEC WYLUZUJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja też staram się o dzidzie. Jestem właśnie po owulacji i czekam na okres a raczej żeby go nie było do 24 i mam nadzieje że się uda bo jestem po poronieniu które było 28 list a wy ile cykli po poronieniu zaczęłyście się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja czekalam 2 cykle (łyzeczkowanie mialam 17 pazdziernika)ale wczoraj dostalam okres wiec kolejne starania przed nami:) organizm sam ogarnie wszystko:) jak ciaza bedzie miala byc to bedzie:)tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu obiecuje sobie ze nie bede robila wczesniej testow, mierzyla temp itd. zobaczymy czy mi sie uda wytrwac w postanowieniu:)i najwazniejsze:kochac sie z namietnosci a nie dla reprodukcji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmi23
Witajcie Dziewczyny. Ja też poroniłam - 24 października 2011 miałam łyżeczkowanie. Z USG był to 8 tydzień. Serduszko przestało bić. Pierwszą @ dostałam po 45 dniach... druga dopiero teraz przyszła po 35 dniach... lekarka powiedziała mi żeby zacząć starania po 3 cyklach a mi tak ciężko wytrzymać... psychicznie doszłam do siebie i strasznie chciałabym już zacząć staranka... ale ta długość cykli mnie powstrzymuje. Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×