Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość Karolqaaa
Kochałam się z chłopakiem, w 14 dzien cyklu :/ pękła ale nie doszło do wytrysku. 24 godziny po tym zdarzeniu wziełam Postinor. Sześc dni po przyjęciu tabletek dostałam krwawienie jak się okazało była to przyśpieszona o tydzien miesiączka i normanie miałam ozanki płodność między 11-16 dniem . Kolejną miesiączkę dostałam prawidłowo. Ale czytałam że kobieta będąca w ciązy może miesiączkować. Więc nie wiem czy panikuje nie potrzebnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacacac
od 2 tygodni w dzien mam 37 stopni 30 stycznia dostałam okres ale taki diwny ,słaby teraz cały czas mam temperature . czy mozliwe ze jestm w ciąży dodoam ze nic nie pekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gola27---> testy czesto sie myla, jesli wykonane sa za wczesnie. karolqaaa---> jesli wzielas postinor, to skad by ci sie ta ciaza wziela? cacacac---> temeratura mierzona w dzien nie jest zadnym wyznacznikiem ciazy- kazda kobieta w drugiej polowie cyklu ma w dzien podwyzszone temperatury- okolo 37. Jesli juz chcesz sie oprzec na temperaturze, to zmierz ja rano, przed wstaniem z lozka. Jesli twoj okres byl inny niz zwykle, to warto zrobic test. Czasami dziewczyny pisza, ze mialy w okolicy okresu dziwne plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacacac
test zrobiłam i wyszedł negatywny(21 dni od przypuzczalnego zapłodnienia)ale nadal mam goraczke i zaczynam sie niepokoic, poza tym bola mnie piersi ja juz nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smil
dzieki za odpowiedz dziubek2211!!! a moze mi ktos jeszcze powiedziec czy waszym zdaniem moja dziewczyna jest w ciazy jak ma pojedyncze krwawienia!i bule jej juz mineły takie jak na okres ale krwawienie pojedyncze dajel ma!!Temperature ma 36,2!!!i ostatnio cały czas była w stresie bo w szkole poprawiała oceny!i duza sie denerwoła!!!Czy waszym zdaniem jest w ciazy???bo tescik troszke sie bio zrobic!!! dzieki z góry za odpowiedz bede wam bardzo wdzieczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, mam maly problem... Kochalam sie z chlopakiem w dni nie plodne, pekla nam prezerwatywa, stosunek byl przerywany... czy mozliwe zebym byl;a w ciazy?? czekam 3 dzien na okres... nie mam nudnosci, brzuch mnie nie boli, piersi mi tylko nabrzmialy i zrobily sie takie bardziej wrazliwe.. jak myslicie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cacacac---> jak juz pisalam, goraczka nie swiadczy o ciazy. Jest jedynie wskaznikiem choroby. Ile masz tej goraczki? Zmierz sobie temterature podstawowa- czyli jutro o godz. 8:00 (lub wczesniej), zanim wstaniesz z lozka. I tylko ta temperatura jest miarodajna- a nie ta mierzona w trakcie dnia. NIe dopatruj sie symptomow ciazy, bo niejedna dziewczyna juz je sobie wmowila. Odstresuj sie- moze okres ci sie spoznia przez jakas infekcje lub wlasnie przez stres? tuisa---> skad wiesz, ze to byly dni nieplodne? A na przyszlosc- przy zakladaniu prezerwatywy trzeba przycisnac czubek gumki, zeby powietrze nie zostalo w srodku- wlasnie przez to powietrze prezerwatywy pekaja. smil---> na forum nikt wam testu nie zastapi. Tylko test powie wam jasno, na czym stoicie. A nasze zdanie na ten temat niewiele ma tu do rzeczy. Na miejscu twojej dziewczyny poszlabym do gina, bo dla mnie te krwawienia sa dosc dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nie byly najbardziej plodne bo korzystalam z kalkulatora... bylo to 3 dni po okresie... takze to nie byly jeszcze te najbardziej plodne. najbardziej zaczynaja mi sie od 11. co o tym myslisz?? niby okres sie spoznia, ale moze to przez stres, bo podobno to tez potrafi opoznic miesiaczke... A podobno od 2 tyg po zaplodnieniu zaczynaja sie mdlosci, a ja zadnych mdlosci nie mam mimo ze juz 3 tydzien mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
do gola 27 testy raczej sie nie myla robilam ich dziesiatki i na prozno wypatrywalam drugiej kreski.Jak w koncu zaszlam to test wyszedl nawet wieczorem w 29 cyklu pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacacac
tylko tu chodzi o to ze 30 stycznia dostałam okres ktory był słaby przed 2-3 w miare a teraz tylko plamienia i nadal mam temperature dzisiaj rano przed wstaniem 36.8 dzisiaj robiłam test i wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuisa---> nie znam twoich cyklow, ale jesli zaloze, ze twoj okres trwa 6 dni, to wychodzi mi, ze te twoje \"nieplodne\" dni wypadly na 9 dzien... Moja kolezanka zaszla w ciaze w 6 dniu cyklu... Powiem ci jedno- jestem za naturalnymi metodami, ale nie za kalkulatorami, bo ich dzialanie opiera sie na statystyce, a nie na znajomosci twojego ciala. Jesli masz cykle ksiazkowe, to twoja owulacja wypadla na 14 dzien. Co oznacza, ze stosunek odbyl sie 5 dni wczesniej. Plemnik potrafi przezyc w korzystych warunkach nawet tydzien. Tak, to sie zdarza.... A byc moze owulacja ci sie przesunela i mialas ja wczesniej? Tego twoj kalkulator nie mogl wziac pod uwage. Tyle wywodu teoretycznego. Oczywiscie mozliwe, ze okres ci sie spoznia przez stres- to dosc czeste. Ale jesli chcesz miec pewnosc, to zrob test. To, ze nie masz mdlosci, o niczym nie swiadczy. Moje mdlosci zaczely sie dopiero w 6-7 tygodniu ciazy. A niektore dziewczyny przechadza przez ciaze zupelnie bez zadnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cacacac--> powiem krotko: mozliwe, ze jestes w ciazy. Jesli chcesz miec absolutna pewnosc, zrob sobie w laboratorium test z krwi na bete (kosztuje kolo 30 zl), albo odczekaj kilka dni i zrob jeszcze jeden test. Czasami testy nie wykrywaja wczesnej ciazy. Nic innego nie potrafie ci doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
podwyszszona temp. utrzymujaca sie min.15 dni swiadczy o ciazy mierzona na wyrywki nic nie daje tylko codziennie rano przed wstaniem z lozka i najlepiej w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacacac
ja mierze codziennie rano i od tygodnia rano w pochwie mam 36.8 wcczesniej 37. Do tego dochodzi fakt ze od przeszło 2 tygodni mam 37 w dzien ale mierzina pod pacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
ale skoro test wyszedl negatywny ja tam raczej wierze w testy bo mi pokazywaly zawsze prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 20
Hej dziewczyny, właśnie czekam aż dostanę okres, bo spóźnia mi się o 2 dni, ale raczej nie myślę że jestem w ciąży(zabezpieczamy się z chłopakiem, żadnych wpadek nie było) Jestem w trakcie sesji i zastanawiam się czy to normalne czy powinnam sobie już zrobić test, o ile dni moze przesunać się miesiączka z powodu stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
z powodu stresu sporo.ale moja chrzesniaczka wyszla przez prezerwatywe niepeknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al1234
ja kochalam sie z facetem 7 dnia cyklu byl to stosunek przerwany .... potem okres dostalam 32 dnia cyklu trwal 7 dni z tymze I 2 dni to plamienia a 5 dni dosc obfitego krwawienia ....... jestem w 22 dniu kolejnego cyklu i nadal mam troche sluzu czekam na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacacac
zrobiłam bete ponizej 1 czy pod koniec 3 tygodnia wynik moze sie mylic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cacacac---> beta sie nie myli al1234----> i co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMIOLA
bozena5555 odwazna jestes decydowac sie na swoj pierwszy raz w ostatni dzien miesiaczki !!!!!!!!!!! dziwne to troche bo to wydarzenie jest bardzo emocjonalne i zazwyczaj robi sie wszystko by nie czuc dyskomfortu a tu prosze!!!! pierwszy raz w ostatnim dniu miesiączki, nie warzne czy krwawienie było obfite czy bardzo słabe ale było, pierwszy raz z miesiączka!!!!! CIEKAWE NIE CZUŁAŚ DYSKOMFORTU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochałam sie z moim chłopakiem .20.01 dodoam ze był to stosunek przerywany okres mam zazwyczaj regulalnie co 28 dni 07.02 powinnam dostac miesiączke i narazie nic..dzis mieżyłam temperature i mam 37.7 błagam odpiszcie mi bo niewiem jak tymi temperaturami czy taka podwyzszona oznacza ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to temperatura podstawowa ciala (mierzona wczesnie rano przed wstaniem z lozka), to na moj gust jest za wysoka i zakrawa na goraczke. Moze jestes chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorączki niemam a teraz sobie mierzyłam temperature w środku to mam 37.9 okres powinanm dostać dwa dni temu jak to jest z ta temperaturą ?czy wysoka oznacza ciąze czy okres?powiedzcie mi bo ja juz wariuje od dwóch dni chodze jak na szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak to jest z tą temperaturą czy podwyższona oznacza ciąze?jezeli tak to czy któraś z was dziewczyny miała podwyższoną temerature przez okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanie- czy mozeliwe ze jestem w ciazy, jezeli kochalam sie z chlopakiem 9, a jestem przed okresem, ktory powinnam dostac 11, mam 28 dniowe cykle. Mam normalne objawy jak zawsze przed okresem nie moge spac i mam nabrzmiale piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura przed okresem jest zawsze podwyzszona. Jesli spada, to jest to oznaka zblizajacego sie okresu. Jesli utrzyma sie jeszcze do tygodnia po spodziewanym okresie, to mozna zakladac, ze to ciaza. Oliwko--> zmierz ta tempke lepiej przed wstaniem z lozka- ok. 8:00 rano (albo wczesniej)- wysoka temperatura w ciagu dnia o niczym nie swiadczy- moze jedynie o jakiejs infekcji. A ze zmierzylas prawie 38 st., to dla mnie wyglada to na jakies chorobsko. Moze dlatego okres ci sie spoznia? kacha--> wykluczam mozliwosc ciazy, jesli cykl jest taki jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresu nadal niemam ale w czwarty dzien spoznienia pojawiły mi się malenkie plamnki dziewcyzny czy któraś z was tak miała czy to może oznaczać ciąze a moze to taki okres spowodowany moim stresem>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×