Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość Telefelek
Ale jesli masz dostac 22, to nadzieja jeszcze chyba jest, w takich wypadkach chyba test moze zafalszowac wynik.... Boze, a ja juz nie wytrzymuje, tak bardzo chce, zeby sie juz pojawil, a to jest juz 41 dzien:// calkiem sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odp
hej dziewczyny czy jezeli piescilam sie z chlopakiem i juz mialam od tego czasu normalny @ czyli taki jak zawsze (obfity i czas trwania tyle co zawsze) to moge byc w ciazy? :/ slyszalam ze w ciazy mozna miec @ a dodam ze bola mnie piersi a @ powinnam dostac ok 28 lutego... to 2 tyg niepewnosci :( prosze o odp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek1151
Telefelek glowa do gory. Nie ma sie co martwic bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzz
hej dziewczyny prosze o pomoc i o rade.zaczelam brac pigulki anty i zawsze sie bierze od 1 dnia miesiaczki i tak wlasnie zrobilam i po 1 tyg brania kochalam sie z moim chopakiem(mialam jeszcze okres) i on niezdazyl i skonczyl w srodku we mnie czy moge byc w ciazy mimo tego ze biore pigulki?? to byl 1 tydzien ich brania proze o pomoc i odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dziewczyan
mam jeszcze jedno pytanko jak wygląda śluz podczas ciąży? ja w sumie śluzu nie mam:P okres za 4 dni... ;/ nie wiem....czytalam ze w czasie ciąży powinien byc gesty i obfity tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzzz
hej dziewczynki czekam na wasza odpowiedz pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewierzaca juz w nic
Czesc dzewczyny!!! Ja z mezem staram sie o dziecko od 3 miesiecy.Ostatnio dostalam okres 5 stycznia i w dniach plodnych prubowalismy dalej (uprzedzam, ze bylam u lekarza i twierdzil,ze wszystko jest dobrze i bez obaw powinnam zajsc).Nadszedl dzien miesiaczki czyli normalnie 2lutego mial byc i nie dostalam juz szczesliwa ,ze wkoncu nam sie udalo ale ze to byl piatek (2 lutego)przeczekalam caly dzien i nic nadal nie bylo,to w sobote polecialam do apteki kupilam test ciazowy i zroibilam sobie go i wiece co wyszlo DWIE KRESECZKI ucieszona ze jestem w ciazy i ja i maz.W poniedzialek maz wziol wolne pojechalismy do lekarza mowiac o miesiaczce ktorej nadal nie mialam i o tescie co wyszedl prawidlowo.Ten zbadal mnie zrobil mi ultraszal i stwierdzil ze nie jestem w ciazy ze mam cyste na lewym jajniku wielkosci na 5 cm.Wypisal tabletki na wywolanie miesziaczki i to bylo wszystko.Oczywiscie wykupilam je ale ich nie bralam zaniepokojona pojechalam nastepnego dnia do nastepnego lekarza mowiac jej o tym co bylo,ta(bo poszlam do kobitki)tez mnie zbadala tak samo jak ten lekarz i potwierdzila to samo cysta ale juz na prawym jajniku a nie na lewym,zrobilam mi kolejny test ktory ten wyszedl prawidlowo wiec powiedzcie mi jak to mozliwe niby nie jestem w ciazy a testy wychodza mi prawidlowe.Miesiaczek dostalam po 4 niach i trwala tylko 3 dni co zawsze mam 6 do 7 dni i nie byla taka obfita co zawsze to bylo tak ze moglam podpaske nosic caly dzien i bym nie przelala.Mam na czwartek termin znow do lekarza ciekawe co mi teraz powie choc nadal z mezem prubujemy.Ale jak tu wierzyc i co myslec !!!! Pozdrawiam Was i zycze duzo dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaelizzz
Prosze o rade... 6 miesiecy bralam tabeltki, ale teraz mieszkam w niemczech i nie mialam mozliwosci wykupienia nowego opakowaniu, wiec musialam je odtstawic w styczniu.. od tego czasu kocham sie z moim chlopakiem przy uzyciu prezerwatywy... nigdy nie bylo przypadku, aby ona sie zsunela lub pekla lub cos takiego... Problem tkwi w tym, ze powinnam dostac okres 4 dni temu i do dzisiaj go nie dostalam... Zrobilam test i wynik byl negatywny... Poza tym bola mnie piersi i podbrzusze, czyli w zasadzie mam normalne symptomy przed wystapieniem miesiaczki... Poza tym pojawila sie przed paroma dniami wydzielina:bialo-bezowa gesta i grudkowata... Ostatnio przed okresem bylo identycznie, tyle ze tamtem pojawil sie na czas... Poltora tygodnia temu mialam zapalenie pecherza moczowego i byc moze to ma wplyw na opoznienie miesiaczki... Poza tym caly czas wydaje mi sie, ze mam goraczke... Strasznie stresuje sie ta sytuacja... jesli ktos moglby miu poradzic co zrobic to prosze o pomoc, bo chyba oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewierzaca juz w nic
Haj martynaelizzz !!! Skoro robilas test to nie znaczy ze nie jestes w ciazy bo testy pokazuja zaraz po mieiaczce jak jej nie ma.Dlaczego nie pujdziesz w Nieczech do lekarza,sa tez polaki.Ja sama mieszkam w Nieczech i jest ich tu naprawde duzo.W jakim miescie mieszkasz??Skoro prezerwatywa nigdy Ci nie pekla ani sie nie zzunela to jest nie mozliwe zebys zaszla w ciazy.Ale moja rada powinnas isc do lekarza i to jak najszybciej bo mozesz inny powod zatrzymania miesiaczki. Trzymam kciuki i pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Hej dziewczyny! co mmyslicie; @powinnam byla dostac w niedziele, nawet w sobote, gora dzisiaj i nic!zrobilam dzis test ale nie z pierwszego moczu i wynikn wyszedl negatywny.Dodam ze nie czuje (jak nigdy )zadnych symptomow zblizajacego sie @ za to jest mi niedobrze, nie moge jesc, chce mi sie spac. czy test mogl nie wykryc jeszcze hormonu? czy mogl nie pokazac prawidlowego wyniku? Dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyah
pomóżcie mi bo zaczynam wariować... w październiku 2006. 7.10. była impreza, na której za dużo wypiłam i urwał mi się kompletnie film.. i nadarzył się jakiś chłopak, nie wiem co z nim robiłam.. ale na pewno nie doszło do stosunku.. ale wiadomo, że nietylko dzięki stosunkowi można zajść w ciążę.. dwa dni później wzięłam tabletki poronne, chyba postinor, ale nie wiem, nie pamiętam.. okres miałam normalny.. aż do stycznia.. to był 4 z kolei cykl i spóźnił mi się tydzień.. teraz miałam dostać 23 lutego i nie dostałam.. mam bóle takie jak w trakcie okresu dokładnie w pierwszych dniach, ale jego samego nie widać.. czy to możliwe żebym była w ciąży?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyah
a i robiłam 2 testy i były negatywne ale robiłam to w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob test, dowiedz sie co za proszki bralas.. a na przyszlosc..wybacz ale..mysl dziewczyny..robilam test 8 dnia po stosunku..czy jest on wiarygodny? co o tym sadzicie? mial wykrywac po 6 dniach..heh czekam na okres i kolejny robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewierzaca juz wn nic
Hej Wam!!! Moja Droga ja robilam tez test i wyszedl pozytywny ucieszona polecialam do lekarza ten mnie zbadal i powiedzial ze nie jestem w ciazyi nie umial w to uwierzyc ze wyszedl mi pozytywny i zrobilo mi sam i co az sie zdziwil bo mu tez tak wyszlo.Powiem Ci szczerze nie wierze juz w testy bo rozumie gdyby to byl jeden ale nie dwa co pokazaly mi to samo a niby nie jestem w ciazy (poczytaj sobie wyzej co mi dolegalo) a teraz po ostaniej wizycie okazal sie ze mam jakies dziury na jajnikach i za duzo meskich hormonow i bedzie mi ciezko w ten chwili zajsc w ciaze( tak mi powiedziala),objawy mam takie jak na ciaze.Czekam teraz na miesiaczke ma przyjsc okolo 6 marca ciekawe czy bedzie.Ale z tego co wszyscy mowia to testy sa najprawdopodobniejsze gdy nie ma miesiaczki wtedy robic,choc ja zrobilam i wyszlo mi pozytywnie a niby nici z tego:-((ale coz bede z mezem prubowala dalej:-)) Pozdrawiam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem czy nie
Czesc dziewczyny, szukam pomocy juz wszedzie i mam nadzieje, ze moze wy mi pomozecie....sluchajcie,zaraz wam wszystko wyjasnie...ostatni raz wspolzylam z chlopakiem 31 stycznia. Ten stosunek wygladal tak, ze trwal on doslownie kilka minut (moze 5), bo partner wlozyl czlonka, pchnal kilka razy i go wyciagnal. Nie doszedl we mnie, martwie sie jedynie o ten plyn ktory im sie wydziela z czlonkow... dwa dni pozniej dostalam okres, trwal 4 dni, od 2 do 5 lutego (no, w sumie normalnie jak na mnie). Dzisiaj jest 2 marca, okresu nie mam....mam nadzieje, ze przyjdzie. I jedyne co chcialabym sie dowiedziec w tej sytuacji to to,czy mozliwe jest ze jestem w ciazy? W sumie ten caly tydzien byl dla mnie dosc ciezki, chodze niewyspana, zmeczona, codziennie boli mnie glowa...martwie sie strasznie, bo nie chcialabym miec dziecka, mam dopiero 17 lat.....blagam pomozcie mi, tylko szybko! z gory dziekuje, kosiam was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem czy nie
zapomnialam dodac, ze mam takie bole w dole brzucha, bola mnie jajniki i w ogole....mam nadzieje, ze nie jestem w ciazy i ze wszsytsko bedzie dobrze!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem czy nie
aha i jeszcze jedno (sorki ze tak dopisuje, ale co chwile mi sie cos przypomina, tak sie denerwuje...), mam ostatnio strasznie nieprzyemny sluz, taki mocno zolty i brzydko pachnacy...zostawia nieprzyjemne slady na bieliznie i musze nosci podpaski...to chyba wszystko...pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diduska
heyka!jestem dosc mloda i kochalam sie(bylam pjana).....i byla prezerwatywa i sie zsunela(teoretycznie po wytrusku)po zsunieciu partner nie wszedl juz we mnie.Po tygodniu dostalam okres, po okresie zrobilam test i nie wyszedl wiec na drugi dzien powturzylam i wyszedl negatywny(nie wiem czy dokonca wszystko z tym testem poszlo oki) i mi normalnie siada psychika.Nie u miem sobie z tym poradzic...czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy...;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diduska
aa i jeszcze miesiaczka trwala troszke krucej i byla mnie obfita(albo ja poprostu mam schizy)nom i mam zdety brzych (ale mam problemy z wydalaniem niektorych zeczy)boze pomozcie niewytrzymuje juz sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem czy nie
diduska ja sie tam nie znam specjalnie na tym, sama widzisz ze mam z tym problemy...do dzisiaj nie dostalam okresu i juz psycha mi siada....ale nie martw sie, jestem z toba...mi sie osobiscie wydaje, ze jak sie prezerwatywa zsunela po wtrysku i juz nie wchodzil w ciebie to moze nic nie bedzie...jakbys chciala pogadac i sie wyzalic to zapraszam na gadu do mnie 10442873 :) buziaczki jestem z toba:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluska81
czy test wykonany przed 3 dniami spodziewanej miesiaczkipokaze 100%pewnosc --??pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluska81
bardzo pragne byc w ciazy a dzis rano zrobiłam test i wyszedł-że w ciazy nie jestem:( czy mozliwe,ze zrobiłam go za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.mam pytabnie ktore zadal mi wczoraj moj chlopak i nie wiedzialam co mu odpowiedziec. otoz zapytal mnie o ty czy jezeli dzzis bedziemy uprawiac sex to jutro bede wiedziec czy jestem w ciazy sprawdzenie na tescie ciazowym?????zaszokowal mnie tym pytaniem....nie wiedzialam co odpowiedziec...i nadal nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze... Dopiero zobaczyła ten topik i nogi mi się ugięły jak przeczytałam:\"Jednym z możliwych objawów wczesnej ciąży są \"poranne mdłości\". Mimo nazwy, mogą występować w ciągu całego dnia po 2 lub 3 tygodniach po zapłodnieniu. Najbardziej narażone są na nie kobiety, które spodziewają się dziecka po raz pierwszy, te u których rozwija się ciąża mnoga oraz kobiety bardzo wyczulone na zapachy. Mogą się również pojawić wzdęcia brzucha oraz nadmierna męczliwość i senność, zwłaszcza w godzinach popołudniowych\" Mam dokładnie te objawy, które są tu opisane i wogóle nie brałam pod uwagę tego, że mogę być w ciąży...Miesiączkę powinnam dostać dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioluska---> test powinno sie wykonac w dniu spodziewanej miesiaczki- najlepiej z porannego moczu. Sprobuj jeszcze raz za 3 dni. seniorit---> dzien po stosunku zaden test nie wykryje ciazy. Mozna ja wykryc najwczesniej tydzien po owulacji (nie po stosunku!!!), kiedy to zwykle nastepuje zagniezdzenie zaplodnionej komorki jajowej. W skutek tego zagniezdzenia wydzielane sa pewne substancje, ktore sa wykrywane przez test ciazowy. Dlatego wlasnie zaleca sie testowanie w dniu spodziewanej miesiaczki- wtedy ewentualny zarodek siedzi juz sobie tydzien wrosniety w tworzace sie lozysko- stezenie hCG jest coraz wyzsze i lepiej wyczuwalne przez testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsj
miesiąc nie mam okresu mam 12 lat nigdy nie współżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaagata
MAM PYTANKO.. CZY TO MOZLIWE ZE JESTEM W CIAZY JEZELI 2 RAZY DOSTALAM OKRES A TERAZ MI SIE SPOZNIA JUZ TYDZIEN??... KOLEZANKI MNIE STRASZNIE RYJA A BOJE SIE ISC DO GINEKOLOGA.. PROSZE POWIEDZCIE MI CZY TO MOZLIWE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe to jest wszystko. Juz nie o takich przypadkach sie slyszalo. Przez internet nikt ci diagnozy nie wystawi. Jesli chcesz miec pewnosc, zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×