Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość Niiiiga
tez tak mysle ale ten strasz jest silniejszy od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneeeeeeeczko
wiem...czuje go po sobie...ale bedzie jakos...w ciazy nie ma szans byc bez wytrysku i stosunku a ja sie boje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiiga
a jak myslisz co bedzie u mnie?? ciaza?? czy rozregulowany okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misipysiapiernisia
hej Dziewczyny pomóżcie mi...tylko proszę nie mieszajcie mnie z błotem...zawsze kocham się stosując prezerwatywy...ale w tym miesiącu zaczęłam się martwić..nigdy nam się nie zsunęła ani nie pękła...ale ja mam dziwne objawy... mdłości, suszy mnie, piersi mi się powiększyły, kłucie w podbrzuszu...mam dostać okres za ok. tydzień więc tłumacze sobie to tym. Ale sama nie wiem. Proszę o wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneeeeeeeczko
Niiiga- stawiam na roregulowany cykl:) spójrz za okno...zobacz jaka pogoda, mogło Cie przewiać troszke i juz szaleje Ci organizm...mam nadzieje, ze mój tak nie zacznie świrowac, a ja wiem, ze mnie przewiało totalnie ;/ Mam dostać okres dopiero i juz sie boje:( Tym bardziej, ze bolą mnie jajniki:( I przedwczoraj troche krwi wypłynęło, ale to od pieszczot, które były pare minut wczesniej...pewnie za daleko.. Zawsze uważamy zeby nie doszło do wytrysku:( a ja sie boje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataep
Dziewczyny, wspomóżcie... Zawsze kocham się z moim facetem przy użyciu prezerwatywy, jesteśmy bardzo ostrożni, a teraz... już 4 dzień spóźnia mi się okres! Zawsze jest tak przerażająco regularny, że dziś już po prostu zaczynam świrować... Nie wiem, czy wmawiam sobie nudności, czy rzeczywiście je mam, piersi są ogromne, ale to zwyczajowo przed okresem... Mmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia81
na pewno sobie wmawiasz, prezerwatywa musialaby peknac i na pewno byscie zauwazyli. Spoznia Ci sie pewnie przez stres. Ale jesli chcesz byc pewna i miec spokojne sumienie zrob test jesli chcesz, to bedzie najlepsze wyjscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bububu...
Moze sie ktos jeszcze wypowiedziec w mojej sprawie? :D Ta jedna odpowiedz mnie nie uspokoila :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamika1
witam wszystkie panie mam pytanko odstawiłam tabletki 2 tyg temu i kocham sie bez zabezpieczeń, ale kiedyś przez trzy miesiace szaleliśmy i nic czy teraz może być inaczej?? i od czego to zależy jak szybko po odstawieniu powraca płodność??? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamika1
witam wszystkie panie mam pytanko odstawiłam tabletki 2 tyg temu i kocham sie bez zabezpieczeń, ale kiedyś przez trzy miesiace szaleliśmy i nic czy teraz może być inaczej?? i od czego to zależy jak szybko po odstawieniu powraca płodność??? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bububu... - zrób test. Nikt tutaj nie jest lekarzem, a nawet jeśli, to na odległość niewiele może Ci pomóc. nimfamika1 - \"powrót\" płodności jest sprawą indywidualną. A czy może być inaczej? Pewnie, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamika1
do michalina - dzięki za odpowiedź tak tez myślałam ale mam nadzieje ze nie tym razem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamika1
podobno po odstwieniu można czekać na okres do 50 dni a nawet jak tym razem jest inaczej kiedyś trzeba miec "maluszka" a nie mam 16 lat więc nie jest źle poprostu chciałam wiedzieć bo czytałam ze od 1 cyklu można zajść a mnie przez trzy sie nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia81
Ja tez odstawilam tabletki i kochalam sie bez zabiezpieczenia, z tym ze ja chce byc w ciazy no ale nie udalo sie tym razem, bo dostalam @ Z tego co wiem to plodnosc wzrasta po odstawieniu tabsow, wiec jesli nie chcesz zajsc to radze uwazac na przyszlosc. pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepla Inka
Napiszcie mi czy mdlosci moga sie pojawiac juz w 1 lub 2 tygodniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepla Inka
dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona i Przestraszona
Mam duży problem... Przez ostatnie dwa lata zażywałam regularnie Diane-35. Ponad miesiąc temu odstawiłam (chciałam zrobić sobie przerwę). Wzięłam dwa opakowania pod rząd, z tym, że to drugie zażyłam do połowy, a później przerwałam. Krwawienie pojawiło się parę dni później, czyli tak, jak powinno. Prawie dwa tygodnie temu powinnam była mieć okres (pierwszy po odstawieniu Diane-35) i... Nic! Kochałam się z Moim Chłopakiem parę razy (zabezpieczaliśmy się prezerwatywą), ale z gumkami nic się nie stało (sprawdzaliśmy), więc o zajście w ciążę byłoby bardzo trudno. Skąd ten brak okresu??? Czy słyszałyście o podobnych sytuacjach? Czy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych może tak długo spóźniać się miesiączka? Czy to normalne??? Proszę, pomóżcie... Poradźcie... Odpiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami sie tak zdarza, ze organizm dluzej do siebie dochodzi i troche to trwa, zanim cykle sie unormuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamika1
do zaniepokojona-- możesz czekać na 1 szy okres nawet do 50 dni z tego co wiem więc nie denerwuj sie jeszcze można długo czekać na @ odstawiając tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona i Przestraszona
Dzięki, Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiga
ja nadal czekam na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona i Przestraszona
Ja również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaa
Witam dziewczyny.Pomóżcie bo zwariujeje:(Kochałam sie bez zabezpieczenia i z wytryskiem do..14wrzesnia.30 wrzesnia dostalam okres niby to okres a nie okres bo trwal 3 dni a zwykle trwa 4,5.Potem po tygodniu dostalam mdlosci.Trwaly dwa dni.Od 10 pazdziernika dziwnie sie czuje.Jest mi niedobrze caly czas,przestalam palic,pic alkohol,odrzucilo mnie jakos:/Oprocz tego od 4dni chce mi sie strasznie spac i jestem zmeczona:/Czekam na okres który ma być 26,27 pazdziernika czyli jeszcze tydzien i wariuje... Czy moge byc w ciazy?Mierzylam sobie temp.w pochwie,codziennie przez tydzien i mialam 37,4.Prosze niech ktos mi cos napiszeee:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaa
Przepraszam pomylilam sie.Niedostalam mdlosci po tygodniu od stosunku.Mdłości naszły mnie od 9 pazdziernika,czyli 25 dni od stosunku.Proszeeee odpiszcie cosss!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie zrobisz testu, skoro sie martwisz i wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazuja na ciaze? Byc moze wszysto to sobie wmowilas i podswiadomie wywolalas takie reakcje organizmu. Ale mozliwa jest tez opcja, ze jestes w ciazy. Na forum nikt ci nie odpowie, jak jest. Zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikami
hej dziewczyny! z meżem bardzo chcieliśmy zostać rodzicami, więc postanowiłam odstawić tabletki anty., oczywiście z konsultacja lekarską. Ostatnią miesiączkę miałam 1 września z odstawienia tabletek, a od 18 dc przez 10 dni miałam brać luteinę...i do dnia dzisiejszego okresu nie mam, a to już 52 dc, a zarazem 24 dzień po odstawieniu LUTEINY!!!!! w międzyczasie robiłam 2 testy ciążowe i wyszły negatywnie...pierwszy jakiś tydzień po luteinie, a drugi ze 2,5 tygodnia później..nie wiem już co myślec, testy wychodz negatywnie ,a okresu niema, a przecież luteina jest na wywołanie, bądź podtrzymanie :( czy kt.óraś z Was miała podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamika1
do alexaa-- niby w ciąży jest podwyższona temp ale objawy takie jak nudności występuja średnio po ok 2 tyg zależy czy to były twoje dni płodne( zobacz sobie na necie kiedy są bo w tej chwili nie pamiętam) a prawdopodobieństwo jest jak najbardziej poczekaj na okres pozdrawiam i uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamika1
do alexa nie jest powiedziane nudności podobno są tak po około 2 tyg podwyższona temp w ciąży podobno jest poczekaj na okres i nie panikuj to moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×