Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość nimfamika1
do kamikami podobno można czekać na okres pnad 50 dni ale ja jak odstawiłam tabsy 3 miesiące nie zaszłam też chcemy dziecko ale nie wiem czemuu nie mogę mieć to reakcja indywidualna każdego organizmu a płodność podobno może wrócić nawet dopiero po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaa
dzieki,poczekam,nierobie testu narazie,poczekam na @.A temperature mam do dziś podwyższona 37,4.pozdrawiamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaa
Do HIENA:Nie jestem nienormalna żeby wmawiać sobie objawy ciąży:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaa
Do Hiena:A testu narazie nie robie,bo czekam na @.I zreszta po co sie odzywasz jak masz jakieś aluzje i niechce ci się normalnie do kogos napisać:/Nierozumiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie moja droga nie zrozumialas- juz tysiace razy zdarzylo sie, ze dziewczyny tak byly spanikowane mozliwoscia ciazy, ze podswiadomie prowokowaly u siebie wszystkie objawy. Zdarza sie to dosc czesto dziewczynom bardzo pragnacym zajsc w ciaze- w oczekiwaniu na pozytywny test ciazowy widza u siebie caly komplet objawow ciazowych. Gdzie to wyczytalas, ze jestes nienormalna? Chyba za bardzo bierzesz to do siebie. Jesli zas jestes pewna, ze niczego sobie nie wmowilas, to wychodzi na to, ze faktycznie jestes w ciazy. Zrob test ciazowy i idz do gina na potwierdzenie ciazy. Nie ma sensu czekac na @, bo takie objawy mowia same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaa
Spoczkooo Hienaa,pojdee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiiga
mi okres spoznial sie prawie dwa tyg i dzis go dostalam glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaa
a ja czekam na okres,ma byc za dni.A temperatura ciala sie ,powieksza przed okresem?Bo mam 37,6?????(w pochwie))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiiga
ja nie miezylam temp w pochwie ale normalna temp mialam podwyzszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaa
za 3 dni...mam miec @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jansee
mam problem od jakich roi sie w internecie Kochalam sie z moim chlopakiem i mielismy gumke ktora nie pekla ani sie nie zsunela.Byly to dni plodne. Na pocztaku On byl w majtkach i aby mogl juz zalozyc prezerwatywe wyjal czlonka z majtek i podotykal nim w okolicach moich pachwin, nastepnie zalozyl prezerwatywe i sie kochalismy ,wytryk byl poza mna i pozniej moj chlopak poszedl sie wykapac,ale to wszystko zmyc. Czytajac to chyba mozna stwierdzic ,ze nie ma takiej mozliwosci, biorac to pod uwage ze poznie sprawdzilismy i z prezerwatywa bylo wszystko ok,ale ja juz mam taki charakter ,ze widze rozne mozliwsci, np. taka ,ze kiedy go wyjmowal z majtek i dotykal pachwin (ale to tylko pare sekund) mogl ten sluz jego sie jakims sposobem przedostac do mnie? prosze pomozcie.....prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jansee
czyli nie ma takiej mozliwosci, moze ktos cos wiecej mi napisac na ten temat, jakies jego spostrzezenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia...
musiielibyscie miec strasznego pecha ale ogolnie mozliwosc jest tylko ze NIKŁA:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaa
To jest niemozliwe droga kolezankoo,wiec niemasz sie czym martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jansee
Dziekuje bardzo za odpowiedzi, jezeli tos chce cos jeszcze powiedziec to prosze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaa
a ja nadal czekam...a oznak @niewidać...jutro powinnam dostac,góra w piatek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na pocieszenie
Dziewczyny! Głowa do góry. Wiem, jak to jest przeżywać te wszystkie schizy, przerabialam to pare razy. Ale tak na prawde nie jest tak latwo zajsc w ciaze. Czytam jak schizujecie ze kochalyscie sie z zabezpieczeniem! w dni nieplodne! i martwicie sie czy nie jestescie w ciazy. Kobiety nie wiem w jaki sposob mialoby sie to stac?! Kochalam sie z moim facetem podczas dni plodnych (stosunek przerywany), strasznie sie pozniej martwilam tymbardziej ze wydawalo mi sie ze mam kilka objawow (ktore okazaly sie pozniej objawami przed okresem:)) i w ciazy nie jestem i nie zamierzam. Pozdrawiam serdecznie i glowy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasas
czy jesli facet dotyka miejsc intymnych ale kobieta ma spodnie to mzoe byc ciaza z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przeczytajcie to..
ja mam pytanie.. chodzi o to ze tak.. 24 sierpnia mialam ostatnia miesiaczke.. cykl trwa ok 26-28 dni (czyli okres wypadly planowalo ok 21 wrzesnia) potem 17 wrzesnia byl u mnie moj chlopak uprawialismy petting on dotykal swoim penisem moich miejsc intymnych, mial potem tez wytrysk ale z daleka ode mnie.. ok 26 wrzesnia mialam przez 3 dni brazowe plamienie.. i tyle.. dalej nie mam orkesu a juz listopad jest! zrobilam 2 tyg po 'zdarzeniu' test ciazowy- negatywny, tydzien pozniej drugi- negatywny (ale obydwa nie z pierwszego moczu). ponadto dodam ze caly wrzesien bralam antybiotyki a przez ostatnie 3 miesiace schudlam ok 6 kg.. w zeszlym tyg bylam u lekarza i dal mi luteine powiedzial ze 2 dni po jej odstawieniu (czyli we wtorek) powinnam dostac okres.. teraz jst piatek a ja dalej nie mam okresu.. co myslicie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie miii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wazneee
hej... mam maly problem... robilam test... no i pod literka C byla kreska a pod T byla abrdzo delikatna slabo widoczna no i jesli pod C i T sa kreski to znaczy ise jest sie w ciazy... jestem czy nie ??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngpsjvdjsvlksd
a wiec cykl moj ma ok 33-35 dni. w 8 dniu cyklu chlopkak wszedl we mnie na 2 minuty nie doszlo do wytrysku a zabezpieczenia tez nie bylo. moje pytanie moge byc w ciazy? napiszcie cos bo do okresu jeszce daleko a testu tez nei moge jeszce zrobic. a chyba umre z estres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindla
czesc dziewczyny. czy mozliwe jest zajscie w ciaze kochajac sie pierwszego dnia okresu stosunkiem przerywanym?? Prosze o odp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazneee - mi to wygląda na ciążę. ngpsjvdjsvlksd - teoretycznie były to Twoje dni niepłodne, ale niczego nie można wykluczać. I bez wytrysku można spłodzić dzidzię... Kindla - odpisałam w innym temacie, ale się powtórzę - tak, jest możliwość zajścia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przeczytajcie to
michalina a moj problem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodsza siostra
jakos niewieze ze w dni nieplodne mozna zajsc w ciaze;/ bo to nie jest wcale takie proste jak nam sie wydaje przeciez jajeczko jest zdolne tylko przez ok 24 godziny zdolne do zaplodnienia i to w czasie owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze przeczytajcie to - skoro lekarz nic nie wykrył (ciążę może zauważyć w 6. tygodniu), to musisz cierpliwie czekać. Ewentualnie powtórz test - dla uspokojenia się. mlodsza siostra - nie będę Cię przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×