Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość fergie007
Uprawiałm dziasiaj sex bez zabespiczenia , własnie mam owulacje i stersznie mnie boli.. czy moge byc w ciąży ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
jak powinna sie terz zachowywac moj aowulacja gdy bym była i jak gdybym nei buła , co powinnam wtedy odczuwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergie--> oczywiscie, ze mozesz byc w ciazy, ale nie licz na to, ze bedziesz miec od razu symptomy. NIe bedziesz widziala zadnej roznicy. Oliwka--> ta temperatura nic nam nie mowi, bo nie widzimy twojego wykresu z calego cyklu. Wiec to mierzenie teraz nie ma sensu. Co do tych plamek, to nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek1151
Hej! Jestem tu po raz pierwszy.Staramy sie o drugiego dzieciaczka od pazdziernika.Tym razem mam nadzieje ze sie uda.Okres mialam 26stycznia wiec teraz powinnam dostac 22 lutego. Moze jestem juz przewrazliwiona ale teraz czuje sie jakos inaczej. Nie wiem czy to nie za wczesnie ale okropnie swedza mnie piersi a niekiedy tak bola ze nie moge sie dotknac. Pozatym momentami mam zawroty glowy i chwilowe mdlosci. Niestety nie pamietam jak to bylo gdy zaszlam w ciaze z Zuzka 4latka :) Pozdrawiam wszystkie oczekujace mamusie i zycze powodzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al1234
w zwiazku z tym oczekuje na odpowiedzi !!! to chyba forum prawda????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek1151
al1234-mysle ze nie musisz sie obawiac niczego.Jak mialas okres to nie powinnas byc w ciazy. Podobno wystepuja miesiaczki ale bardziej przypominaja plamienia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Panikaaaarrrraaa____
no właśnie... sie ze mnie Panikara zrobiła niesamowita :( niby niewiele bo dziś 30 dzień cyklu, ale ja zwykle mam 25-27 :( im starsza tym głupsza :( nie współżyłam , ale takie łóżkowe pieszczotki ... na któymś forum pisali że zdarza się.. i oczywiście pierwsze co pomyślałam to że mi oczywiście na pewno... piszę bo nie chce nikomu mówić ,żeby nie martwić i w ogóle.. najgorsze że po test boję się nawet pójść a do lekarza to już w ogóle :( co prawda może bym się uspokoiła , ale te czarne scenariusze , które mi po głowie chodzą :( nie to że dzidziusia bym nie chciała...ale nie teraz :( najważniejsze skończyć studia- juz tylko 2 lata..napiszcie coś- cokolwiek- prosze...może będzie mi choć odrobinę łątwiej bo nie dość że się boję to próbuje sobie radzić z tym sama ;/ a pomysł z ciążą wpadł mi do głowy juz chyba z 3 tygodnie temu więc uwierzcie,że już powoli zaczynam czuć się jak resztki człowieka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
a ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Panikaaaarrrraaa____
ćwierć wieku i jeszcze roczek ... i mimo że czas najwyższy na dzidziusia to trzeba być pewnym i tatusia i w ogóle.. bo głupio tak potem że wiązać się trzeba a nie że się chce :( najgorszy jest taki paraliżujący strach a życie toczy się dalej i trzeba jakoś brnąć do przodu ... i to najlepiej jak sie potrafi ... a ja nie wiem czy z takim "obciążeniem"( psychicznym) dam radę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje Sie
Mam problem pomozcie mi dziewczyny! Od 3dni bola mnie strasznie sutki.. ehh.. boje sie ze moge byc w ciazy .. chociaz biote tabletki antykoncepcyjne a ostatnie 3tyg jestem chora.. do okresu jeszcze tydzien .. ale boje sie bo te sutki mnie bola :((( czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do panikara Mowisz, ze boisz sie isc do lekarza lub po test do apteki, ale to naprawde Cie uspokoi i sprawi ze przestaniesz sie denerwowac. Wiem,ze boisz sie tej chwili kiedy mozesz sie dowiedziec o ciazy, ale pomysl sobie za jesli nie mialas stosunku, tylko jak mowisz \"pieszczotki\" prawdopodobienstwo jest naprawde bardzo, bardzo malenkie...A jesli bylabys w ciazy to i tak wczesniej czy pozniej sie o tym dowiesz, nie uciekniesz przed ta wiadomoscia. Ale zrobienie testu uspokoi Cie i pozwoli Ci normalnie zyc. Nastawienie psychiczne ma tu ogromne znaczenie, wiec czesto tak bywa ze juz po tescie dziewczy dostaja okresu, uspokajaja sie, stres z nich schodzi i wtedy nagle pojawia sie okres. Trzymam kciuki i ja wierze ze wszystko jest OK u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gabrysiu :) na szczęście więcej paniki niż to wszystko warte i dziś powoli i nieśmiało jakby troche wystraszony pewnie tym moim babskim panikowaniem jakoś po 4 dniach opóźnienia się znalazł :D ufff.... nie wiem jak można sobie aż tak i aż tyle wkręcać ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ciesze sie bardzo razem z Toba:) I nie przejmuj sie juz tak na drugi raz, okresowi zdarzaja sie rozne takie rzeczy i jak widzisz nic to nie musi oznaczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... już wszystko mnei boli i jest jak trzeba :) mam tylko nadzieje ze teraz nie wkrece sobie że przecież w ciąży to też może być plamienie na przyklad ... grrr... co za beznadziejna kobieca fantazja ... ale przynajmniej juz moge sie uczyc i jakos troche napięcie wszytkich miesni i w ogóle wszystkiego puściło :D dzięki jeszcze raz wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie dziewczyan
jak już wszyscy sobie tak pomagają to i ja mam problemik:) od ponad miesiąca boli mnie brzuch..jajniki oraz pod żebrami dodatkowo doszly bole pleców (lędzwiowe) okres mialam dzien krotszy niz zawsze(tym razem 6 dni i troszke mniej ale i tak ze mnie "lecialo") ale bylam przeziebiona(moze dlatego) co do piersi nie bola mnie w ogole. dodam ze zabezpieczamy sie prezerwatywa ktora nigdy nie zsunela sie i nie pekla , i teraz nie wiem ciaza czy zapalenie jajnikow lub nerki ;/ moze ktoras z Was pomoze mi z gory bede wdzieczna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dziewczyan
dodam ze temp. rano pod pacha mam 36-9 a w pochwie 37,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dziewczyan
a co do śluzu to praktycznie go nie mam trche ale nie zaden "kisiel" glutowaty, tylko lepki ale nie rozciagliwy w ogole-sory za doslownosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi....
czesc dziewczyny :) ciesze się że trafiłam na ten topic bo ile razy pytałam to nie olewano albo z odpowiedzia idz do lekarza :O ja mam takie pytanko od jakiegos czasu boli mnie brzuch i to tak dziwnie że nigdy tak nie czułam , bo jak bolał mnie przed okresem to bolał mnie cały a teraz czuje jakby bolał mnie tak na środku nisko brzucha . Chwilami jest to takie uczucie ciepła czasem coś zakłuje , a jeszcze innym razem coś podobnie do takiego napięcia przed okresem . Jeśli chodzi o piersi to nie zmieniły sie za bardzo, nie mam też żadnych innych objawów wiec nie wiem czy to może być związane z ciążą ? A dodam że kochaliśmy się w pierwszy dzień po okresie a szczerze mówiąć to teoretycznie miał być jeszcze ale sie skończył .... Poradzcie coś co mam o tym myśleć ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi---> mnie brzuch na poczatku ciazy bolal jak na okres. Zadnych anomalii twojego pokroju nie mialam. Moze masz cos z zoladkiem albo z czyms innym? Jesli cie to faktycznie boli i niepokoi powinnas sie udac do lekarza rodzinnego. W celu wykluczenia ciazy polecam test. Trudno doradzic cos wiecej... taka sobie dziewczyan----> mnie to na ciaze nie wyglada. A spoznia ci sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dziewczyan
okres miałam odkąd mam te ból w sumie 2 razy , i to o terminie idealnie :) tyle ze ostatni byl dzien krotszy (mialam 6 dni zawsze 7 ) ale bylam zaziebiona wiec moze dlatego;/ ogolnie mam goraczke juz pare dni ponad 37 stop, pod pacha, nie wiem co to moze byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dziewczyan
teraz termin okresu mam za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dziewczyan
i dodam ze dosc wysokie mam cisnienie 140/80 ale to moze z nerwow bo juz spac nie moge normalnie ze 2 tyg..mysle sobie -ciąża?;/ a okres przyszedl normalny ale mimo wszystko boli brzuch (tam gdzie jajnik, nerki), plecy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie czas trwania okresu tez nie zawsze byl taki sam- czasami 7 dni, czasami 6, a czasami nawet 5. Nigdy bym nie pomyslala, ze to moglby byc jakis \"znak\". Wysoka temperatura po owulacji i przed okresem jest rzecza naturalna. Powinnas sie martwic, gdyby nie bylo wzrostu ;) Aha- do \"tych\" celow nie mierzy sie temperatury pod pacha, tylko pod jezykiem lub w pochwie. Oczywiscie w godzinach rannych przed wstaniem z lozka (do 8:00!). Plecy raczej by cie na poczatku ciazy nie bolaly. Z bolem brzucha wybralabym sie do lekarza. Dlaczego nie zrobisz testu, zeby wykluczyc ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyym
witam... mam male pytanko czy jezeli okres zaczal mi sie 2 lutego i trwal tyle co zwykle byl intensywny jak zawsze to czy moge byc w ciazy? okres mam zazwyczaj regularnie ok co 28 dni dodam ze nie mam mdlosci piersi mnie pobolewaja po bokach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telefelek
Czesc, Mam wielki problem. Ostatni raz z moim chlopakiem kochalam sie 26 stycznia. Okres powinnam miec 4 lutego, czyli spoznia sie juz 13 dzien:/... Zabezpieczenie - prezerwatywa. Nie stalo sie nic niebezpiecznego, jednak te spoznienie martwi mnie coraz bardziej. Zrobilam 4 dni temu 1. test, wyszedl negatywny i dzis - takze negatywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyan
masz racje powinnam zrobic test ale czekam jak bedzie okres to lece do lekarza;/ moze mam nerki chore jak moja mama;/ dziekuje Ci za Pomoc:* jestes kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyan
Telefelek to z nerwow:) skoro zrobilas testy i jest negatywny wynik to sie nie martw:* okres przyjdzie niespodziewanie:D ja mam za tydzien ..powinnam miec;) mimo ze miesiac temu mialam noramalnie schizy sa nadal;/ buzka |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telefelek
Ale to juz chyba wystepuje u mnie duze spoznienie, boze, nie wiem co robic. Chcemy pojsc do lekarza, moze on w czyms pomoze. Glowa mnie juz od wielu dni przez to boli, mam dosc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telefelek
Prosze... pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek1151
Telefelek- nie martw sie :) jesli robilas dwa testy nie musisz sie bac. ja tez robilam dzis test i niestety wynik negatywny :( ale nadzieja pozostala. Okres mam dostac 22. Moze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×