Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość zmartwiona basiula
oo dzieki:) a kiedy powinny sie pojawic i ktore konkretnie bo mdlosci itd to o wiele pozniej prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona basiula
oo dzieki:) a kiedy powinny sie pojawic i ktore konkretnie bo mdlosci itd to o wiele pozniej prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona basiula
dzieki! a to kiedy powinny sie pojawic pierwsze? no i ktore z objawow sa na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona basiula
Today at 10:23pm a gdzie sie tak zalatwilas ?? ;/ zdrowiej szybko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 2811
mam pytanie i blagam o pomoc bo osiwieje zaczne od poczatku moje cykle trwaja na ogol 28 dni i np styczniu mialam 1 wiec teraz powinnam dostac 28 a tu nic brzuch mnie lekko pobolewa lekko tez piersi mam ogromne skoki nastroju raz placze zaraz sie smieje chodze poddenerwowana wszystko mi przeszkadza .a zaczelo sie tak , z moim narzeczonym kochalismy sie bez zadnego zabezpieczenia w 14, 16 i 18 dniu mojego cyklu i teraz moje pytanie jakie mozemy miec szanse ze jestem w ciazy ?? bylam u lekarza ale pani doktor powiedziala ze musimy poczekac bo za wczesnie jest na diagnoze ... blagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 2811
mam pytanie i blagam o pomoc bo osiwieje zaczne od poczatku moje cykle trwaja na ogol 28 dni i np styczniu mialam 1 wiec teraz powinnam dostac 28 a tu nic brzuch mnie lekko pobolewa lekko tez piersi mam ogromne skoki nastroju raz placze zaraz sie smieje chodze poddenerwowana wszystko mi przeszkadza .a zaczelo sie tak , z moim narzeczonym kochalismy sie bez zadnego zabezpieczenia w 14, 16 i 18 dniu mojego cyklu i teraz moje pytanie jakie mozemy miec szanse ze jestem w ciazy ?? bylam u lekarza ale pani doktor powiedziala ze musimy poczekac bo za wczesnie jest na diagnoze ... blagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 2811
mam pytanie i blagam o pomoc bo osiwieje zaczne od poczatku moje cykle trwaja na ogol 28 dni i np styczniu mialam 1 wiec teraz powinnam dostac 28 a tu nic brzuch mnie lekko pobolewa lekko tez piersi mam ogromne skoki nastroju raz placze zaraz sie smieje chodze poddenerwowana wszystko mi przeszkadza .a zaczelo sie tak , z moim narzeczonym kochalismy sie bez zadnego zabezpieczenia w 14, 16 i 18 dniu mojego cyklu i teraz moje pytanie jakie mozemy miec szanse ze jestem w ciazy ?? bylam u lekarza ale pani doktor powiedziala ze musimy poczekac bo za wczesnie jest na diagnoze ... blagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry a w czym my ci możemy pomóc, bo nie za bardzo rozumiem....??? kochasz się z facetem bez zabezpieczenia w okresie płodnym lub dniach sporego ryzyka więc dochodzę do wniosku, że bardzo chcesz dzieciaka, inaczej nie postąpiłabyś tak nieodpowiedzialnie, tak? zmiany nastrojów to może być równie dobrze ciąża jak i zespół napięcia przedmiesiączkowego lub zwykła panika na myśl o ciąży zrób test zamiast pisać takie posty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwy nerwy
to ja szybkie głupie pytanie - peknieta prezerwatywa w 6 dniu cyklu (myslalam ze to juz konic okresu, ale nastepnego dnia rano jeszcze lekko krwawilam). od razu polecialam do gina, który ne badajac mnie (bo wciaz mialam okres) powiedzial ze nie mam sie czym martwic. to bylo 9 dni temu, czyli teraz powinnam miec owulacje a nie widzę ani sluzu ani nic... umieram ze strachu, czy szansa ze zaszlam w ciaze 6 dnia cyklu jest wieksza niz prawie zadna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwy nerwy
to ja szybkie głupie pytanie - peknieta prezerwatywa w 6 dniu cyklu (myslalam ze to juz konic okresu, ale nastepnego dnia rano jeszcze lekko krwawilam). od razu polecialam do gina, który ne badajac mnie (bo wciaz mialam okres) powiedzial ze nie mam sie czym martwic. to bylo 9 dni temu, czyli teraz powinnam miec owulacje a nie widzę ani sluzu ani nic... umieram ze strachu, czy szansa ze zaszlam w ciaze 6 dnia cyklu jest wieksza niz prawie zadna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1988
Witam wszystkich bardzo serdecznie Mam do Was takie pytanko bo sama już nie wiem co myśleć i co zrobić... a mianowicie.... spałam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, co prawda zdążył przed wytryskiem (tzn. tak mi się wydaje) ale żeby uniknąć ciąży poleciałam od razu do ginekologa po tabletkę po... Niby byłam potem spokojniejsza ale do czasu... zauważyłam, że nieznacznie powiększyły mi się piersi i przez jakiś czas były dosyć twarde i bolące, a ja nie mam takich objawów nawet przed okresem więc wydało mi się to troszkę dziwne, było mi dziwnie niedobrze i miałam taki dziwnie zaokrąglony i twardy brzuszek i jest na tyle twardy, że nawet nei potrafię go wciągnąć... po jakimś czasie ustały wszystkie objawy prócz twardego brzucha, ale za to w okresie przewidywanej miesiączki zamiast krwawienia wystąpiło jasnoróżowe plamienie,a raczej jasnoróżowy śluz... dodam jeszcze, że @ miałam 2 grudnia a następnie 16 znów, ale lekarz powiedział, że to tak może być po tej tabletce i że kolejna @ powinna wystąpić w przewidywanym terminie no ale niestety tylko to plamienie... aha bo byłabym zapomniała zrobiłam już 4 testy ciążowe w jakichś tygodniowych odstępach od siebie i wszystkie wyszły negatywne... Czy powinnam się obawiać, że to ciąża?? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwy nerwy
to ja szybkie głupie pytanie - peknieta prezerwatywa w 6 dniu cyklu (myslalam ze to juz konic okresu, ale nastepnego dnia rano jeszcze lekko krwawilam). od razu polecialam do gina, który ne badajac mnie (bo wciaz mialam okres) powiedzial ze nie mam sie czym martwic. to bylo 9 dni temu, czyli teraz powinnam miec owulacje a nie widzę ani sluzu ani nic... umieram ze strachu, czy szansa ze zaszlam w ciaze 6 dnia cyklu jest wieksza niz prawie zadna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1988
Witam wszystkich bardzo serdecznie Mam do Was takie pytanko bo sama już nie wiem co myśleć i co zrobić... a mianowicie.... spałam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, co prawda zdążył przed wytryskiem (tzn. tak mi się wydaje) ale żeby uniknąć ciąży poleciałam od razu do ginekologa po tabletkę po... Niby byłam potem spokojniejsza ale do czasu... zauważyłam, że nieznacznie powiększyły mi się piersi i przez jakiś czas były dosyć twarde i bolące, a ja nie mam takich objawów nawet przed okresem więc wydało mi się to troszkę dziwne, było mi dziwnie niedobrze i miałam taki dziwnie zaokrąglony i twardy brzuszek i jest na tyle twardy, że nawet nei potrafię go wciągnąć... po jakimś czasie ustały wszystkie objawy prócz twardego brzucha, ale za to w okresie przewidywanej miesiączki zamiast krwawienia wystąpiło jasnoróżowe plamienie,a raczej jasnoróżowy śluz... dodam jeszcze, że @ miałam 2 grudnia a następnie 16 znów, ale lekarz powiedział, że to tak może być po tej tabletce i że kolejna @ powinna wystąpić w przewidywanym terminie no ale niestety tylko to plamienie... aha bo byłabym zapomniała zrobiłam już 4 testy ciążowe w jakichś tygodniowych odstępach od siebie i wszystkie wyszły negatywne... Czy powinnam się obawiać, że to ciąża?? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwy nerwy
to ja szybkie głupie pytanie - peknieta prezerwatywa w 6 dniu cyklu (myslalam ze to juz konic okresu, ale nastepnego dnia rano jeszcze lekko krwawilam). od razu polecialam do gina, który ne badajac mnie (bo wciaz mialam okres) powiedzial ze nie mam sie czym martwic. to bylo 9 dni temu, czyli teraz powinnam miec owulacje a nie widzę ani sluzu ani nic... umieram ze strachu, czy szansa ze zaszlam w ciaze 6 dnia cyklu jest wieksza niz prawie zadna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1988
Witam wszystkich bardzo serdecznie Mam do Was takie pytanko bo sama już nie wiem co myśleć i co zrobić... a mianowicie.... spałam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, co prawda zdążył przed wytryskiem (tzn. tak mi się wydaje) ale żeby uniknąć ciąży poleciałam od razu do ginekologa po tabletkę po... Niby byłam potem spokojniejsza ale do czasu... zauważyłam, że nieznacznie powiększyły mi się piersi i przez jakiś czas były dosyć twarde i bolące, a ja nie mam takich objawów nawet przed okresem więc wydało mi się to troszkę dziwne, było mi dziwnie niedobrze i miałam taki dziwnie zaokrąglony i twardy brzuszek i jest na tyle twardy, że nawet nei potrafię go wciągnąć... po jakimś czasie ustały wszystkie objawy prócz twardego brzucha, ale za to w okresie przewidywanej miesiączki zamiast krwawienia wystąpiło jasnoróżowe plamienie,a raczej jasnoróżowy śluz... dodam jeszcze, że @ miałam 2 grudnia a następnie 16 znów, ale lekarz powiedział, że to tak może być po tej tabletce i że kolejna @ powinna wystąpić w przewidywanym terminie no ale niestety tylko to plamienie... aha bo byłabym zapomniała zrobiłam już 4 testy ciążowe w jakichś tygodniowych odstępach od siebie i wszystkie wyszły negatywne... Czy powinnam się obawiać, że to ciąża?? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 2811
no to chyba logiczne ze chcemy dziecko dla zabawy bysmy tego nie robili no chyba ze to dla Ciebie mało normalne ale spoko a pisze tutaj bo widze ze dziewczyny potrafia bardzo pomoc z malymi wyjatkami takimi jak ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 2811
eh no i dostalam dzis rano krwawienia ;( wiec chyba nie jestem w ciazy chociaz wszystko wskazywalo na to ze jednak sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda90
Hej dziewczyny, może zaczne od początku. Kochałam się z moim chlopakiem ostatni raz ok. 2 tygodnie temu jakoś po 5 dniach poszłam do ginekologa tak poprostu na badania kontrolne, wykrył u mnie że zaczyna mi się robić nadżerka i przepisał mi globulki dopochwowe, które biore do tej pory. Od paru dni miewam dziwne bóle brzucha nie takie jak przed okresem jes to dziwne uczucie, nie wiem zabardzo jak mam to opisac no i mam troche nabrzmiałe podbrzusze, okres mam dostac dopiero za 12 dni. Czy mogę być w ciąży??:( Czy moze to dziwne uczucie to od tych globulek dopochwowych? Bo już nie wiem co mam mysleć, a do lekarza mam się dopiero zgłosić jak skończe je brać czyli za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlinka243
Zapomniałam zarzyć tabletki, a to była ostatnia z blista, minęło więcej niż 12 h pierwszy raz zapomniałam, zostały w domu, a ja do pracy , na nockę:/ To było w tym samym dniu, co kochaliśmy się z moim chłopakiem....nie boję się, ciążyt, ale czy to możliwe, że mogę być? Kiedy najlepiej zrobić test? Czy jak wystąpi okres podczas 7 - dniowej przerwy, to znaczy, że nie jestem, czy nie ufać temu i jednak zrobić test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlinka243
Zapomniałam zarzyć tabletki, a to była ostatnia z blista, minęło więcej niż 12 h pierwszy raz zapomniałam, zostały w domu, a ja do pracy , na nockę:/ To było w tym samym dniu, co kochaliśmy się z moim chłopakiem....nie boję się, ciążyt, ale czy to możliwe, że mogę być? Kiedy najlepiej zrobić test? Czy jak wystąpi okres podczas 7 - dniowej przerwy, to znaczy, że nie jestem, czy nie ufać temu i jednak zrobić test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....x
znalazłam topic dla mnie :) wiec prosze o odpowiedz. Moj Chłopak wyjechał i mam zamiar skonczyc brac tabletki w tym miesiacu. czyli wziełam 21dni- tabletek z blistra a kochalismy sie 22, 24 i 27 dnia , 25 dostałam okres. Pytanie brzmi czy była/jestem zabezpieczona ? Czy istnieje ryzyko zajscia w ciaze i lepiej jak pojde po tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za młoda na dziecko pomóżcie
Uprawiałam sex z chłopakiem. Zrobiłam to z głupoty:( A teraz spużnie mi się okres lecz niema objawów ciąży.... Pomóżcie bo niewiem co robić a niechce dziecka:( Wiem że jestem głupia:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana zdenerowowana pomocy
POMOCY.... nigdy nie doszło między mną i chłopakiem do wytrysku.... nigdzy się nie Kochaliśmy.. były tylko pieszczoty, palcówki, jeżdzenie c.... przez spodnie itd. czy moge być w ciąży...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana zdenerowowana pomocy
POMOCY.... nigdy nie doszło między mną i chłopakiem do wytrysku.... nigdzy się nie Kochaliśmy.. były tylko pieszczoty, palcówki, jeżdzenie c.... przez spodnie itd. czy moge być w ciąży...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna18
A ja mam problem, bo nie wiem czy w ciazy jestem... Bo ogolnie rzecz biorac nie uprawialismy wtedy seksu, ale bawilismy sie raczkami i nie wiem.. A bylo to w najgorszym dniu cyklu... Niby rzadko sie zdarzaja takie zajscia w ciaze... Mialam niby podobna sytuacje w pazdzierniku... Ale wtedy to bylo mneijsze ryzyko bo po owulacji.. Ale po tym dostalam normalnie 2 okresy, trzeci sie spoznil ale chyba bylo to zwiazane ze stresem.. A teraz nie wiem... Niby teraz powinnam dostac w tym tygodniu.. jakos tak na przelomie wczoraj dzis... Pomocy!! PS. DO tej przede mna.. Niestety zdarzaja sie przypadki zajscia w ciaze przez peeting, ale jest bardzo male ryzyko, ale coz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna18
A ja mam problem, bo nie wiem czy w ciazy jestem... Bo ogolnie rzecz biorac nie uprawialismy wtedy seksu, ale bawilismy sie raczkami i nie wiem.. A bylo to w najgorszym dniu cyklu... Niby rzadko sie zdarzaja takie zajscia w ciaze... Mialam niby podobna sytuacje w pazdzierniku... Ale wtedy to bylo mneijsze ryzyko bo po owulacji.. Ale po tym dostalam normalnie 2 okresy, trzeci sie spoznil ale chyba bylo to zwiazane ze stresem.. A teraz nie wiem... Niby teraz powinnam dostac w tym tygodniu.. jakos tak na przelomie wczoraj dzis... Pomocy!! PS. DO tej przede mna.. Niestety zdarzaja sie przypadki zajscia w ciaze przez peeting, ale jest bardzo male ryzyko, ale coz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna18
A ja mam problem, bo nie wiem czy w ciazy jestem... Bo ogolnie rzecz biorac nie uprawialismy wtedy seksu, ale bawilismy sie raczkami i nie wiem.. A bylo to w najgorszym dniu cyklu... Niby rzadko sie zdarzaja takie zajscia w ciaze... Mialam niby podobna sytuacje w pazdzierniku... Ale wtedy to bylo mneijsze ryzyko bo po owulacji.. Ale po tym dostalam normalnie 2 okresy, trzeci sie spoznil ale chyba bylo to zwiazane ze stresem.. A teraz nie wiem... Niby teraz powinnam dostac w tym tygodniu.. jakos tak na przelomie wczoraj dzis... Pomocy!! PS. DO tej przede mna.. Niestety zdarzaja sie przypadki zajscia w ciaze przez peeting, ale jest bardzo male ryzyko, ale coz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna18
A ja mam problem, bo nie wiem czy w ciazy jestem... Bo ogolnie rzecz biorac nie uprawialismy wtedy seksu, ale bawilismy sie raczkami i nie wiem.. A bylo to w najgorszym dniu cyklu... Niby rzadko sie zdarzaja takie zajscia w ciaze...Niby okresu powinnam dostac jakos w tym tygodniu, jestem troche zdezorientowana bo w poprzednim mi sie spoznil, ale chyba ze stresu. PS. DO tej przede mna.. Niestety zdarzaja sie przypadki zajscia w ciaze przez peeting, ale jest bardzo male ryzyko, ale coz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna18
A ja mam problem, bo nie wiem czy w ciazy jestem... Bo ogolnie rzecz biorac nie uprawialismy wtedy seksu, ale bawilismy sie raczkami i nie wiem.. A bylo to w najgorszym dniu cyklu... Niby rzadko sie zdarzaja takie zajscia w ciaze...Niby okresu powinnam dostac jakos w tym tygodniu, jestem troche zdezorientowana bo w poprzednim mi sie spoznil, ale chyba ze stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×