Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość gość
Mam jedno pytanie od tygodnia niemam okresu zawsze Mam regularny Niewiem czy jestem ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, podobnie jak Wy zastanawiam sie czy moge byc w ciazy. Zaczne od tego,ze moje cykle zawsze byly w okolicach 18-22 dni, a od 10.2014 doszlo do jakis zaburzen hormonalnych i praktycznie mialam nieustajace krwawienia przez te pol roku. Moj ostatni okres skonczyl sie 23.03 i w tym dniu doszlo do stosunku bez zabezpieczenia, poniewaz myslalam ze krwawienia wroca jak zwykle po 3 dniach, kolejny stosunek odbyl sie 29.03 i dzien pozniej po raz pierwszy od paru lat moglam zauwazyc bezbarwny ciagnacy sie sluz, ale tylko jeden dzien. Do tej pory nie dostaam okresu , a od okolo 8.04 najpierw bolaly mnie sutki, a teraz cale piersi (co nigdy mi sie nie zdarzylo,nawet przed okresem), na ten moment unikam noszenia w domu stanika poniewaz jest to zbyt bolesne i piersi sie "wypelnily" (mialam male A). Zrobilam dwa testy - wynik negatywny- ostatni dwa dni temu. Nie mam pojecia co sie dzieje z moim organizmem. Jezeli ktokolwiek wie co moze byc prawdopodobna przyczyna prosze o jakas porade, poniewaz jestem za granica i w pl bede dopiero za m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka0022
Witam. Nie zdziwi Was moje pytanie ale mam nadzieję ,że znajdą sie dobre duszyczki i mi odpowiedzą. Biorę tabletki antykoncepcyjne drugi miesiąc. Krwawienie mialam 4.04 trwalo 4 dni.Antybiotyk przymowałam od 14.04 a kochaliśmy się z mężem z wytryskiem 16.04. za 7 dni kończe blister i czekam na nastepne krwawienie. jednak od 2 dni boli mnie podbrzusze.wczoraj bol się mocno nasilił.od okolo 3 dni mam dużo kremowego śluzu ,który wczesniej nie wystepowal a teraz mnie normalnie zalewa. Nie wiem już co mam myśleć. Jeszcze tyle dni czekania :( Może ktoś mi coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knoejqhjofioejof
witam,bralam tab antykoncepcyjne i pare razy pominelam tabletke.test z apteki wskazuje ciaze,we krwi jest podwyzszony wynik lecz na usg nic nie widac.moglo dojsc do zaplodnienia jakies 8dni temu.czy na 100% jest to ciaza ktorej nie widac tylko na usg??prosze o porade i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjdnqeujhujqehduh
to jeszcze raz ja.pomylilam sie do zaplodnienia moglo dojsc jakies 17dni temu prosze o jakas porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc0407
Wiajcie kobietki, duzo czytałam ale nadal nie wiem co myślec...dziwnie sie ostatnio czyje, chce mi sie spac popołudniami, jestem zmęczona chyba cześciej niz zazwyczaj to bywało, szybko sie mecze nawet krótkim spacerem, o wahaniach nastroju niewspomnianych płacze, śmieje sie za krotki czas jestem zła sama nie wiem dlaczego...ostatnio nie mam nawet ochoty na małe piwo, po ostatnim stosunku (nie jestem pewna czy partner skończył we mnie) miałam dziwna jak dla mnie miesiączkę, kilkudniowe plamienie, trzy dni krwawienia i znowu plamienie, czytam o "ukłuciu" ze wówczas takie uczucie w drogach rodnych moze oznaczać zapłodnienie...moze to smieszne ale obawiam sie robienia testu ciążowego, który tak bym musiała zrobic za 11dni:(, myślicie ze moge miec podstawy do myślenia o tym ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że tu wszyscy opisują coś, pytają, a nikt nie odpowiada nie podpowiada.... Smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie, Chcialabym opisac swoja sytuacje poniewaz jest dosc nietypowa i bardzo mylaca. A zatem zapraszam.. Moje miesiaczki sa dosc nieregularne, powiedzialabym od 29 do 35 dni. Tabletki antykoncepcyjne odstawilam okolo roku temu ,okres po kilku miesiacach zaczal sie rozregulowywac ale ogolnie zawsze miescil sie w przedziale ktory podalam powyzej. Nie zabezpieczam sie z partnerem w zaden sposob, czasem konczy we mnie. Nie obliczam dni plodnych,niepolodnych,jajeczkowania czy tym podobne. Zawsze czulam kiedy moj okres mial przyjsc. Nie byly to bolace piersi czy ogromny bol podbrzusza. Owszem pobolewaly jajniki, mialam czasem z 2 pryszcze, ale ogolnie mialam to uczucie w podswiadomosci ze chodzilam co chwila spr do toalety. Zawsze przed okresem ktory byl krotki bo okolo 3 dni normalnego krwawienia poprzedzalo go plamienie 2 lub 3 dniowe. Okres powinnam dostac okolo 14dni temu i nie mam. Zrobilam test ciazowy.. wyszla druga kreska nie tak mocna jak ta pierwsza ale napewno widoczna.. oniemialam. Wypilam troszke wody i postanowilam tego samego dnia zrobic drugi test ale inna metoda poniewaz na 1wszy test sikalam a kolejne zrobilam wkladajac testy w naczynko. A zatem po okolo godzinie udalam sie do toalety z naczynkiem i 3 kolejnymi testami. Nasikalam wsadzilam 3 testy z czego jeden byl takiej samej firmy jak poprzedni ktory wyszedl pozytywnie, drugi byl elektroniczny a 3ci to zwykly paseczek. Ten ktory byl tej samej firmy znowu wyszedl pozytywnie a elektroniczny i paseczek negatywnie. Pamietajcie ze wszystkie robione z jednego siku. Test robiony byl moze w dniu spodziewanej miesiaczki. Od tamtej pory robilam chyba 7 kolejnych i wszystkie negatywne. Okresu nie mam. Oznak jako takich nie. Jedyne co to bolala mnie glowa jakos czesto, z 2 razy czulam zapach kiszonej kapusty z grzybami gdzie tego nie bylo w pomieszczeniu i moze zmeczenie troszke wieksze niz zazwyczaj. Obserwuje sie bardziej dokladnie przez te dwa tyg i nie zauwazam wiekszych zmian. Jak poczytam te fora to fakt..zaczynam sie czuc dziwnie i tak nie wiem,nie potrafie tego opisac. Lekarz w uk stwierdzil ze badan z krwi nie robia,ale tu o co kolwiek sie doprosic to graniczy to z cudem. Na wszystko daja paracetamol. Jedyne co to wyblagalam skierowanie na usg dopochwowe i mam je miec jutro. Nie bylam nigdy w ciazy wiec nie mam zadnego porownania ani odniesienia. Dodam ze przy spodziewanym okresie mialam pobolewania jak na okres ale on nie przyszedl... a 2 miesiace temu krwawilam 2 razy w miesiacu wiec wygladalo by to na plamienie implantacyjne. Wtedy jeszcze nie podejrzewalam ciazy i poszlam do lekarza bo myslam ze krwawiac dwa razy cos ze mna jest nie tak. Okres jednak nie przyszedl wiec zastanawiam sie czy ktos mial podobny przypadek,moze mi cos doradzic z sensem? Cieszylabym sie gdybym byla w ciazy ale nie licze na nia jakos specjalnie. Po tych forach na ktorych czytalam rozne informacje duzo osob mialo taki przypadek i bylo to ciaza. Sama w rodzinie mialam dwa przypadki ze ciocie nie wiedzialy ze sa w ciazay do 5tego miesiaca.Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie... Od 7 dni spóźnia mi się okres , dość często ostatnio oddaję mocz. Ok dwóch tygodni temu zauważyłam biały śluz przypoominający dni płodne jednak było go dużo więcej. Dziś miałam uderzenie gorąca choć zazwyczaj tak nie mam. Wiem że pewnie poradzicie test ok zamierzam jutro zrobić ale dziś chciałam podpytać czy któraś z was miała może takie objawy i to jednak będzie ciąża usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam dośc osobliwy problem poniewaz odbylam stosunek 21 grudnia, teoretycznie miesiaczke powinnam dostac 4 stycznia, zrobilam juz trzy testy 7 i 8 stycznia i wyszly negatywne. 11 stycznia zrobilam test na bete hcg z krwi i wyszla <0,1mIU/ml. Dodatkowo bolą mnie piersi i podbrzusze a dzis nawet mam brzuch mowiac kolokwialnie jak "balon". Czy jest mozliwe ze jestem w ciazy ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olabogaa
Hej dziewczyny, kochałam sie z moim chłopakiem 8 stycznia Bez zabezpieczenia, jakieś 5 dni po tym bolało mnie podbrzusze i miałam lekkie plamienie dosłownie kilka kropel krwi w śluzie przeważnie wieczorem lub gdy sie skulalam albo nogi przyciągałam do brzucha.. Sama nie wiem może sie nakręciłam na dziecko.. Do okresu mam 9 dni a wczoraj brzuch mnie bolał jak na@, teraz ciagle leci mi gesty biały śluz. Myślicie ze może to ciąża ? I kiedy zrobić test, czekać na okres ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam 19 lat i pod koniec grudnia pierwszy raz uprawiałam seks. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i mój chłopak nie skończył we mnie, więc można to uznać za stosunek przerywany. 8 dni temu powinnam dostać okres i nic. Tydzień temu miałam wszystkie objawy zbliżającego się okresu, był poddenerwowana, zmęczona i bolały mnie piersi. Zawsze miałam nieregularne i długie cykle, ale nie aż tak. Powtarzam sobie, że to może być stres, zbliża się sesja i tak dalej. Straciłam też trochę na wadze ostatnio. Boję się zrobić test, a raczej jego wyniku. Jak duże jest ryzyko ciąży? Proszę, pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadeitowa1111
Jak nie byłam pewna czy jestem w ciąży to skorzystałam z darmowego testu ciążowego online i faktycznie potwierdził moje przeczucia- byłam w ciąży a obecnie moja córcia ma roczek:) Polecam więc zajrzeć na http://test-ciazowy-online.dobry-test.pl/ i wykonać test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Cześć, mam właśnie taki problem jak w temacie. Okres spóźnia mi sie już ponad 2 miesiące i nie czuję żebym miała go niedługo dostać. Zdarzało mi się już wcześniej, że spóźniał mi się okres, ale nigdy aż tyle. Od ostatniego stosunku podczas którego mogło dojść do zapłodnienia minęły 3 miesiące. Później jeszcze raz miałam okres i od tego czasu nic. Przez ten czas przytylam, urosły mi piersi i mnie pobolewaja. Robiłam trzy testy ciążowe, każdy wyszedł negatywny. Nie wiem czy mam się martwic, że jestem w ciazy.. nie wiem czy to mozliwe, że aż trzy testy i to po tak długim czasie wyszły negatywne.. proszę o jakąś radę odnośnie tego co powinnam zrobić i szybka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeżeli chcecie się dowiedzieć ile będziecie mieć dzieci to sprawdźcie sobie ten test: http://vbn6.pl/r/bfxbfx , Wszystko się zgadza! Potwierdziło się i urodziłam bliźniaki :) PS: To prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania (58) 6 915 915 czat na netporadnia.pl e-mail kontakt@netporadnia.pl Godziny kontaktu: od 18.00 do 23.00 Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Jesteśmy po to by Ci towarzyszyć i Cię wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ! :) postanowiłam się do Was przyłączyć i spytać co o tym myślicie ???? Tem.po owulacji do dzisiejszego dnia 16dc- 36.8 17dc-37.8 18dc-37.6 19dc-37.7 20dc-37.7 21dc-37.6 22dc-37.7 23dc-37.8 24dc-37.7 (Claudia32)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny słuchajcie ostatnio był u mnie chłopak no i pobawilismy sie włożył mi go parę razy ,nie wiem czy błoną została przebita ale mam śluz brązowy,wytrysku nie miał w ogóle ale nie miał gumki po prostu tylko wkładał z 3,4 raz i tyle ale boje sie że jakimś cudem jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy mogę być w ciąży jeśli wspolzylam z chłopakiem i mieliśmy gumke i nie była przebita ale wzięłam tabletki Ellaone po i dodam ze byłam przeziebiona i brałam różne tabletki i okres mi sie spóźnia 3 dni a mam bol piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zastosowaniu ellaOne kilkudniowe opóźnienie wystąpienia miesiączki jest normalne. Jeśli miesiączka spóźnia się o ponad 7 dni lub jest nietypowo skąpa lub nietypowo obfita, albo jeśli wystąpią objawy, takie jak ból brzucha (żołądka), wrażliwość piersi, nudności, wymioty możliwe, że doszło do zajścia w ciążę. Należy niezwłocznie wykonać test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam się do Was z zapytaniem...ponieważ od jakiegoś czasu dręczy mnie myśl czy aby nie jestem w ciąży. Czaje się jak na razie z wykonaniem testu, chociaż wiem że to by rozwiało moje wątpliwości. Mniej więcej od końca kwietnia do niedawna dziwnie się czułam: miałam mdłości, nadwrażliwość na zapachy, cokolwiek zjadłam czułam to na żołądku, zawroty głowy, bóle głowy. Jakiś tydzień/półtora tygodnia temu wszystko minęło i teraz czuję się ok. Tyle tylko, że miesiączka spóźnia się 18 dni. Mam jakby bóle podbrzusza, któe zawsze zwiastowały nadchodzącą miesiączkę, ale jak jej nie było tak nie ma nadal. Oczywiście nie muszę dodawać, że współżyłam z facetem (koniec marca). Jak myślicie czy moje obawy są słuszne? Będe wdzięczna za Wasze odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrobić test - kilka chwil i już wiesz co i jak :) U mnie przy pierwszej i drugiej ciąży sprawdziły się testy Pink, później potwierdzenie ciąży u ginekologa i 9 miesięcy oczekiwania aż Maluszek pojawi się na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No badania ginekologicznego nic nie zastąpi ;) A co objawów to tutaj https://www.babyboom.pl/ciaza.html możecie sobie poczytać. W kazdym tygodniu ciąży objawy są inne. Fajnie też jest opisane, jak po kolei w jakim tygodniu co się dzieje z naszym maluszkiem, jak się rozwija itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość76
Hej mam pytanie 10 listopada odstawiłam tabletki anty. Okres dostałam 13 do 17 list w poniedziałek współżyłam z chlopakiem bez zabezpieczenia ale nie skończył we mnie po 5 dniach zaczął mnie boleć jajnik do dnia dzisiejszego i od wczoraj bola mnie sutki .Ztobilam tez ciążowy ale wykazał tylko jedną kreske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata124
Mam pytanie boli mnie od kilku dni podbrzusze dół plecow podchodząc do pośladków nospa nie pomaga mi wspolzylam tydzień temu bez zabezpieczenia z wtryskiem w środku test owulacyjny robiłam wyszedł pozytywny dzien po teście wspolzylam zaznaczam że miesiaczki mam nieregularne dlatego ze 3 miesiące temu odstawiłam antykoncepcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie jest twoje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata124
Przepraszam nie napisałam chodziło mi o to czy jest ryzyko ciazy dodam że często oddaje gazy od 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×