Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość mlodasssssssssssssssssssssss
zrobilam dzis test nie pamietam jak sie nazywal ,byl w takim czerwonym opakowaniu,wyszedł negatywnie na szczescie ale boje sie caly czas bo juz wielokrotnie przeczytalam na kafeterii ze testy zawodza mam tydzien do okresu a od tyg miewam mdłosci, ciagle mi jest niedobrze zwlaszcza jak cos zjem i odbija mi sie tez dosyc czesto co zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdkjgjkdhgkdjhgkx bmn
młodassss =>powtórz test, tym razem innej firmy (chwalą Quick view) =>w razie innego wyniku i złego samopoczucia wbierz sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy79
Dziewczyny, please odpowiedzcie mi, czy we wczesnej ciazy temperatura musi przekraczac 37 stopni?? Czy moze byc nizsza, np. 36,8 a wazne jest tylko to ,ze jest wyzsza od pierwszej fazy cyklu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka..
Mam pytanie,czy ktoś wie,czy podczas ciąży może występować okres? Jeśli tak to przez ile mięsięcy?? Może to tylko plamienia w czasie kiedy ma wystąpić miesiączka:((( No i czy ginekolog poprzez rutynowe badanie może od razu poznać czy ktoś jest w ciązy,czy dopiero na prośbe sprawdzenia tego faktu??? Baaaardzo prosze o odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka..
Aha...chce jeszcze dodać,że ostatni stosunek miałąm pare miesiecy temu.Ale dopiero teraz odczuwam jakieś dziwne bóle ,ruchy w okolicach brzucha:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka..
POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja tez to przechodziłam
Anka, możliwe że w trakcie ciazy wystepuje normalny okres, jednak dzieje sie to w sporadycznych przypadkach. Czesciej wyst. wlasnie skape krwawienie. Lekarz nie stwierdzi Ci wczesnej ciązy bez USG a tego nie robi bez prośby pacjentki (no chyba ze masz cos ze zdrowiem). Z resztą w ogole nie jest latwo wykryc, czasem nawet miesieczna ciaze. Wykazuje ja test krwi badz USG dopochwowe, choć i te mogą sie mylic np. lekarz na USG zobaczy jakiśtam pecherzyk i powie ze to dzidzius :), tak tez sie zdarzało. Nie stresuj się, zrobilas test? Calkiem mozliwe ze po prostu sie denerwujesz. Tez mialam takiprzypadek, dziwne ruchy, bole brzucha i wszystko okazalo sie autosugestia :). Pozdrawiam trzymaj sie cieplo i daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korwina
Czy jestem w ciąży??? Nie wiedzialam - wstapilam i wiem :) WoW jestem w ciazy ;) Ble bede gruba BABA !!! Bede brzydkie babsko :( fuj bede brzydal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz ja mam pytanie
pytanie takie jak zawsze............... Przegapilam i nie wiedzialam kiedy powinnam dostac okres w tamtym miesiacu ( tabletki odstawilam w polowie opakowania poniewaz od czasu okresu po kazdym stosunku krwawilam - odstawilam koniec! ) Okres dostalam, teraz mam dostac 18 i uroilam soebie chyba ze moge byc w ciazy !!!!! Kiedys mi sie juz to zdazylo, panika niesamowita. Nie mam zadnych objawow, nie jest mi niedobrze, wszystko ok tylko wydaje mi sie przez duze W ze mam wiekszy brzuch tzn rano jak wstaje jest jak deska do prasowania ale jak zjem to juz nie jest tak dobrze ........Boje sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! dziewczyny juz tak mają,że się zamartwiaja bez powodu(moze dlatego że sie tak tego obawiamy!)sama miałam pralke w głowie przez to nieraz. Teraz znów popeniłam błąd,a nawet 2 azy w przeciagu 3 dni.Biore tabltki Diane 35 juz z 9 miesiecy,a teraz spóżniłam sie z przyjęcoem tabletki 3 dni temu 9 godzin a wczoraj 11 godzin.Za pierwszym spoźnieniem to była 6 tabletka z opakowania ,a teraz 10.Jeżeli w tym czasie miałam stosunki to czy jest mozliwość że zajdę w ciaże?i jak duza? Pozdrawiam wszystkie\"niepewne\"i pewne .Trzymajcie sie .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka..
To jeszcze raz ja,dziękuje jednej z was za odpowiedź i podtzrymanie na duchu :).W poniedziałek ide do ginekologa,więc sie wszystko okaże. Podziele sie z koleżaką ,która ma podobne wariacje z "brzuszkiem" jak ja..W sumie jestem szczupła dziewczyną,wrecz chudą;),rankiem mam płaski brzuch,a też po jedzeniu mam wariacje,no i pod wieczór,ale mam cichą nadzieje,że to tylko moje autosugestie i tzw "schizy" .Pozdrawiam wszystkie kobitki,które odwiedzają tą stronke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz ja mam pytanie
Anka ja tez jesem chuda strasznie i nie wiem co mam za schizy hahaha mam nadzieje ze to tylko schizy boje sie strasznie ale poczekam do 18 choc z moim okresem tojest roznie spoznia sie czasem strasznie i pozniej sie dziwic ze mam pranie glowki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrro
Cześć wszystkim! Mam takie małe pytanko, na które nigdzie ni e mogę znaleźć odpowiedzi: Jak długo żyją plemniki na powierzchni ciała kobiety? Czy wystarczy umycie rąk mydłem żeby całkowicie zmyć spermę z rąk? Czy wykonując toaletę rękoma, na których wcześniej była sperma narażam się na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz ja mam pytanie
tak mycie rak wystarczy aby zmyc plemniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugonex
Hej. Po ilu dniach od zaplodnienia pojawia sie w moczu hormon gonadotropiny kosmówkowej (HCG),tzn. po ilu dniach od stosunku mozna wykryc ciaze testami ciazowymi ??? Na necie znalalem tylko info,ze we krwi pojawia sie on po 8,9 dniach, a w moczu pozniej. I wlasnie jestem ciekaw kiedy mozna najszybciej wykonac test, zeby w przypadku ciazy wykazal to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko
czesc! Biorę tabletki 3 lata. W tym miesiącu wykryto u mnie anemię- zaczęłam przyjmować żelazo. Schudłam. Dziś powinnam dostać okres- nie ma (zawsze regularny :-( Opakow. brałam prawidłowo- raz tylko opóźnienie ok.6 godz. Czy mogę być w ciąży?? Co może spowod. opóźnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje rady
Witam wszystkich:) Moja sprawa ma sie tak. Biore tabletki antykoncepcyjne Rigevidon od 6 miesiecy wczesniej przez 3 miechy Regulon. Poniewaz nie ufam do konca tabletkom stosowalam dodatkowe zabezpieczenie - gumke. Jednak ostatnio tego nie robilam, zaufalam im. Tableteczki biore miniej wiecje o tej samej porze tzn 23-24. Takw tych godzniach jednak z okazji imprezki wzielam o 19 i pilam troszke 3 drinki no i potem wspolzylam tzn nie mozna tego tak nazwac, w kazdym badz razie byl we mnie ale nie do konca, tkzw. stosunek przerywany ale wiem ze i w plynie sa plemniki. To zdarzylo soe 2 tygodnie temu od tamtej pory mam opsesje ze moglo dojsc do czegos na co nie jestem gotowa (22 lata). Okres mam miec za tydzien. Ale weicie naczytalam sie i wszytkiego doszukuje, obrzek piersi badam je kilkadziesiat razy dziennie i kurde boal mnei juz od tego poza tym biore tabletki i zawsze mnie bolaly nie caly czas ale kilka dni. Nie pamietam dokaldnie bo tego nie konktorlowalam.Wydzielany sluz mam taki sam, nastroj mimo ogromnego stresu super, tyle ze apetyt nie bardzo ale tak reaguje pod wplywem stresu. Prosze napiszcie co o tym sadzicie, wiemz e latwo kupic test ale nie chce tego robic, skoro nie wykrywa prawdy a lekarz wykryje ciaze dopiero w 7 yyg tak mi powiedziala pani polozna. Pozdrawiam i prosze o Wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iny
dziewczyny blagam o pomoc, wiem ze to glupie wiele razy obiecywalam sobie ze tego nie zrobie, ale stalo sie- seks bez zabezpieczenia, przerywany, stalo sie to miesiac po odstawieniu diane, ale od momentu odtsawienia nie mialam okresu, czy jest szansa zajscia w ciaze? skoro okres po odtsawieniu tabletek nie wrocil? mam ciagle nadzieje ze nie i tlumacze sobie ze nie moge byc w ciazy bo przeciez brak okresu oznacza tez brak jajeczkowania czy mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mii
Czy można wykonać test ciążowy w dowolnym momencie cyklu? tzn może dokładniej-miałam "normalną" dla siebie miesiączkę -w terminie i objętościowo taką jak poprzednie, ale jednak jakieś "niepewności" przychodzą mi do głowy;najprawdopodobniej jest to uwarunkowane psychicznie. bardzo proszę o polecenie "dobrego"testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żużaczek
chyba najlepszy jest test uick Vue, ale najbezpieczniej (najwiarygodniej) robić go 13-14 dni po mozliwości zajścia w ciążę. Ja raz robiłam 12dni po i wyszedł mi negatyw, dziś znowu zrobiłam - 14 dni po i wyszedł mi ze będe miała dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy myslicie ze objawy
ciazy takie jak: mdlosci, zle samopoczucie wystepuja tydzien przed okresem? hihihihihihihihihih zabawnehihihihihihihi bardzo zabawne i robienie tych testow i w ogole to, ze takie niedouczone jestescie dzieki fajnie sie to czytalo, mialysmy z kumpelom ubaw po pachy hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żużaczek
do Ina jesli juz od miesiąca po odstawieniu tabletek nie masz okresu to najprawdopodobniej albo cos się złego porobiło z Twoimi hormonami albo jestes w ciąży. bo jajeczkowanie powinno wystapić a mogło byc nawet mnogie. Bardzo często kobiety które po porodzie nie uważają, zachodza w ciążę, bo mysla podobnie jak ty, nie ma okresu - nie ma jajeczkowania. Ale jajeczkowanie jest zawsze pierwsze. Zrób test i biegnij do ginka, bo miesiączny brak okresu po tabletkach (jesli nie przerwałas ich w połowie) nie jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zużaczek
nie wiem czy Panie rozbawione były kiedykolwiek w ciaży? W niektórych wypadkach wszystkie te objawy moga rozpoczac sie po ok. 10 dni od zajścia w ciążę. i jest to całkiem normalne. Jesli jestescie panie "nie w temacie" prosze nie wysmiewac sie z innych. Ja nie mam tych problemów co dziewczyny które tu piszą, ale troche zrozumienia nikomu nie zaszkodzi. Mam nadzije że Panie- "kumpele" jak siebie okreslacie, jestescie tak cudowinie oswiecone ze podobnych błędów nie popełniacie (ale jak wnioskuje z tego co piszecie, daleko Wam do pełnej wiedzy o własnym organiźmie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie-jakie są szanse zajścia w ciążę gdy się kochało w trakcie trwania okresu bez zabezpieczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie-jakie są szanse zajścia w ciążę gdy się kochało w trakcie trwania okresu bez zabezpieczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie-jakie są szanse zajścia w ciążę gdy się kochało w trakcie trwania okresu bez zabezpieczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zużaczek
do anula. Jesli masz regularne okresy, to praktycznie zadne, ale zdażały sie takie przypadki, nawet o jedny na którymś forum czytałam. To jednak jest mało prawdopodobne. Jesli jestes teraz zaraz po okresie zmierz rano temp. Jesli bedzie nizsza nić 37 stopni to nie było jeszcze jajeczkowania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mii
"kumpelą"- dziewczynko rozbawiona- "kumpelą" a może byś tak postudiowała słownik poprawnej polszczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy myslicie ze objawy
owszem w ciazy bylysmy i to nie raz, rozumiem, ze na podstawie jednego bledu ort., ktory zapewne tobie moja droga nigdy sie nie zdazyl:) wywnioskowalas, ze nie mamy pojecia o naszych organizmach? heheheh tez dobry wniosek Po 10 dniach od zaplodnienia pojawiaja sie mdlosci? no byc moze u Ciebie hehehe bo sie przejadlas albo zachorowalas, pani ż- cos tam a jak myslisz dlaczego w ciazy pojawiaja sie mdlosci?czym jest to spowodowane? czujesz sie jak rybka w wodzie wsrod nie douczonych malolat bo raz rodzilas i masz 20 lat a nie 17?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy myslicie....
o widze, ze nastepna panna miiii sie usmiecha, no tak wlasciwie do czego innego mialybyscie sie przyczepic, jestesmy tak rozbawione wasza "wiedza", ze jutro w pracy wszystkim opowiemy hehehehe a male literowki zdazac nam sie beda bowiem lzy splywaja nam po policzkach, toz to wlasciwie do lekarza nie trzeba chodzic bo sa tu panie, ktore wszystko wiedza heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×