Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majcia

Cilest-powiększył Wam się biust?

Polecane posty

Gość majcia

Cześć Dziewczyny,chciałam się dowiedzieć czy po stosowaniu tabkletek Cilest powiększył Wam się biouest?Dużo? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli juz sie powieksza to maleje po odstawieniu na 7 dni na dluzsza mete jak sie organizm przyzwyczai biust nie rosnie tak poza tym biust sie nie powieksza nie rosnie a staje sie nabrzmiały.... to hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalei
ja bralam cilest dwa lata podczas jego przyjmowania biust stal sie bardziej pelny (jednka nie byla to ogromna zmiana) lecz po odstawieniu wrocil do stanu poprzedniego - tabletki zatrzymuja wode w organizmie i przez to powiekszenie - zwykle po ich odstawieniu wszytsko wraca do stanu poprzedniego:) ale w sumie to chyba sprawa indywidualna gdyz kazda z nas jest inna i inaczej reaguje na hormony:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa
ja mam balony ze hohoho wlasnie po tych cukierkach cilest biore je tylko po to to bardzo wazne miec duze cyce bez nich swiat jest pusty jak twoja glowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_16
Dlaczego komentujecie poruszony temat w tak beznadziejny sposób? Niech każdy pyta o co chce,a jeśli komuś się poruszony wątek nie podoba,to niech nie komentyje wcale!! :/// Moim kumpelkom biust się powiększył, nie wiem tylko niestety jak to wygląda po odstawieniu tabletek...Czy wraca do poprzedniego rozmiaru...? Nie mam pojecia bo slyszalam różne opinie na ten temat, a sama tego nie miałam okazji sprawdzić ani doświadczyć. Pozdrawiam serdecznie i nie przejmuj się głupimi komentarzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regi
Tak, mnie się powiększył :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcia
A ja mam nadal takie sam -malutki:/ (a miałam cichą nadzięję,że choć troszkę urośnie po tabletkach-tak przy okazji... ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcia_2
A ja mam nadal takie sam -malutki:/ (a miałam cichą nadzięję,że choć troszkę urośnie po tabletkach-tak przy okazji... ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcia_2
Przepraszam MAJCIA że podszyłam się pod Twój nick:( A udało mi się,bo nie masz go zastrzeżonego:) Heh jest nas dwie majcie na forum teraz:D Ale będę oficjalnie majcia_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE!!!! Bralam Rigevidon, Cilest, OrthoTriCyclen, Orthocyclen i jeszcze jakies dwa inne i nigdy mi sie nic nie powiekszylo. Ale pamietaj, ze powiekszenie biustu to nie jest powod do brania tabletek antykoncepcyjnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaa
hej. ja bralam cilest przez kilka miesiecy i niestety moj biust sie nie powiekszyl a mialam taka cicha nadzieje:) powiekszyla mi sie jedynie waga :P niestety. ale kazde tabletki inaczej odzialuja na kazdym organizmie. wiec moze tobie sie uda:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie po cileście
oprócz biustu powiększyło się również wszystko inne ( w sumie to ze 20 kg mi przybyło)...tak tak biust to mi się o 3 rozmiary zwiększył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirrel
Mi niekoniecznie, nie zauważyłam specjalnych zmian. Jeśli jest nabrzmiały to przy końcu opakowania, przed okresem. Potem wraca do normy. A czy macie jakieś objawy skórne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoza
Hej! ja własnie od 2 dni biore cilest, wczesniej brałam przez 1,5 roku logest i wszystko było super-łącznie z tym że schudłam-ale niestety zmieniłam je ze względu na brak ochoty na sex:( Mam nadzieje ze cilest mi pomoze-tak przynjmniej twierdzi moja lekarka- zobaczymy:) a co do biustu to wątpie ze nagle stane sie pamela anderson, choc mam taka cichą nadzieje. odezwe sie za jakis czas i wam powiem jak jest.Pozdro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirrel
Ja nie moge spokojnie obok mojego męża usiedzieć :), powinno ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka24
Mi sie powiekszyl biust o numer po braniu leczniczych tabletek antykoncepcyjnych Diane 35,ale tazke sporo przytylamam bo az 15 kilo!!! ale z biustu jestem bardzo zadowolona. urosl mi do rozmiaru 75D. tabletki odstawialm bo nie chcialam znowu tyc,nawet teraz trudno mi powrocic do mojej poprzedniej wagi.. teraz biore dosc drogie tabletki-milvane. ale skutkow ubocznych np.w postaci wzrostu wagi nie zauwazyalm...a biore juz je trzeci miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon28
Ja biorę Cilest i nie zauważyłam, żeby powiększył mi biust. Wczesneij brałam Logest ale tak jak ty Brzoza nie maiłam ochoty na seks. Przy Cileście jest znacznie lepiej, ale nie powiem, żeby to był stan z okresu kiedy wogóle nie zażywałam tebletek. Może któraś z was wie czy taka sytyacja zawsze będzie wystepować przy braniu takich środków. Czy też trzeba próbować róźnych rodzajów aż do skutku. Boje sie jednak że zacznę tyć i skończy sie to katastroficznie. Cilest pod tym względem jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na cilescie przytylam 10 kg no i cycki poszly 2 rozmiary do gory, odstawilam tabletki calkowicie 3 miesiace temu i biust sie zmniejszyl tylko o 2 cm w obwodzie - czyli rozmiar ten sam, ty;etylko ze wraz z biustem urosła tez dupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak na sekunde
Mi tak, zdecydowanie ja to zauważyłam, tabletki sa dobre dla mnie, moje pierwsze. Na poczatku myslalam ze to jakies nieprawidlowosci ale ginekolog powiedzial ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka75
cześć dziewczyny! kończę właśnie drugie opakowanie celestu i przyznam szczerze, że biust trochę mam większy (bardziej nabrzmiały), ale i cała sporo przytyłam. nie wiem, czy to normalne, ale bardzo źle się z tym czuję. a Wy? mam skromne pytanie - jak opakowanie Cilestu kończycie np. w sobotę - to w który dzień zaczynacie nowe opakowanie? też w sobotę za tydzień, czy w niedzielę? lekarz powiedział, że mam zaczynać w tym samym dniu co skończę (np. w sobotę0, a koleżanka zaczynała po tym dniu, tj. w niedzielę. POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka75
cześć dziewczyny! kończę właśnie drugie opakowanie celestu i przyznam szczerze, że biust trochę mam większy (bardziej nabrzmiały), ale i cała sporo przytyłam. nie wiem, czy to normalne, ale bardzo źle się z tym czuję. a Wy? mam skromne pytanie - jak opakowanie Cilestu kończycie np. w sobotę - to w który dzień zaczynacie nowe opakowanie? też w sobotę za tydzień, czy w niedzielę? lekarz powiedział, że mam zaczynać w tym samym dniu co skończę (np. w sobotę0, a koleżanka zaczynała po tym dniu, tj. w niedzielę. POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, tez przez pewien czas brałam Cilest, ale ani biust ani nic innego;-) mi się nie powiększyło. Ale moze dlatego, ze stosowałam go bardzo krótko. Pamiętam jednak, ze rozmawiałam z lekarzem na temat ewentualnego przytycia - zaprzeczał, że po Cileście jest to możliwe, więc jestem bardzo zdziwiona Waszymi opiniami... Pewna farmaceutka powiedziała mi kiedyś, że od hormonów się nie tyje, tylko od jedzenia, więc może to dlatego.... Pozdrawiam cieplutko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirrel
Jeśli ostatnią tabletke bierzesz w sobotę to potem robisz 7 dni przerwy. Cykl ma wynieść 28 dni w sumie. W ciągu tych 7 dni powinnaś miec miesiączkę. Nowe opakowanie zaczynasz po 7 dniach przerwy, czyli w niedzielę, tak jakby na ósmy dzień. Odnośnie tycia, po tabletkach antykoncepcyjnych , obojetnie czy to cilest jest czy nie, może wzmagać się apetyt. Jakoś trzeba panować nad obżarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migawka
hej! Biorę cilest już od roku i nie dość, że biust powiększył mi się o 1 rozmiar, to jeszcze od roku systematycznie chudnę! Mojej koleżance biust powiększył sie z 80a na 80c:) Chociaż muszę przyznać, że w pierwszych trzech miesiącach stosowania odczułam gwałtowny skok, a potem już raczej bez zmian... A jeśli chodzi o ochotę na seks, to przysięgam, że cilest działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa
czesc ja koncze pierwsz opakowanie clist mi sie biust nie powiekszył tylko jest bardziej nabrzmiały i troszke pełniejszy, moja kolezanka bierze cilest od ok roku i biust sie powiekszył z A na c, ale tez przytyła 8 kg pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania 2 listki cilestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×