Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość Ela87
ja wczoraj skonczylam pierwsze opakowanie io wlasnie nie wiem kiedy spodziec sie okresu? po ilu dniach od skonczenia opakowania powiniem wystapic okres? tez zauwazylam u siebie suchosc w pochwie, co jest troche uciazliwe. jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela87: czytalam ze suchosci w pochwie mozna zaradzic urzywajac zelu nawilzajacego durexa w rossmanie kosztuje 14.99 ;) a masz plamienie?lub mialas podczas stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ela87 i Dżaga88: Ja też mam problem z suchością i zamierzam sobie kupić żel, ale chyba Intimel albo Feminum. Bo jest mało przyjemnie jeśli nie ma odpowiedniej wilgotności. Jak kupię i zastosuję to dam znać ;) A co do okresu to pojawia się on zwykle w 3 albo 4 dniu przerwy. Pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co do suchości to typowy efekt przy pigułkach, niestety... Ale po to są żele, aby zniwelować ten problem. Zwłaszcza, że tu nie tylko o komfort chodzi, ale również o nasze zdrowie (otarcia są nie tylko nieprzyjemne, ale i wymagają leczenia). Durex Play Gel jest OK, można go nawet zamówić przez internet. Albo zapytajcie w aptekach - jest troszkę tych specyfików do wyboru: Feminum, Intimel, K&Y etc. Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania tego problemiku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
ja plamienia mialam do ok 15 dnia brania tabletek, teraz tylko czasami sie ukazuje brazowe plamy :) a czy ta suchosc moze sama "zniknac" czy powinnam zaczac uzywac zelu? bo w sumie to tylko ostatnim razem czulam takie "tarcie" ale wczesniej nie bylo az tak zle, jest mozliwe, ze to tylko przejsciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ELA87: Pewnie, że ta suchość może być przejściowa, to bardzo indywidualna sprawa. Po prostu jeśli Ci przeszkadza, zastosuj żel. Jak uznasz, że nie jest Ci potrzebny, to zrezygnujesz z niego. Żele są na bazie wody, więc ich stosowanie wg potrzeb jest całkowicie bezpieczne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym plamnieniem to moge isc do ginekologa na cytologie bo tak troche glupio sie czuje tak jakbym dalej miala okres ;/ odp plizzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DZAGA88: Najlepiej zadzwoń do lekarza, powiedz jaka jest sytuacja i zapytaj co zrobić - tylko on jest Ci w stanie udzielić dobrej odpowiedzi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelelka
czesc u mnie całkiem dobrze faktycznie nie jestem w ciąży i jestem bardzo wdzięczna dobryma radą Ani nojej DOBREJ WRÓŻKI, która mnie w dzień alarmu baaaaardzo uspokoiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikk
czesc, mam takie pytanie dotyczace Logestu i masy ciała. wyczytalam gdzies na jakim forum, ze dla osoby o wzroscie 178cm i wadze 65kg, moze byc po prostu za słaby! i tak sie teraz nad tym zastanawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LogestowaDziestka
Di poprzedniczki - Wydaje mi sie, ze BMI masz w normie :) A pigułki te moga być za słabe dla osób otyłych ;) Dziewczyny pisałam juz wczesniej gdzies, ale powtórze jeszcze raz o tym żelu - ja uzywam KY-Jelly i nie narzekam, a cena to ok 15-16 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pelelka
A widzisz mówiłam, że będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela 87
hej dziewczyny, dzisiaj dostalam okres w 3 dniu po skonczeniu pierwszego opakowania, myslalam, ze nie bedzie mnie nic bolalo, ale niestety pomyliłam sie, przechodze tak samo okres jak przedtem - bol brzucha troche dreczacy. Co do żelu, to jeszcze poczekam, mam nadzieje, ze to bylo przejsciowe, bo wczesniej nie odczuwalam suchości, dzieki za rade, pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj kupiłam żel, warto mieć pod ręką na wszelki wypadek. Też mam nadzieje, że to z czasem minie ;) Na razie jednak bede się wspomagać. Cieszę się, że do tej pory to jedyny skutek uboczny i można temu łatwo zaradzić. Trzymajcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem właśnie w połowie Harmonetu i póki co jest nieźle:))) Po Logeście zostało tylko nieprzyjemne wspomnienie i mam nadzieję, że z Harmonetem ta sytuacja się nie powtórzy, ale życzę wszystkim Logestowiczkom powodzenia:))))))) Buziaczki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
do Julia 13 - jesli mozna wiedziec, to jak sie nazywai że, który kupiłas i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
do Julia 13 - jesli mozna wiedziec, to jak sie nazywa żel, który kupiłas i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ponawiam prośbę o opis Waszych spostrzeżeń podczas odstawiania Logestu na jakiś czas lub na stałe. Chyba wszystkie z nas to interesuje, bo wiecznie tych tabletek brać nie będziemy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ela87: Kupiłam sobie Intimel. Kosztował nie tak dużo bo tylko 8,60 ;) Ale jeszcze nie zdążyłam zastosować :( Mam sesję na karku i mało czasu na cokolwiek. Jutro jednak ostatni egzamin i w końcu będzie można poszaleć. Jak tylko spróbuję to dam znać;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie zaglądałam i widzę, że sporo się działo podczas mojej nieobecności. W poniedziałek skończyłam czwarte opakowanie Logestu i jutro powinnam dostać okres. Myślę, że mój organizm przyzwyczaił się już do tej dawki hormonów, bo nie obserwuję już żadnych skutków ubocznych - oczywiście pomijając suchosci. Ale poradziłam sobie z nią kupując żel Intimel (w tesco zapłaciłam za niego 10,29). Różnicę naprawdę da się odczuć, już niewielka ilość tego specyfiku sprawia, że nieprzyjemne tarcie, a co gorsze, pieczenie po stosunku, ustąpiło jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
a dostałyście Intimel bez recepty? czy muszę się zgłosić do lekarza po ten żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ela87: Ten żel mozna kupić w każdej aptece bez recepty ;) Tak że nie musisz się tym przejmować. Są jeszcze inne żele, Feminum chyba jest w podobnej cenie, Durex i KY-Jelly są droższe. Ale ja narazie kupiłam Intimel i nie mogę się doczekać kiedy go zastosujemy, chociaż wiem że to nie będzie tak szybko :( Trzymaj się i napisz jak było z żelem gdy go już kupisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez musze qpic ale jeszcze nie teraz bo aktualnie mam kryzys z moim chlopakiem poklocilismy sie i wogole jestem na niego wsciekla bo przegina czuje sie jakby komp i glupia gra byla wazniejsza ode mnie a potem pyta o co mi chodiz to mu odp dzisiaj ze jak nie wie to niehc pomysli i poszlam w odp uslyszalam t,ylko trzasniecie drzwiami ;(((((((((((((((( mam taki humor do dupy wlasnie wzielam 15 tabletke pzdr pappapappa zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest: jak można to sie coś spieprzy, a jak jest ok to jakoś nie ma czasu albo warunków ;) Ja czekam cierpliwie , dobrze że sie muszę uczyc to aż tak intensywnie o tym nie myślę. A facetom trzeba mówić otwarcie o co nam kobietom chodzi, bo oni się w życiu nie domyślą. Tacy już poprostu są i musimy się do tego przyzwyczaić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Mała....
Witam wszystkich! Przyjmuje logest juz 4 miesiace, teraz zaczynam 5 opakowanie. Ogolnie nie mialam zadnych efektow ubocznych, schudlam nawt 3 kg ale zauwazylam ze ostatnimi czasy strasznie mnie wszytsko drazni, zloszcze sie i placze, nawet bez powodu. Mój partner ledwo ze mna wytrzymuje :) juz sama ze soba ledwo wytrzymuje :) ps. libido mi nie spadlo i innych tego typui ef. ubocznych nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. w niedziele skonczylam pierwsze opakowanko logestu. z pewnym niepokojem czekalam na krwawienie, przyszlo wczoraj wieczorem :) a wiec to prawda ze logest dziala jush od pierwszej tabletki-sama sprawdzilam;) tylko teraz cierpie na straszne bole brzucha...myslalam, ze po bletkach mi sie to troche zlagodzi a tu masz...poza tym widze, ze skora mi swiruje. zawsze mialam problemy z suchoscia, zmianami alergicznymi. fachowo to sie zwie atopowe zapalenie skory:) no i jakies 2 tyg temu zauwazylam zaostrzenie zmian skornych...az mi bylo glupio sie pokazywac na ulicy...szyja, dekolt, przedramiona- wszystko w czerwonych, suchych, pieczacych plamach...na szczescie widze jush niejaka poprawe, tylko prawa reka zostala mi siakas taka zaczerwieniona. ale moze i to minie :) pozdrawiam Was wszystkie, piszcie dalej o waszyc przygodach logestowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 23
mam pytanie czy ma ktoś do sprzedania logest?? najlepiej w krakowie musze mieć przed następnym czwartkiem bo wyjezdzam do londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula_22
Cześć dziewczyny :) Czy któraś z Was może wie, w której aptece we Wrocławiu można go stosunkowo tanio kupić? Ja pierwsze opakowania kupowałam za ok.37 zł (ale nie mniej), no i to troche dużo dla mnie. To znaczy jak nigdzie nie ma taniej to jakoś dam radę.. A nie chcę zmieniać tabletek, bo w ogóle nie odczuwam ich brania.. Dzięki z góry za wiadomość! Pozdrawiam Was wszystkie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula_22
Cześć dziewczyny :) Czy któraś z Was może wie, w której aptece we Wrocławiu można go stosunkowo tanio kupić? Ja pierwsze opakowania kupowałam za ok.37 zł (ale nie mniej), no i to troche dużo dla mnie. To znaczy jak nigdzie nie ma taniej to jakoś dam radę.. A nie chcę zmieniać tabletek, bo w ogóle nie odczuwam ich brania.. Dzięki z góry za wiadomość! Pozdrawiam Was wszystkie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×