Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość Aska_Aska
Dzieki za wypowiedz... Troche mnie uspokoilas... Ja po prostu strasznie boje sie ciazy i dlatego tak panikuje... Ale jesli mozecie, to piszcie jeszcze jak to u was wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie musze stosowac dodatkowego zabezpieczenia jesli popalam sobie jak jetsem zla albo do pifka nie pale duzo jakies 2 -3 dziennie i nawet nie codziennie prosze o szybka odpowiedz blagam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam dużo lasek palących nałogowo biorących tabletki. Niby to nie wskazane, ale czy ja wiem. Piwo raczej nie szkodzi. Ja tabletki biorę rano, wiec w razie picia alkoholu nie musze się martwić co by było gdybym się struła hehe. Niektóre osoby piją dużo. Za dużo, wiadomo potem wymioty i tak dalej.. (To nie jest aluzja do nikogo, zeby nie bylo, hehe). Ale jak zapomnisz, to w ciągu dnia mozesz szybko wziąść, a jak uśniesz biorąc wieczorem, to dopiero przypomnisz sobie o tabletce rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakos
Mam do sprzedanka opakowanie logestu. Taniutko...Bo sie okzazałol,że logest nie jest for mi :) Zainteresowane prosze o kontrakt. Gg 3157191

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dzaga88- ja tez pale i to nawet czasmi duzo mi sie wydaje ze ogólenie na samo działanie nie ma wpływu tylko tu chodzi o ryzyko zachorowania na zakrzepice ... w chwili obecnej moze ci nic nie byc ale podobno w pozniejszym wieku moga ujawniac sie skutki palenia i brania pigółek tak gdzies kiedy czytałam...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak jest pozniej, jak juz dziewczyna chce zajsc w ciaze po dluzszym stosowaniu pigulek??czy ktoras z was miala jakies problemy??pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
hej Dziewczyny, dzisiaj zacznę 4 opakowanie Logestu, jestem z niego bardzo zadowolona :) na początku doskwierał mi ból w okolicy podbrzusza, ale teraz juz mi w miarę przeszło :P co do Logestu, to musze stwierdzić, iż to dobry wybór......zabezpieczenie, ochota na bara- bara :P, powiekszone piersi , mniejszy stres przed niechciana ciążą i regularny okres :) tylko szkoda, że cena nie jest niższa - płacę 29.50 za opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja84
Cześć Dziewczyny. Na poczatku chciałabym podziękować Wam za dzielenie sie swoimi opiniami na temat Logestu. Mam pytanie, bo mówicie często że bolą Was piersi po tych tabletkach. A czy którąś z Was bolały sutki? Bo mnie własnie zaczęły...Jestem w połowie pierwszego opakowania i nie wiem co o tym myśleć...Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja84, sutki to też piersi :P Ela87 to jescze nic u mnie logest jest po prawie 37 zł. A skąd jesteś w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja84
wiem, wiem:) ale słyszałam że ból sutków (tylko) to jeden z objawów ciąży. I zaczęłam sie schizować. Chyba jednak zrobie test i się wtedy dowiem na pewno co jest tego bólu powodem. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie świruj :) i nie rób żadnego testu :D:D to naprawde nie potrzebne hehe. Zresztą wiele tak zwanych objawów ciąży może być jednocześnie objawami samej tylko owulacji lub nadchodzącego okresu. Więc nie ma sensu na podstawie takich rzeczy wyciagac od razu wnioskow o ciąży :) Tabletki owulację zatrzymują, wszystko jest regulowane sztucznie. Nie przejmuj się. Mnie nie raz bolały same sutki, całe piersi, czasem już w 2 tygodniu, czasem w 3cim. Jakieś wnioski na temat tego jak reaguje twoje ciało będziesz mogła wyciągnąć tak naprawdę dopiero po 4, 5 opakowaniach. Więc ciesz się sexem, kożystaj ile możesz i nie zawracaj sobie tym głowy, bo to bedzie zbędny stres! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostaly 3 tabletki potem 7 dniowa przerwa i juz 4 opakowianie plamienie minelo tylko dzisiaj sie pojawilo ale ciesze sie ze teraz a nie z tydzien wczesniej jak ot na samym poczatq bylo bo nie bylo to zbyt przyjemne ;) ale ogolnie jestem zadowolona ze stosowania tych tabletek ale qrde no nie wiem czy sie odwaze pozwolic mu dojsc bez gumki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywal gumki do kosza, bo już ci potrzebne nie beda!!! Powaga ;) i przekobnaj się, jak to fajnie bez nich :) A jeśli boisz się, że będziesz ise zamartwiała to pierwszy raz odważ się przed przerwą, tak, że krótko będziesz czekała na okres ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny. ja jestem w trakcie 4 opakowania. w sumie jest ok... tylko w przerwie miedzy drugim a trzecim zaczelam odczuwac swiad i straszne piecznie w pochwie...przeczekalam, przeszlo troche-ale przy stosunku cholerstwo bolalo jak diabli. poszlam do mojej gin, okazalo sie ze mam infekcje grzybiczna :( lekarka powiedziala, ze tabsy zmieniaja ph w pochwie i moga wlasnie powodowac takie sprawy...i ze jesli bedzie mi to nawracac, to pomyslec trzeba bedzie o zmianie tabletek :( a szkoda, bo naprawde bylam zadowolona z logestu. no nic, miejmy nadziej, ze odstawienie go jednak nie bedzie konieczne. a Wam sie cosik takiego nie przytrafilo? pytanie kietuje glownie do dziewczyn ktore jush jakis czas tamu rozpoczely przygode z logestem pozdrawiam Was wszystkie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malice dziekuje chyba zeczywiscie zrobie to przed przerwa i zeczywisice mniejszy lek o ile moj zwiazek dotrwa do konca wakacji bo ja juz mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
someone ja czegos takiego nie mialam ale szczerze wspolczuje wczesniej mialam problemy z suchoscia ale juz sie unormowalo ale mimo to czasem urzywam lubrykatu ;) no nic miejmy nadzieje ze nie bedziesz musiala zmieniac tabletek pzdr 3maj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
do Melice - jestem z Gliwic i u mnie znalazłam apteke gdzie tabsy kosztuja 29,50 ale poszukam jeszcze tańszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie słyszałam że w Gliwicach tak tanio... Ja jestem z Katowic a tu chyba wszędzie zdzierstwo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzierstwo to jest dopiero u mnie w Pile :P 36,70 zł.....masakra....no ale wydatkami podzielilam sie z chlopakiem....a co... w koncu to dla nas obojga :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place 34zl ;( troche duzo ale no coz bywa tansze niz tzw tabletki PO ;) ja nie dzielilam sie jeszcze wydatkami z chlopakiem bo on kupowal zawsze cos innego ale mysle ze przejmie paleczke jak znajdzie robote ;) pzdr laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na
ja w kielcach płacę po 31 zł:/ cena taka średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie pilne
zmieniam yasmin na logest ,kiedy mam zacząc logest po 7 dniach czy w dniu krwawienia? bo podobno to zalezy od tego z jakiej dawki hormonów sie schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie pilne
nie robić przerwy:O no to juz chyba sobie poczekam do następnego miesiaca i miesiaczki :O pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A który masz dzień?? Słuchak zawsze możesz po prostu się przez 1 cykl zabezpieczać. Tylko przypadkiem nie rób tak, że odłozysz tabletki w ogóle na 1 cykl, to będzie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie pilne
w czwartek byla ostania tabl i teraz bedzie krwawienie,ni eiwem jak to jets ale podobno jest regula jak sie zmienia tabl z większą ilościa hormonów na mniejsza ,tylko zastanawiam sie jak to jest tez do wagi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czemu lekarza nie zapytałaś? Ile ważysz i wzrost? nie wiem... J a bym wzieła w takim razie w 1 dzien krwawienia i zabezpieczaj się dodatkowo przy 1 opakowaniu i bedzie ok. A jak masz wątpliwości to lekarza zapytaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×