Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

no wlasnie nie i jakos trudno mi zrezygnowac z dodatkowego choc nie powiem mojemu by sie to spowodowalo ale sie boje a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja raz kochalam sie bez dodatkowego zabezpieczenia po pierwszej pigulce z drugiego opkowania i teraz jeszcze ponad tydzien mi zostalo do skonczenia opakowania i bede czekala na okres mam nadzieje ze dostane.jak myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuższej przerwie! Nie biorę Logestu od 2 tygodni i oto moje spostrzeżenia: 1. przez kilka dni od dnia, kiedy powinnam zacząć nowe opakowanie - lekkie plamienia 2. Nabawiłam się lekkiej infekcji, ale niekoniecznie kojarzę to z odstawieniem tabletek - to raczej pobyt nad jeziorem, kąpiele i siedzenie w stroju kąpielowym na piasku 3. Co do mojej wagi to nie wiem, bo się ostatnio nie ważyłam, ale czuję się mniej ocięzała, po prostu lżejsza 4. Mijają humorki i zmiany nastroju 5. przez kilka dni bolały mnie jajniki, na zmianę raz jeden, raz drugi, ale prawy trochę bardziej Więcej nic nie przychodzi mi do głowy, ale jeszcze się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze dostaniesz 3mam kciuki chociaz wiesz pare razy wspolzylam tak z emoj chlopak staral sie wyciagac wczesnie ale raz mu nie wyszlo tzn nie ze do srodka poszlo ale tak sredni tez sie troche balam ale bylo spoko wiec moze sie odwaze :( sama juz nie wiem zreszta on anzrazie nie zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przestańcie się stresować - na pewno tabletki działają! Możecie bez obaw kochać się do końca bez dodatkowych zabezpieczeń, które są zupełnie niepotrzebne! Naprawdę dziwię się Wam, że stosując najpewniejszy środek anty nie chcecie w pełni cieszyć się seksem... Ale może to kwestia wieku i z czasem dojrzejcie do tego - czego Wam życzę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA111
Witam mam 29 lat, co do tabletek Loges,to biorę je od 2 lat, bez przerwy. Od początku jak zaczełam je brać, to nic nie przytyłam, nawet schudłam 2 kilo. Jesli chodzi o bezpieczny sex podczas ich zazywania, to dziewczyny serio nie macie sie co bac. Biorąc Logest nie raz imprezowałam, pijąc duże ilości alkoholu, np podczas wakacji, gdy imprezy były prawie non stop.Kochałam się z moim chłopakiem przy tym regularnie i nigdy nie wpadłam. Poza tym eksperymentowałam też z dropsami - extasy i to dosc czesto. Jak dotąd nie jestem w ciąży.Tak więc nie mam zadnych stresów podczas kochania się, że tabletki nie działają. Jak bierzecie regularnie, to nie macie sie czego bać.Wyluzujcie i nie stresujcie się niepotrzebnie. Teraz tylko zastanawiam sie czy nie zrobic przerwy od Logestu tak na 2-3 m-ce, by potem znow do nich wrocic.Ale o to zapytam moja gin. podczas kolejnej wizyty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
do ja_aisza - po jakim czasie odstwaiwlas Logest?? sama chcialas przerwy czy gin ci zaproponowal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela87: Tabletki odstawiułam sama po 4 miesiącach brania. Trochę po nich przytyłam i czułam się ociężała, tak jakby napuchnięta. Do tego chuśtawki nastrojów i suchość. Doszłam też do wniosku, że na razie przestanę się truć - co nie oznacza, że za jakiś czas znowu nie zacznę ;) I to chyba byłoby tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, zostalo mi jeszcze osiem tab do konca opakowania a ja juz czuje dziwne pobolewania w podbrzuszu i bole krzyza tak jak mialam zazwyczaj przed okresem. czy to normalne??pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MALA_MARTYNA: Na początku może tak być, nie przejmuj się. Z czasem organizm przyzwyczai się do rytmu pigułek i wszystko się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MALA_MARTYNA: Nie ma za co.:) No i jak się czujesz? Już lepiej? Pozdrawiam serdecznie i również życzę radosnego weekendu (korzystaj z pięknej pogody!;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitie
Witam logestowiczki:) ja ogólnie jestem po nim zadowolona. ale naczynka mi pękają na nogach(gin powiedziała, że to normalne-nie dla mnie! radziła mi brac aspirynę na rozrzedzenie krwi) na poczatku miałam lekkie zawroty głowy i nudności, teraz jest ok (po ok. 5 opakowaniach). czasem bolą mnie nogi, ale niekoniecznie po Logeście. Poza tym cera taka sobie, ciagle coś wyskakuje. Trochę schudłam (3kg), ale to po cwiczeniach na stepperze a nie tabsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek***
Hej dziewczyny mam ważne pytanko...gdzie w Poznaniu można tanio kupić logest? Prosze piszcie w jakiej cenie i w którym miejscu. A jeśli nie tanio to napiszcie wogóle za ile kupujecie. Z góry dzięki, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natulka
Hej dziewczyy! Ja logest biorę już rok, wcześniej brałam cilest, ale straszn migreny po nim miałam no i gigiantyczny cellulit. Z logestu jestem zadowolona, ale muszę przyznać,że też mi pękają naczynka na nogach i z tabletkami tego wogóle nie skojarzyłam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ponawiam pytanie odnośnie robienia przerw w długim braniu pigułek... Jak się do tego odnoszą Wasi lekarze? Powinno się je odstawiać na jakiś czas np. po roku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Cukiereczek*** : tak w sumie to jestem z Pily ale studiuje w Poznaniu.jak narazie kupowalam w Poznaniu tabletki tylko raz i w porownaniu z moim miastem kupilam taniej.u mnie w Pile kosztowaly 36,90 zl a w Poznaniu zaplacilam 31,90 zl wiec roznica jest.kupilam je w aptece na ulicy Sokola, kolo biedronki i oddzialu WBK.wiecej doswiadczen z kupowaniem tabletek w Poznaniu narazie nie mam :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w srode wzielam ostatnia tab z drugiego opakowania i wlasnie czekam na okres. mam nadzieje ze dostane jak najszybciej, stwierdzilam ze odstawiam pigfulki poniewaz teraz bede zadko widziala sie z moim chlopakiem , pigulki sa drogie i nie chce sie nadarmo faszerowac hormonami, pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabs
dziewuszki wzielam pierwsza tablete logestu, i mam pytanko.Skoro wzięłam ją o godz. 8:30, i chciałabym następna wziąć tak o 7:00, (bo tak bedzie mi wygodniej)czy nie będzie żadnych problemów? odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek***
Do Karolajna 20 wielkie dzięki ja też teraz bede studiować w poznaniu a u mnie w mieście jest dość drogo jeśli chodzi o tabsy a 31 zł to całkiem rozsądna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela 87
hej dziewczyny, mam pytanko, nizwiazane za bardzo z działaniem Logestu - czy wasze matki wiedzą, że bierzecie tabletki antykoncepcyjne?? jak się na to zapatrują - bo u mnie matka odkryła,że biorę i mi straszna awanturę zrobiła, nie przekonam jej ,że to dobra rzecz, bo on uważa sex przedmałżeński za coś karygodnego, ona jest " starej daty". Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że tabletki działają, po to są.:P Ale oczywiście zdaję sobie sprawę, że każda z nas musiała sama nabrać do nich przekonania. A z rodzicami, to wiem że różnie bywa... Wszystko zależy od ich podejścia. Ja nigdy nie miałam problemów, mama od początku wiedziała że planuję brać pigułki, nie musiałam nic kręcić i ukrywać. Teraz wie, że je łykam i to ze względu na antykoncepcję. Jestem w stałym szczęśliwym związku, z planami, wiem że i tak będziemy rodziną, a tabletki tylko pomagają nam wybrać na to najlepszy moment. Myślę, że to rozsądne podejście i moja mama mnie w nim wspiera. Do ELA 87: Spróbuj porozmawiać z mamą, choć wiem że pewnie łatwo nie będzie. Nie wiem, w jakiej jesteś sytuacji (wiek, związek, sytuacja ze szkołą itd.), ale spróbuj przekonać mamę, że to świadczy o Twoim rozsądku i dojrzałym podejściu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z mamuska to akurat problemow wogole nie mialam :) sama poszla ze mna do ginekologa, powiedziala mi troche o tabletkach bo sama brala, potem smiala sie tylko i powiedziala ze jest dumna ze tak podeszlam do sprawy...bo w jej zyciu troszke inaczej to sie potoczylo.Teraz z kolei chyba wolalabym zeby juz przestala sie tak przejmowac...bo wiecznie sie pyta czy przypadkiem nie zapomnialam tabletki :P coz...kazda mama jest inna..ja sie ciesze ze moja jest wlasnie taka..jak dobra przyjaciółka.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek***
No ja raczej wolałabym żeby moja mama sie nie dowiedziała, chociaz jest młoda to też ma poglądy starej daty i pewnie nie interesowałoby jej tłumaczenie że to stały związek i z naszej strony odpowiedzialne podejście do sprawy...=o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×