Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Ja tez nie miałam zaufania, ale biorę już ponad 2 lata i nic się nie dzieje więc chyba działają :) Jednak musisz brać o stałej porze bo to bardzo delikatny hormon, mała dawka. Lepiej nie ryzykuj. Ja zawsze biorę o 21,00 (plus minus 10- 15 minut). nigdy się więcej nie spóźniłam niż góra 15 min. Bierz według zaleceń lekarza i ulotki, a będzie ok., bez niespodzianek Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaaaaa
Vina86 dziękuję za odpowiedź. Myślę, że to nie wina higieny bo jeśli pojawiła mi sie 1 raz grzybica zaczęłam codziennie używać płynu do higieny intymnej. Być może to przez osłabienie organizmu, na razie przestałam brać tabletki, zobaczę czy dopadnie mnie ta grzybica. Biorąc tabletki był większy komfort i dlatego myślę że po jakimś czasie i tak wrócę! :) Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logestkowa
Kupię opakowanie logestu-najlepiej we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati880811
Hejka dziewczyny MAM DYLEMAT POMOCY!!!! doracie mi cos !!! praie dwa tygodnie temu odłazyłam tabletki bo bralam je juz rok! i robie miesieczna przerwe.... ale mam pewne zmartwienie... tydzien tem miałm krwaienie po tabl ale było ona jakies dziwne ciemne nie krwiste i tylko 3-4 dni terez boje sie ze jestem w ciazy bo dziwnie sie czuje... wczoraj mi sie zrobiło słaboo i prawie zemdlałm i dziwnie sie czuje brzuch mnie boli i mnie czasem mdli.... czy to mozliwe ze jestem w ciazy.... jak barłm ostanie opakowanie w pierwszym tyg zapomniałm 1tabl ale potem znow zabespieczałam sie dodatkowo tydzien tak jak pisało w ulodce... ale martwi mnie to jak sie czuje i te dziwne krwawienie po tabl.... pomozcie mi prosze bardzo sie martwie moze wy coś wiecie bo jazaczynam panikowac!!!! aha od kad odłazyłam tabletki nie wspołzyłam z chłopakiem .... prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sądzę, że nie jesteś w ciąży ! Ja też początkowo panikowłam, bo krwawienia w 7- dniowej przerwie były (i są) baaardzo skąpe (cioemobrązowa krew). Ale tak to ma być, tylko delikatne krwawienie, taki sygnał, że nie jesteś w ciąży. Tylko jak się zacznie brać tabletni to nie można tak robić, że : raz biorę a raz nie, bo nie będą działać. Pozdrawiam Eva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati880811
Dzieki ze napisałas w sumie zawsze pamietam o tabletkach strasznie tego piluje i ten jeden raz w dodatku w pierwsym tygodniu zapomniałm... mam nadzieje ze nie jestem w ciazy... mam 19lat i nie jestem do tego przygotowana jeszcze .... no ale jak mowisz ze tez masz takie ciemne krwawienia (ciemnobrazowe ja miałam) no troszke sie uspokojiłam... mam nadzieje ze wszytko bedzie okej .... moj chłopak teraz wyjechał do angli dlatego zrobiłam sobie przerwe myslał ze to odpowiednia chwila aby zrobic sobie przerwe w dodatku ze minoł rok jak biore logest. no ale martwiłam sie bo miałm jakies dziwne te objawy omdlenie i te naprawde dziwne plamienie nooo ale chyba jak bym była w ciazy to bym wogole nie miala zadnego krwawienia tak mi sie wydaje i mam nadzieje ze tak jest... Dziekuje !!! i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaaj
wole harmonet!!! po logescie cos mi sie stało w rzepke czy kolano bo strasznie mnie bolało przy wstawaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati880811
wiatjacie jednak dlaje sie obawiam ciązy... od wczoraj strasznie bola mnie sutki ponoc to jest typowy objaw ciazy strasznie sie boje;/ co mam robić dziewczyny??? :( jak myslicie moge byc w ciazy... w sumie jakies plamienie miałm po tabletkach no ale jak pisałm wczesniej byl on dośc dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbusia
Hejka!!! Pisze do was pierwszy raz mam takie pytanko : Czy któraś z was podczas brania Logestu miała kaszel??? Wiem że jest to objaw zakrzepicy ale z drugiej strony moge być poprostu przeziebiona bo katarek tez mnie złapał:( jak nazywaja sie badania na zakrzepice??? pozdrawiam papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że bolą Cię piersi to normalne, nie obawiaj się, odstawiłaś lek hormonalny i to normalny objaw. Poza tym jak było nawet delikatne krwawienie to znak, że ciąży nie ma. Ja biorę Logest i przy każdym opakowaniu mnie pobolewają, czasem czuję się napuchnięta jak balon. I te brązowe plamienie - niby miesiączki, też się tego kiedyś bałam. Ale to normalka. Nie myśl o czymś czego nie ma - bo to nie ciąża, na pewno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cybulinka
Mam pytanie własnie bylam u gina i zapisal mi logest i tak czytam wasze opinie to sie przerazilam..A mam pytanie czy jezeli odstawie wogole tabletki t bede mogla miec dzieci bo troche sie zaniepokoilam...Odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Do Cybulinka : Nie wiem co Cie tak przeraziło ale spokojnie. Wielu ginekologów uważa, że po odstawieniu tabletek normalnie można zajść w ciąże (bardzo czesto jest tak, ze zapomniecie jednej lub dwóch pigułek może mieć w skutkach nieplanowaną ciążę). Co prawda nie należy przesadzać ze zbyt długim braniem tabletek (mam naprawde na myśli wiecej niż kilka lat). Poza tym chyba czytałas to forum niezbyt dokładnie, wypowiadają się tutaj również kobiety, które np. odstawiły Logest bo chciały urodzić dzieci a po jakimś czasie jak już się upragnione maleństwo pojawiło to znowu wróciły do tabletek, to chyba o czymś świadczy. Pozdrawiam Do Barbusia : Chyba Cię wzieło przewrażliwienie,moze to być zwykłe przeziębienie. Nie przypuszczaj tak czarnego scenariusza, wiecej pozytywnego nastawienia a jak seryjnie bedziesz czuła sie gorzej to idź do lekarza i powiedz o swich przypuszczeniach. Miłego dnia drogie Panie! Pozdrawiam bardzo ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati880811
Heja czytałm o tym zakrze.. i w sumie mam duzo objaw z tego od 3tygodnie mam kaszel choc nie jestem chora dusznosci ... od kad odsatwiłam logest zaczeły sie te objawy bol w kladce piersiowej i bolesne piersci SUTKI osłabienie myslłam na samym pocztku ze ciaza no ale po tych objawach mozliwa tez jest zakrzepica.... juz zgupiałam... a testu bardzo sie boje robic... jutro ide do ginekologa i mam nadz ze to nie ciaza... :( a na czym polega ta choroba zakrzepica czy cos takiego grożne to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mja1983
Ja osobiscie wlasnie odstawial Logest. Zaczelam go brac 5 lat temu, milam pozniej 2 roczna przerwe i zaczelam ostatnio znowu. Niestety czuje sie po nich fatalnie! Przytylam niezmiernie i nic nie jest w stanie tycia powstrzymac, czuje sie jak walen - wciaz napuchnieta. Mam silne bole podbrzusza, wymioty i biegunki- to mzoe nie byc spowodowane logestem,ale jednak czuje jakas do niego niechec. Wydaje mi sie jakbym byla tak wewnetrznie znieczyszczona, cala w toksynach. A do tego te zmiany nastrojow, stany lekowe. Jednego dnia mam ochote rzucic prace, zostawiac narzyczonego i pograzyc sie w sutku drugiego dnia jestem podziwina za optymizm i energie do dzialania.Sama sie w tym gubie. Postanowilam zmienic na yasmine. naczytalam sie o nich wiele zlego, ale to chyba prawda ze wszystko to sprawa indywidualna. Kazdy lekarz powinien najpierw robic testy hormonalne, a ponziej decydowac sie na tabletki. ja pierwszy raz w zyciu ide zrobic sobie takie jutro. zastanawia mnie ta czestosc skutkow ubocznych- i tak zle i tak nie dobrze. Moze plastry byly by leszym rozwiazaniem?Albo zastrzyki. Czy slyszalyscie aby byly juz dostepne na polskim rynku? w usa to na porzadku dziennym. Chcialabym sie wiecej o tych zastrzykach dowiedziec. Cena przestake grac role jesli chodzi o codzienne samopoczucie i chec do dzialania. Pozdrawiam wszystkie.Trzymajcie sie hormonalnie w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam taki problem, bralam logest przez prawie 3 lata, potem go odstawilam , zaraz po odstawieniu dostalam normalnie okres, miesiac po rowniez ale od dwoch miesiecy ani sladu :/ po pierwsze potrzebuje antykoncepcji bo niecierpie gumek a poi drugie to martwie sie ze cos mi sie poprzestawialo, bylam u lekarza zapisala mi progesteron na wywolanie ale nie dalo to nic, powiedziala ze jak nie dostane przez dwa tyg to mam zaczac brac w ciemno logest ale sie boje, poza tym przytylam i mam problemy z cera i mysle ze to tez ma wplyw...wiec bylabym wdzieczna jesli ktos kto mial podobne problemy moglby sie odezwac i napisac jak sie wszystko skonczylo bo na serio zaczynam sie bac , dziekuje z gory i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Zwracam się do tych, które biorą Logest długo. jak często robicie próby wątrobowe? Bo ja słyszałam, że pigułki antykoncepc. uszkadzają wątrobę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady-RRX
witam:) ja biore logest krótko i nie mam odczuwalnych skutków ubocznych,ale troche niepokoi mnie mój okres.Mialam go o 2 dni dłużej niz normalnie,pozniej 1 dzien przerwy i pojawilo sie lekkie krwawienie.Takie jednorazowe.Czy cos jest nie tak?Pierwszy raz przyjmuje tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbusia
Hej!!! Dzięki za optymistyczną odp. Ale na wszelki wypadek pójde do lekarza i zrobie te badania podobno duzo nie kosztuja a ma sie pewność. Możliwe ze było to tylko przżiebienie bo dzis czuje sie już lepiej i co najważniejsze już nie mam kaszlu. pozdrówka dla wszystkich papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam 18 lat , jestem bardzo chuda wze 41 kg a mam 164 wzrostu jest to dla ,mnie bardzo ciezkie nie moge sobie z soba poradzić . Mam pytanie czy tabletki ant pomogłyby mi w przybyciu na wadze prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakie by były ogólnie najlepsze tabletki wogóle oje piersi sa jak orzeszki małe i wogóle do bani masakra nawet nie dopuszczam chłopaka zeby je dotknoł , odpowiedzcie bardzo was prosze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midzi
ANCIA.nikt ci nie powie ze tabletki pomoga ci przytyc poniewaz roznie one na rozne kobiety działaja-jedna przytyje inna nie.ja brałam logest prawie 6 lat i ZUPEłNIE NIC mi sie po nich nie dzialo.nie stosowałambym na twoim miejscu tak radykalnych kroków jak tabletki na przytycie bo efekt moze byc az zanadto wymierny i bedziesz żałowała.co do małych piersi to powiem ci jedno:sama nie mam wielkich ale jak facet mi mówi ze mu sie podobaja-to znaczy ze mu sie podobają i sama sie o tym przekonasz jak dasz je poznac swojemu.a jak bedzie ci prawił morały to znaczy ze jesy skonczony ch...ale to juz inna bajka...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chce przytyć tak z 10 kg to moze jednak spróbuje te tabletki jak myslisz\\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midz
spróbowac niezaszkodzi a to twoje pierwsze tabletki?wiesz najlepiej poradz sie lekarza.logest ma bardzo małą dawke hormonów i przewaznie przepisuje sie je młodym dziewczynom lub tym ktore dopiero zaczynaja łykac.a nie uważasz ze lepiej byłoby sie zgłosic do dietetyka?bo jesli chodzi ci tylko o przytycie to mysle ze on ci najlepiej doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to by były moje pierwsze tabletki . Moja kolezanka tez jest chuda i była u tego dietetyka i wogule nic przepisał jej tka diete ze nic nie przytyła i własnie próbuje sie dowiedzieć jak najszybciej mozna przytyc . Ale w moim przypadku to raczej nie mozliwe . Juz niekiedy nie mam ochoty zyc naprawde nikt nie wie jak to jest jak cały czas ktoś ci mowi masakra!! raz nawet kolezanka z klasy powiedziała ze jakby wygladała tak jak ja to nie pokazała by sie na ulicy , niestety nerwy mi pusciły i ja uderzyłam bo to naprawdę przykre jak cały czas ludzie ci tak mowią . Mam juz tego szczerze dość i nawret miałam głupie myśli !! Dlatego chce przytyc przynajmniej 10 kg zeby miec normalna wagę , a nie niedowagę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty801
witam drogie panie.jestem żonaty od ponad 4 lat i mam wrażenie że od kiedy moja żona zaczeła brać pigułki właśnie logest nasze współżycie sexualne zmalało niemal do minimum jest to około 4 razy w mieśiącu. proszę o wasze opinie.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynnnkaa
CZesc dziewcyzny jestem po 4 tabletce i jak do tej pory nie mam zadnych objawow,zadnych plamien w pierwszy dzien mialam tylko delikatna biegunke. Okres mialam normalny a moze nawet troszke badziej obfity... czy to nroamlne ze nie mam zadnych objawow? czy tabletka napewno dziala? Biore loegst o godzinie 21 ale ost wzielam 2 razy o 21:15 poniewaz nie moglam wczesniej czy to na nic nie wływa ? prosze o odpowiedz:) to moje pierwsze tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×