Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Do ARVENN: Tak, dokładnie to jest to. Powiem Ci, że jakoś wewnętrznie mi ulżyło, że narazie nie będę ich brała. Badania robię jutro, więc sprawdzę co i jak z moją wątrobą i krzepnięciem krwi. Właśnie jedyny problem, to będzie inne zabezpieczenie... Trzeba będzie zaufać czemu innemu. Ale jak mam za wygodę i komfort płacić taką cenę, to już wolę obyć się bez nich. A ile już bierzesz Logest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Moja ginekolożka powiedziała, ze organizm wraca do siebie po okolo 2-3 miesiącach i wtedy calkowicie normuje sie cykl. Powiedzcie mi jakie metody bedziecie stosowac zamiast tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessaaa
dziewczynki pomóżcie mi... ja biore Logest od dwóch miesiecy i przerwałam, bo miałam ciągłe zapalenie pochwy, dobrze było tylko w ciągu siedmiodniowej przerwy, nawet Lactovaginal nie pomógł. Wydaje mi sie,ze to wina tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathrina
Do sawannna! Dziekuje za informacje!!! dobrze ze to tylko tyle i mam nadzieje z ejuz pozniej bedzie ok!!!:-) pewnie gumki ponownie chcoc niewygodne co?;-)ale jak sobie mysle pol roku radzilismy sobie raz z raz bez przed okresem i bylo dobrze to teraz tez musi:-)mam w nosie tablety i zle samopoczucie!!!pozdrawiam serdecznie!!! buziakkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
No własnie! Damy radę z tymi kondomami:) A kto wie może wymyslą jakas supermetode:) A do Vanessy - nie mam pojęcia,choc musze przyznac,ze rzeczywiscie czesciej mialam rozne stany zapalne w czasie brania tabletek niz wczesniej, gdy ich nie bralam. A bylas z tym u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessaaa
byłam z tym u ginekologa, ale nie odpowiedział mi czy to moze byc od tabletek... zapisał mi tylko jakieś tabletki przeciw zapalne, wszystko wrociło do normy, zaczęłam brać tabletki i znowu zapalenie. Teraz mam zamiar iść do innego ginia. A mozę to Logest wywiera taki wpływ, czy inne tablety też wywołuja takie zapalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Ja brałam rózne tabletki,wiec trudno mi stwierdzic,czy akurat Logest moze to powodowac,ale cos w tym jest. Moze to od tego,ze kobieta w czasie brania tabletek czesciej ma suchosc w pochwie i potem przy stosunku to sie wszystko ociera? Ja czasami stosuje krem nawilzajacy Feminum i wtedy nie mam zadnych problemow. Ale teraz i tak mam nadzerke i czekam az skonczy mi sie krwawienie,zeby zaczac stosowac jakies globulki dopochwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
vanessaaa--> bardzo mozliwe, ze to od Logestu. Mialam zapalenie,ale tylko po pierwszym opakowaniu, przeszlo w ciagu 7dniowej przerwy, a w nastepnym cyklu lekarka profilaktycznie zapisala mi clotrimazol camelia --> jestem po 7 opakowaniu. Tez jestem zdania, ze wole juz darowac sobie tabsy, byle tylko czuc sie jak dawniej. Szkoda, ze jeszcze nie ma antykoncepcji hormonalnej dla facetow, to by bylo zycie ;) A ile placisz (jesli placisz) za taki zestaw badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Ja słyszałam o antykoncepcji hormonalnej dla mężczyzn, ale to jest chyba jeszcze w fazie testów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ARVENN: Za ten zestaw badań musiałam płacić, bo skierowanie miałam od prywtnego lekarza. Wyniosło mnie to niecałe 24 zł. Ale wyniki mam dobre i z tego bardzo się cieszę. :) I wiecie co? Czuję taką ulgę, że od razu mam lepszy humorek. :) A jeśli chodzi o zabezpieczenie, to Ameryki nie odkryję - za wiele alternatyw nie mamy... A co myślicie o Patentex Oval? Pozdrawiam serdecznie! PS. Zauważyłyście. że nasze forum zdominowały ostatnio dziewczyny odstawiające tabletki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotu
Witam Was, no niestety zdominowalo. nie pocieszajace to jest wiecie? Biore juz 6 opakowanie Logestu i pamietam camelia jak na poczatku tez bylas pelna optymizmu... Ja tez bylam. Niby wszystko jest ok ale tez nie mam ochoty na seks. Moze ochote mam ale nic wiecej. Przeraza mnie to. Moze... moze rzucic to wszystko i dac sobie spokoj... Co musi sie stac zeby podjac ta decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaba
Do Cameli - tez ostatnio zauważyłam ze forum odwiedzają częściej dziewczyny, które odrzucają tabletki. Przyznam się szczerze, że dzięki temu forum i dzięki Tobie - dowiedziałam się jak brać i na co uważać przy stosowaniu Logestu. Jestem dopiero przy trzecim opakowaniu i nie próbuje się porównywać do dziewczyn, które zażywają Logest dłuższy okres czasu, jak dla mnie jest on OK i nie zamierzam narazie zmieniać tabletek. Dziekówka za utworzenie tego forum na ważny dla mnie temat:):P buziaczki dla Ciebie Do Sylwia 26 - chciałam powiedzieć Sylwio, że nie nazwałam Ciebie małolatą, jak to stwierdziłaś tylko powiedziałam, że spirala nie jest dla małolat które boją się ciąży czy dopiero zaczeły współżywać!!!!. Jeśli Cię uraziłam to przepraszam :(, mam nadzieje że nie będziesz się na mnie długo gniewać:), a w swojej wypowiedzi nie napisałaś , że masz juz dziecko i ja to źle poprostu odebrałam. Myślałam że dopiero teraz się starasz o dziecko. jeśli jesteś w ciąży to GRATULUJE !!!! ja jeszcze z tym poczekam ale nie długo może jakiś rok. pozdrawiam papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathrina
Do kotu! Juz Ci mowie co musi sie stac zeby odstawic! mnie nie wystarczyly ciagle bole lydek, zawroty glowy, napady lekow, agresja, narwowosc, 0 ochoty na sex i tak przez 2 lata zeby odstawic ale juz nie daje rady z ciaglymi dolami klotniami z chlopakiem o nic(bo ogolnie jestemy zajebista para a tylko moje jazdy czasem to naruszaja) i stale zmeczonym organizmem i psycha! dla mnie to juz koniec i wierze ze wszystko wroci do normy:-)dlatego jesli nie masz tak ajk ja mam to nie masz co sie martwic tylko ten brak ochoty na sex wkurza co?;-) buziunie gorace!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś może wie czy tabletka zaczyna prawidłowo działać jeśli weźmie się ja podczas zwykłego dnia cyklu? Czy mogą wystąpić jakies komplikacje? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
do MARCHEWKA --> stosuj koniecznie wg zalecen lekarza i ulotki! nie moze to byc 'ot jakis tam dzien cyklu' do CAMELIA -> stosowalam kiedys Patentex, ale mielismy hece, bo troche tego dostalo sie pod prezerwatywe, ktora stracila 'przyczepnosc' i coz, trzeba bylo caly czas uwazac, zeby sie nie zsunela. A wiec mimo pozytywnych wynikow odstawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chciałam zaznaczyć, że moja przerwa nie musi oznaczać definitywnego rozstania z pigułkami, być może za jakiś czas do nich wrócę, no i absolutnie nie zamierzam rezygnować z tego forum. Proszę więc Was wszystkie o dalsze wypowiedzi, zarówno te z Was, które zażywają Logest, jak i te, które kiedyś go brały - wszystkie opinie są cenne. Ja też będę pisać o swoich odczuciach po odstawieniu. :) Do KOTU: Wiesz, ja uważam, że do pewnego momentu, jeśli tabletki są dobrze dobrane, to będzie wszystko dobrze. Ale z czasem (krótszym lub dłuższym - to sprawa indywidualna) organizm po prostu czuje się zmęczony i domaga się odpoczynku. Sama będziesz wiedziała kiedy to nastąpi. Po prostu trzeba słuchać swego ciała, być wyczulonym na pewne znaki, sygnały i nie robić nic na siłę. Ale z tym brakiem ochoty to trzeba uważać, bo z wypowiedzi innych dziewczyn wynika, że to się nie poprawia tylko pogarsza z czasem... Życzę wiele zdrówka, pozdrawiam! Do MADZIABA: Dziękuję bardzo za miłe słowa. :) Cieszę się. że to forum komuś pomogło, taki był i jest nadal jego cel. A sama widzisz, że takie objawy powodujące odstawienie pojawiają się najczęściej przy dłuższym braniu tabletek. Tobie życzę jak najlepszego samopoczucia, pisz dalej jak znosisz Logest. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ARVENN: Dzięki za odpowiedź. :) My właśnie chcemy niedługo spróbować. ;) Tak, wyniki są w porządku, ale wiesz - one dotyczą strony fizycznej, a z tą raczej nie było problemów. Bardziej dokucza mi kiepskie samopoczucie psychiczne i z tego powodu odstawiam, przynajmniej na jakiś czas. Po prostu czuję w sobie taką wewnętrzną potrzebę odpoczynku od tych hormonów. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa
Hej dziewczyny chciałam Was zapytać o jakiegos dobrego lekarza w Warszawie, bo niestaty moja pani ginekolog chyba sobie nie radzi z moim problemem - nadżerka. Myslałam o skonsultowaniu sie z innym ale dobrym lekarzem, najchętniej kobieta, bo jakoś do facetów nie mam przekonania:) Bedę wdzięczna za jakiś telefon lub adres dobrej lekarki w Warszawie. Pozdrawiam Was juz prawie wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do dziewczyn, które robiły przerwę - po ilu dniach od ostatniego krwawienia z odstawienia można spodziewać się już normalnego, \"naturalnego\" okresu? Wiem, że to sprawa indywidualna, ale jak było u Was? Kiedy powróciła regularność cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Madziaba Ja sie nie gniewam,fakt nie napisalam,ze mam juz dziecko. To prawda,ze spirale zaklada sie po urodzeniu dziecka. Dziekuje za gratulacje,juz mam polowe ciazy za soba. :):):):):):):) Pozdrawiam🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaaRooLaa
Hey :o) Przesledzilam conieco ten temat i musze powiedziec, ze sama biore LOGEST od kwietnia 05` a wiec niemalze roczek. Nie mam z nim zadnych problemow, bo badanich po pol roku od pierwszego opakowania wszytko nadal w jak nalepszym porzadku u mnie. Nie mialam deprsji,a co do apatytu na seks, bywa ze moj chlopak sie mnie obawia :o) Ktotko mowiaz Logest mi, nam sluzy :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaaRooLaa
oj te minki cos mi nie wyszly, kwestia przyzywczajenia do innego "programu" :) tak chyba powinno tam byc:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaaRooLaa
Aha !! ktos pytal o cene.. ale nie wiem juz czy tutaj.. w kazdym razie, jestem z terenow przygranicznych i LOGEST kupuje w Czechac za 457 koron za opakowanie na 3miesiace, czyli jakies 60 pln za 3miesiace. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do camelii ja musiałam odstawić LOGEST bo musiałam przejść operację wycięcia kawałka jajnika i \"naturalny\" okres dostałam idealnie po 28 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuniasss
Hej dziewczyny mam problem:(:(:( Od 4 miesięcy biore logest i jak do tej pory wszystko bylo super, az tu od kilku dni mam plamienia( wydzielina ma kolor brazowy) i juz nie wiem co myslec, czy któraś tez tak kiedyś miala? bo czytalam forum i jesli juz ktoras miala plamienia to wtedy gdy zaczynala brac tabletki, a ja mam po 4 miesiacach brania mimo iz zostal mi jeszcze tydzien do konca opakowania. z gory dzieki za odpowiedzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Jutro wieczorem powinnam zacząć kolejne opakowanie, ale nie zrobię tego. ;) Rozpoczynam moją przerwę i odpoczynek od sztucznych hormonów. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać, ale jestem dobrej myśli, bo już w czasie tej 7-dniowej przerwy odżyłam. :) Więc oby tak dalej... Trzymajcie kciuki. :) Pozdrawiam! Do BLEEBLEBLE: Dzięki za odpowiedź. :) Ciekawe jak będzie u mnie... Do SIUNIASSS: Niestety ja Ci nie pomogę, bo nigdy tak nie miałam, jedynie na samym początku (pierwsze opakowanie). Radzę Ci skonsultować to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathrina
do Camelia Powodzenia zycze! ja mam taraz przerwe 7 dniowa i w niedziele powinnam wziasc ale tez nie biore! koncze z tym! i sie bardzo ciesze!!! trzymam kciuki za nas dwie oby wszystko "po" bylo dobrze! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czemu jestescie takie radosne ze to konczcie? Sama biore nie caly rok.. sama nie wiem co o tym sadzic, choc nie ma problemow...to wlasnie czy te pigulki to jednak sa takie zle ?? lepiej nie brac?? no ale co z wygoda kontrolowanej, bezbolesnje miesiaczki?? co z pewnoescia zabezpieczenia sie?? Co tak naprawde jest nie tak w pigulach poza zwiekszonym ryzykiem raka piersi?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziś się zaczyna, długo już wyczekiwana PRZERWA. :) Do CATHRINA: Dzięki. :) Ja również będę trzymać kciuki za Ciebie i czekać na Twój komentarz. Wszystko musi być w porządku, ja jestem dobrej myśli. :) Pozdrawiam serdecznie! Do KAAROOLAA: Jeśli wszystko jest OK i dobrze się czujesz, to bierz dalej. Jak przyjdzie ten moment, że organizm się nimi zmęczy, to na pewno będziesz wiedziała, że powinnaś odstawić. Ja się cieszę, bo mam serdecznie dość zmiennych humorów, dołków i grobowego nastroju, braku ochoty do życia. I coś w tym jest, bo wiele dziewczyn zaobserwowało u siebie takie objawy, a i sama widzę, że nawet w tej 7-dniowej przerwie jest o niebo lepiej i dopiero odżywam. ;) Wygoda to nie wszystko. Poza tym ja aż tak bardzo nie boję się ciąży, a inne metody mogą być równie skuteczne. To jest poważna ingerencja w nasze ciało i trzeba sobie z tego zdawać sprawę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Hej Dziewczyny! Już prawie 2 tygodnie jestem na "odwyku":) Humor mam wspaniały;) ale głowa mnie często boli... Tylko tak się zastanawiam czy to nie od tej głupiej pogody na dworze! I ochota na seks wraca;) Szkoda tylko,ze mam nadzerke i musze przez jeszcze kilka dni stosowac pigulki dopochwowe:/ Och,jak ja ich nie znosze!:) Do Dziewczyn, które rozpoczynają przerwę - DUZY UŚMIECH :) Ciekawe jak nam teraz będzie:) Pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×