Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Witam ponownie:) Bardzo dziękuję za pomoc. Wzięłam magnez i ból nóżek zniknął, co bardzo mnie cieszy. Jestem już po 7 tableteczce logestu i jak na razie oceniam go całkiem pozytywnie. Jedyny mankament- ciągle mnie mdli, zwłaszcza rano, ale jestem dobraj myśli i mam nadzieję, że to szybko przejdzie. Pozdrawiam Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedlawek
Do listek: ale chodzi mi juz po całkowitym odtsawiueniu i nie wracaniu do nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy po LOGESCIE powiększyły sie Wam piersi??Czytałam juz na tym forum,ze niektórym z was tak.Ja bym sie akurat z tego bardzo cieszyła:P I czy po odstawieniu tabletek wracaja do naturalnej wielkości??Jak to z tym biustem jest??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moze mi powiedziec czy rowamycyna obniza skutecznosc tabletki antykoncepcyjnej?(micrigynon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
do kedlawek: ja nie brałam przez pół roku, w tym czasie nie miałam żadnych problemów. Nie wiem, jak to jest po dłuższym czasie, bo teraz znowu biorę, ale myślę,że jak po 6 miesiącach nic się nie zmieniło, to dalej też powinno być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedlawek
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam moje pytanie z wczoraj!Czy urosły Wam piersi po Logeście?Czy mogłybyscie sie podzielic swoimi spostrzezeniami i uwagami?Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie. Mam kolejne bardzo pilne pytanie: czym może grozić przerwanie tabletek? Wzięłam ich dopiero 8, ale ciągle mam mdłości i ogólnie mówiąc czuję się (prawdopodobnie) po nich okropnie i chciałabym przestać je brać. W ulotce napisano, że można przestać brać w dowolnym momencie. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timorka
jestem po 2 opakowaniu logestu, już przestała mi dokuczać suchość pochwy, ale od jakiś 2 tyg mam nową, o wiele gorszą dolegliwość- po prostu ból przy stosunku, uczucie pieczenia po... tak normalnie tego nie czuje, w zasadzie tylko podczas seksu...w ogóle jakoś wydaje się mi, że pochwa uległa jakiemuś zmniejszeniu (no z resztą mojemu kochanemu też) może któraś tak miała? odpowiedzcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
do timorka hhmmm... niewiem przy żadnych pigułkach jakie brałam nie miałam tego typu objawów.Moze masz pochwice-to taka choroba,najlepiej idż do ginekologa niech cię przebada i dowiesz sie wtedy co ci jest.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
dokładam się do zapytania niewiem!!! czy którejs z was urosły pieri przy logeście??? bo mnie jak narazie to trochę sie schudło a pieri ani drgneły;// prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu:) Dziewczyny odpowiedzcie mi na moje pytanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy po LOGESCIE powiększyły sie Wam piersi??Czytałam juz na tym forum,ze niektórym z was tak.Ja bym sie akurat z tego bardzo cieszyła I czy po odstawieniu tabletek wracaja do naturalnej wielkości??Jak to z tym biustem jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa
Czesc dziewczyny!! Miam maly problem. Bylam ostatnio na wizycie kontrolnej u mijej ginekolog i stwierdzila nadżerkę. Przepisała mi jakies tabletki dopochwowe i powiedziala zebym stosowala je przez tydzien. Wiem, ze nie powinno sie ich stosowac podczas miesiaczki a teraz wlasnie zblizaja mi sie te dni. Dzis mam wziac ostatnia tabletkę logestu (przyjmuje je juz od 3 m-cy) i tu nastepuje moje pytanie: czy moge bez problemu opóźnic termin miesiaczki zażywając po prostu kolejna tabletkę bez robienia przewy czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
hej dzisiaj kochałam się z moim chlopakiem bez zabezpieczenia bo nam sie wstac po gumkę nie chciało:P:P jestem na pierwszym opakowaniu logestu po 10 pigułkach czy moge być spokojna i nie obawiać się o nic??? poradżcie!!!!!!!!!!! plis~!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaa Nie powinno się brać od tak kiedy się chce jedną więcej. Możesz natomiast nie robić przerwy wcale i wziąść 2 opakowania pod rząd ;) W ten sposób krwawienie wcale nie wystąpi, a ty będziesz cały czas zabezpieczona. Kasiunia - weź ty przeczytaj ulotke może co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
przeczytałam i nie ma tu odpowiedzi na moje pytanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAGDAA: Oczywiście możesz bez robienia przerwy zażyć więcej tabletek, ale radzę Ci aby to było 7. Wtedy nie będziesz zbytnio obciążać organizmu, a miesiączka opóźni się o tydzień. Potem robisz normalnie 7 dni przerwy i bierzesz całe opakowanie 21 tabletek. Ja tak robiłam wiele razy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KASIUNIA_MISIUNIA: Jest, jest. ;) Jeśli wzięłaś pierwszą tabletkę w pierwszy dzień miesiączki to jesteś zabezpieczona od początku. I po to masz tabletki, żeby nie musieć korzystać z innych zabezpieczeń. Więc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaluniaDDDDDDD
Mam pytanko, czy po logeście miałyście skutki uboczne w postaci nadmiernego owłosienia (czyt. wąsów itp.) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
Ja nie miałam...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!dawno mnie tu nie bylo :P no ale do tej pory bylo wszystko ok...moze troche panikuje ale nigdy wczesniej mi sie to nie przytrafilo a biore juz logest jakies 8 miesiecy. Napiszcie czy ktoras z was tez tak miala....chodzi o to ze okres konczyl mi sie do tej pory w sobote..tym razem tez tak bylo...ale dzisiaj rano wstaje a tu zonk...znowu krwawie....czy to normalne????cholera bo panikuje troche...bywalo tak czasami ale jak nie bralam jeszcze tabletek...a teraz przeciez wszystko powinno byc regularnie.czy to mozliwe ze moj organizm poprostu wariuje z nadmiaru sresu (sesja :P)??blagam pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niewiem: w moim przypadku nie zauwazylam powiekszenia biustu :P...nie ukrywam ze to by mnie tez ucieszylo.A ogolnie z tym powiekszaniem to kazda z nas reaguje inaczej...ktos juz o tym wczesniej pisal.A piersi moze nie tyle sa wieksze co bardziej jakby to opisac...nabrzmiale...nie ma tu mowy o zmianie roamiaru :) a tak wogole to mi tez nikt nie odpisal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logitea
do nie wiem> mi troche piersi sie uwypuklily :)i niektorym osobom tez deliktanie rosna :) Biore logest 2 tydzien 2 opakowanie i przeszlo mi plamnienie. troche mnie bola piersi :/ poza tym dzis dostalam antybiotyki i wiem ze oslabiaja one dzialanie tabletek. niestety nie zapytalam lekarza czy te rowniez. mam problem o prezerwatyw nie lubie a pewnosci nie mam. niby sklad nie powinien dzilania obnizac, ale sama nie wiem . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedlawek
a jak chce rzucic tabletki to moge w odpowiednim moemncie?? zostało mi jeszcze 7 do konca opakowania ale ja mam ich juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedlawek
ta wogóle to mam jeszcze dwa opakowania. wiec jakby ktos chciał to za darmoche bo ja je raczejwyrzuce - okolice opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
do kedlawek: tak źle u Ciebie z tym logestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedlawek
mam starszne zmiany nastroju. juz chyba nawet definitywnie rozpał mi sie związek. nie biore go . mam to naprawde gdzies. na początku bylo okej poza drbnym rozdraznieniem ale jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go_siu_nia
no to teraz te tabletki mnie troche nastraszyły... tylko nie mówcie mi że mam czytać ulotkę... jestem prawie przy końcu drugiego opakowania, oprócz suchości pochwy nie miałam żadnych skutków ubocznych, a tu nagle dzisaj czuje się jakbym miała dostać okres ( a jeszcze 5 tabletek) : ból brzucha, mdłości, ból piersi no i upławy( takie jak zaraz przed okresem) ! czy te wszytskie skutki uboczne mogą tak nagle wyszkoczyć jednocześnie? czy mam znowu iść do ginekologa, przy którym niedługo zbankrutuje! miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×