Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość ale...
trzeba wejsc na www.kobietaintymna.atupartner.pl potem kliknac na antykoncepcja potem ilosc hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. śledze to forum i wiecie cos. chyba i ja przestanę brac logest:/ brak ochotyna sex i chumory naprawde potrafią zniechęcic. czy normalnie można odstawic logest?? czy skończyc opakowanie i poprsrtu przestac brac?? a co później jak bym chciałą znów zacząć go brac?? bo chce sobie chyba zrobić przerwe:) podpowiedzcie mi dziewczyny bonie wiem co robic a kończymi się opakowanie. zaastanawiam się nad wizytą u lekarza w związku z tym:) pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SASETKAAA: Nie przejmuj się - po prostu kończysz opakowanie i następnego już nie zaczynasz. Musisz tylko pamiętać o tym, aby zacząć zabezpieczać się inną metodą już od ostatniej połkniętej tabletki, bo 7-dniowa przerwa owszem jest bezpieczna, ale pod warunkiem że po niej rozpocznie się nowe opakowanie. Głowa do góry, będzie dobrze. Sama zobaczysz jak nastrój Ci się poprawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszka07
zaraz ide do ginekologa po swoje pierwsze opakowanie tabletek anty:) mozecie mi doradzic cokolwiek bo jestm zielona:) o co pytac, jakich tabletek nie dac sobie wcisnąć, ktore mają złą reputacje:P a ktore sa godne polecenia? z gory dziękuję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
hej dziewczyny chciałam powiedziec że jak dla mnie Logest jest pspoko już 4 opakowanie biore,tylko że znowu zmalał mi biust:((miałam nadzieje że po nim urośnie a zmalał:(( Ale mam pytanko CZY KTÓRAS Z WAS OPALALA SIĘ W SOLARIUM PRZY BRANIU LOGESTU???CZY NIE MIAŁYŚCIE POTEM ZADYCH PLAM ANI PRZEBARWIEN?????PROSZE ODPOWIEDZCIE bo szykuje mi się wesele i musze troszkę sioę opalić:) pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do camelia: dzięki za podpowiedz:) kurde i znów się zacznie stresik co miesiąć:) ale coż trudno. to powiedz mi jeszcze jak możesz czy później jakbym chciała znów zacząć brac to skonsultowac się z lekarzem czy norlamnie pierwszego dnia miesiączki wziąć?? może odpoczęłą bym sobie na kilka miesięy poprostu. bo chcę znó dowiedziec sie co to znaczy miec ochote na sex a nie tak jak teraz zero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze coś. kontaktowałyście sie ze swoim lekarzem jak przestawałyście brac logest?? mam juz tylko trzy tabetki i nie wiem czy wybrac się czy nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina18
powiedzcie mi dziewczyny - zwłaszcza te doswiadczone. jakie macie wnioski dotyczące brania roznych tabletek. tak najogólniej. bo ja niedługo idę po swoje pierwsze i nie wiem co zrobić. chciałabym zanim sie na jakies zgodze miec na ich temat jakiekolwiek pojecie:) jest tyle roznych opini i choc wiem ze na kazdego dziala inaczej to jednak troche mnie to przeraża:( ktrore polecacie a ktore odradzacie? proszę napiszcie choć o jednym zdaniu wyrażającym większość opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina18
czy to prawda że diane czy stediril powoduja duzo skutkow ubocznych a inne jak Harmonet, Logest, Novynette czy Yasmin są naprawde dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina18
a i jeszcze jedno pytanie:) czy to mozliwe że tabletki anty mogą mieć zły wpływ na cerę? myślałąm że jest wręcz odwrotnie? jeśli tak to ktore powodują takie właśnie pogorszenie skóry? czy to prawda że Logest powoduje często plamienia? przepraszam że tak wypytuję ale naprawdę chciałąbym znać wiarygodną opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny, przegladnelam ta stronke z zawartoscia hormonow w poszczegolnych tabletkach... Nasz Logest ma najmniej... I przy okazji jest najdrozszy;) I zaczelam sie zastanawiac, czy ta mala zawartosc hormonow nie wplywa na skutecznosc. Nie znam sie na tym, fakt:p I panikara ze mnie, od razu sie tlumacze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem im mniejsza zawartość hormonów tym środek droższy a przy tym mniej groźny dla organizmu. takie siekiery jak stediril kosztuja zaledwie 9-10 zł. a co do skuteczności to nie mam na ten temat dużej wiedzy ale z tego co wiem mała dawka hormonów wcale nie oznacza dużo mniejszej skuteczności:P karinka ze swoimi pytaniami zapraszam na swój topki;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KASIUNIA_MISIUNIA: Mnie nie pojawiały się żadne przebarwienia, ale też nie chodziłam zbyt często. Z tego co wiem, to bardzo indywidualna kwestia, więc lepiej uważać. Do SASETKAAA: Nie ma za co. :) A jeśli chodzi o konsultację z lekarzem, to nic nie uzgadniałam, bo nie ma potrzeby. Jeśli będziesz chciała wrócić do tabletek, to po prostu zaczniesz znów je brać pierwszego dnia okresu, tak jak wcześniej. Możesz w międzyczasie porobić sobie badania, morfologię itd. aby sprawdzić jak ma się Twój organizm. Myślę, że ta przerwa wyjdzie Ci na dobre jeśli chodzi o nastrój i ochotę na... ;) Sama widzę po sobie. Pozdrawiam! A co do zawartości hormonów i skuteczności, to Logest jest tak samo skuteczny jak preparaty o wyższej zawartości hormonów. Problem może pojawić sie tylko w przypadku dużej masy ciała, nadwagi itp. Wtedy może rzeczywiście okazać się za słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cameli: dzięki za odpowiedz. to tak zrobię. jeee już nie mogę się doczekać kiedy będę normalna:P hihihi bo czuć w środku ze coś jest nie tak jak się bierze tabletki:) troche sobie odpocznę:D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SASETKAAA: Tak, dokładnie - to się czuje, że po prostu trzeba przestać. Trzymam kciuki i pisz jak Ci tam bez pigułek. ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MIKA = hej.dokaldnie, sama sie przekonasz, jak przewertujesz forum to sie przekonaszze opinie sa bardzo rozbierzne i reakcja organizmu jest bardzo indywidualna. ja wzielam dzis ostatnia tabletke z mjego pierwszego opakowania i mowie BASTA!:P osobiscie niezbyt dobrze znioslam logest. przez pierwszy tydzien bylo mi non stop mdlo i wszystko mnie bolalo, przez drugi tydzien mialam depresje, potem pogorszyla mi sie cera, chociaz juz dawno nie mialam z nia problemow, a zrobila sie typowo nastolatkowa:P no i piersi mi sie powiekszyly, co mnie irytuje:) no i byly bardzo wrazliwe, plus spadek libido, pewenie takze z wyzej wymienionych przyczyn do poziomu prawie zerowego. i jak bylam pare dni temu na wizycie u mojego ginekologa, to stwierdzil zebym odstawila, bo moj organizm za mocno zareagowal. no ale tak NIE musi byc. wiele dziewczyn wypowiadalo sie ze sa bardzo zadowolone, tak wiec trzymam kciulki za ciebie i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... niewazne ze odpowiedzialam na czyjegos posta sprzed paru miesiecy:D :D bo mi sie strona nie odswiezyla... ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie... Nie piszcie prosze ze jestem glupia:/ Moze i jestem ale bardziej to panikara ze mnie... Nie umiem do konca zaufac tabletkom (w sobote skonczylam 3.opakowanie Logestu), choc faktem jest ze czuje sie bezpiezniej... Na razie robilismy to jeszcze z gumkami. I podczas ostatniej przerwy (7.dzien) trach i pekla:( Tabsy lykam regularnie tylko ze w 2 dniu nowego opakowania polknelam zaraz przed kolacja... I to poteguje moj niepokoj... Podczas przerw dostawalam ten niby okres w srody... Wiec spodziewam sie jutro. Powinnam sie obawiac? Z gory sorka za glupie pytanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
nie boj sie:) Logest jest ok :) w ogole witam po dluzszej przerwie, dawno mnie tu nie bylo ;) dziewczyny, ktore macie przerwe, jak sie czujecie? ja po 8 opakowaniach rzucam to w cholere, bo tak sie rozklekotałam psychicznie, ze az sie boje, czy da sie wrocic do dawnej formy... no i w ogole na swojego chlopaka juz patrzec nie moglam :| teraz przerwa, ale nie rozpoczne kolejnego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SEVIA: Spokojnie... Ja jakoś przez ten rok brania Logestu nie zaszłam w ciążę, a tabletki to było nasze jedyne zabezpieczenie. Przestań się zamartwiać tylko ciesz bliskością, bo tak to w nerwicę popadniesz. ;) Moim zdaniem połączenie tabletek z gumkami jest całkowicie zbędne (z wyłączeniem czasu brania antybiotyków itd.). Do ARVENN: Witaj więc w gornie odtruwających się! :) Możesz już wcześniej poczytać o naszych spostrzeżeniach, nie było to dawno. U mnie jutro miną 3 tygodnie i ogólnie nie jest źle, choć ostatnimi dniami pobolewają piersi i podbrzusze. Czekam na pierwszą naturalną miesiączkę i zobaczymy jak będzie dalej. A te dolegliwości pewnie z czasem ustąpią. Powodzenia i pisz jak będzie u Ciebie. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camelia dzieki :* Hehe w ta nerwice to ja juz dawno popadlam:/ Straszna panikara ze mnie... Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zuz*
Witajcie Kochane! Mam pytanie, a mianowicie, czy koniecznie musze zaczac przyjmowac logest w pierwszym dniu okresu? wlasnie dostalam okres (niespodziewanie wczesniej) i nie mam mozliwosci o teej porze kupienia tabletek... czy moge wziac jutro i jakie to bedzie mialo konsekwencje, jesli chodzi o zabezpieczenia?? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Ja raczej nie biore LOGESTu ale mam bardzo tkliwą prośbę do Pań :o). Ostatnio wspólnie z moją partnerką postanowiliśmy że i ona się zabezpieczy, właśnie poprzez branie pigułek. Lekarz przepisał jej LOGEST. Pytanie moje brzmi: Czy mogę odstawić prezerwatywy na bok? z tego co wyczytałem na wielu forach nie ma sensu używać ich w momencie kiedy partnerka zażywa pigułki. Niestety moja dziewczyna jest raczej nieprzekonana do tego i każe mi się "ubierac" :o/ Proszę moje miłe Panie przekonajcie ją że to nie ma sensu!....piszcie jak to u Was jest. z góry dzięki:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jej nie przekonamy, to leży w Twoim interesie :) tabletki w zupełności wystarczą! jeśli sobie ufacie to nie widze problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zuz*
hmm... ponawiam pytanie: czy moge przyjac logest w drugim dniu miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj ulotke! Mozna przyjac od 2-5 dnia miesiaczki ale przez 7 dni chyba trzeba sie dodatkowo zabezpieczac. Niektorzy twierdza ze nieprzyjecie tabletki w 1. dniu tylko 2-5 nie jest takim szokiem dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zuz*
sevia, dziekuje! a ulotki nie moge przeczytac, przeciez jeszcze nie kupilam tabletek! stad bylo moje pytanko! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia wroclaw
Biore logest juz ponad 2 lata i jest rewelacyjny. ostatnio jak kupowalam w aptece we wroclawiu placilam 35,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×