Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość sylwina 23
hej Dziewczyny!!! Mam pytanie do tych z Rzeszowa . Czy wie któraś w której aptece najtaniej można kupić Logest i za ile? Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRowniee
po dluzszym zastanowieniu i analizie wszystkich za i przeciw wzielam wczoraj pierwsza tabletke, wiec moja przygoda z logestem wlasnie sie rozpoczela :] jestem w Czechach i chyba to tez mnie sklonilo do rozpoczecia brania tabletek, bo przy moim trybie zycia...heh no przydadza sie... tu jedno opakowanie kosztuje 170 koron a potrojne 520, co wynosi okolo 73 zlotych za 3 listki wiec ogolnie jestem na plusie... jakby ktos potrzebowal, to niech przesle recepte i ja odesle :] wizja 38 zlotych za pudeleczko tez mnie troche przerazila... dzis 2 d.c. i sobie zyje i zobacze co dalej... a tak pytanie z innej beczki, czy ktoras z pan ktora odstawila logest w celu poczecia potomka, jest juz w ciazy, albo urodzila juz :]? moja czysta ciekawosc :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1983
ale moj lekarz bedzie dopiero za jakies 10 dni...:(( nikt nie mial czegos podobnego?? bo nie wiem czy to cos powaznego czy poprostu mam spokojnie czekac az wroci lekarz i zmienic tabletki??????? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati880811
do mimi: jak Twoj lekarz wrac za 10 dni nie czekaj idz do innego ginekologa o rade nie musi cie przeciez badac ja bym nie czekała tylko szła natychmiast do jakiegos lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania82
Cześć dziewczyny. Prosze o radę, Od 6 dni biore antybiotyk Duomox na zapalenie oskrzeli i jednocześnie stosuję Logest. Kuracja ma trwać 10 dni czyli do soboty,a w środę kończę opakowanie Logestu.Przez cały czas brania antybiotyku zabezpieczamy sie dodatkowo. Mam pytanie czy mam nie robic przewry między opakowaniami i zacząć nowe i dalej zabezpieczać się przez 7 dni? czy mogę zrobić przerwę i zacząć następne opakowanie po 7 dniach? jak długo wtedy mamy się zabezpieczać. Pomóżcie.Dzięki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati881108
jesli robisz przerwe 7dni to potem po 7 dniach brania tabletek mozna sie kochac bez dodatkowego zabezpieczenia a jesli nie zrobisz przerwy to nie musisz zabezpieczac innym sposobami ale jesli bierzesz antybioty lepij uwazac bo wtedy obniza sie działanie logestu .... no i chyba wiesz o tym ze jak nie zrobisz przerwy nie bedziesz miał okresu ... pozdrawaim buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-pl
Hej ja dostałam dziś okres i mam zamiar wziąść pierwszą tabletke Logestu.Troszke się bądź co bądź boję bo to moje pierwsze tabletki ale po kilkukrotnym przeczytaniu ulotki mysle ze nie będzie tak źle,czytałam na ten temat na kilku forach,opinie były podzielone,jednak moja gin powiedziała że krwawienia czy też plamienia zdarzają sie przy kazdym tabletkach,oczywiście ze najbardziej przy tych które maja mało hormonów ,a właśnie najbardziej sie tych krwawień obawiam. ale mniejsza z tymm,zaczynam dzis ich branie i szukam wsparcia...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati880811
do kasi : ale wiesz ze tabletke bierze sie w 5 dniu cyklu czyli w 5 dniu okresu bo potem przesunie ci sie termin okresu albo go wogole nie dostaniesz ... pamietaj abys zrobiła przerwe po tabletkach (jak skonczysz opakowanie) 7dni przerwy i zaczynasz 2opakowanie buziolki :*:*:* P.S Ja dostałm okres bardzo sie ciesze bo sie bałam :) bo brałam 2 opakowanie na raz bo zapomnialm tabletki ale jest wszytko wporzadku :) teraz zaczełam juz nastepne opakowanie ... pozdrowienia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Długo mnie tu nie było. ;) U mnie już 11 miesięcy od odstawienia i im więcej czasu mija, tym bardziej się cieszę, że już tych tabletek nie biorę. :) Chciałam sprostować - owszem tabletki można zacząć przyjmować od 5-tego dnia cyklu, ale absolutnie nie trzeba. W takim przypadku konieczne jest jednak dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madga
czesc dziewczyny, mam maly problem! pomieszalam cos z tabletkami! wziełam chyba jedna za duzo!!! co mam robic teraz? mysle ze normalnie brac do konca opakowania, a potem zrobic przewe nie 7, ale 8dniowa i wowczas dodatkowo sie zabezpieczac... czy dobrze kombinuje??? prosze o rade, to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asek
ja tabletki kupuje w czechach. place za nie na pln 63 zl z groszami za 3 opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MADGA: Hej! W jakim sensie jedną za dużo? Z nowego opakowania, tak że cykl wydłużył się do 22 dni? Czy może połknęłaś dwie jednego dnia i wówczas tabletek z tego opakowania starczy Ci na 20 dni przyjmowania...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asek w czech sie kupuje na zwykła, polska recepte? w kazdej aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madga
tak zjadlam dwie jednego dnia, zamiast do konca miec 10 tabletek mam tylko 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MADGA: Ja chyba wzięłabym opakowanie do końca i normalnie zrobiła 7-dniową przerwę, czyli postąpiła tak jak w przypadku pominięcia tabletki w trzecim tygodniu... Jeśli masz obawy, to przez okres przerwy możesz zabezpieczać się dodatkowo. Po prostu o jeden dzień wcześniej powinnaś dostać okres i zmieni Ci się dzień rozpoczęcia nowego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madga
serdeczne dzieki za pomoc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_logest
Ja biore Logest rok.Moja pierwsza paczka to nerwy krzyki płacze i plamienia.Ale drogie panie gorąco polecam Logest.Cena jest dość wysoka,u mnie ok 34-36zl.Moje koleżanki biorą tabletki które kosztują ok.7złotych i pewnie są refundowane.Czy któraś z was wie coś na ich temat? Niska cena mnie przeraza(troska o kumpelki)a przepisuje je tylko jeden ginekolog w mieście. CAMELIA:czytałam Twoje wypowiedzi chyba rok temu czy więcej;) teraz po roku wchodze a tu znowu Ty ;) powiedz dlaczego odstawiłaś tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRowniee
fannky ja jestem w czechach i bylam w aptece sprawdzic i nie ma problemu :] wlasnie skonczylam jedno opakowaniei musze przyznac ze poza spadkiem libido (co denerwuje mojego chlopaka heheh) wszystko ok i pierwszy raz w zyciu moj pierwszy dzien okresu nie byl najkoszmarniejszym dniem mojego zycia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzowniczka
witam Basia jezeli chodzi o refundowane pigulki to bralam stediril ponad 2lata i wszystko bylo swietnie, ale zaczely sie straszne bole glowy, za opakowanie placilam 3,50zl bralam je o tej samej porze wiec nie bylo zadnej wpadki.Musialam je odstawic z powodu mocnych migren i zaczelam brac rigevidon ,ktory tez jest dosc tani za opakowanie ok 6zl i swietnie sie czuje. Do steridilu nie moge juz powrocic probowalam i bole wracaja. Wczesniej bralam tez mercilon i wiele innych srodkow.Wszystkie mi odpowiadaly ale byly bardzo drogie wiec meczylam mojego ginekologa o cos taniego. jezeli znacie jeszcze inne tanie pigolki to bede wdzieczna za podanie nazwy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_logest
Dzowniczka podobno mozna duzo przytyc a i pózniej zaczynają sie migreny i temu podobne dolegliwośc(kumpela 3 miesiace brania 5 kg).Te tańsze tabletki są podobno skuteczne ale mają skutki uboczne,bo zawierają bardzo duzo hormonów...Ale kazda z nas jest inna wiec Tobie moga słuzyc niezawodnie:) Chetnie kupie Logest...jakby ktos mial taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie dzisiajpo 4 latkach przestałam brać tabletki (logeścik) i zastanawiam sie teraz jak zachowa sie mój organizm napiszcie cos na ten temat jeśli macie jakieś doświadczenie a i jak wiecie to ile czasu po odstawieniu one jeszcze działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do BASIA_LOGEST: Witaj! Odstawiłam tabletki prawie rok temu (pod koniec lutego), po 15 miesiącach ich brania i bardzo sobie chwalę tę decyzję. :) Cała moja historia jest opisana kilka stron wcześniej, możecie prześledzić przyczyny mojej decyzji i przebieg jej skutków. W skrócie - miałam ich dość, organizm przez jakiś czas dochodził do siebie, cykle kilka miesięcy się regulowały, teraz już wszystko w porządku i pod każdym względem czuję się lepiej. I w ciążę również nie zaszłam, więc argumenty, że tylko tabletki zabezpieczają skutecznie są jak dla mnie wyssane z palca. ;) Pozdrawiam i zachęcam do lekturki. :) Dom SHADE22: Hej! Tak jak pisałam, przeczytaj wątek trochę wstecz, na pewno wiele się dowiesz. :) A jeśli chodzi o zabezpieczenie, to niestety z chwilą odstawienia musisz zacząć zabezpieczać się w inny sposób - przerwa 7-dniowa jest pewna tylko wówczas, kiedy po niej znów rozpoczynasz kolejne opakowanie. Pozdrawiam i trzymam kciuki za jak najspokojniejszy przebieg odstawienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati880811
oj dawno tu nie byłam widze ze duzo piszecie ostanio ja płace 39żl za logest troche drogo ... ;/ ma ktos taniej albo moze jak to jest z tymi czevhami mozna polska recepte?? pozdrowinia i buziolki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanadyjka
cześć dziewczyny, ja brałam logest przez 5 lat non stop, na samym początku schudłam 8 kg które potem już nie wróciły no i poprawiła mi się maksymalnie cera. Ale w końcu zaczął mnie boleć brzuch, tak, że codziennie i bez przerwy chyba z pół roku, więc odstawiłam. Brzuch nie boli, cera dalej jak u bobasa i 5 kg w DÓŁ... nie wiem o co come on ale tak dobrze a tak jeszcze lepiej.. wiec chyba w sumie polecam ten cały Logest:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati880811
Ja biore logest od poł roku czuje sie bardzo dobrze narazie :) czasem tylko bola piersi no ale to normalne cere mam taka jak zawsze:P gładziutka a co do wagi nie jestesm zadowolona bo przetyłam 3-4kg :( dlatego zapisuje sie na arobik hihhihi pozdrawaim i buziolki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRowniee
pati--- ja wlasnie wczoraj kupilam 3pak za 560 koron i nie chcieli ode mnie recepty i nie wiem jak to dziala moze to u mnie jakos dziwnie ale pani powiedziala, ze to polskie i ona widzi a nie potrzebuje tu logest jest tanszy zdecydowanie, juz mowilam jak potrzebuje ktos to mozna jakies przesylki robic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo95
świetny biore od 2 lat , pierwsze cilest były koszmarne przytyłam 6 kg. teraz logest sa swietne mam humor i jest wszystko ok . jednym służą drugim nie . najlepiej zrobić badania hormonalne i o k. ale logest ma małą dawke hormonów. logest okiiiiiiii. pozdrawiamn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsari
Hej! Ja jestem po kilku pierwszych tabletkach z pierwszego opakowania i muszę powiedzieć, że jest naprawdę w porządku:) Tabletki biorę o 20-tej, więc zapewne przesypiam wszystkie rzekome dolegliwości występujące podczas zażywania Logestu:)Póki co jestem naprawdę zadowolona, a nawet jeśli bym troszkę przytyła, to nic by się nie stało, bo tym bym się akurat nie przejmowała:))) Mam tylko jedno pytanie. Od jakiego momentu zażywania tego typu specyfików mozna spokojnie przystąpić do współżycia, bez zadnych obaw, że się zajdzie w ciążę? Za wszelkie rady z góry dziękuję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati880811
po zazyciu pierwszej tabletki dopiero po 7 masz bezpieczny seks a tak to przez te 7 dni dodatkowo sie zabezpieczaj Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
mam pytanko zażywam logest już od 4 miesiecy i zastanawiam się nad pewna rzeczą: Mianowicie niedługo wyjeżdzam na 3 miesiące poza miejsce swojego zamieszkania w tym czasie raczej nie będę się widziała z moją druga połówką... czy na ten czas lepiej odstawić tabletki czy zażywać je cały czas i nie narażac organizmu na huśtawke hormonalną... boje się też problemów z tradzikiem przy odstawieniu(tabletki troche mi pomogły). mam nadzieje że uda mi się jeszcze odwiedzić gina przed wyjazdem i zapytać kompetentnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×