Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość belusia
Dziewczyny widze że b. dobrze jestescie zorientowane w temacie, wiec zapytam was o coś. Otóż biore Logest juz prawie 3 lata ale nie zdarzyła mi sie jeszcze taka sytuacja więc zapytam. Czy logest również zabezpiecza podczas tej 7 dniowej przerwy? wiem że niektóre tabletki tak! z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seph
hey laski czy wiecie gdzie w okolicach katowic chorzowa kupic tanio logest? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seph
logest zabezpiecza przez caly czas sama bralam prawie 3 lata, teraz miala przerwe ale znowu wracam bo sa jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seph
a i jeszcze jedno pytanie - bo juz po przerwie zapomnialam jak to jest i chce sie upewnic - czy tabletki dzialaja juz od pierwszej czy mam jeszcze stosowac prezerwatywe? jesli tak to jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabela
PONAWIAM POSTA BO ZOSTAL ZIGNOROWANY!!!! NADZERKA A ZASTRZYK czesc przedstawie swoj problem to moze wspolnie cos wymyslimyzatem nadzerka u mnie zostala przez gin potraktowana zastrzykiem.na szczescie nie wbijala mi igly,bo tak w aptece pomyslalam.tylko posmarowala mi zawartoscia na dlugiej szpatulce.przez tydzien ma mi sie to zluszczac.tak tego nie da sie nie zauwazyc.a przez 1 miesiac ma sie goic.czy ktos mial podobne leczenie bo chyba jestem nietypowym przypadkiem.poza tym zapomnialam zapytac do kiedy mam zyc w celibacie?? moze wiecie i pomozecie?? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seph
jak ja mialam nadżerke to przez caly okres leczenia zero sexu, ale mnie leczyli globulkami a w koncu wypalili wiec nie wiem jak u ciebie to wyglada, najczesciej lekarz mowi, powinna sie sie zapytac jak dlugo nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś...
Jeżeli dostałas solcogyn to mozesz uprawiac sex odrazu. Jestem tego pewna poniewaz pracuje w firmie farmaceutycznej produkującej go i zajmuje sie własnie tym lekiem. Poprostu czasami lekarz jest niedoinformowany i zaleca przerwe ( profilaktycznie). Jezeli to jest inna substancja to niewiem. I jeżeli to jest to - to solcogyn nie jest ampułką do zastrzyku tylko do aplikacji patyczkiem. Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do camelia: jak tam u ciebie? dostałas juz? u mnie nadal nic:( boje sie cholernie, nie nawidzę gdy spóźńia mi sie okres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów na szybkiego, bo ostatnio ciągle w biegu żyję... :/ Do SASETKAAA: Nie, jeszcze nie dostałam i w ogóle się nie przejmuję, bo wiem że po prostu mam takie długie cykle, to nie jest żadne spóźnienie. Jeśli po odstawieniu cykle Ci się wydłużyły i do tej pory miałaś ponad 30-dniowe to po prostu przyjmij to za normę i dopiero po przekroczeniu tego najdłuższego cyklu który miałaś licz spóźnienie. Bo bez sensu jest czekać od 28 dni skoro organizm pracuje wolniej. ;) Pozdrawiam i głowa do góry, wyluzuj a na pewno będzie OK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i pupa...
cholerne koncerny farmaceutyczne robia na nas niezla kase~~~!! do apatycznosci, placzliwosci, bolow glowy i zero ochoty doszlo jakies \"zapalenie\" i mam sobie wykupic kolejne leki, zeby im nabijac kabze! co to to nie! rzucam to g........!! niedlugo wypisza mi recepte na antydepresanty....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabela
hej do Goś i seph,dziewczyny pytalam lekarki-nie ma celibatu;).nie jestem pewna czy to ten lek.tamten byl na p.chyba polmo cos.moze sie orientujesz???bo szukalam w necie ale nie znalazlam.poza tym lekarki jak wiadomo bazgrola i nie doczytalam sie. ZAPOMNIALAM inne pytanko pisalyscie tu wiele razy o zapomnianej tabletce.wlasnie mi sie to zdarzylo.tyle ze to 3 tydzien.4 tabletki do konca.czy ktoras z was brala nastepne opakowanie bez 7dniowej przerwy.ma mnie to zabezpieczyc,ale czy nie jest za duzym hormonalnym obciażeniem dla organizmu.?????tak czy siak zastosuje sie wg wskazan ulotki tylko tak pytam. pzdr z mglistego Krakowa papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Mam pytanie, czy jak sie bede kochala z moim mezczyzna to on spokojnie moze skonczyc we mnie? bo az mi sie w to nie chce wierzyc :P no i pytanie drugie - czy wtedy kiedy mam 7 dni przerwy w braniu tabletek jestem nadal zabezpiecozna przed niechciana ciaza i nie musze stosowac dodadkowych srodkow antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcz esie chcialam dowiedziec - tabletki zaczne brac za jakies dwa dni i nie wiem jaka pora bedzie najodpowiedniejsza. Chcialam bra cje wieczorem ok.20 ale slyszalam, z enie mozana przy nich zazywac alkoholu (?) to prawda? nie spokojnie- nie ejstem alkoholiczka , ale obawiam sie, ze jak pojde gdzies na impreze, napije sie wina, czy piwa to cos moze nie byc ok? jak wasze spostrzezenia polacznia alkoholu z Logestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ALABELA: Ja niestety w tym temacie nic Ci nie podpowiem, bo nie miałam nadżerki, ale chyba już wszystko wiesz od lekarza. :) A co do zapomnienia, to w trzecim tygodniu ryzyko jest najmniejsze, zastosuj się do ulotki a na pewno będzie w porządku. Ja osobiście źle zniosłam już połączenie 21 + 14, ale wiem że były na forum dziewczyny, które dobrze się czuły przy braniu dwóch opakowań pod rząd. Do MOTYLEK33: Witaj. Wszystko już zostało kilkakrotnie poruszkone na forum... TAK - Twój chłopak może kończyć w Tobie, TAK - podczas 7-dniowej przerwy jesteś zabezpieczona pod warunkiem, że po niej zaczniesz nowe opakowanie, a co do pory to przyjmij taką, jaka jest dla Ciebie najwygodniejsza. Alkohol w umiarkowanych ilościach nie wpływa na działanie pigułek, niebezpieczne są tylko wymioty nim spowodowane do 4 godzin od przyjęcia tabletki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO CAMELIA; jak zykle wielkie dzieki. uspokojona jestem. fajnie ze mozna na was na forum liczyc. usciski &papatki alabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dostałam okres, cykl zamknął się w 35 dniach. :) Ostatnio było to 36 dni, a więc jak widać wszystko chyba mi się już uregulowało, z czego bardzo się cieszę. :) W sumie od odstawienia było następująco: 30, 32, 39, 34, 33, 36 i teraz 35 dni. :) Jak dla mnie super. Pozdrawiam! Do SASETKAAA: A jak u Ciebie? Nadal czekasz? Który to dzień? Do ALABELA: Nie ma za co. :) Pozdrawiam, miłej niedzieli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje :) to mile, ze ktos sie zajal moim problemem :) dzisiaj dostalam okres i czekam do 20, bo ta pore wybralam sobie na przyjmowanie pigulki :) a wy o ktorej godzinie bierzecie? :) przepraszam za moja dociekliwosc, ale jestem jakas podekscytowana, ze prezerwatywa wreszcie nie bedzie nam potrzebna :P :) jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
so Camelia: ja juz dostałam w czwratek czyli 33dnia. pierwszy dzien tragedia boliał mnie brzuch strasznie ale juz ok. ide we wtorek do lekarza, chyab znów zaczne barzc tabletki... jednak to był dla mnie komfort, bez stresu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seph
halo ponawiam pytanie czy przy pierwszym opakowaniu logest mam sie zabezpieczac jeszcze prezerwatywa czy moj facet moze spokojnie skonczyc we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przede wszystkim to najpierw przeczytajcie sobie ulotke. wiem, ze jest dluga i wyglada raczej niezbyt zachecajaco ale znajduja sie tam odpowiedzi na wiekszosc pytan. nuliś mozesz poczekac do nastepnej miesiaczki ale jezeli kochalas sie ze swoim chlopakiem przez te ostatnie dni to moze sie zdarzyc ze zaszlas w ciaze. w ulotce jest napisane, ze takie zapomnienie tableki moze tez dzialac wstecz. aczkolwiek sa male szanse na to. no i to chyba na tyle:) ja tez nie narzekam na tabletki aczkolwiek ostatnio miewam nastroje depresyjne;/ ale wiadomo jesien za oknami, nowa szkola i nowi ludzie tak wiec mam nadzieje, ze niedlugo mi to przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiba
czy wiadomo wam o jakichś łatwodostępnych środkach hormonalnych, których zażywanie może powodować powiększenie się objętości piersi? czy w ogóle jakiś hormon/kombinacja ma takie działanie? nawet jeśli uboczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przeczytałam sporo wypowiedzi na temat spóźniania się okresu po odstawieniu Logestu i torchę jestem uspokojona choć nie do końca.Wedlug mnie mam juz 45 dzień cyklu a okresu nie widać , choć od 2 tygodniu mam wrażenie i wszelkie objawym jakbym zaraz miała dostać. Logest brałam ok 14 miesięcy. To moje drugie tabletki,wcześniej była Diane35 i orzy odstawieniu nie było takich cyrków. czy komuś zdażyła się taka przerwa? powodów do obaw ciążowych chyba nie powinnam mieć, bo się zabezpieczaliśmy ale jednak jestem zaniepokojona... odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotuu
Hej dziewczyny, dostalam dzisiaj pierwszy okres po odstawieniu. Nie musialam dlugo czekac, bo 29 dni. Mam nadzieje ze tak juz zostanie. Chce sie podzielic z wami moim dobrym samopoczuciem. Jak bardzo sie ciesze ze nie mam tych okropnych migren. Fajnie jest teraz. Pozdrawiam -kotuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Girls ja jak zwykle z problemem. nie wiem chyba jestem jakas lewa z tymzapominaniem przesypianiem pigulek itd.znowu mi sie to zdarzylo.a juz mecze drugie opakowanie bo w 3tyg zasnelam.teraz na impezie o 24 sie polapalam ze znowu 2h w plecy.nie wiem czy skoro to 2gie opakowanie bez przerwy to powinnam sie stosowac do ulotki i meczyc sie przez 7dni z zabezpieczeniem dodatkowym????bo skoro mam tyle tych hormownow??? moze wiecie?? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllelllellle
ja bralam logest i migreny na ful:) 9 kilo w biodrach wiecej, libido zero, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania82
Cześć Dziewczyny Logestowiczki. Jestem nowa, przeczytałam cały topik i podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami.Logest biore dokładnie od roku, na początku było super: libido wzrosło, zero suchości w pochwie, dobre samopoczucie, żadnych plamień:-) a teraz: prawie zerowa ochota na sex, zdaża się suchość, senność. Myślę o odstawieniu jeśli nadal będzie się to utrzymywać. Po przeczytaniu wszystkich wpisów wiem czego mogę się spodziewać i dziękuję wszystkim i każdej z osobna za to, że piszą o swoich spostrzeżeniach i wnioskach. Pozdrawiam gorąco z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aishasq
Hej dziewczyny! Od ponad roku stosowałam plastry Evra, ale od paru cykli coś się zaczęło komplikować ( wiecznie jakieś plamienia) i lekarz przepisał mi Logest. Niby dawkę hormonów ma niezbyt dużą, ale czy po nim się tyje??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ende
ja po logescie nie przytylam, ale libido zerowe, suchosc i placzliwosc na maxa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wreszcie mam chwilkę, aby co nieco napisać. ;) U mnie 15 d.c. i samopoczucie bez zarzutu. Mam wrażenie, że już wszystko wróciło u mnie do normy, ale oczywiście kolejne cykle to zweryfikują. ;) Do EPKA: Mam nadzieję, że Twój problem już sam się rozwiązał, ale na pocieszenie powiem Ci, że u dziewczyn na forum już zdarzały się takie opóźnienia, podobno cykle do 50 dni można uznać za normę po odstawieniu. Do KOTUU: No to super, że tak dobrze się czujesz, oby tak dalej. :) DO ALABELA: 2 godziny, to jeszcze żadne spóźnienie, także wszystko powinno być w porządku. Głowa do góry! :) Do ANIA82: Witaj! :) Podziwiam, że udało Ci się przebrnąć przez cały temacik, jest już przecież bardzo obszerny. Twoja historia przypomina moją. Mam nadzieję, że Twój organizm szybciutko dojdzie do siebie. Podziel się z nami swymi spostrzeżeniami. Pozdrawiam! Do ALISHASQ: Wiesz, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, wszystko zależy od organizmu, bo każdy może reagować inaczej. Ja akurat nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×